Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-230DS


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-230DS

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie Rcj8y
2 6699328 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07130-91)
3 6685489 34.19 41.37

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-00980-20 & 6685743)
5 6685709 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118 4.45 5.38

Piston Set (old 030-00070-90)
7 6685869 15.58 18.85

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Zuiger Pin
9 6696944 3.33 4.02

Crank Shaft Comp. (old 046-07135-80)
10 6686217 42.20 51.06

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
11 6687888 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
13 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
14A 6697638

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
14 6699772 17.85 21.60

Rubber Beschermkapje
15 6684602 2.15 2.60

Lead Wire Ass'y
16 6697836 5.45 6.59

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
17 6684899 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
31 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
31 6689178 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-07120-92)
32A 6686585 36.15 43.74

Crank Case Ass'y (old 072-07120-01/6686583)
32 6695806 38.26 46.30

Olie Keerring
33 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
34 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06410-20)
35 6686719 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
36 6684586 2.15 2.60

Vliegwiel
37A 6601171 22.99 27.81

Vliegwiel
37 6687376 15.88 19.21

Niet meer leverbaar
37B 6696928

Ring M8 (old 992-01080-011)
38 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
39 6684612 2.15 2.60

Inlaatpakking
51 6689890 1.15 1.39

Carb Insulator Set (old 404-0099f-90)
52 6689914 5.94 7.18

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
53 6684615 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
54 6695514 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
55 6695354 1.15 1.39

Ring
56 6684661 2.15 2.60

Shield Tube (old 223-07000-90)
57 6688174 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
58 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
59 6684620

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
60 6691592 9.58 11.59

Niet meer leverbaar
61 6685049

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
62 6692244 1.15 1.39

Carburateurset
63A 6690512 66.40 80.34

Carburateurset
63 6690513 50.21 60.76

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
64 6691337 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
65 6695504 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
65A 6696574 1.05 1.27

Screw 5x20ws (old 994-65050-205)
66 6695516 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
66A 6696574 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
67 6684625

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
68 6684880 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
69 6697846 1.04 1.26

Muffler Protector (old 738-06541-22)
91 6692798 5.94 7.18

Muffler Protector Black (old 738-07162-20)
91A 6692809 5.11 6.19

Screw 4x15ps (old 994-15040-151)
92 6695373 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
94 6684637 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
95 6685114 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
96 6684918 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-07001-90)
98 6692487 11.88 14.37

Muffler Gasket (old 737-07000-20 & 6692743)
100 6692745 1.15 1.39

Warmteschild
101 6687253 2.31 2.80

Spark Plug Cover, Black (old 257-07124-20)
102 6688350 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
103 6697619

Koppeling Schoen
104 6688616 7.59 9.18

CLUTCH ARM COMP 54 NEW
104A 6697161 6.90 8.35

Clutch Spring (old 342-06410-20)
105 6689430 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
105A 6697618

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
106 6689528 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-0075t-20)
107A 6684646 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-00601-20)
107 6689627 1.15 1.39

Ring
108 6684648 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
109 6696932

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
110 6684647 2.15 2.60

Tapping Screw D4.5x20 (old 990-72045-204)
111 6685191 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
112 6684973 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
113 6688011 1.15 1.39

Grommet (old 202-10200-20)
114 6688040 1.15 1.39

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-07085-90)
131 6692986 48.25 58.38

Starthendel
132 6693240 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp, (old 772-07085-80)
133 6693038 30.25 36.60

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
134 6693168 2.31 2.80

Recoil Spring (old 780-07085-20)
135 6693138 9.90 11.98

Spring Case Ass'y (old 778-07085-91)
137 6693101 32.21 38.98

Starter Pulley (old 774-07085-21)
139 6693079 7.10 8.59

Ring
140 6687947 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
141 6685275 1.15 1.39

Starter Base (old 806-07120-20)
142 6693470 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 4x12ws (old 994-64040-125)
143 6695507 1.15 1.39

Square Nut 5 (old 991-91050-001)
144 6695176 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
145 6685153 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
146 6693408 32.21 38.98

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-07130-91)
151 6692988 42.20 51.06

Starthendel
152 6693240 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07130-81)
153 6693039 24.20 29.28

Rope 2.6x830 (old 783-07130-20)
154 6693175 6.44 7.79

Recoil Spring (old 780-07130-20)
155 6693139 9.74 11.78

Spring Case Ass'y (old 778-07130-90)
156 6693102 30.25 36.60

Starter Rope Reel (old 774-07130-20)
157 6693080 6.44 7.79

Ring
158 6687947 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
159 6685275 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
160 6695508 1.15 1.39

Flunge Nut 5 (old 991-82050-001)
161 6695169 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
162 6693408 32.21 38.98

Niet meer leverbaar
171A 6699995

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
172 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
173 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
174 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel
175A 6699997 8.41 10.18

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
176 6684677 8.58 10.38

Cam Plate
177A 6699996 2.55 3.09

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
178 6684679 2.15 2.60

Starthendel
179 6684680 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
180 6684681 13.20 15.97

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
181 6695508 1.15 1.39

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
182 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
183 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
184 6684685 4.29 5.19

Cam Plate Ass'y
185 6699691 6.10 7.38

Cleaner Assy (old 410-07142-91 & 6690047)
201 6690048 9.58 11.59

Luchtfilterkap
202 6690391 4.45 5.38

Luchtfilter Element
203 6684654 2.15 2.60

Special Screw (old 380-0637c-20)
204 6689737 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-00070-81)
205 6684656 8.58 10.38

Choke Valve (old 528-07143-81)
206 6684657 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
207 6684658

Collar 8 (old 657-3252a-20)
208 6684659 2.15 2.60

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
221 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
222 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
223 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
224 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
225 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
226 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
227 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
228 6691457 7.10 8.59

Main Jet #38 (old 599-2000w-38)
229A 6691844 4.45 5.38

Main Jet #40 (old 599-2000w-40)
229 6691845 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
230 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
231 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
232 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
233 6684698 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
234 6684699 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
235 6684700 4.29 5.19

Throttle Valve Comp. (old 488-25145-80)
236 6684883 18.75 22.69

Crutch Shaft Comp. (old 289-07061-80/6688599)
251 6695969 15.73 19.03

Stop Ring C-12 Outer
252 6684664 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
253 6691839 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
254 6695046 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
255 6684709 2.15 2.60

Ventilatorhuis
256 6687029 15.13 18.30

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
257 6689651 5.94 7.18

Ring M5 (oud 992-01050-061)
258 6684918 2.15 2.60

Ring
259 6689159 1.15 1.39

Metal Fitting (old 361-00990-20)
260 6689664 3.30 3.99

Drive Shaft 1480l (old 343-38379-20/6689479)
281 6696009 13.53 16.37

Stuurbuis
282 6689386 32.21 38.98

Niet meer leverbaar
283 6684831

Hanger Collar (old 334-38360-20)
284 6689260 1.15 1.39

Hanger (old 335-38360-80)
285 6689281 12.88 15.58

Hanger Fixing Bracket (old 337-38360-80)
286 6689294 1.15 1.39

Machine Screw M5x25 (w/washers) Black
287 6696988 1.04 1.26

Handle Grip (old 165-37590-20)
288 6684708 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
289 6684709 2.15 2.60

Handle Bracket A (old 506-37623-20)
290 6684710 13.20 15.97

Handle Bracket B (old 507-37623-20)
291 6684711 18.00 21.78

Handle Bracket Rubber (old 510-37304-20)
292 6684712 4.29 5.19

Handle Bracket C (old 508-37623-20)
293 6684713 12.38 14.97

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
294 6684714 2.15 2.60

Clamp B. (old 460-33111-20)
295 6684715 2.15 2.60

Left Handle (old 502-37867-20)
296 6696093 13.76 16.65

Right Handle (old 501-37867-20)
297 6691080 13.53 16.37

Throttle Lever Ass'y (old 870-38445-90)
298 6693768 38.26 46.30

Safety Lever (old 253-38400-20)
299 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
300 6684722 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38401-20)
301 6684723 10.23 12.37

Blind Plug (old 322-38400-20)
302 6684724 2.15 2.60

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
303 6684725 2.15 2.60

Screw 5x30 (black) (old 994-31050-303)
304 6684726 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
305 6684727

Stop Button Comp. (old 156-37822-80) New
306 6687453 14.38 17.39

Throttle Wire (old 887-38445-80)
307 6694024 10.40 12.58

Niet meer leverbaar
308 6687543

Gaskabel
309 6693981 24.20 29.28

Tandwielhuis
321 6688817 66.40 80.34

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
322 6684709 2.15 2.60

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
323 6684732 2.15 2.60

Stop Ring C-9, Outer (old 993-50009-002)
324 6695281 1.15 1.39

Kogellager 609z St
325 6684735 8.58 10.38

Gear Case 24 (old 300-38360-21)
326 6688815 12.38 14.97

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
327 6695414 1.15 1.39

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
328 6689109 1.15 1.39

Kogellager 626
329 6695567 4.45 5.38

Gear Shaft (old 304-38360-20)
330 6688948 9.74 11.78

Kogellager
331 6695527 6.60 7.99

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
332 6695294 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38360-20)
333 6689033 6.44 7.79

Cutter Holder Cap (old 311-38360-20)
334 6689056 3.30 3.99

Protection Cover (old 308-38360-20)
335 6688996 3.30 3.99

Fixing Nut M8 L/h (old 313-38360-20/6689070/668907
336 6689075 1.15 1.39

Gear Case Cover (old 303-38360-20)
337 6688917 2.31 2.80

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
338 6695414 1.15 1.39

Gear/pinion Set (old 301-38360-00)
339 6688883 13.91 16.83

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
340 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D24 (old 442-38455-20)
341 6690317 3.30 3.99

Cover Bracket (old 442-38470-20)
341A 6690318 5.11 6.19

Blade Guard 24 Ce (old 441-38505-20)
342A 6684747 30.70 37.15

Blade Guard 26 Ce (old 441-37380-21/6690241)
342 6690242 16.64 20.13

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
343 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-38455-20)
344A 6684749 14.98 18.12

Cover Guard (old 447-37380-20)
344 6690372 9.58 11.59

Mesje (oud 797-37714-20)
345A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
345 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
346A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
346 6695334 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
347 6684965 1.04 1.26

Bracket Spacer (old 444-37609-20)
348 6690332 1.15 1.39

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
349 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
350 6684754 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
501 6684813

Combi Box Spanner 13x19 (old 829-29005-2h) New
502 6693588 3.30 3.99

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
503B 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
503 6699555

Niet meer leverbaar
504A 875769

Niet meer leverbaar
506 6695789

Niet meer leverbaar
507 6695796

Niet meer leverbaar
521 6695783

Cutting Body (old 786-38454-20)
522 6693273 17.55 21.24

Special Nut (old 315-38454-20)
523 6689103 9.74 11.78

Reel Spring (old 793-38454-20)
524 6693380 3.30 3.99

Eyelet (old 788-37770-20)
525 6684810 2.15 2.60

Spool (old 787-38454-20)
526 6693294 11.05 13.37

Niet meer leverbaar
527 6693340

Niet meer leverbaar
528 6697932

Symbol Mark Tbc-230ds (old 929-07147-20)
601 6694643 1.15 1.39

S?start Mark (old 915-07355-20)
602 6694472 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
603 6697851

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.