Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-225CS


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-225CS

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie (oud 6685085)
2 6699317 6.76 8.18

Cylinder Set (old 001-07130-91)
3 6685489 34.19 41.37

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-00980-20 & 6685743)
5 6685709 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118 4.45 5.38

Piston Set (old 030-00070-90)
7 6685869 15.58 18.85

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Zuiger Pin
9 6696944 3.33 4.02

Crank Shaft Comp. (old 046-07135-80)
10 6686217 42.20 51.06

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
11 6687888 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
13 6684682 2.15 2.60

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
14 6699772 17.85 21.60

Rubber Beschermkapje
15 6684602 2.15 2.60

Stop Cord Comp. (old 178-0136m-80)
18 6687826 2.31 2.80

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-07120-92)
32 6686585 36.15 43.74

Olie Keerring
33 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
34 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06410-20)
35 6686719 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
36 6684586 2.15 2.60

Vliegwiel
37 6601171 22.99 27.81

Ring M8 (old 992-01080-011)
38 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
39 6684612 2.15 2.60

Inlaatpakking
51 6689890 1.15 1.39

Carb Insulator Set (old 404-0099f-90)
52 6689914 5.94 7.18

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
53 6684615 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
54 6695514 1.15 1.39

Shield Tube (old 223-07000-90)
57 6688174 2.31 2.80

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
58 6684619 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
59 6684620

Tank (evapo) (old 591-0717f-20)
60 6691595 30.25 36.60

Tank Cap D Ass'y (old 595-03002-90/6685071)
61 6691748 7.59 9.18

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
62 6692244 1.15 1.39

Carburateurset
63 6690512 66.40 80.34

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
64 6691337 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
65 6695504 1.15 1.39

Screw 5x20ws (old 994-65050-205)
66 6695516 1.15 1.39

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
68 6684880 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
69 6697846 1.04 1.26

Plus Screw 5x60ws (old 994-16050-601)
71 6695431 1.15 1.39

O-ring P-15
72 6698966 1.04 1.26

Muffler Protector Black (old 738-07162-20)
91 6692809 5.11 6.19

Screw 4x15ps (old 994-15040-151)
92 6695373 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
94 6684637 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
95 6685114 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
96 6684918 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-07139-90 & 6692433)
98 6692496 12.54 15.17

Muffler Gasket (old 737-07000-20 & 6692743)
100 6692745 1.15 1.39

Warmteschild
101 6687253 2.31 2.80

Ring
103 6684642 2.15 2.60

Koppeling Schoen
104 6688616 7.59 9.18

Clutch Spring (old 342-06410-20)
105 6689430 2.31 2.80

Clutch Plate A 0.5 (old 348-0630a-20/6689529)
106 6684645 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-00601-20)
107 6689627 1.15 1.39

Ring
108 6684648 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
110 6684647 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
112 6684973 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
113 6688011 1.15 1.39

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
114 6692883 1.15 1.39

Exhaust Pipe Set, Spare (old 734-0099k-90) New
115 6692709 2.31 2.80

Ring
116 6685109 1.15 1.39

Muffler Wire Net Set (old 732-0099f-90) New
117 6692688 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
131A 6699995

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
132 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
133 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
134 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel
135A 6699997 8.41 10.18

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
136 6684677 8.58 10.38

Cam Plate
137A 6699996 2.55 3.09

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
138 6684679 2.15 2.60

Starthendel
139 6684680 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
140 6684681 13.20 15.97

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
141 6695508 1.15 1.39

Stop Ring E-5 (old 993-55050-000)
142 6684683 2.15 2.60

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
143 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
144 6684685 4.29 5.19

Cam Plate Ass'y
145 6699691 6.10 7.38

Air Cleaner Ass'y (old 410-00025-90)
171 6690005 9.58 11.59

Air Cleaner Cap (old 424-00025-20)
172 6690139 4.45 5.38

Luchtfilter Element
173 6690347 4.45 5.38

Collar (old 470-00025-20)
175 6690801 2.31 2.80

Cleaner Body Comp. (old 423-00025-80)
176 6690085 8.91 10.78

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
191 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
192 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
193 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
194 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
195 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
196 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
197 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
198 6691457 7.10 8.59

Main Jet #38 (old 599-2000w-38)
199 6691844 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
200 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
201 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
202 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
203 6684698 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
204 6684699 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
205 6684700 4.29 5.19

Clutch Drum Comp (old 6688603)
221 6697713 11.05 13.37

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-75045-144)
222 6685152 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
223 6684973 2.15 2.60

Ventilatorhuis
224 6687031 14.53 17.58

Square Nut 5 (old 991-91050-001)
225 6695176 1.15 1.39

Spacer (old 249-0712k-20) New
226 6688311 1.05 1.27

Main Pipe Set (old 353-38474-91)
261 6689610 88.33 106.87

Cutter Case Ass'y (old 300-38474-90)
262 6685044 58.39 70.65

Main Pipe (old 341-38474-21)
263 6689413 50.21 60.76

Flexible Liner (old 350-38474-20)
264 6685037 17.70 21.42

Flexible Shaft (old 344-38474-20)
265 6685038 17.70 21.42

Niet meer leverbaar
266 6698339

Kogellager 608 Zz C3
267 6695547 3.30 3.99

Collar 5 (old 348-38474-20)
268 6685014 2.10 2.54

Bolt M5x10 (old 990-21050-101)
269 6684994 1.15 1.39

Cutter Case (old 300-38474-20)
270 6685042 24.20 29.28

Hex. Bolt M5x30 (old 990-21050-301) New Jul
271 6684996 1.15 1.39

Ring
272 6684971 1.04 1.26

Ring
273 6685001 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38474-20)
274 6685073 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
275 6685016

Safety Cover (old 441-38452-21)
276 6685030 12.05 14.58

Ring
277 6684639 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
278 6684792

Plus Bolt M6x45 (old 990-23060-451) New Jun
279 6684995 1.15 1.39

Mesje (oud 797-38452-20)
280 6685015 2.31 2.80

Tapping Screw D5x16 (old 990-73050-164)
281 6685074 1.15 1.39

Holder, Pipe Blk (old 346-3737a-20)
282 6689501 2.31 2.80

Shaft Grip (old 509-38474-20) New
283 6685032 14.68 17.76

Front Handle 22 (old 500-38452-20) New
321 6685041 20.11 24.34

Niet meer leverbaar
322 6685075

Hex.hole Bolt 5x30s (old 994-16050-301) New
323 6695426 1.15 1.39

Throttle Lever Ass'y 22 (old 870-38474-90)
324 6693772 30.25 36.60

Throttle Wire (old 885-38451-81)
325 6693983 3.30 3.99

Throttle Lever (old 880-38451-20) New
326 6685006 1.15 1.39

Return Spring (old 832-38451-20)
327 6684998 1.15 1.39

Stop Switch (old 162-38451-20) New
328 6685009 2.31 2.80

Switch Mark (old 925-38451-20) New
329 6685003 1.15 1.39

Stop Switch Comp. (old 156-38451-80/6685028) New
330 6687462 9.40 11.37

Machine Screw M5x30 (old 990-11050-301)
331 6685076 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
332 6684965 1.04 1.26

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
333 6685275 1.15 1.39

Protection Tube D7x170 (old 164-07017-01) New
334 6685007 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502 6684764

Symbol Mark,tbc-225cs (old 929-07177-20) New
601 6694648 1.15 1.39

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.