Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-230B


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen tekening 4

Onderdelen tekening 5

Onderdelen tekening 6

Onderdelen tekening 7

Onderdelen tekening 8

Onderdelen tekening 9

Onderdelen tekening 10

Onderdelen tekening 11

Onderdelen tekening 12

Onderdelen tekening 13

Onderdelen tekening 14

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-230B

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie Rcj8y
2 6699328 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07130-91)
3 6685489 34.19 41.37

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-00980-20 & 6685743)
5 6685709 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118 4.45 5.38

Piston Set (old 030-00070-90)
7 6685869 15.58 18.85

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Zuiger Pin
9 6696944 3.33 4.02

Crank Shaft Comp. (old 046-07135-80)
10 6686217 42.20 51.06

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
11 6687888 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
13 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
14A 6697638

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
14 6699772 17.85 21.60

Rubber Beschermkapje
15 6684602 2.15 2.60

Stop Cord Comp. (old 178-0136m-80)
18 6687826 2.31 2.80

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
31 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
31 6689178 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-07120-92)
32A 6686585 36.15 43.74

Crank Case Ass'y (old 072-07120-01/6686583)
32 6695806 38.26 46.30

Olie Keerring
33 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
34 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06410-20)
35 6686719 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
36 6684586 2.15 2.60

Vliegwiel
37A 6601171 22.99 27.81

Vliegwiel
37 6687376 15.88 19.21

Niet meer leverbaar
37B 6696928

Ring M8 (old 992-01080-011)
38 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
39 6684612 2.15 2.60

Inlaatpakking
51 6689890 1.15 1.39

Carb Insulator Set (old 404-0099f-90)
52 6689914 5.94 7.18

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
53 6684615 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
54 6695514 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
55 6695354 1.15 1.39

Ring
56 6684661 2.15 2.60

Shield Tube (old 223-07000-90)
57 6688174 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
58 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
59 6684620

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
60 6691592 9.58 11.59

Niet meer leverbaar
61 6685049

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
62 6692244 1.15 1.39

Carburateurset
63 6690510 70.33 85.09

Carburateurset
63 6690512 66.40 80.34

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
64 6691337 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
65 6695504 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
65A 6696574 1.05 1.27

Screw 5x20ws (old 994-65050-205)
66 6695516 1.15 1.39

Bout L17.8
66A 6698511 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
67 6684625

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
68 6684880 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
69 6697846 1.04 1.26

Plus Screw 5x60ws (old 994-16050-601)
71 6695431 1.15 1.39

O-ring P-15
72 6698966 1.04 1.26

Muffler Protector (old 738-06541-22)
91 6692798 5.94 7.18

Muffler Protector Black (old 738-07162-20)
91A 6692809 5.11 6.19

Screw 4x15ps (old 994-15040-151)
92 6695373 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
94 6684637 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
95 6685114 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
96 6684918 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-07001-90)
98 6692487 11.88 14.37

Muffler Gasket (old 737-07000-20 & 6692743)
100 6692745 1.15 1.39

Warmteschild
101 6687253 2.31 2.80

Spark Plug Cover, Black (old 257-07124-20)
102 6688350 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
103 6697619

Koppeling Schoen
104 6688616 7.59 9.18

CLUTCH ARM COMP 54 NEW
104A 6697161 6.90 8.35

Clutch Spring (old 342-06410-20)
105 6689430 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
105A 6697618

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
106 6689528 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-0075t-20)
107A 6684646 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-00601-20)
107 6689627 1.15 1.39

Ring
108 6684648 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
109 6696932

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
110 6684647 2.15 2.60

Tapping Screw D4.5x20 (old 990-72045-204)
111 6685191 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
112 6684973 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
113 6688011 1.15 1.39

Grommet (old 202-10200-20)
114 6688040 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
115 6697619

Niet meer leverbaar
116 6697656

Clutch Spring
117 6697657 1.04 1.26

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
118 6689528 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-00601-20)
119 6689627 1.15 1.39

Ring
120 6684648 2.15 2.60

Clutch Set
121 6697655 6.76 8.18

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-03045-90)
131 6684938 23.45 28.37

Recoil Starter Body Comp.(oud 772-03045-80)
132 6684944 17.24 20.86

Starter Rope Reel (old 774-03045-20)
133 6684941 6.44 7.79

Recoil Spring (old 779-03045-20)
134 6684942 9.40 11.37

Swing Arm (oud 777-03045-20)
135 6684940 2.15 2.60

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
136 6684679 2.15 2.60

Pulley Stay (oud 771-03045-20)
137 6684939 2.15 2.60

Rope 3.0x800 (old 783-03045-20)
138 6684943 4.29 5.19

Starthendel
139 6684680 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
140 6685000

Starter Pulley (oud 798-03045-20)
141 6684937 6.44 7.79

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
142 6684682 2.15 2.60

Cleaner Assy (old 410-07142-91 & 6690047)
161 6690048 9.58 11.59

Luchtfilterkap
162 6690391 4.45 5.38

Luchtfilter Element
163 6684654 2.15 2.60

Special Screw (old 380-0637c-20)
164 6689737 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-00070-81)
165 6684656 8.58 10.38

Choke Valve (old 528-07143-81)
166 6684657 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
167 6684658

Collar 8 (old 657-3252a-20)
168 6684659 2.15 2.60

Cleaner Ass'y (old 410-0006a-91)
171 6690006 10.40 12.58

Cleaner Cap Ass'y
172A 6699771 12.54 15.17

Luchtfilter Element
173 6690347 4.45 5.38

Aircleaner Body (old 423-0006a-20)
174 6690086 6.44 7.79

Collar (old 470-00025-20)
175 6690801 2.31 2.80

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
191 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
192 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
193 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
194 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
195 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
196 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
197 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
198 6691457 7.10 8.59

Main Jet #38 (old 599-2000w-38)
199 6691844 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
200 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
201 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
202 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
203 6684698 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
204 6684699 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
205 6684700 4.29 5.19

Clutch Shaft Comp. (old 289-07130-80)
211 6688602 9.90 11.98

Anti-viberatie rubber
213 6691839 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
214 6695046 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
215 6684709 2.15 2.60

Ventilatorhuis
216 6687029 15.13 18.30

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
217 6689651 5.94 7.18

Ring M5 (oud 992-01050-061)
218 6684918 2.15 2.60

Ring
219 6689159 1.15 1.39

Metal Fitting (old 361-00990-20)
220 6689664 3.30 3.99

Stuurbuis
231 6689372 72.30 87.48

Cutter Case Ass'y (old 300-37710-92/6688794)
232 6684770 50.51 61.12

Main Pipe (old 341-3737a-20)
233 6689369 19.36 23.43

Flexible Liner (old 350-37651-21/6689564)
234 6684772 16.34 19.77

Flexible Shaft (old 344-37651-21 & 6689490)
235 6684773 24.95 30.19

Cutter Shaft (old 304-37651-21)
236 6684774 14.19 17.17

Niet meer leverbaar
237 6684775

Niet meer leverbaar
238 6684776

Screw 5x12 (old 990-11050-121)
239 6694885 1.15 1.39

Cutter Case (old 300-37710-21)
240 6684778 12.38 14.97

Ring
241 6684779 2.15 2.60

Special Nut (old 315-37710-20)
242 6684780 4.29 5.19

Stop Ring R-22.inner (old 993-53022-002)
243 6684781 2.15 2.60

Cutter Holder (old 310-37710-20)
244 6684782 4.29 5.19

Safety Guard (old 441-38446-20)
245A 6684783 20.73 25.08

Cover Bracket 22 (old 442-38446-20)
246A 6684784 8.58 10.38

Safety Guard Bracket (old 442-37710-20)
246 6690310 2.31 2.80

Ring
247 6695219 1.15 1.39

Plus Bolt 6x18 (old 990-23060-181)
248 6695020 1.15 1.39

Safety Guard Holder (old 445-38360-20)
249 6684785 4.29 5.19

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
250 6684786 2.15 2.60

Mesje (oud 797-37714-20)
251 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-38331-20)
251A 6684754 8.58 10.38

Meshouder (oud 798-37714-20)
252 6693413 2.31 2.80

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
253A 6684753 2.15 2.60

Screw 4x8/s (old 994-14040-081)
253 6695325 1.15 1.39

Screw 5x16/ps (old 994-15050-161)
254 6684967 1.04 1.26

Holder, Pipe Blk (old 346-3737a-20)
255 6689501 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
256 6697837

Spacer (old 320-37651-20)
257 6684789 2.15 2.60

Main Pipe Set (old 353-38474-91)
261 6689610 88.33 106.87

Cutter Case Ass'y (old 300-38474-90)
262 6685044 58.39 70.65

Main Pipe (old 341-38474-21)
263 6689413 50.21 60.76

Flexible Liner (old 350-38474-20)
264 6685037 17.70 21.42

Flexible Shaft (old 344-38474-20)
265 6685038 17.70 21.42

Niet meer leverbaar
266 6698339

Kogellager 608 Zz C3
267 6695547 3.30 3.99

Collar 5 (old 348-38474-20)
268 6685014 2.10 2.54

Bolt M5x10 (old 990-21050-101)
269 6684994 1.15 1.39

Cutter Case (old 300-38474-20)
270 6685042 24.20 29.28

Hex. Bolt M5x30 (old 990-21050-301) New Jul
271 6684996 1.15 1.39

Ring
272 6684971 1.04 1.26

Ring
273 6685001 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38474-20)
274 6685073 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
275 6685016

Safety Cover (old 441-38452-21)
276 6685030 12.05 14.58

Ring
277 6684639 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
278 6684792

Plus Bolt M6x45 (old 990-23060-451) New Jun
279 6684995 1.15 1.39

Mesje (oud 797-38452-20)
280 6685015 2.31 2.80

Tapping Screw D5x16 (old 990-73050-164)
281 6685074 1.15 1.39

Holder, Pipe Blk (old 346-3737a-20)
282 6689501 2.31 2.80

Shaft Grip (old 509-38474-20) New
283 6685032 14.68 17.76

Gaskabel
291 6693819 4.45 5.38

Loop Handle (old 500-37704-20)
292 6684791 12.38 14.97

Niet meer leverbaar
293 6684792

Handle Bracket (a) (old 506-37704-20)
294 6684793 4.29 5.19

Ring
295 6684639 2.15 2.60

Plus Bolt 6x40 (old 990-23060-401)
296 6684795 1.95 2.36

Stop Cord, B430m (old 178-37394-80)
297 6687915 2.31 2.80

Protection Tube 10x170l (old 164-10017-01)
298 6687562 1.05 1.27

Throttle Lever Ass'y (old 870-3770b-90)
299 6693755 15.88 19.21

Stop Switch (old 162-37101-20)
300 6687515 2.31 2.80

Tapping Screw 3x8 (old 993-42030-081)
301 6695274 1.15 1.39

Stop Switch Base (old 259-37101-20)
302 6688374 2.31 2.80

Stop Switch Spring (old 262-37101-20)
303 6688385 2.31 2.80

Earth Terminal B (old 177-37101-20)
304 6687805 2.31 2.80

Earth Terminal A (old 176-37101-20)
305 6687801 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
306 6685000

Stop Ring E-6 (old 993-55060-001)
307 6695311 1.15 1.39

Return Spring (old 832-37101-20)
308 6693601 1.15 1.39

Throttle Arm (old 880-37286-20)
309 6693804 3.30 3.99

Screw 5x20 (old 994-31050-201) New
310 6695453 1.15 1.39

Lock Button Shaft (old 853-37101-20)
311 6693653 1.15 1.39

Lock Button Spring (old 958-37101-20)
312 6694834 1.15 1.39

Lock Button (old 956-37101-20)
313 6694829 2.31 2.80

Front Handle 22 (old 500-38452-20) New
321 6685041 20.11 24.34

Niet meer leverbaar
322 6685075

Hex.hole Bolt 5x30s (old 994-16050-301) New
323 6695426 1.15 1.39

Throttle Lever Ass'y 22 (old 870-38474-90)
324 6693772 30.25 36.60

Throttle Wire (old 885-38451-81)
325 6693983 3.30 3.99

Throttle Lever (old 880-38451-20) New
326 6685006 1.15 1.39

Return Spring (old 832-38451-20)
327 6684998 1.15 1.39

Stop Switch (old 162-38451-20) New
328 6685009 2.31 2.80

Switch Mark (old 925-38451-20) New
329 6685003 1.15 1.39

Stop Switch Comp. (old 156-38451-80/6685028) New
330 6687462 9.40 11.37

Machine Screw M5x30 (old 990-11050-301)
331 6685076 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
332 6684965 1.04 1.26

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
333 6685275 1.15 1.39

Protection Tube D7x170 (old 164-07017-01) New
334 6685007 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
501 6684813

Combi Box Spanner 13x19 Plus (old 829-20000-80)
502 6684979 4.29 5.19

Combi Box Spanner 13x19 (old 829-29005-2h) New
502 6693588 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
504 6684765

Niet meer leverbaar
507 6695782

Ring
508 6684806 4.29 5.19

Cutting Body (old 786-37770-20)
509 6684807 18.75 22.69

Mounting Nut M8x1.25f (old 356-37770-20)
510 6684808 9.40 11.37

Reel Spring (old 793-37770-20)
511 6684809 6.44 7.79

Eyelet (old 788-37770-20)
512 6684810 2.15 2.60

Spool (old 787-37770-20)
513 6684811 12.38 14.97

Nylon Cord Cap (old 789-37770-20)
514 6684812 12.38 14.97

N/h Nb4 Rm8x1.25 (old 783-38474-90)
521 6695726 28.14 34.05

Niet meer leverbaar
522 6693274

Mounting Nut R/h (old 356-38474-20) New
523 6689626 2.31 2.80

Kabelrol
524 6693293 9.08 10.98

Reel Spring (old 793-38195-20)
525 6693379 1.15 1.39

Opnamespoel
526 6689852 2.31 2.80

Eyelet (old 788-38195-20)
527 6693329 1.15 1.39

Body Cap (old 789-38195-20)
528 6693339 4.45 5.38

Disk (old 403-38195-20) New Sep
529 6689906 1.15 1.39

Screw 5x14/s (old 994-14050-141) New
530 6695336 1.15 1.39

Name Plate Tbc-230b (old 906-07133-20) New
601 6694219 1.05 1.27

Symbol Mark Tbc-230b (old 929-07135-20) New
602 6694638 1.15 1.39

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.