Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki TBC-230D'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-230D


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-230D

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468@1417 2.31 2.80

Bougie (oud 6685085)
2 6699317@1417 6.76 8.18

Bougie Rcj8y
2 6699328@1417 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07130-91)
3 6685489@1417 34.19 41.37

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586@1417 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-00980-20 & 6685743)
5 6685709@1417 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118@1417 4.45 5.38

Piston Set (old 030-00070-90)
7 6685869@1417 15.58 18.85

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590@1417 2.15 2.60

Zuiger Pin
9 6696944@1417 3.33 4.02

Crank Shaft Comp. (old 046-07135-80)
10 6686217@1417 42.20 51.06

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
11 6687888@1417 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
13 6684682@1417 2.15 2.60

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
14 6699772@1417 17.85 21.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
14A 6697638@1417

Rubber Beschermkapje
15 6684602@1417 2.15 2.60

Lead Wire Ass'y
16 6697836@1417 5.45 6.59

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
17 6684899@1417 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604@1417 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605@1417 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
31 6689177@1417 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
31 6689178@1417 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-07120-01/6686583)
32 6695806@1417 38.26 46.30

Crank Case Ass'y (old 072-07120-92)
32A 6686585@1417 36.15 43.74

Olie Keerring
33 6684607@1417 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
34 6684608@1417 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06410-20)
35 6686719@1417 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
36 6684586@1417 2.15 2.60

Vliegwiel
37 6687376@1417 15.88 19.21

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
37A 6687377@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
37B 6696928@1417

Ring M8 (old 992-01080-011)
38 6684611@1417 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
39 6684612@1417 2.15 2.60

Inlaatpakking
51 6689890@1417 1.15 1.39

Carb Insulator Set (old 404-0099f-90)
52 6689914@1417 5.94 7.18

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
53 6684615@1417 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
54 6695514@1417 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
55 6695354@1417 1.15 1.39

Ring
56 6684661@1417 2.15 2.60

Shield Tube (old 223-07000-90)
57 6688174@1417 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
58 6685198@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
59 6684620@1417

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
60 6691592@1417 9.58 11.59

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
61 6685049@1417

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
62 6692244@1417 1.15 1.39

Carburateurset
63 6690513@1417 50.21 60.76

Carburateurset
63A 6690512@1417 66.40 80.34

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
64 6691337@1417 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
65 6695504@1417 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
65A 6696574@1417 1.05 1.27

Screw 5x20ws (old 994-65050-205)
66 6695516@1417 1.15 1.39

Bout L17.8
66A 6698511@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
67 6684625@1417

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
68 6684880@1417 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
69 6697846@1417 1.04 1.26

Carburateurset
70 6690510@1417 70.33 85.09

Plus Screw 5x60ws (old 994-16050-601)
71 6695431@1417 1.15 1.39

O-ring P-15
72 6698966@1417 1.04 1.26

Muffler Protector (old 738-06541-22)
91 6692798@1417 5.94 7.18

Muffler Protector Black (old 738-07162-20)
91A 6692809@1417 5.11 6.19

Screw 4x15ps (old 994-15040-151)
92 6695373@1417 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
94 6684637@1417 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
95 6685114@1417 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
96 6684918@1417 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-07001-90)
98 6692487@1417 11.88 14.37

Muffler Gasket (old 737-07000-20 & 6692743)
100 6692745@1417 1.15 1.39

Warmteschild
101 6687253@1417 2.31 2.80

Spark Plug Cover, Black (old 257-07124-20)
102 6688350@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
103 6697619@1417

Koppeling Schoen
104 6688616@1417 7.59 9.18

CLUTCH ARM COMP 54 NEW
104A 6697161@1417 6.90 8.35

Clutch Spring (old 342-06410-20)
105 6689430@1417 2.31 2.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
105A 6697618@1417

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
106 6689528@1417 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-00601-20)
107 6689627@1417 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-0075t-20)
107A 6684646@1417 2.15 2.60

Ring
108 6684648@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
109 6696932@1417

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
110 6684647@1417 2.15 2.60

Tapping Screw D4.5x20 (old 990-72045-204)
111 6685191@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
112 6684973@1417 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
113 6688011@1417 1.15 1.39

Grommet (old 202-10200-20)
114 6688040@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
115 6697656@1417

Clutch Spring
116 6697657@1417 1.04 1.26

Clutch Set
117 6697655@1417 6.76 8.18

Step Bolt (old 357-00601-20)
118 6689627@1417 1.15 1.39

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-03045-90)
151 6684938@1417 23.45 28.37

Recoil Starter Body Comp.(oud 772-03045-80)
152 6684944@1417 17.24 20.86

Starter Rope Reel (old 774-03045-20)
153 6684941@1417 6.44 7.79

Recoil Spring (old 779-03045-20)
154 6684942@1417 9.40 11.37

Swing Arm (oud 777-03045-20)
155 6684940@1417 2.15 2.60

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
156 6684679@1417 2.15 2.60

Pulley Stay (oud 771-03045-20)
157 6684939@1417 2.15 2.60

Rope 3.0x800 (old 783-03045-20)
158 6684943@1417 4.29 5.19

Starthendel
159 6684680@1417 2.15 2.60

Niet meer leverbaar, geen vervanging
160 6685000@1417

Starter Pulley (oud 798-03045-20)
161 6684937@1417 6.44 7.79

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
162 6684682@1417 2.15 2.60

Cleaner Assy (old 410-07142-91 & 6690047)
201 6690048@1417 9.58 11.59

Luchtfilterkap
202 6690391@1417 4.45 5.38

Luchtfilter Element
203 6684654@1417 2.15 2.60

Special Screw (old 380-0637c-20)
204 6689737@1417 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-00070-81)
205 6684656@1417 8.58 10.38

Choke Valve (old 528-07143-81)
206 6684657@1417 4.29 5.19

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
207 6684658@1417

Collar 8 (old 657-3252a-20)
208 6684659@1417 2.15 2.60

Cleaner Ass'y (old 410-0006a-91)
211 6690006@1417 10.40 12.58

Cleaner Cap Ass'y
212A 6699771@1417 12.54 15.17

Luchtfilter Element
213 6690347@1417 4.45 5.38

Aircleaner Body (old 423-0006a-20)
214 6690086@1417 6.44 7.79

Collar (old 470-00025-20)
215 6690801@1417 2.31 2.80

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
221 6684879@1417 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
222 6684687@1417 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
223 6684688@1417 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
224 6684689@1417 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
225 6690830@1417 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
226 6684691@1417 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
227 6684693@1417 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
228 6691457@1417 7.10 8.59

Main Jet #40 (old 599-2000w-40)
229 6691845@1417 4.45 5.38

Main Jet #38 (old 599-2000w-38)
229A 6691844@1417 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
230 6684695@1417 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
231 6684696@1417 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
232 6684697@1417 6.44 7.79

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
233 6684698@1417 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
234 6684699@1417 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
235 6684700@1417 4.29 5.19

Throttle Valve Comp. (old 488-25145-80)
236 6684883@1417 18.75 22.69

Crutch Shaft Comp. (old 289-07061-80/6688599)
251 6695969@1417 15.73 19.03

Stop Ring C-12 Outer
252 6684664@1417 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
253 6691839@1417 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
254 6695046@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
255 6684709@1417 2.15 2.60

Ventilatorhuis
256 6687029@1417 15.13 18.30

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
257 6689651@1417 5.94 7.18

Ring M5 (oud 992-01050-061)
258 6684918@1417 2.15 2.60

Ring
259 6689159@1417 1.15 1.39

Metal Fitting (old 361-00990-20)
260 6689664@1417 3.30 3.99

Drive Shaft 1480l (old 343-38379-20/6689479)
281 6696009@1417 13.53 16.37

Stuurbuis
282 6689386@1417 32.21 38.98

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
283 6684831@1417

Hanger Collar (old 334-38360-20)
284 6689260@1417 1.15 1.39

Hanger (old 335-38360-80)
285 6689281@1417 12.88 15.58

Hanger Fixing Bracket (old 337-38360-80)
286 6689294@1417 1.15 1.39

Machine Screw M5x25 (w/washers) Black
287 6696988@1417 1.04 1.26

Handle Grip (old 165-37590-20)
288 6684708@1417 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
289 6684709@1417 2.15 2.60

Handle Bracket A (old 506-37623-20)
290 6684710@1417 13.20 15.97

Handle Bracket B (old 507-37623-20)
291 6684711@1417 18.00 21.78

Handle Bracket Rubber (old 510-37304-20)
292 6684712@1417 4.29 5.19

Handle Bracket C (old 508-37623-20)
293 6684713@1417 12.38 14.97

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
294 6684714@1417 2.15 2.60

Clamp B. (old 460-33111-20)
295 6684715@1417 2.15 2.60

Left Handle (old 502-37867-20)
296 6696093@1417 13.76 16.65

Right Handle (old 501-37867-20)
297 6691080@1417 13.53 16.37

Throttle Lever Ass'y (old 870-38445-90)
298 6693768@1417 38.26 46.30

Safety Lever (old 253-38400-20)
299 6684721@1417 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
300 6684722@1417 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38401-20)
301 6684723@1417 10.23 12.37

Blind Plug (old 322-38400-20)
302 6684724@1417 2.15 2.60

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
303 6684725@1417 2.15 2.60

Screw 5x30 (black) (old 994-31050-303)
304 6684726@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
305 6684727@1417

Stop Button Comp. (old 156-37822-80) New
306 6687453@1417 14.38 17.39

Throttle Wire (old 887-38445-80)
307 6694024@1417 10.40 12.58

Niet meer leverbaar, geen vervanging
308 6687543@1417

Gaskabel
309 6693981@1417 24.20 29.28

Handle Grip
310 6601164@1417 2.80 3.39

Tandwielhuis
321 6688817@1417 66.40 80.34

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
322 6684709@1417 2.15 2.60

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
323 6684732@1417 2.15 2.60

Stop Ring C-9, Outer (old 993-50009-002)
324 6695281@1417 1.15 1.39

Kogellager 609z St
325 6684735@1417 8.58 10.38

Gear Case 24 (old 300-38360-21)
326 6688815@1417 12.38 14.97

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
327 6695414@1417 1.15 1.39

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
328 6689109@1417 1.15 1.39

Kogellager 626
329 6695567@1417 4.45 5.38

Gear Shaft (old 304-38360-20)
330 6688948@1417 9.74 11.78

Kogellager
331 6695527@1417 6.60 7.99

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
332 6695294@1417 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38360-20)
333 6689033@1417 6.44 7.79

Cutter Holder Cap (old 311-38360-20)
334 6689056@1417 3.30 3.99

Protection Cover (old 308-38360-20)
335 6688996@1417 3.30 3.99

Fixing Nut M8 L/h (old 313-38360-20/6689070/668907
336 6689075@1417 1.15 1.39

Gear Case Cover (old 303-38360-20)
337 6688917@1417 2.31 2.80

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
338 6695414@1417 1.15 1.39

Gear/pinion Set (old 301-38360-00)
339 6688883@1417 13.91 16.83

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
340 6684714@1417 2.15 2.60

Cover Bracket D24 (old 442-38455-20)
341 6690317@1417 3.30 3.99

Cover Bracket (old 442-38470-20)
341A 6690318@1417 5.11 6.19

Blade Guard 26 Ce (old 441-37380-21/6690241)
342 6690242@1417 16.64 20.13

Blade Guard 24 Ce (old 441-38505-20)
342A 6684747@1417 30.70 37.15

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
343 6684748@1417 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-37380-20)
344 6690372@1417 9.58 11.59

Cover Guard (old 447-38455-20)
344A 6684749@1417 14.98 18.12

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
345 6693386@1417 4.45 5.38

Mesje (oud 797-37714-20)
345A 6684750@1417 4.29 5.19

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
346 6695334@1417 1.15 1.39

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
346A 6684751@1417 2.15 2.60

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
347 6684965@1417 1.04 1.26

Bracket Spacer (old 444-37609-20)
348 6690332@1417 1.15 1.39

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
349 6684753@1417 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
350 6684754@1417 8.58 10.38

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 6684813@1417

Combi Box Spanner 13x19 (old 829-29005-2h) New
502 6693588@1417 3.30 3.99

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
503B 6684768@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
504A 875769@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
506 6695789@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
507 6695796@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
521 6695783@1417

Cutting Body (old 786-38454-20)
522 6693273@1417 17.55 21.24

Special Nut (old 315-38454-20)
523 6689103@1417 9.74 11.78

Reel Spring (old 793-38454-20)
524 6693380@1417 3.30 3.99

Eyelet (old 788-37770-20)
525 6684810@1417 2.15 2.60

Spool (old 787-38454-20)
526 6693294@1417 11.05 13.37

Niet meer leverbaar, geen vervanging
527 6693340@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
528 6697932@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
529 6693222@1417

Mounting Nut L/h (old 356-38195-20)
531 6689625@1417 7.75 9.38

Kabelrol
532 6693293@1417 9.08 10.98

Reel Spring (old 793-38195-20)
533 6693379@1417 1.15 1.39

Opnamespoel
534 6689852@1417 2.31 2.80

Eyelet (old 788-38195-20)
535 6693329@1417 1.15 1.39

Body Cap (old 789-38195-20)
536 6693339@1417 4.45 5.38

Disk (old 403-38195-20) New Sep
537 6689906@1417 1.15 1.39

Screw 5x14/s (old 994-14050-141) New
538 6695336@1417 1.15 1.39

Name Plate Tbc-230d (old 906-0713a-20) New
601 6694221@1417 1.05 1.27

Symbol Mark Tbc-230d (old 929-0713a-20) New
602 6694640@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
603 6697851@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.