Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-230S


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-230S

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie Rcj8y
2 6699328 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07130-91)
3 6685489 34.19 41.37

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-00980-20 & 6685743)
5 6685709 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118 4.45 5.38

Piston Set (old 030-00070-90)
7 6685869 15.58 18.85

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Zuiger Pin
9 6696944 3.33 4.02

Crank Shaft Comp. (old 046-07135-80)
10 6686217 42.20 51.06

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
11 6687888 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
13 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
14A 6697638

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
14 6699772 17.85 21.60

Rubber Beschermkapje
15 6684602 2.15 2.60

Lead Wire Ass'y
16 6697836 5.45 6.59

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
17 6684899 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
31 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
31 6689178 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-07120-92)
32A 6686585 36.15 43.74

Crank Case Ass'y (old 072-07120-01/6686583)
32 6695806 38.26 46.30

Olie Keerring
33 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
34 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06410-20)
35 6686719 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
36 6684586 2.15 2.60

Vliegwiel
37A 6601171 22.99 27.81

Vliegwiel
37 6687376 15.88 19.21

Niet meer leverbaar
37B 6696928

Ring M8 (old 992-01080-011)
38 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
39 6684612 2.15 2.60

Inlaatpakking
51 6689890 1.15 1.39

Carb Insulator Set (old 404-0099f-90)
52 6689914 5.94 7.18

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
53 6684615 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
54 6695514 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
55 6695354 1.15 1.39

Ring
56 6684661 2.15 2.60

Shield Tube (old 223-07000-90)
57 6688174 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
58 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
59 6684620

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
60 6691592 9.58 11.59

Niet meer leverbaar
61 6685049

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
62 6692244 1.15 1.39

Carburateurset
63 6690512 66.40 80.34

Carburateurset
63 6690513 50.21 60.76

Carburateurset
64A 6690510 70.33 85.09

Carburateurset
64 6690512 66.40 80.34

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
65 6695504 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
65A 6696574 1.05 1.27

Screw 5x20ws (old 994-65050-205)
66 6695516 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
66A 6696574 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
67 6684625

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
68 6684880 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
69 6697846 1.04 1.26

O-ring P-15
70 6698966 1.04 1.26

Air Vent Ass'y (old 564-06611-90)
71 6691389 10.23 12.37

Niet meer leverbaar
72 6697800

Air Vent Valve Ass'y (old 646-06612-90)
73 6692171 4.95 5.99

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
74 6691592 9.58 11.59

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
74B 6691592 9.58 11.59

Tank Wht (old 591-07138-21) New
74A 6696380 9.45 11.43

Niet meer leverbaar
75B 6685049

Niet meer leverbaar
75 6685049

Tank Dop Compleet
75A 6691747 4.45 5.38

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
76 6695354 1.15 1.39

Plus Screw 5x60ws (old 994-16050-601)
76A 6695431 1.15 1.39

Ring
77 6684661 2.15 2.60

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
78 6691337 1.15 1.39

Muffler Protector (old 738-06541-22)
91 6692798 5.94 7.18

Muffler Protector Black (old 738-07162-20)
91A 6692809 5.11 6.19

Screw 4x15ps (old 994-15040-151)
92 6695373 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
94 6684637 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
95 6685114 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
96 6684918 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-07001-90)
98 6692487 11.88 14.37

Muffler Gasket (old 737-07000-20 & 6692743)
100 6692745 1.15 1.39

Warmteschild
101 6687253 2.31 2.80

Spark Plug Cover, Black (old 257-07124-20)
102 6688350 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
103 6697619

Koppeling Schoen
104 6688616 7.59 9.18

CLUTCH ARM COMP 54 NEW
104A 6697161 6.90 8.35

Clutch Spring (old 342-06410-20)
105 6689430 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
105A 6697618

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
106 6689528 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-0075t-20)
107A 6684646 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-00601-20)
107 6689627 1.15 1.39

Ring
108 6684648 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
109 6696932

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
110 6684647 2.15 2.60

Tapping Screw D4.5x20 (old 990-72045-204)
111 6685191 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
112 6684973 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
113 6688011 1.15 1.39

Grommet (old 202-10200-20)
114 6688040 1.15 1.39

Koppeling Schoen
115 6688616 7.59 9.18

CLUTCH ARM COMP 54 NEW
115A 6697161 6.90 8.35

Niet meer leverbaar
115B 6697656

Clutch Spring (old 342-06410-20)
116 6689430 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
116A 6697618

Clutch Spring
116B 6697657 1.04 1.26

Step Bolt (old 357-0075t-20)
117A 6684646 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-00601-20)
117B 6689627 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-00601-20)
117 6689627 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
118 6696932

Clutch Set
118A 6697655 6.76 8.18

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-07085-90)
131 6692986 48.25 58.38

Starthendel
132 6693240 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp, (old 772-07085-80)
133 6693038 30.25 36.60

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
134 6693168 2.31 2.80

Recoil Spring (old 780-07085-20)
135 6693138 9.90 11.98

Spring Case Ass'y (old 778-07085-91)
137 6693101 32.21 38.98

Starter Pulley (old 774-07085-21)
139 6693079 7.10 8.59

Ring
140 6687947 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
141 6685275 1.15 1.39

Starter Base (old 806-07120-20)
142 6693470 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 4x12ws (old 994-64040-125)
143 6695507 1.15 1.39

Square Nut 5 (old 991-91050-001)
144 6695176 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
145 6685153 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
146 6693408 32.21 38.98

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-07130-91)
151 6692988 42.20 51.06

Starthendel
152 6693240 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07130-81)
153 6693039 24.20 29.28

Rope 2.6x830 (old 783-07130-20)
154 6693175 6.44 7.79

Recoil Spring (old 780-07130-20)
155 6693139 9.74 11.78

Spring Case Ass'y (old 778-07130-90)
156 6693102 30.25 36.60

Starter Rope Reel (old 774-07130-20)
157 6693080 6.44 7.79

Ring
158 6687947 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
159 6685275 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
160 6695508 1.15 1.39

Flunge Nut 5 (old 991-82050-001)
161 6695169 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
162 6693408 32.21 38.98

Niet meer leverbaar
171A 6699995

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
172 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
173 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
174 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel
175A 6699997 8.41 10.18

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
176 6684677 8.58 10.38

Cam Plate
177A 6699996 2.55 3.09

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
178 6684679 2.15 2.60

Starthendel
179 6684680 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
180 6684681 13.20 15.97

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
181 6695508 1.15 1.39

Stop Ring E-5 (old 993-55050-000)
182 6684683 2.15 2.60

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
183 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
184 6684685 4.29 5.19

Cam Plate Ass'y
185 6699691 6.10 7.38

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-03045-90)
191 6684938 23.45 28.37

Recoil Starter Body Comp.(oud 772-03045-80)
192 6684944 17.24 20.86

Starter Rope Reel (old 774-03045-20)
193 6684941 6.44 7.79

Recoil Spring (old 779-03045-20)
194 6684942 9.40 11.37

Swing Arm (oud 777-03045-20)
195 6684940 2.15 2.60

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
196 6684679 2.15 2.60

Pulley Stay (oud 771-03045-20)
197 6684939 2.15 2.60

Rope 3.0x800 (old 783-03045-20)
198 6684943 4.29 5.19

Starthendel
199 6684680 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
200 6685000

Starter Pulley (oud 798-03045-20)
201 6684937 6.44 7.79

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
202 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
211A 6699995

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
212 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
213 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
214 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel
215A 6699997 8.41 10.18

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
216 6684677 8.58 10.38

Cam Plate
217A 6699996 2.55 3.09

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
218 6684679 2.15 2.60

Starthendel
219 6684680 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
220 6684681 13.20 15.97

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
221 6695508 1.15 1.39

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
222 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
223 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
224 6684685 4.29 5.19

Cam Plate Ass'y
225 6699691 6.10 7.38

Cleaner Assy (old 410-07142-91 & 6690047)
231 6690048 9.58 11.59

Luchtfilterkap
232 6690391 4.45 5.38

Luchtfilter Element
233 6684654 2.15 2.60

Special Screw (old 380-0637c-20)
234 6689737 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-00070-81)
235 6684656 8.58 10.38

Choke Valve (old 528-07143-81)
236 6684657 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
237 6684658

Collar 8 (old 657-3252a-20)
238 6684659 2.15 2.60

Cleaner Ass'y (old 410-0006a-91)
251A 6690006 10.40 12.58

Cleaner Assy (old 410-07142-91 & 6690047)
251 6690048 9.58 11.59

Luchtfilterkap
252 6690391 4.45 5.38

Cleaner Cap Ass'y
252A 6699771 12.54 15.17

Luchtfilter Element
253 6684654 2.15 2.60

Luchtfilter Element
253A 6690347 4.45 5.38

Special Screw (old 380-0637c-20)
254 6689737 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-00070-81)
255 6684656 8.58 10.38

Aircleaner Body (old 423-0006a-20)
255A 6690086 6.44 7.79

Choke Valve (old 528-07143-81)
256 6684657 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
257 6684658

Collar 8 (old 657-3252a-20)
258 6684659 2.15 2.60

Collar (old 470-00025-20)
259 6690801 2.31 2.80

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
281 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
282 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
283 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
284 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
285 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
286 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
287 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
288 6691457 7.10 8.59

Main Jet #38 (old 599-2000w-38)
289 6691844 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
290 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
291 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
292 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
293 6684698 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
294 6684699 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
295 6684700 4.29 5.19

Crutch Shaft Comp. (old 289-07061-80/6688599)
301 6695969 15.73 19.03

Stop Ring C-12 Outer
302 6684664 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
303 6691839 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
304 6695046 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
305 6684709 2.15 2.60

Ventilatorhuis
306 6687029 15.13 18.30

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
307 6689651 5.94 7.18

Ring M5 (oud 992-01050-061)
308 6684918 2.15 2.60

Ring
309 6689159 1.15 1.39

Metal Fitting (old 361-00990-20)
310 6689664 3.30 3.99

Drive Shaft 1480l (old 343-38379-20/6689479)
321 6696009 13.53 16.37

Stuurbuis
322 6689410 24.20 29.28

Niet meer leverbaar
323 6684831

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
324 6684835 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
325 6684836

Barrier (black) (old 520-37277-20)
326 6684837 9.40 11.37

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
327 6684838 2.15 2.60

Hanger Collar (old 334-38360-20)
328 6689260 1.15 1.39

Hanger (old 335-38360-80)
329 6689281 12.88 15.58

Hanger Fixing Bracket (old 337-38360-80)
330 6689294 1.15 1.39

Machine Screw M5x25 (w/washers) Black
331 6696988 1.04 1.26

Throttle Lever Ass'y (old 870-38449-90)
332 6693769 36.15 43.74

Gaskabel
333 6693982 19.96 24.15

Throttle Wire 4t (old 887-38449-80)
334 6694025 8.41 10.18

Stop Button Comp. (old 156-37821-80)
335 6687452 13.91 16.83

Protection Tube 7x145l (old 164-07014-50) New
336 6687523 1.05 1.27

Safety Lever (old 253-38400-20)
337 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
338 6684722 2.15 2.60

Blind Plug (old 322-38400-20)
339 6684724 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
340 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
341 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
342 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
343 6684804 8.58 10.38

Tandwielhuis
351 6688817 66.40 80.34

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
352 6684709 2.15 2.60

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
353 6684732 2.15 2.60

Stop Ring C-9, Outer (old 993-50009-002)
354 6695281 1.15 1.39

Kogellager 609z St
355 6684735 8.58 10.38

Gear Case 24 (old 300-38360-21)
356 6688815 12.38 14.97

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
357 6695414 1.15 1.39

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
358 6689109 1.15 1.39

Kogellager 626
359 6695567 4.45 5.38

Gear Shaft (old 304-38360-20)
360 6688948 9.74 11.78

Kogellager
361 6695527 6.60 7.99

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
362 6695294 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38360-20)
363 6689033 6.44 7.79

Cutter Holder Cap (old 311-38360-20)
364 6689056 3.30 3.99

Protection Cover (old 308-38360-20)
365 6688996 3.30 3.99

Fixing Nut M8 L/h (old 313-38360-20/6689070/668907
366 6689075 1.15 1.39

Gear Case Cover (old 303-38360-20)
367 6688917 2.31 2.80

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
368 6695414 1.15 1.39

Gear/pinion Set (old 301-38360-00)
369 6688883 13.91 16.83

Plus Bolt 6x18 (old 990-23060-181)
370 6695020 1.15 1.39

Ring
371 6695219 1.15 1.39

SAFETY GUARD BRACKET (OLD 442-37417-20)
372 6685065 2.31 2.80

Safety Cover Comp. (old 441-37820-80)
373 6685066 14.53 17.58

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
380 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D24 (old 442-38455-20)
381 6690317 3.30 3.99

Cover Bracket (old 442-38470-20)
381A 6690318 5.11 6.19

Blade Guard 24 Ce (old 441-38505-20)
382A 6684747 30.70 37.15

Blade Guard 26 Ce (old 441-37380-21/6690241)
382 6690242 16.64 20.13

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
383 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-38455-20)
384A 6684749 14.98 18.12

Cover Guard (old 447-37380-20)
384 6690372 9.58 11.59

Mesje (oud 797-37714-20)
385A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
385 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
386A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
386 6695334 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
387 6684965 1.04 1.26

Bracket Spacer (old 444-37609-20)
388 6690332 1.15 1.39

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
389 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
390 6684754 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
501 6684813

Combi Box Spanner 13x19 (old 829-29005-2h) New
502 6693588 3.30 3.99

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
503B 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
504A 875769

Niet meer leverbaar
506 6695789

Niet meer leverbaar
507 6695795

Niet meer leverbaar
508 6695786

Niet meer leverbaar
511 6695783

Cutting Body (old 786-38454-20)
512 6693273 17.55 21.24

Special Nut (old 315-38454-20)
513 6689103 9.74 11.78

Reel Spring (old 793-38454-20)
514 6693380 3.30 3.99

Eyelet (old 788-37770-20)
515 6684810 2.15 2.60

Spool (old 787-38454-20)
516 6693294 11.05 13.37

Niet meer leverbaar
517 6693340

Niet meer leverbaar
518 6697932

Niet meer leverbaar
521A 6693222

Niet meer leverbaar
521 6695783

Cutting Body (old 786-38454-20)
522 6693273 17.55 21.24

Special Nut (old 315-38454-20)
523 6689103 9.74 11.78

Reel Spring (old 793-38454-20)
524 6693380 3.30 3.99

Eyelet (old 788-37770-20)
525 6684810 2.15 2.60

Spool (old 787-38454-20)
526 6693294 11.05 13.37

Niet meer leverbaar
527 6693340

Niet meer leverbaar
528 6697932

Mounting Nut L/h (old 356-38195-20)
531 6689625 7.75 9.38

Kabelrol
532 6693293 9.08 10.98

Reel Spring (old 793-38195-20)
533 6693379 1.15 1.39

Opnamespoel
534 6689852 2.31 2.80

Eyelet (old 788-38195-20)
535 6693329 1.15 1.39

Body Cap (old 789-38195-20)
536 6693339 4.45 5.38

Disk (old 403-38195-20) New Sep
537 6689906 1.15 1.39

Screw 5x14/s (old 994-14050-141) New
538 6695336 1.15 1.39

Symbol Mark Tbc-230s (old 929-07143-20) New
601 6694641 1.05 1.27

S?start Mark (old 915-07355-20)
602 6694472 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
603 6697851

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.