Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki SUM500DX'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki SUM500DX


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki SUM500DX

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468@1417 2.31 2.80

Bougie (oud 6685086)
2 6699319@1417 8.91 10.78

Cylinder Set (old 001-04300-90)
3 6685474@1417 54.30 65.70

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
4 6684668@1417

Cylinder Gasket (old 017-0430a-20/790115)
5 6685740@1417 2.31 2.80

Piston Ring (old 041-04050-20)
6 6686123@1417 4.45 5.38

Piston Set (old 030-0423z-90)
7 6685888@1417 26.16 31.66

Piston Pin 10x30 (old 037-01000-20)
8 6686007@1417 2.31 2.80

Piston Pin Circlip (old 039-05004-20/790112)
9 6686032@1417 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-04300-80/790113)
10 6686191@1417 84.40 102.12

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
11 6686457@1417 1.15 1.39

Bobine
12 6687655@1417 36.15 43.74

Rubber Beschermkapje
13 6684602@1417 2.15 2.60

Hight Tension Cord (old 178-20543-22/6687884)
14 6687885@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
15 6687853@1417

Bobine (oud 167-20543-91 & 6687656)
16 6687657@1417 30.25 36.60

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
17 6684599@1417 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
18 6688011@1417 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
31 6695139@1417 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (old 072-04300-90)
32 6686556@1417 58.39 70.65

Niet meer leverbaar, geen vervanging
33 6686714@1417

Olie Keerring
34 6695637@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
35 6695557@1417

Crank Shaft Shim 0.10 (old 071-02007-21)
36 6686470@1417 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.20 (old 071-02007-23)
36 6686472@1417 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.30 (old 071-02007-24)
36 6686473@1417 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
37 6684786@1417 2.15 2.60

Vliegwiel
38 6687372@1417 19.96 24.15

Ring
39 6695198@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
40 6695138@1417

Spark Plug Cover (old 257-04300-20)
41 6688346@1417 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
42 6684634@1417 2.15 2.60

Ventilatorhuis
43 6686982@1417 22.24 26.91

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
44 6684668@1417

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
45 6688057@1417 1.15 1.39

Ring
46 6685226@1417 1.15 1.39

Inlaatpakking (old 403-04300-20/790156)
61 6689885@1417 2.31 2.80

CARB.INSULATOR SET, SPARE (OLD 404-04300-90)
62 6689955@1417 8.91 10.78

Carburetor Gasket (old 402-04300-20/790158)
63 6689833@1417 1.15 1.39

Collar (old 470-01380-20)
65 6690802@1417 2.31 2.80

Cleaner Body Comp. (old 423-01380-82/6690097/66900
66 6690099@1417 5.28 6.38

Choke Valve (old 528-01380-21)
67 6691258@1417 1.15 1.39

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
68 6690843@1417 1.15 1.39

Luchtfilter Element
69 6690352@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
70 6684658@1417

Luchtfilterkap
71 6690397@1417 3.30 3.99

Special Screw (old 380-0637c-20)
72 6689737@1417 1.15 1.39

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
73 6695353@1417 1.15 1.39

Carburateurset
74 6690470@1417 84.40 102.12

Carburateurset
74 6690474@1417 72.30 87.48

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
75 6695515@1417 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y 3x5x230 (old 223-01251-90)
76 6688166@1417 4.29 5.19

Clip D6 (old 680-00070-20)
77A 6685198@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
78A 6684620@1417

Tank (old 591-0430c-22/6691532)
79 6691533@1417 11.55 13.98

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
80 6692244@1417 1.15 1.39

Tank Cap D Ass'y, Black (old 595-06516-90 & 669171
81 6691763@1417 7.59 9.18

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
82 6695505@1417 1.15 1.39

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
83 6684880@1417 2.15 2.60

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
84 6688156@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
85 6684625@1417

Pump Filter Ass'y
90 6601175@1417 3.14 3.80

Muffler Protector (old 738-04300-20)
101 6692780@1417 11.55 13.98

Ring M5 (oud 992-01050-061)
102 6684918@1417 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
103 6684667@1417 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x15ws (old 994-64050-154)
104 6695512@1417 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
105 6695067@1417 1.15 1.39

Ring
106 6684639@1417 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-04330-90)
107 6692469@1417 30.25 36.60

Muffler Set
107 6601185@1417 21.93 26.53

Muffler Gasket (old 737-04230-20)
108 6692741@1417 1.15 1.39

Warmteschild
109 6687243@1417 3.30 3.99

Tail Pipe Comp. (old 708-01028-80)
110 6692593@1417 3.30 3.99

Screw 4x12 (old 990-11040-121)
111 6694865@1417 1.15 1.39

Nut M4 (old 991-01040-011)
112 6685069@1417 1.15 1.39

Ring
113 6689645@1417 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet
114 6688614@1417 7.93 9.59

Clutch Spring (old 342-04200-20)
115 6689428@1417 1.15 1.39

RING
116 6695203@1417 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-04201-20)
117 6689632@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
118 6699556@1417

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
119 6692883@1417 1.15 1.39

Tail Pipe Set
120 6601184@1417 30.55 36.97

Ring
121 6685109@1417 1.15 1.39

Recoil Starter Body Ass'y
131A 6697645@1417 21.78 26.35

Recoil Starter Body Comp. (old 772-04220-80)
132 6693025@1417 14.19 17.17

Recoil Starter Body Comp.
132A 6697646@1417 11.71 14.17

Starter Rope Reel (old 769-04220-20)
133 6693007@1417 4.95 5.99

Starter Rope Reel
133A 6697647@1417 4.13 4.99

Recoil Spring (old 779-04220-20)
134 6693114@1417 9.08 10.98

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
134A 6697648@1417

Starter Rope (old 783-04270-20/6693164)
135 6693165@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
135A 6697649@1417

Starthendel
136 6693607@1417 2.31 2.80

Starthendel
137 6693232@1417 3.30 3.99

Starthendel
137A 6697650@1417 2.80 3.39

Set Screw (old 839-04220-20)
138 6693634@1417 1.15 1.39

Starter Pawl (old 788-0162v-20)
139 6693302@1417 2.31 2.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
139A 6697643@1417

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
140 6685101@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
141 6684634@1417 2.15 2.60

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
142 6693345@1417 2.31 2.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
142A 6697642@1417

Starter Pulley (old 798-04220-90)
143 6693395@1417 11.05 13.37

Starter Pulley
143A 6697644@1417 11.05 13.37

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
161 6684879@1417 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
162 6684687@1417 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
163 6684688@1417 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
164 6684689@1417 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
165 6690827@1417 11.71 14.17

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
166 6684691@1417 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
167 6684693@1417 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
168 6691457@1417 7.10 8.59

Main Jet #51 (old 599-2000w-51)
169 6696382@1417 9.58 11.59

O-RING (OUD 550-25100-20)
170 6684695@1417 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
171 6684696@1417 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
172 6684697@1417 6.44 7.79

Throttle Valve Comp. (old 488-25183-80)
173 6690944@1417 24.20 29.28

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
174 6684870@1417 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
175 6684873@1417 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
176 6684872@1417 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
177 6684871@1417 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
178 6684875@1417 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
179 6684699@1417 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
180 6684874@1417 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
181 6684700@1417 4.29 5.19

Shoulder Frame Comp (old 244-38011-80)
201 6688276@1417 36.15 43.74

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
202 6697909@1417

Screw 5x10/ps (old 994-15050-101)
203 6695380@1417 1.15 1.39

Cushion Rubber Comp. (old 319-33390-80)
205 6689125@1417 4.45 5.38

Flensmoer
206 6695170@1417 1.15 1.39

Ring M8 (old 992-01080-011)
207 6684611@1417 2.15 2.60

Kogellager 6202zz
208 6695558@1417 6.93 8.38

Bearing Holder (old 6689768)
209 6697907@1417 2.80 3.39

Bolt 5x10/s (old 994-24050-101)
210 6695438@1417 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
211 6684965@1417 1.04 1.26

Engine Base Comp. (old 220-38010-80)
212 6688131@1417 14.85 17.97

Shoulder Plate Holder B. (old 248-3338e-20)
213 6688304@1417 2.31 2.80

Bolt 6x25 (old 994-25060-251)
214 6696295@1417 1.04 1.26

Flensmoer
215 6695170@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
216 6684668@1417

Nylon Lock Nut 8 (old 991-78080-010)
217 6695165@1417 1.15 1.39

Engine Base B Ass'y
218 6697935@1417 16.19 19.59

Clutch Drum Comp (old 332-04290-80)
231 6689232@1417 20.11 24.34

Kogellager 6202zz
232 6695558@1417 6.93 8.38

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
233 6695285@1417 1.15 1.39

Clutch Case (old 331-33380-20)
234 6689216@1417 14.85 17.97

Ring
235 6684826@1417 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button) M6x20 (old 990-530
236 6685064@1417 1.15 1.39

Lock Pin Comp. (old 400-33365-81/6689815)
237 6689817@1417 1.15 1.39

Protection Tube 10x700l (old 164-10070-00)
238 6687586@1417 2.31 2.80

Protection Tube 7x130l (old 167-07013-01)
239 6687632@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
240 6697780@1417

Cord Clamp (old 198-33386-20)
241 6688020@1417 1.15 1.39

Cord Clamp (old 198-3332a-20)
241A 6688016@1417 1.15 1.39

Flexible Shaft Ass'y (old 351-3338f-91)
242 6689591@1417 102.40 123.90

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
243 6689589@1417

Niet meer leverbaar, geen vervanging
244 6689554@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
261 6688537@1417

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
262 6684709@1417 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
263 6695492@1417 1.15 1.39

Spacer (old 320-33315-20/6689137)
264 6689138@1417 3.30 3.99

Spacer (old 360-33315-20)
265 6684819@1417 4.29 5.19

Ring
266 6689638@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
267 6695042@1417 1.15 1.39

Protection Tube, 13x100l (old 164-13010-01)
268 6687599@1417 1.15 1.39

Handle (old 500-33560-20)
269 6691036@1417 9.74 11.78

Barrier, 26 Dia, Black (old 520-33398-20)
270 6691231@1417 5.61 6.79

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
271 6684838@1417 2.15 2.60

Stop Ring C-10, Outer (old 993-50010-002)
272 6684821@1417 2.15 2.60

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
273 6684835@1417 2.15 2.60

Drive Shaft Comp. (old 341-33398-80)
274 6689346@1417 28.14 34.05

Bushing Ass'y (old 347-33411-91)
275 6689513@1417 2.31 2.80

Drive Shaft, 1507l (old 343-33398-20)
276 6689459@1417 24.20 29.28

Choke Shim 0.8 (old 708-32350-20)
277 6692596@1417 1.15 1.39

Verbinder
278 6694031@1417 1.49 1.80

Throttle Wire (old 885-0633p-80)
279 6693905@1417 4.45 5.38

Tapping Screw D4.5x20 (old 990-72045-204)
280 6685191@1417 1.15 1.39

Joint Cover (old 285-33386-21)
281 6688550@1417 4.45 5.38

Throttle Lever Assy 26 (old 870-38010-90)
301 6693759@1417 36.15 43.74

Throttle Wire (old 887-38010-80)
302 6694019@1417 14.19 17.17

Stop Switch (old 156-38010-80)
303 6687455@1417 14.68 17.76

Safety Lever (old 253-38400-20)
304 6684721@1417 6.44 7.79

Return Spring (old 832-07038-20)
305 6693599@1417 1.15 1.39

Blind Plug (old 322-38400-20)
306 6684724@1417 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
307 6684803@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
308 6684727@1417

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
309 6684725@1417 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
310 6684804@1417 8.58 10.38

Gear Case Set Pn (old 300-3338r-00/6688696)
331 6696497@1417 60.35 73.02

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
332 6684709@1417 2.15 2.60

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
333 6695294@1417 1.15 1.39

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
334 6695315@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
335 6695526@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
336 6695524@1417

Gear Case 26 Dia (old 300-37480-20)
337 6688770@1417 15.88 19.21

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
338 6684667@1417 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
339 6689109@1417 1.15 1.39

Kogellager 609
340 6684734@1417 8.58 10.38

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
341 6688924@1417 18.15 21.96

Kogellager 6201d
342 6695554@1417 5.94 7.18

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
343 6695295@1417 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38150-20)
344 6689032@1417 11.71 14.17

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
345 6689055@1417 5.11 6.19

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
346 6689073@1417 4.63 5.60

Ring
347 6689159@1417 1.15 1.39

Gear/pinion Set, Spare (old 301-37480-00)
351 6688875@1417 22.24 26.91

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
361 6684714@1417 2.15 2.60

Cover Bracket D26 (old 442-33699-20/6690307)
362 6690294@1417 1.15 1.39

Cover Bracket D26 (old 442-38331-20)
362A 6690315@1417 4.45 5.38

Blade Guard 26 Ce (old 441-37380-21/6690241)
363 6690242@1417 16.64 20.13

Blade Guard 26ce (old 441-38331-20)
363A 6690276@1417 17.55 21.24

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
364 6684748@1417 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-37380-20)
365 6690372@1417 9.58 11.59

Blade Guard (old 447-38331-20)
365A 6690376@1417 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
366 6693386@1417 4.45 5.38

Mesje (oud 797-37714-20)
366A 6684750@1417 4.29 5.19

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
367 6695334@1417 1.15 1.39

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
367A 6684751@1417 2.15 2.60

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
368 6684965@1417 1.04 1.26

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
369 6684753@1417 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
370 6684754@1417 8.58 10.38

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 6684764@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 6684813@1417

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
503B 6684768@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
504 6695790@1417

Protection Cover B (old 308-38150-20 & 6688993)
505 6688995@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
506A 875769@1417

Nylon Cord Cutter
521 6601148@1417 19.21 23.25

Case
522 6601149@1417 10.73 12.98

Nut
523 6601150@1417 6.93 8.38

Reel Spring (old 793-38454-20)
524 6693380@1417 3.30 3.99

Line Holder
525 6601151@1417 7.59 9.18

Cover
526 6601152@1417 7.75 9.38

Eyelet (old 788-37770-20)
527 6684810@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 6697164@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 6697165@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.