Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-230SF


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-230SF

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie Rcj8y
2 6699328 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07130-91)
3 6685489 34.19 41.37

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-00980-20 & 6685743)
5 6685709 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118 4.45 5.38

Piston Set (old 030-00070-90)
7 6685869 15.58 18.85

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Zuiger Pin
9 6696944 3.33 4.02

Crank Shaft Comp. (old 046-07135-80)
10 6686217 42.20 51.06

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
11 6687888 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
13 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
14A 6697638

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
14 6699772 17.85 21.60

Rubber Beschermkapje
15 6684602 2.15 2.60

Lead Wire Ass'y
16 6697836 5.45 6.59

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
17 6684899 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
31 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
31 6689178 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-07120-92)
32A 6686585 36.15 43.74

Crank Case Ass'y (old 072-07120-01/6686583)
32 6695806 38.26 46.30

Olie Keerring
33 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
34 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06410-20)
35 6686719 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
36 6684586 2.15 2.60

Vliegwiel
37A 6601171 22.99 27.81

Vliegwiel
37 6687376 15.88 19.21

Niet meer leverbaar
37B 6696928

Ring M8 (old 992-01080-011)
38 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
39 6684612 2.15 2.60

Inlaatpakking
51 6689890 1.15 1.39

Carb Insulator Set (old 404-0099f-90)
52 6689914 5.94 7.18

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
53 6684615 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
54 6695514 1.15 1.39

Shield Tube (old 223-07000-90)
57 6688174 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
58 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
59 6684620

Niet meer leverbaar
61 6685049

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
62 6692244 1.15 1.39

Carburateurset
63 6690510 70.33 85.09

Carburateurset
63 6690513 50.21 60.76

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
65 6695504 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
65A 6696574 1.05 1.27

Screw 5x20ws (old 994-65050-205)
66 6695516 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
66A 6696574 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
67 6684625

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
68 6684880 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
69 6697846 1.04 1.26

O-ring P-15
70 6698966 1.04 1.26

Air Vent Ass'y (old 564-06611-90)
71 6691389 10.23 12.37

Niet meer leverbaar
72 6697800

Air Vent Valve Ass'y (old 646-06612-90)
73 6692171 4.95 5.99

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
74 6691592 9.58 11.59

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
74B 6691592 9.58 11.59

Tank Wht (old 591-07138-21) New
74A 6696380 9.45 11.43

Niet meer leverbaar
75B 6685049

Niet meer leverbaar
75 6685049

Tank Dop Compleet
75A 6691747 4.45 5.38

Plus Screw 5x60ws (old 994-16050-601)
76 6695431 1.15 1.39

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
78 6691337 1.15 1.39

Muffler Protector (old 738-06541-22)
91 6692798 5.94 7.18

Muffler Protector Black (old 738-07162-20)
91A 6692809 5.11 6.19

Screw 4x15ps (old 994-15040-151)
92 6695373 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
94 6684637 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
95 6685114 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
96 6684918 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-07001-90)
98 6692487 11.88 14.37

Muffler Gasket (old 737-07000-20 & 6692743)
100 6692745 1.15 1.39

Warmteschild
101 6687253 2.31 2.80

Spark Plug Cover, Black (old 257-07124-20)
102 6688350 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
103 6697619

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
106 6689528 1.15 1.39

Ring
108 6684648 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
110 6684647 2.15 2.60

Tapping Screw D4.5x20 (old 990-72045-204)
111 6685191 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
112 6684973 2.15 2.60

Grommet (old 202-10200-20)
114 6688040 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
115 6697656

Clutch Spring
116 6697657 1.04 1.26

Step Bolt (old 357-00601-20)
117 6689627 1.15 1.39

Clutch Set
118 6697655 6.76 8.18

Muffler Set (old 704-07001-90)
120 6692487 11.88 14.37

Muffler Set (old 704-07139-90 & 6692433)
120A 6692496 12.54 15.17

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
125 6688011 1.15 1.39

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-07085-90)
131 6692986 48.25 58.38

Starthendel
132 6693240 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp, (old 772-07085-80)
133 6693038 30.25 36.60

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
134 6693168 2.31 2.80

Recoil Spring (old 780-07085-20)
135 6693138 9.90 11.98

Spring Case Ass'y (old 778-07085-91)
137 6693101 32.21 38.98

Starter Pulley (old 774-07085-21)
139 6693079 7.10 8.59

Ring
140 6687947 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
141 6685275 1.15 1.39

Starter Base (old 806-07120-20)
142 6693470 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 4x12ws (old 994-64040-125)
143 6695507 1.15 1.39

Square Nut 5 (old 991-91050-001)
144 6695176 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
145 6685153 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
146 6693408 32.21 38.98

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-07130-91)
151 6692988 42.20 51.06

Starthendel
152 6693240 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07130-81)
153 6693039 24.20 29.28

Rope 2.6x830 (old 783-07130-20)
154 6693175 6.44 7.79

Recoil Spring (old 780-07130-20)
155 6693139 9.74 11.78

Spring Case Ass'y (old 778-07130-90)
156 6693102 30.25 36.60

Starter Rope Reel (old 774-07130-20)
157 6693080 6.44 7.79

Ring
158 6687947 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
159 6685275 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
160 6695508 1.15 1.39

Flunge Nut 5 (old 991-82050-001)
161 6695169 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
162 6693408 32.21 38.98

Niet meer leverbaar
171A 6699995

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
172 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
173 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
174 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel
175A 6699997 8.41 10.18

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
176 6684677 8.58 10.38

Cam Plate
177A 6699996 2.55 3.09

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
178 6684679 2.15 2.60

Starthendel
179 6684680 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
180 6684681 13.20 15.97

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
181 6695508 1.15 1.39

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
182 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
183 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
184 6684685 4.29 5.19

Cam Plate Ass'y
185 6699691 6.10 7.38

Recoil Starter Body Comp.(oud 772-03045-80)
192 6684944 17.24 20.86

Starter Rope Reel (old 774-03045-20)
193 6684941 6.44 7.79

Recoil Spring (old 779-03045-20)
194 6684942 9.40 11.37

Swing Arm (oud 777-03045-20)
195 6684940 2.15 2.60

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
196 6684679 2.15 2.60

Pulley Stay (oud 771-03045-20)
197 6684939 2.15 2.60

Rope 3.0x800 (old 783-03045-20)
198 6684943 4.29 5.19

Starthendel
199 6684680 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
200 6685000

Starter Pulley (oud 798-03045-20)
201 6684937 6.44 7.79

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
202 6684682 2.15 2.60

Cleaner Ass'y (old 410-0006a-91)
241 6690006 10.40 12.58

Cleaner Cap Ass'y
242A 6699771 12.54 15.17

Luchtfilter Element
243 6690347 4.45 5.38

Aircleaner Body (old 423-0006a-20)
244 6690086 6.44 7.79

Collar (old 470-00025-20)
245 6690801 2.31 2.80

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
251 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
252 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
253 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
254 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
255 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
256 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
257 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
258 6691457 7.10 8.59

Main Jet #38 (old 599-2000w-38)
259 6691844 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
260 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
261 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
262 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
263 6684698 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
264 6684699 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
265 6684700 4.29 5.19

Crutch Shaft Comp. (old 289-07061-80/6688599)
271 6695969 15.73 19.03

Stop Ring C-12 Outer
272 6684664 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
273 6691839 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
274 6695046 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
275 6684709 2.15 2.60

Ventilatorhuis
276 6687029 15.13 18.30

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
277 6689651 5.94 7.18

Ring M5 (oud 992-01050-061)
278 6684918 2.15 2.60

Ring
279 6689159 1.15 1.39

Metal Fitting (old 361-00990-20)
280 6689664 3.30 3.99

Drive Shaft Comp. (old 6684830)
291 6697838 20.11 24.34

Bush Ass'y (old 6684831)
292 6697839 4.29 5.19

Drive Shaft B 783l (old 036-38190-20)
293 6684832 20.73 25.08

Joint Case Ass'y (old 280-38466-90)
294 6684817 38.58 46.68

Spacer 1.6 (old 320-3331l-20/6684818)
295 6689139 1.15 1.39

Spacer (old 360-33315-20)
296 6684819 4.29 5.19

Ring
297 6684820 2.15 2.60

Stop Ring C-10, Outer (old 993-50010-002)
298 6684821 2.15 2.60

Ring
299 6684822 2.15 2.60

Handle Knob (old 512-3338p-20)
300 6684823 4.29 5.19

Hex.bolt 6x50 (old 990-21060-504)
301 6684824 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button)m6 (old 990-53060-3
302 6684825 2.15 2.60

Ring
303 6684826 2.15 2.60

Small Washer 6 Black (old 992-00060-061)
304 6684827 2.15 2.60

Cap Nut 6 (old 991-42060-012)
305 6684828 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
306 6684829 2.15 2.60

Bushing (old 347-38466-20)
307 6684833 2.15 2.60

Ring 5 (old 992-10050-062)
308 6684834 2.15 2.60

Drive Shaft A (old 035-38466-80)
309 6684814 39.03 47.22

Throttle Lever Ass'y (old 870-38449-90)
321 6693769 36.15 43.74

Gaskabel
322 6693982 19.96 24.15

Throttle Wire 4t (old 887-38449-80)
323 6694025 8.41 10.18

Stop Button Comp. (old 156-37821-80)
324 6687452 13.91 16.83

Protection Tube 7x145l (old 164-07014-50) New
325 6687523 1.05 1.27

Safety Lever (old 253-38400-20)
326 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
327 6684722 2.15 2.60

Blind Plug (old 322-38400-20)
328 6684724 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
329 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
330 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
331 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
332 6684804 8.58 10.38

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
333 6684835 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
334 6684836

Barrier (black) (old 520-37277-20)
335 6684837 9.40 11.37

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
336 6684838 2.15 2.60

Hanger Collar (old 334-38360-20)
337 6689260 1.15 1.39

Hanger (old 335-38360-80)
338 6689281 12.88 15.58

Hanger Fixing Bracket (old 337-38360-80)
339 6689294 1.15 1.39

Machine Screw M5x25 (w/washers) Black
340 6696988 1.04 1.26

Tandwielhuis
371 6688817 66.40 80.34

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
372 6684709 2.15 2.60

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
373 6684732 2.15 2.60

Stop Ring C-9, Outer (old 993-50009-002)
374 6695281 1.15 1.39

Kogellager 609z St
375 6684735 8.58 10.38

Gear Case 24 (old 300-38360-21)
376 6688815 12.38 14.97

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
377 6695414 1.15 1.39

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
378 6689109 1.15 1.39

Kogellager 626
379 6695567 4.45 5.38

Gear Shaft (old 304-38360-20)
380 6688948 9.74 11.78

Kogellager
381 6695527 6.60 7.99

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
382 6695294 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38360-20)
383 6689033 6.44 7.79

Cutter Holder Cap (old 311-38360-20)
384 6689056 3.30 3.99

Protection Cover (old 308-38360-20)
385 6688996 3.30 3.99

Fixing Nut M8 L/h (old 313-38360-20/6689070/668907
386 6689075 1.15 1.39

Gear Case Cover (old 303-38360-20)
387 6688917 2.31 2.80

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
388 6695414 1.15 1.39

Gear/pinion Set (old 301-38360-00)
389 6688883 13.91 16.83

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
400 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D24 (old 442-38455-20)
401 6690317 3.30 3.99

Cover Bracket (old 442-38470-20)
401A 6690318 5.11 6.19

Blade Guard 24 Ce (old 441-38505-20)
402A 6684747 30.70 37.15

Blade Guard 26 Ce (old 441-37380-21/6690241)
402 6690242 16.64 20.13

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
403 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-38455-20)
404A 6684749 14.98 18.12

Cover Guard (old 447-37380-20)
404 6690372 9.58 11.59

Mesje (oud 797-37714-20)
405A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
405 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
406A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
406 6695334 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
407 6684965 1.04 1.26

Bracket Spacer (old 444-37609-20)
408 6690332 1.15 1.39

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
409 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
410 6684754 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
501 6684813

Combi Box Spanner 13x19 (old 829-29005-2h) New
502 6693588 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
504A 875769

Niet meer leverbaar
507 6695795

Niet meer leverbaar
511 6695783

Cutting Body (old 786-38454-20)
512 6693273 17.55 21.24

Special Nut (old 315-38454-20)
513 6689103 9.74 11.78

Reel Spring (old 793-38454-20)
514 6693380 3.30 3.99

Eyelet (old 788-37770-20)
515 6684810 2.15 2.60

Spool (old 787-38454-20)
516 6693294 11.05 13.37

Niet meer leverbaar
517 6693340

Niet meer leverbaar
518 6697932

Niet meer leverbaar
531 6693222

Mounting Nut L/h (old 356-38195-20)
533 6689625 7.75 9.38

Kabelrol
534 6693293 9.08 10.98

Reel Spring (old 793-38195-20)
535 6693379 1.15 1.39

Opnamespoel
536 6689852 2.31 2.80

Eyelet (old 788-38195-20)
537 6693329 1.15 1.39

Body Cap (old 789-38195-20)
538 6693339 4.45 5.38

Disk (old 403-38195-20) New Sep
539 6689906 1.15 1.39

Screw 5x14/s (old 994-14050-141) New
540 6695336 1.15 1.39

S?start Mark (old 915-07355-20)
601 6694472 1.15 1.39

Symbol Mark Smart Fit (old 929-38466-20) New
602 6694743 2.31 2.80

Symbol Mark Tbc230sf (old 929-07154-20) New
603 6694645 1.05 1.27

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.