Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-225


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen tekening 4

Onderdelen tekening 5

Onderdelen tekening 6

Onderdelen tekening 7

Onderdelen tekening 8

Onderdelen tekening 9

Onderdelen tekening 10

Onderdelen tekening 11

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-225

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie (oud 6685085)
2 6699317 6.76 8.18

Bougie Rcj8y
2 6699328 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07130-91)
3 6685489 34.19 41.37

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-00980-20 & 6685743)
5 6685709 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118 4.45 5.38

Piston Set (old 030-00070-90)
7 6685869 15.58 18.85

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Zuiger Pin
9 6696944 3.33 4.02

Crank Shaft Comp. (old 046-07135-80)
10 6686217 42.20 51.06

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
11 6687888 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
13 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
14A 6697638

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
14 6699772 17.85 21.60

Rubber Beschermkapje
15 6684602 2.15 2.60

Stop Cord Comp. (old 178-0136m-80)
18 6687826 2.31 2.80

Lead Wire Ass'y
19 6697836 5.45 6.59

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
31 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
31 6689178 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-07120-92)
32 6686585 36.15 43.74

Olie Keerring
33 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
34 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06410-20)
35 6686719 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
36 6684586 2.15 2.60

Vliegwiel
37 6601171 22.99 27.81

Niet meer leverbaar
37A 6696928

Ring M8 (old 992-01080-011)
38 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
39 6684612 2.15 2.60

Inlaatpakking
51 6689890 1.15 1.39

Carb Insulator Set (old 404-0099f-90)
52 6689914 5.94 7.18

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
53 6684615 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
54 6695514 1.15 1.39

Shield Tube (old 223-07000-90)
57 6688174 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
58 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
59 6684620

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
60 6691592 9.58 11.59

Tank (evapo) (old 591-0717f-20)
60A 6691595 30.25 36.60

Niet meer leverbaar
61 6685049

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
62 6692244 1.15 1.39

Carburateurset
63 6690512 66.40 80.34

Carburateurset
63 6690513 50.21 60.76

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
64 6691337 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
65 6695504 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
65A 6696574 1.05 1.27

Screw 5x20ws (old 994-65050-205)
66 6695516 1.15 1.39

Bout L17.8
66A 6698511 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
67 6684625

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
68 6684880 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
69 6697846 1.04 1.26

Plus Screw 5x60ws (old 994-16050-601)
71 6695431 1.15 1.39

O-ring P-15
72 6698966 1.04 1.26

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
73 6691592 9.58 11.59

Tank Cap D Ass'y (old 595-03002-90/6685071)
74 6691748 7.59 9.18

Muffler Protector Black (old 738-07162-20)
91 6692809 5.11 6.19

Screw 4x15ps (old 994-15040-151)
92 6695373 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
94 6684637 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
95 6685114 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
96 6684918 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-07001-90)
98 6692487 11.88 14.37

Muffler Set (old 704-07139-90 & 6692433)
98A 6692496 12.54 15.17

Muffler Set (old 704-07139-90 & 6692433)
99 6692496 12.54 15.17

Muffler Gasket (old 737-07000-20 & 6692743)
100 6692745 1.15 1.39

Warmteschild
101 6687253 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
103 6697619

Koppeling Schoen
104 6688616 7.59 9.18

CLUTCH ARM COMP 54 NEW
104A 6697161 6.90 8.35

Clutch Spring (old 342-06410-20)
105 6689430 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
105A 6697618

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
106 6689528 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-0075t-20)
107A 6684646 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-00601-20)
107 6689627 1.15 1.39

Ring
108 6684648 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
109 6696932

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
110 6684647 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
112 6684973 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
113 6688011 1.15 1.39

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
114 6692883 1.15 1.39

Exhaust Pipe Set, Spare (old 734-0099k-90) New
115 6692709 2.31 2.80

Ring
116 6685109 1.15 1.39

Muffler Wire Net Set (old 732-0099f-90) New
117 6692688 2.31 2.80

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-03045-90)
131 6684938 23.45 28.37

Recoil Starter Body Comp.(oud 772-03045-80)
132 6684944 17.24 20.86

Starter Rope Reel (old 774-03045-20)
133 6684941 6.44 7.79

Recoil Spring (old 779-03045-20)
134 6684942 9.40 11.37

Swing Arm (oud 777-03045-20)
135 6684940 2.15 2.60

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
136 6684679 2.15 2.60

Pulley Stay (oud 771-03045-20)
137 6684939 2.15 2.60

Rope 3.0x800 (old 783-03045-20)
138 6684943 4.29 5.19

Starthendel
139 6684680 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
140 6685000

Starter Pulley (oud 798-03045-20)
141 6684937 6.44 7.79

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
142 6684682 2.15 2.60

Air Cleaner Ass'y (old 410-00025-90)
171 6690005 9.58 11.59

Air Cleaner Cap (old 424-00025-20)
172 6690139 4.45 5.38

Luchtfilter Element
173 6690347 4.45 5.38

Collar (old 470-00025-20)
175 6690801 2.31 2.80

Cleaner Body Comp. (old 423-00025-80)
176 6690085 8.91 10.78

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
191 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
192 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
193 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
194 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
195 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
196 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
197 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
198 6691457 7.10 8.59

Main Jet #38 (old 599-2000w-38)
199 6691844 4.45 5.38

Main Jet #40 (old 599-2000w-40)
199 6691845 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
200 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
201 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
202 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
203 6684698 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
204 6684699 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
205 6684700 4.29 5.19

Throttle Valve Comp. (old 488-25145-80)
206 6684883 18.75 22.69

Niet meer leverbaar
221 6688604

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-75045-144)
222 6685152 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
223 6684973 2.15 2.60

Ventilatorhuis
224 6687031 14.53 17.58

Square Nut 5 (old 991-91050-001)
225 6695176 1.15 1.39

Spacer (old 249-0712k-20) New
226 6688311 1.05 1.27

Stop Ring C-10, Outer (old 993-50010-002)
227 6684821 2.15 2.60

Drive Shaft 1480l (old 343-38379-20/6689479)
251 6696009 13.53 16.37

Stuurbuis
252 6689410 24.20 29.28

Niet meer leverbaar
253 6684831

Niet meer leverbaar
254 6685075

Front Handle 24 (old 500-38451-20) New
255 6691057 8.41 10.18

Hex.hole Bolt 5x30s (old 994-16050-301) New
256 6695426 1.15 1.39

Throttle Wire (old 885-38451-81)
257 6693983 3.30 3.99

Throttle Lever Ass'y 24 (old 870-38451-90) New
258 6693770 18.60 22.51

Throttle Lever (old 880-38451-20) New
259 6685006 1.15 1.39

Return Spring (old 832-38451-20)
260 6684998 1.15 1.39

Stop Switch (old 162-38451-20) New
261 6685009 2.31 2.80

Switch Mark (old 925-38451-20) New
262 6685003 1.15 1.39

Stop Switch Comp. (old 156-38451-80/6685028) New
263 6687462 9.40 11.37

Machine Screw M5x30 (old 990-11050-301)
264 6685076 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
265 6684965 1.04 1.26

Protection Tube D7x170 (old 164-07017-01) New
266 6685007 2.31 2.80

Shaft Grip (old 509-38453-21) New
267 6691183 4.45 5.38

Throttle Lever Ass'y (old 870-38449-90)
268 6693769 36.15 43.74

Gaskabel
269 6693982 19.96 24.15

Throttle Wire 4t (old 887-38449-80)
270 6694025 8.41 10.18

Stop Button Comp. (old 156-37821-80)
271 6687452 13.91 16.83

Protection Tube 7x145l (old 164-07014-50) New
272 6687523 1.05 1.27

Safety Lever (old 253-38400-20)
273 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
274 6684722 2.15 2.60

Blind Plug (old 322-38400-20)
275 6684724 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
276 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
277 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
278 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
279 6684804 8.58 10.38

Tandwielhuis
301 6688822 60.35 73.02

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
302 6684709 2.15 2.60

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
303 6684732 2.15 2.60

Stop Ring C-9, Outer (old 993-50009-002)
304 6695281 1.15 1.39

Kogellager 609z St
305 6684735 8.58 10.38

Gear Case 24 (old 300-38360-21)
306 6688815 12.38 14.97

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
307 6695414 1.15 1.39

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
308 6689109 1.15 1.39

Kogellager 626
309 6695567 4.45 5.38

Gear Shaft (old 304-38360-20)
310 6688948 9.74 11.78

Kogellager
311 6695527 6.60 7.99

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
312 6695294 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38360-20)
313 6689033 6.44 7.79

Gear/pinion Set (old 301-38360-00)
314 6688883 13.91 16.83

Gear Case Cover (old 303-38360-20)
315 6688917 2.31 2.80

Ring
316 6695194 1.15 1.39

Ring
317 6684826 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
318 6693389

U-nut 5 (old 991-74050-010)
319 6695157 1.15 1.39

Ring
320 6684661 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
321 6694888

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
322A 6684714 2.15 2.60

Hex Hole Screw 6x30 (old 990-53060-303)
322 6695082 1.15 1.39

Safety Guard Bracket (old 442-38451-20) New
323 6690316 2.31 2.80

Cover Bracket D24 (old 442-38455-20)
323A 6690317 3.30 3.99

Cover Bracket (old 442-38470-20)
323B 6690318 5.11 6.19

Blade Guard 24 Ce (old 441-38505-20)
324B 6684747 30.70 37.15

Blade Guard 26 Ce (old 441-37380-21/6690241)
324 6690242 16.64 20.13

Blade Guard 26 Ce (old 441-37380-21/6690241)
324A 6690242 16.64 20.13

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
325A 6684748 4.29 5.19

Safety Guard Holder (old 445-38253-20)
325 6690345 2.31 2.80

Cover Guard (old 447-38455-20)
326A 6684749 14.98 18.12

Cover Guard (old 447-37380-20)
326 6690372 9.58 11.59

Mesje (oud 797-37714-20)
327A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
327 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
328A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
328 6695334 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
329 6684965 1.04 1.26

Bracket Spacer (old 444-37609-20)
330 6690332 1.15 1.39

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
331 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
332 6684754 8.58 10.38

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button) M6x20 (old 990-530
341 6685064 1.15 1.39

Ring
342 6684826 2.15 2.60

SAFETY GUARD BRACKET (OLD 442-37417-20)
343 6685065 2.31 2.80

Safety Cover Comp. (old 441-37820-80)
344 6685066 14.53 17.58

Ring
345 6685068 1.15 1.39

Ring
346 6685070 1.15 1.39

Mesje (oud 797-37820-20)
347 6685067 5.28 6.38

Nut M4 (old 991-01040-011)
348 6685069 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
501 6684813

Combi Box Spanner 13x19 Plus (old 829-20000-80)
502 6684979 4.29 5.19

Combi Box Spanner 13x19 (old 829-29005-2h) New
502 6693588 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
503 6693222

Mounting Nut L/h (old 356-38195-20)
505 6689625 7.75 9.38

Kabelrol
506 6693293 9.08 10.98

Reel Spring (old 793-38195-20)
507 6693379 1.15 1.39

Opnamespoel
508 6689852 2.31 2.80

Eyelet (old 788-38195-20)
509 6693329 1.15 1.39

Body Cap (old 789-38195-20)
510 6693339 4.45 5.38

Disk (old 403-38195-20) New Sep
511 6689906 1.15 1.39

Screw 5x14/s (old 994-14050-141) New
512 6695336 1.15 1.39

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.