Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki SF-GT


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki SF-GT

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tandwielhuis
1 6688797 90.45 109.44

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
2 6684709 2.15 2.60

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
3 6695293 1.15 1.39

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
4 6695315 1.15 1.39

Kogellager
5 6695579 5.78 6.99

Kogellager 6900
6 6695577 6.60 7.99

Gear Case 24 (old 300-38150-21)
7 6688808 15.88 19.21

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
8 6684667 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
9 6689109 1.15 1.39

Kogellager 609
10 6684734 8.58 10.38

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
11 6688924 18.15 21.96

Kogellager 6201d
12 6695554 5.94 7.18

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
13 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38150-20)
14 6689032 11.71 14.17

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
15 6689055 5.11 6.19

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
16 6689073 4.63 5.60

Ring
17 6689159 1.15 1.39

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
18 6684714 2.15 2.60

SAFETY GUARD BRACKET (OLD 442-37417-20)
19 6685065 2.31 2.80

Safety Cover, 24 Dia. (old 441-38150-20)
20 6690272 13.20 15.97

Safety Guard Holder (old 445-38150-20)
21 6690343 3.30 3.99

Mesje (oud 797-38150-20)
22 6693388 6.28 7.59

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
23 6684753 2.15 2.60

Gear Pinion Set Spare (old 301-38150-00)
24 6688882 18.15 21.96

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
25 6684667 2.15 2.60

Drive Shaft Comp. (old 6684830)
31 6697838 20.11 24.34

Bush Ass'y (old 6684831)
32 6697839 4.29 5.19

Drive Shaft B 783l (old 036-38190-20)
33 6684832 20.73 25.08

Bushing (old 347-38466-20)
34 6684833 2.15 2.60

Main Pipe Ass'y
35 6699353 28.89 34.95

Niet meer leverbaar
501 6695784

Mounting Nut L-m8x1.25 (old 356-3383e-20)
502 6689624 7.75 9.38

Mounting Nut L-m10x1.25 (old 356-3383b-20)
503 6684756 9.08 10.98

Cutting Body (old 786-33830-20)
504 6684757 22.69 27.45

Special Nut (old 315-33830-20)
505 6684758 9.40 11.37

Reel Spring (old 793-33830-20)
506 6684759 4.29 5.19

Spool (old 787-33830-20)
507 6684760 15.58 18.85

Cutting Body Cap (old 789-33830-20)
508 6684761 36.15 43.74

Eyelet (old 788-33830-20)
509 6684762 4.29 5.19

Winding Protector (old 307-37307-20)
510 6684763 4.29 5.19

Sure-tap Manual P/l 9
511 6697805 1.98 2.39

Nylon Cord Cutter
521 6601148 19.21 23.25

Case
522 6601149 10.73 12.98

Nut
523 6601150 6.93 8.38

Reel Spring (old 793-38454-20)
524 6693380 3.30 3.99

Line Holder
525 6601151 7.59 9.18

Cover
526 6601152 7.75 9.38

Eyelet (old 788-37770-20)
527 6684810 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
601 6699695

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.