Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-270S


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-270S

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Muffler Protector (old 738-07350-20)
1 6692813 5.11 6.19

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
2 6695504 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
3 6696819

Ring
4 6684639 2.15 2.60

Muffler Special Gasket (old 751-07020-20) New
5 6692887 1.15 1.39

Spark Arrestor, Usa Only (old 732-0631a-21)
6 6692699 1.15 1.39

Tail Pipe Set (old 721-07361-90) New
7 6692670 3.30 3.99

Machineschroef M4 X 8
8 958523 1.04 1.26

Warmteschild
9 6687264 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
10 6698386

Bougie (oud 6685086)
11A 6699319 8.91 10.78

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
12 6684636 2.15 2.60

Plug Cap (old 257-03046-20)
13 6688345 3.30 3.99

Cilinder Afdekkap (oud 016-07350-20)
14 6685690 5.28 6.38

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
15 6695508 1.15 1.39

Inlaatpakking
16 6689895 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-07020-91)
17 6689972 6.28 7.59

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
18 6695515 1.15 1.39

Carbureteur Pakking
19 6698405 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
20 6690520

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
21 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
22 6684873 6.44 7.79

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
23 6684871 4.29 5.19

O-RING (OUD 550-25100-20)
25 6684695 4.29 5.19

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
26 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
27 6684693 8.58 10.38

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
28 6684879 62.16 75.22

Priming Body (oud 447-25108-20)
29 6684689 6.44 7.79

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
30 6684688 8.58 10.38

Swivel (oud 539-25120-20)
31 6684697 6.44 7.79

Ring (oud 549-25165-20)
32 6684874 2.15 2.60

Stop Ring (oud 489-25100-20)
33 6684696 2.15 2.60

Throttle Valve Comp. (old 488-25170-80)
34 6690940 24.20 29.28

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
35 6684875 4.29 5.19

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
37 6684700 4.29 5.19

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
38 6684691 8.58 10.38

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
39 6690830 11.88 14.37

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
40 6684687 16.34 19.77

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
41 6684699 2.15 2.60

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
42 6695280 1.15 1.39

Ring
43 6685070 1.15 1.39

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
44 6691239 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
45 6690120 4.45 5.38

Choke Lever 1.5 (old 528-07355-22)
46 6691281 1.15 1.39

Reinigingsspons
47 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
48 6690421 13.86 16.77

Cover Fixing Bolt Comp.
49 6698730 3.15 3.81

Ring 5 (oud 992-00050-011)
50 6684864 2.15 2.60

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
51 6695353 1.15 1.39

Muffler Set (old 704-07350-90)
52 6692498 13.86 16.77

Muffler Set (old 704-07361-90) New Oct
52 6692500 13.86 16.77

Muffler Gasket (old 737-0165a-20)
53 6692732 1.15 1.39

Cylnder Set (old 001-07355-90)
54 6685493 54.30 65.70

Cylinder Gasket (oud 017-07350-20)
55 6684896 2.15 2.60

Piston Set (old 030-07350-90)
56 6685902 20.11 24.34

Piston Ring (old 041-01700-20)
57 6686121 4.45 5.38

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
58 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
59 6684591 4.29 5.19

Crank Shaft Comp. (old 046-07350-82)
60 6686219 72.30 87.48

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
61 6684903 2.15 2.60

Crank Case Gasket(old 090-07350-22)
62 6684904 2.15 2.60

Crank Case Gasket (old 090-07350-21)
62 6686725 1.15 1.39

Olie Keerring
63 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
64 6684608 3.80 4.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
65 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
65 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
65 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
65 6689178 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
67 6684681 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
68 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
69 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
70 6684685 4.29 5.19

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
72 6684679 2.15 2.60

Cam Plate (old 759-0651h-20)
73 6684678 6.44 7.79

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
74 6684677 8.58 10.38

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
76 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
77 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
78 6684674 4.29 5.19

Starthendel
79 6684680 2.15 2.60

S?start Mark (old 915-07355-20)
80 6694472 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
111 6684709 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
112 6695046 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
113 6684918 2.15 2.60

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
114 6689651 5.94 7.18

Cushion Rubber (old 599-00980-21)
115 6691823 3.30 3.99

Ventilatorhuis
117 6686959 15.13 18.30

Clutch Drum Comp. (old 289-03070-80)
118 6688580 10.89 13.17

Metal Fitting (old 361-00990-20)
119 6689664 3.30 3.99

Ring
120 6689159 1.15 1.39

Veerring D12 (10 Stuks)
121 939542 1.50 1.82

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
122 6684634 2.15 2.60

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
123 6698388 1.05 1.27

Lead Wire Ass'y (old 191-01680-90)
124 6687965 3.30 3.99

Bobine
125 6687684 28.14 34.05

Plug Cap Ass'y (oud 157-01680-90)
126 6684894 8.58 10.38

Step Bolt (old 357-0075t-20)
128 6684646 2.15 2.60

Ring
129 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate A 0.5 (old 348-0630a-20/6689529)
130 6684645 2.15 2.60

Clutch Spring (old 342-0630b-20)
131 6684644 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
131A 6697704

Koppeling Schoen
132 6684643 11.55 13.98

Ring
133 6684642 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
134 6684612 2.15 2.60

Ring M8 (old 992-01080-011)
135 6684611 2.15 2.60

Vliegwiel
136 6687384 16.19 19.59

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
137 6684618 4.29 5.19

Collar C (old 659-04300-20)
138 6684623 2.15 2.60

Tank White (old 591-07350-22/6691519/6691601/04)
139 6691602 15.13 18.30

Tank (old 591-07365-22) New
139 6696502 10.89 13.17

Fuel Pipe 3x5x65 (old 700-03005-06)
140 6684626 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
141A 6697846 1.04 1.26

Air Vent Valve Ass'y (old 646-06612-90)
142 6692171 4.95 5.99

Air Vent Ass'y (old 564-06611-90)
144 6691389 10.23 12.37

Tank Dop Compleet
145 6691747 4.45 5.38

Tank Dop Compleet
145A 6698402 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
146 6684625

Tank Cap Chain
146A 6698732 1.20 1.45

Pomp Filter
147A 6600351 2.70 3.27

Clip
148 6696949 1.68 2.03

Stand (old 940-07350-20)
149 6694787 3.30 3.99

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
171 6684725 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
172 6684803 2.15 2.60

Gaskabel
173 6693978 19.51 23.61

Stop Switch Comp. (old 156-38400-80)
174 6687459 13.91 16.83

Throttle Wire (old 887-38400-80)
175 6694022 8.25 9.98

Protection Tube 7x175 (old 164-07017-50)
176 6687526 1.15 1.39

Safety Lever (old 253-38400-20)
177 6684721 6.44 7.79

Throttle Lever (old 880-38400-20)
178 6684804 8.58 10.38

Return Spring (old 832-38400-20)
179 6684722 2.15 2.60

Blind Plug (old 322-38400-20)
180 6684724 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
181 6684727

Throttle Lever Ass'y 24 Dia. (old 870-38402-90)
182 6693767 36.15 43.74

Handle Grip (old 503-3738e-20)
183 6691098 6.44 7.79

Loop Handle, 24 Dia.,black (old 500-37286-20)
184 6691046 5.78 6.99

Ring
185 6689681 1.15 1.39

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
186 6695255 1.15 1.39

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
187 6684835 2.15 2.60

Cap (a)
188 6698515 2.10 2.54

Lifting Metal Ass'y (old 335-37526-90)
189 6689277 3.30 3.99

Hanger 24 (old 335-38360-90) New
189A 6689282 3.30 3.99

Hanger (old 335-77350-80)
190 6684705 8.58 10.38

Hanger Collar (old 334-77350-20)
191 6684704 4.29 5.19

Hanger Fixing Bracket (old 337-77350-80)
192 6684706 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
193 6684709 2.15 2.60

Barrier
194 6696973 3.33 4.02

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
195 6684838 2.15 2.60

Tandwielhuis
196A 6684731 128.11 155.02

Tandwielhuis
196 6688797 90.45 109.44

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
197A 6684737 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
197 6689109 1.15 1.39

Gear Case 24 (old 300-77350-20)
198A 6684736 42.80 51.79

Gear Case 24 (old 300-38150-21)
198 6688808 15.88 19.21

Kogellager 609
199 6684734 8.58 10.38

Kogellager #608
199A 6684738 8.58 10.38

Gear Pinion Set (old 301-77350-00)
200A 6684752 33.43 40.44

Gear Pinion Set Spare (old 301-38150-00)
200 6688882 18.15 21.96

Gear Shaft (old 304-77350-20)
201A 6684739 24.05 29.10

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
201 6688924 18.15 21.96

Niet meer leverbaar
202A 6684740

Kogellager 6201d
202 6695554 5.94 7.18

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
203A 6684741 2.15 2.60

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
203 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-77350-20)
204A 6684742 25.71 31.11

Cutter Holder (old 310-38150-20)
204 6689032 11.71 14.17

Cutter Holder Cap (old 311-77350-20)
205A 6684744 8.58 10.38

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
205 6689055 5.11 6.19

Protection Cover (old 308-77350-20)
206A 6684743 6.44 7.79

Protection Cover B (old 308-38150-20 & 6688993)
206 6688995 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
207A 6684745

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
207 6689073 4.63 5.60

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
208 6684667 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
209 6684709 2.15 2.60

Kogellager 609
210A 6684734 8.58 10.38

Kogellager 6900
210 6695577 6.60 7.99

Kogellager 609z St
211A 6684735 8.58 10.38

Kogellager
211 6695579 5.78 6.99

Stop Ring 9 (old 993-54009-002) New
212A 6684733 2.15 2.60

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
212 6695315 1.15 1.39

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
213A 6684732 2.15 2.60

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
213 6695293 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
215 6684973 2.15 2.60

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
216 6684714 2.15 2.60

SAFETY GUARD BRACKET (OLD 442-37417-20)
217 6685065 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
217A 6698812

Caution Sticker (old 919-38100-20) New
218 6684959 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
219 6684831

Stuurbuis
220 6689386 32.21 38.98

Drive Shaft 1487l (old 343-38170-20)
221 6689477 14.21 17.20

Drive Shaft 1434l (old 343-77450-20) New
221A 6696010 13.75 16.64

Safety Cover, 24 Dia. (old 441-38150-20)
222 6690272 13.20 15.97

Safety Guard Holder (old 445-38150-20)
223 6690343 3.30 3.99

COVER HOLDER
223A 6698813 2.10 2.54

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
224 6684667 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38150-20)
225 6693388 6.28 7.59

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
226 6684753 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 6684813

Niet meer leverbaar
503 6684855

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
504B 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
506 6684767

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.