Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-230BS


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-230BS

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie Rcj8y
2 6699328 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07130-91)
3 6685489 34.19 41.37

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-00980-20 & 6685743)
5 6685709 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118 4.45 5.38

Piston Set (old 030-00070-90)
7 6685869 15.58 18.85

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Zuiger Pin
9 6696944 3.33 4.02

Crank Shaft Comp. (old 046-07135-80)
10 6686217 42.20 51.06

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
11 6687888 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
13 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
14A 6697638

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
14 6699772 17.85 21.60

Rubber Beschermkapje
15 6684602 2.15 2.60

Stop Cord Comp. (old 178-0136m-80)
18 6687826 2.31 2.80

Lead Wire Ass'y
19 6697836 5.45 6.59

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
31 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
31 6689178 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-07120-92)
32A 6686585 36.15 43.74

Crank Case Ass'y (old 072-07120-01/6686583)
32 6695806 38.26 46.30

Olie Keerring
33 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
34 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06410-20)
35 6686719 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
36 6684586 2.15 2.60

Vliegwiel
37A 6601171 22.99 27.81

Vliegwiel
37 6687376 15.88 19.21

Niet meer leverbaar
37B 6696928

Ring M8 (old 992-01080-011)
38 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
39 6684612 2.15 2.60

Inlaatpakking
51 6689890 1.15 1.39

Carb Insulator Set (old 404-0099f-90)
52 6689914 5.94 7.18

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
53 6684615 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
54 6695514 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
55 6695354 1.15 1.39

Ring
56 6684661 2.15 2.60

Shield Tube (old 223-07000-90)
57 6688174 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
58 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
59 6684620

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
60 6691592 9.58 11.59

Niet meer leverbaar
61 6685049

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
62 6692244 1.15 1.39

Carburateurset
63 6690512 66.40 80.34

Carburateurset
63 6690513 50.21 60.76

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
64 6691337 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
65 6695504 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
65A 6696574 1.05 1.27

Screw 5x20ws (old 994-65050-205)
66 6695516 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
66A 6696574 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
67 6684625

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
68 6684880 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
69 6697846 1.04 1.26

Air Vent Ass'y (old 564-06611-90)
71 6691389 10.23 12.37

Niet meer leverbaar
72 6697800

Air Vent Valve Ass'y (old 646-06612-90)
73 6692171 4.95 5.99

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
74B 6691592 9.58 11.59

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
74 6691592 9.58 11.59

Tank Wht (old 591-07138-21) New
74A 6696380 9.45 11.43

Niet meer leverbaar
75 6685049

Niet meer leverbaar
75B 6685049

Tank Dop Compleet
75A 6691747 4.45 5.38

Muffler Protector (old 738-06541-22)
91 6692798 5.94 7.18

Muffler Protector Black (old 738-07162-20)
91A 6692809 5.11 6.19

Screw 4x15ps (old 994-15040-151)
92 6695373 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
94 6684637 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
95 6685114 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
96 6684918 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-07001-90)
98 6692487 11.88 14.37

Muffler Gasket (old 737-07000-20 & 6692743)
100 6692745 1.15 1.39

Warmteschild
101 6687253 2.31 2.80

Spark Plug Cover, Black (old 257-07124-20)
102 6688350 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
103 6697619

Koppeling Schoen
104 6688616 7.59 9.18

CLUTCH ARM COMP 54 NEW
104A 6697161 6.90 8.35

Clutch Spring (old 342-06410-20)
105 6689430 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
105A 6697618

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
106 6689528 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-0075t-20)
107A 6684646 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-00601-20)
107 6689627 1.15 1.39

Ring
108 6684648 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
109 6696932

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
110 6684647 2.15 2.60

Tapping Screw D4.5x20 (old 990-72045-204)
111 6685191 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
112 6684973 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
113 6688011 1.15 1.39

Grommet (old 202-10200-20)
114 6688040 1.15 1.39

Muffler Set (old 704-07001-90)
120 6692487 11.88 14.37

Muffler Set (old 704-07139-90 & 6692433)
120A 6692496 12.54 15.17

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
121 6692883 1.15 1.39

Exhaust Pipe Set, Spare (old 734-0099k-90) New
122 6692709 2.31 2.80

Ring
123 6685109 1.15 1.39

Muffler Wire Net Set (old 732-0099f-90) New
124 6692688 2.31 2.80

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-07085-90)
131 6692986 48.25 58.38

Starthendel
132 6693240 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp, (old 772-07085-80)
133 6693038 30.25 36.60

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
134 6693168 2.31 2.80

Recoil Spring (old 780-07085-20)
135 6693138 9.90 11.98

Spring Case Ass'y (old 778-07085-91)
137 6693101 32.21 38.98

Starter Pulley (old 774-07085-21)
139 6693079 7.10 8.59

Ring
140 6687947 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
141 6685275 1.15 1.39

Starter Base (old 806-07120-20)
142 6693470 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 4x12ws (old 994-64040-125)
143 6695507 1.15 1.39

Square Nut 5 (old 991-91050-001)
144 6695176 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
145 6685153 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
146 6693408 32.21 38.98

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-07130-91)
151 6692988 42.20 51.06

Starthendel
152 6693240 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07130-81)
153 6693039 24.20 29.28

Rope 2.6x830 (old 783-07130-20)
154 6693175 6.44 7.79

Recoil Spring (old 780-07130-20)
155 6693139 9.74 11.78

Spring Case Ass'y (old 778-07130-90)
156 6693102 30.25 36.60

Starter Rope Reel (old 774-07130-20)
157 6693080 6.44 7.79

Ring
158 6687947 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
159 6685275 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
160 6695508 1.15 1.39

Flunge Nut 5 (old 991-82050-001)
161 6695169 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
162 6693408 32.21 38.98

Niet meer leverbaar
171A 6699995

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
172 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
173 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
174 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel
175A 6699997 8.41 10.18

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
176 6684677 8.58 10.38

Cam Plate
177A 6699996 2.55 3.09

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
178 6684679 2.15 2.60

Starthendel
179 6684680 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
180 6684681 13.20 15.97

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
181 6695508 1.15 1.39

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
182 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
183 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
184 6684685 4.29 5.19

Cam Plate Ass'y
185 6699691 6.10 7.38

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-03045-90)
191 6684938 23.45 28.37

Recoil Starter Body Comp.(oud 772-03045-80)
192 6684944 17.24 20.86

Starter Rope Reel (old 774-03045-20)
193 6684941 6.44 7.79

Recoil Spring (old 779-03045-20)
194 6684942 9.40 11.37

Swing Arm (oud 777-03045-20)
195 6684940 2.15 2.60

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
196 6684679 2.15 2.60

Pulley Stay (oud 771-03045-20)
197 6684939 2.15 2.60

Rope 3.0x800 (old 783-03045-20)
198 6684943 4.29 5.19

Starthendel
199 6684680 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
200 6685000

Starter Pulley (oud 798-03045-20)
201 6684937 6.44 7.79

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
202 6684682 2.15 2.60

Cleaner Assy (old 410-07142-91 & 6690047)
231 6690048 9.58 11.59

Luchtfilterkap
232 6690391 4.45 5.38

Luchtfilter Element
233 6684654 2.15 2.60

Special Screw (old 380-0637c-20)
234 6689737 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-00070-81)
235 6684656 8.58 10.38

Choke Valve (old 528-07143-81)
236 6684657 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
237 6684658

Collar 8 (old 657-3252a-20)
238 6684659 2.15 2.60

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
281 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
282 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
283 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
284 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
285 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
286 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
287 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
288 6691457 7.10 8.59

Main Jet #38 (old 599-2000w-38)
289 6691844 4.45 5.38

Main Jet #40 (old 599-2000w-40)
289 6691845 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
290 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
291 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
292 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
293 6684698 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
294 6684699 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
295 6684700 4.29 5.19

Clutch Shaft Comp. (old 289-07130-80)
301 6688602 9.90 11.98

Anti-viberatie rubber
303 6691839 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
304 6695046 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
305 6684709 2.15 2.60

Ventilatorhuis
306 6687029 15.13 18.30

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
307 6689651 5.94 7.18

Ring M5 (oud 992-01050-061)
308 6684918 2.15 2.60

Ring
309 6689159 1.15 1.39

Metal Fitting (old 361-00990-20)
310 6689664 3.30 3.99

Stuurbuis
321 6689372 72.30 87.48

Cutter Case Ass'y (old 300-37710-92/6688794)
322 6684770 50.51 61.12

Main Pipe (old 341-3737a-20)
323 6689369 19.36 23.43

Flexible Liner (old 350-37651-21/6689564)
324 6684772 16.34 19.77

Flexible Shaft (old 344-37651-21 & 6689490)
325 6684773 24.95 30.19

Cutter Shaft (old 304-37651-21)
326 6684774 14.19 17.17

Niet meer leverbaar
327 6684775

Niet meer leverbaar
328 6684776

Screw 5x12 (old 990-11050-121)
329 6694885 1.15 1.39

Cutter Case (old 300-37710-21)
330 6684778 12.38 14.97

Ring
331 6684779 2.15 2.60

Special Nut (old 315-37710-20)
332 6684780 4.29 5.19

Stop Ring R-22.inner (old 993-53022-002)
333 6684781 2.15 2.60

Cutter Holder (old 310-37710-20)
334 6684782 4.29 5.19

Safety Guard (old 441-38446-20)
335A 6684783 20.73 25.08

Cover Bracket 22 (old 442-38446-20)
336A 6684784 8.58 10.38

Safety Guard Bracket (old 442-37710-20)
336 6690310 2.31 2.80

Ring
337 6695219 1.15 1.39

Plus Bolt 6x18 (old 990-23060-181)
338 6695020 1.15 1.39

Safety Guard Holder (old 445-38360-20)
339 6684785 4.29 5.19

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
340 6684786 2.15 2.60

Mesje (oud 797-37714-20)
341 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-38331-20)
341A 6684754 8.58 10.38

Meshouder (oud 798-37714-20)
342 6693413 2.31 2.80

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
343A 6684753 2.15 2.60

Screw 4x8/s (old 994-14040-081)
343 6695325 1.15 1.39

Screw 5x16/ps (old 994-15050-161)
344 6684967 1.04 1.26

Holder, Pipe Blk (old 346-3737a-20)
345 6689501 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
346 6697837

Spacer (old 320-37651-20)
347 6684789 2.15 2.60

Flange (old 311-33005-20)
348 6684969 2.15 2.60

Lifting Metal. 23 Dia. (old 335-37771-20)
349 6684966 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
350 6695337

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
351 6684965 1.04 1.26

Ring
352 6684971 1.04 1.26

Ring M8 (old 992-01080-011)
353 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
354 6684612 2.15 2.60

Gaskabel
361 6693819 4.45 5.38

Loop Handle (old 500-37704-20)
362 6684791 12.38 14.97

Niet meer leverbaar
363 6684792

Handle Bracket (a) (old 506-37704-20)
364 6684793 4.29 5.19

Ring
365 6684639 2.15 2.60

Plus Bolt 6x40 (old 990-23060-401)
366 6684795 1.95 2.36

Stop Cord, B430m (old 178-37394-80)
367 6687915 2.31 2.80

Protection Tube 10x170l (old 164-10017-01)
368 6687562 1.05 1.27

Throttle Lever Ass'y (old 870-3770b-90)
369 6693755 15.88 19.21

Stop Switch (old 162-37101-20)
370 6687515 2.31 2.80

Tapping Screw 3x8 (old 993-42030-081)
371 6695274 1.15 1.39

Stop Switch Base (old 259-37101-20)
372 6688374 2.31 2.80

Stop Switch Spring (old 262-37101-20)
373 6688385 2.31 2.80

Earth Terminal B (old 177-37101-20)
374 6687805 2.31 2.80

Earth Terminal A (old 176-37101-20)
375 6687801 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
376 6685000

Stop Ring E-6 (old 993-55060-001)
377 6695311 1.15 1.39

Return Spring (old 832-37101-20)
378 6693601 1.15 1.39

Throttle Arm (old 880-37286-20)
379 6693804 3.30 3.99

Screw 5x20 (old 994-31050-201) New
380 6695453 1.15 1.39

Lock Button Shaft (old 853-37101-20)
381 6693653 1.15 1.39

Lock Button Spring (old 958-37101-20)
382 6694834 1.15 1.39

Lock Button (old 956-37101-20)
383 6694829 2.31 2.80

Spacer (old 444-38484-20)
384 6684794 8.58 10.38

Plus Bolt 6x40 (old 990-23060-401)
385 6684795 1.95 2.36

Wing Bolt 6x40 (old 990-60060-401)
386 6684968 1.33 1.60

Throttle Lever Ass'y (old 870-38449-90)
387 6693769 36.15 43.74

Gaskabel
388 6693982 19.96 24.15

Throttle Wire 4t (old 887-38449-80)
389 6694025 8.41 10.18

Stop Button Comp. (old 156-37821-80)
390 6687452 13.91 16.83

Protection Tube 7x145l (old 164-07014-50) New
391 6687523 1.05 1.27

Safety Lever (old 253-38400-20)
392 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
393 6684722 2.15 2.60

Blind Plug (old 322-38400-20)
394 6684724 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
395 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
396 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
397 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
398 6684804 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
501 6684813

Combi Box Spanner 13x19 Plus (old 829-20000-80)
502 6684979 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
504A 875769

Niet meer leverbaar
505 6695786

Niet meer leverbaar
506 6695795

Niet meer leverbaar
507 6695782

Ring
508 6684806 4.29 5.19

Cutting Body (old 786-37770-20)
509 6684807 18.75 22.69

Mounting Nut M8x1.25f (old 356-37770-20)
510 6684808 9.40 11.37

Reel Spring (old 793-37770-20)
511 6684809 6.44 7.79

Eyelet (old 788-37770-20)
512 6684810 2.15 2.60

Spool (old 787-37770-20)
513 6684811 12.38 14.97

Nylon Cord Cap (old 789-37770-20)
514 6684812 12.38 14.97

Cymbol Mark Tbc-230bs (old 929-07148-20) New
601 6694644 1.05 1.27

S?start Mark (old 915-07355-20)
602 6694472 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
603 6697851

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.