Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki SB8V2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki SB8V2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Poelie (a)
1 327742 8.10 9.80

Kogellager 6000vcmps2s
2 6000VV 6.15 7.44

Stofafzuiging
3 327739 3.00 3.63

Anker 230v
4 360797E 57.89 70.04

Kogellager 608vvmc2eps2l
5 608VVM 5.70 6.90

Tapschroef D5x55
6 953174 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
7 340700G 61.46 74.37

Veld 110 Volt
7 340700J 61.46 74.37

Machineschroef M4x12 Zwart
8 935196 1.04 1.26

RUBBEREN PEN
9 931701 1.05 1.27

Stofplaat
10 328209 3.00 3.63

Luchtgeleider
11 327738 1.95 2.36

Contactpunt Koolborstelhouder
12 930703 2.40 2.90

Aansluitklem
13 980063 1.04 1.26

Snaardeksel
14A 328433 4.80 5.81

Tapping Screw D5x45 (w/flange)
15 316321 1.65 2.00

Stofafzuigdeksel
16 327740 26.40 31.94

Handgreepdeksel
17 327760 14.55 17.61

Niet meer leverbaar
18 984750

Klemstrip (old 994566)
19 937631 1.04 1.26

Snoertule D10.7
20 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
20 958049 1.04 1.26

Behuizing
21 327759 63.25 76.53

Inbusstelschroef M5x8
22 938477 1.05 1.27

Cord 2,5m 2 X 1.0 W/o Plug
23 500237Z 11.40 13.79

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
23 500447Z 6.60 7.99

Koolborstelhouder
25 958900 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
26 999043 4.50 5.44

Koolborsteldop
27 945161 1.20 1.45

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
28 305812 1.04 1.26

Schakelaar
29 325085 9.90 11.98

Schakelaar
29A 339021 9.90 11.98

Lasdop 50091 (10 Stuks)
30 959140 3.30 3.99

Spanningafhankelijke Weerstand
31 328432 3.00 3.63

Machineschroef M3,5x6
32 305499 1.05 1.27

Aansluitklem
33 980063 1.04 1.26

Regelaar 100-110 Volt
34 327753 42.08 50.91

Regelaar 220-240 Volt
34 327758 42.08 50.91

Contactlipje
35 938108 1.20 1.45

Condensator
36 325566 9.00 10.89

RING (B)
37 953184 10.95 13.25

Lagerbus
38 953175 1.65 2.00

Spanrol
39 953160 16.36 19.80

Tapschroef D4x30 Zwart
40 305490 1.04 1.26

Doorzichtig Kapje
41 327744 1.95 2.36

Schroef (oud 953070)
42 319258 3.30 3.99

Ring B
43 948213 1.05 1.27

Veer
44 953071 1.05 1.27

Frame
45 327745 57.89 70.04

Geleider
46 327746 1.95 2.36

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
47 949216 1.05 1.27

Veerring D10 (10 Stuks)
48 939540 1.95 2.36

As
49 953162 4.50 5.44

Veer
50 953163 1.05 1.27

Machineschroef M4x14 (10 Stuks)
51 949218 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
52 327756

Snaar (oud 327741)
53A 330690 3.00 3.63

Poelie (b)
54 327749 16.09 19.47

Tandwielhuis
55 327748 3.90 4.72

Kogellager 6200vvcmps2s
56 6200VV 6.15 7.44

Tandwiel
57 327750 9.00 10.89

Niet meer leverbaar
58 935522

Veerring D10 (10 Stuks)
59 939540 1.95 2.36

Tandwiel
60 953151 14.10 17.06

Lagerbus
61 953175 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
62 327752

Niet meer leverbaar
63 327751

Inlegspie 3x3x8
64 944109 1.70 2.06

Aandrijfrol
65 327747 26.40 31.94

Niet meer leverbaar
66 939731

Niet meer leverbaar
66 939732

Niet meer leverbaar
66 939733

Niet meer leverbaar
66 939734

Niet meer leverbaar
66 939735

Stofafdichting
67 328513 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
68 370075

Niet meer leverbaar
501 323011

Niet meer leverbaar
601 939736

Niet meer leverbaar
602 939737

Niet meer leverbaar
603 939738

Niet meer leverbaar
604 939739

Niet meer leverbaar
605 939740

Niet meer leverbaar
606 939741

Niet meer leverbaar
607 939742

Niet meer leverbaar
608 939743

Niet meer leverbaar
609 939744

Niet meer leverbaar
610 939745

Niet meer leverbaar
611 939746

Niet meer leverbaar
612 939747

Niet meer leverbaar
613 939748

Niet meer leverbaar
614 939749

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.