Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki SV15YC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki SV15YC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Washer
1 371825 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
2 371826

Kogellager 6002rs 15x3x9
3 371827 1.95 2.36

Dust Washer
4 371828 1.04 1.26

Fan Ass'y
5 371829 37.13 44.92

Index Bolt Ass'y
6 371830 1.04 1.26

Bearing Holder
7 371831 9.00 10.89

O Ring
8 371832 1.04 1.26

Carrier Ass'y
9 371833 30.53 36.94

Retaining Sheet
10 371834 3.00 3.63

M4 Torx Flat Screw
11 371835 1.04 1.26

Baffle
12 371836 1.20 1.45

Fan Guide
13 371837 1.65 2.00

Brake Ring
14 371838 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
15 371839

M8 Hex.socket Bolt
16 371840 1.04 1.26

Schroef
18 371241 1.04 1.26

Housing Ass'y
19A 371846 18.15 21.96

Niet meer leverbaar
20 371869

Niet meer leverbaar
20A 500408Z

Cord Armor
21 371272 1.04 1.26

Bb Rubber Plug
22 371848 5.10 6.17

M3 Fillister Head Screw
23 371853 1.04 1.26

Switch Ass'y
24 371854 4.65 5.63

Bb Rubber Plug
25 371849 1.04 1.26

Rubber
26 371251 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
28 371850

Square Nut
29 371851 1.04 1.26

Controller 230v/50hz
31 371844 12.90 15.61

Chokecoil Ass'y
32 371841 1.80 2.18

Lead Wire Ass'y
33 371842 1.04 1.26

Stator Ass'y 230v
34 371856 21.86 26.45

Kogellager 626z 19x6x6
35 371857 1.05 1.27

Carbon Brush Ass'y
36 371859 3.90 4.72

Armature Ass'y 230v
37 371861 30.94 37.43

M4 Torx Screw
38 371862 1.04 1.26

Bearing Flange Ass'y
39 371863 48.68 58.90

Indication Label
40 371864 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 944459

Niet meer leverbaar
502A 373748

Niet meer leverbaar
503 371872

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.