Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-290D


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-290D

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bougie (oud 6685775)
1 6699326 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07020-90)
2 6685484 56.26 68.08

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
3 6684903 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-07020-20)
4 6685746 1.15 1.39

Piston Ring 34.5 (old 041-07020-20)
5 6686130 4.45 5.38

Piston Set (old 030-07020-91)
6 6685896 26.16 31.66

Piston Pin (old 037-07020-20/6686011)
7 6686016 2.31 2.80

Circlip (old 039-00000-20)
8 6685078 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-07221-80/6686210)
9 6696499 67.00 81.07

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
10 6684899 2.15 2.60

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
11 6695407 1.15 1.39

Insulator Tube, 110l (old 250-07020-20)
12 6688319 1.15 1.39

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
14A 6699772 17.85 21.60

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
15 6687888 2.31 2.80

Rubber Beschermkapje
16 6684602 2.15 2.60

Lead Wire Ass'y
17 6697836 5.45 6.59

Ring (old 182-0186a-20)
18 6684600 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-07020-90)
31 6686580 38.26 46.30

Olie Keerring
32 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
33 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-07020-20)
34 6686721 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
35 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
35 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
35 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
35 6689178 1.15 1.39

Vliegwiel
36 6687374 24.20 29.28

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
37 6684612 2.15 2.60

Ring
38 6695184 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
39 6684903 2.15 2.60

Ring
40 6689645 1.15 1.39

Inlaatpakking
51 6689895 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-07020-91)
52 6689972 6.28 7.59

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
53 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
54 6684616 2.15 2.60

Carburateurset
55 6690500 82.43 99.73

Choke Plate 1.0 (old 528-07020-22/6691277)
56 6691278 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
57 6690120 4.45 5.38

Reinigingsspons
58 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
59 6690421 13.86 16.77

Cover Fixing Bolt Comp.
60 6698730 3.15 3.81

Screw 5x55 (old 990-11050-552)
61 6694914 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
62 6684864 2.15 2.60

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
63 6691239 1.15 1.39

Tank Comp. Wht (old 591-07039-80/6691587)
64 6691588 11.71 14.17

Collar C (old 659-04300-20)
65 6684623 2.15 2.60

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
66 6688156 1.15 1.39

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
67 6684880 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
68 6684620

Clip D6 (old 680-00070-20)
69 6685198 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y (old 223-0162v-90)
70 6688169 2.31 2.80

Hex Hole Bolt 5x20ps (old 994-63050-205)
71 6695506 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
72 6685049

Niet meer leverbaar
73 6684625

Stand (old 941-07035-20)
74 6694793 3.30 3.99

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
75 6695280 1.15 1.39

Ring
76 6685070 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
77 6684662 2.15 2.60

Koppeling Schoen
91 6688616 7.59 9.18

Clutch Spring (old 342-06410-20)
92 6689430 2.31 2.80

Ring
93 6684642 2.15 2.60

Clutch Plate A 0.5 (old 348-0630a-20/6689529)
94 6684645 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-00601-20)
95 6689627 1.15 1.39

Clutch Set Assy (old 276-06410-91) New
96 6688484 14.53 17.58

Ventilatorhuis
97 6687019 11.05 13.37

Hex. Hole Bolt 5x15ws (old 994-64050-154)
98 6695512 1.15 1.39

Anti-viberatie rubber
99 6691838 3.30 3.99

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
100 6685275 1.15 1.39

Pipe Holder (old 360-07030-20)
101 6689656 8.91 10.78

Stop Ring C-12 Outer
102 6684664 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
103 6684709 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 4x12ws (old 994-64040-125)
104A 6695507 1.15 1.39

Clutch Shaft Comp (old 289-07020-80)
105 6688597 13.20 15.97

Stop Ring R-32 Inner (old 993-53032-002)
106 6695304 1.15 1.39

Bearing Case (old 088-07020-20)
107 6686667 7.75 9.38

Kogellager #6201zz
108 6695553 6.28 7.59

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
109 6688057 1.15 1.39

Muffler Protector (old 738-07021-20)
110 6692803 7.75 9.38

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
111 6687468 2.31 2.80

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
112 6684637 2.15 2.60

Muffler Gasket (old 737-0165a-20)
113 6692732 1.15 1.39

Warmteschild
114 6687260 3.30 3.99

Muffler Set (old 704-07020-90)
115 6692489 22.24 26.91

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
116 6684638 2.15 2.60

Ring
117 6684639 2.15 2.60

Muffler Special Gasket (old 751-07020-20) New
118 6692887 1.15 1.39

Tailpipe Set (old 721-07020-90) New
119 6692669 4.45 5.38

Screw 4x8/s (old 994-14040-081)
120 6695325 1.15 1.39

Ring
123 6684648 2.15 2.60

Recoil Starter Ass'y (old 762-0162v-91/6692968)
151 6692969 22.24 26.91

Starthendel
152 6693227 3.30 3.99

Rope Guide (old 780-06150-20)
153 6693135 3.30 3.99

Recoil Starter Body (old 772-06150-21/6693035)
154 6693036 10.23 12.37

Recoil Spring (old 779-0136u-20)
155 6693111 7.93 9.59

Rope 3.5x890 (old 783-0162v-20/6693171)
156 6693157 2.31 2.80

Starter Rope Reel (old 774-0162v-20)
157 6693057 4.45 5.38

Ring
158 6693419 1.15 1.39

Set Screw (old 839-00025-20)
159 6693632 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x18ps (old 994-63040-184)
160 6695502 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0166r-90)
161 6693394 7.59 9.18

Starter Pawl (old 788-0138a-20)
162 6693299 2.31 2.80

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
163 6693345 2.31 2.80

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
191 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
192 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
193 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
194 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
195 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
196 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
197 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
198 6691457 7.10 8.59

Stop Ring (oud 489-25100-20)
201 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
202 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
203 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
204 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
205 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
206 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
207 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
208 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
209 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
210 6684700 4.29 5.19

O-RING (OUD 550-25100-20)
216 6684695 4.29 5.19

Main Jet #43 (old 599-2000w-43/6691847/6691849)
217 6691848 4.45 5.38

Drive Shaft 1533l (old 343-38302-20 & 6684701)
231 6689478 14.98 18.12

Niet meer leverbaar
232 6689407

Bushing Ass'y
233 6697866 1.98 2.39

Lifting Metal, 90 Dgr Swivel (old 335-37307-20)
234 6689274 2.31 2.80

Lifting Metal Collar 26 (old 334-37352-21)
235 6689258 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt 5x30.p (old 994-62050-304)
236 6695501 1.15 1.39

Special Nut (old 315-37304-20)
237 6689100 1.15 1.39

Handle Grip (old 165-37590-20)
238 6684708 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
239 6684709 2.15 2.60

Handle Bracket A (old 506-37623-20)
240 6684710 13.20 15.97

Handle Bracket B (old 507-37623-20)
241 6684711 18.00 21.78

Cushion Rubber (old 510-37352-20)
242 6691187 2.31 2.80

Handle Bracket C (old 508-37623-20)
243 6684713 12.38 14.97

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
244 6684714 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
245 6689291

Clamp B. (old 460-33111-20)
246 6684715 2.15 2.60

Left Handle (old 502-37867-20)
247 6696093 13.76 16.65

Right Handle (old 501-37867-20)
248 6691080 13.53 16.37

Throttle Lever Ass'y 19
249 6693766 42.20 51.06

Safety Lever (old 253-38400-20)
250 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
251 6684722 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38401-20)
252 6684723 10.23 12.37

Blind Plug (old 322-38400-20)
253 6684724 2.15 2.60

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
254 6684725 2.15 2.60

Screw 5x30 (black) (old 994-31050-303)
255 6684726 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
256 6684727

Stop Switch (old 156-38401-80)
257 6687460 13.86 16.77

Stop Switch (old 156-38401-81)
257A 6687461 13.86 16.77

Throttle Wire (old 887-38401-80)
258 6694023 12.54 15.17

Protection Tube (old 164-07086-50)
259 6687546 2.31 2.80

Gaskabel
260 6693979 28.14 34.05

Gaskabel
260A 6693980 28.14 34.05

Niet meer leverbaar
261 6689275

Niet meer leverbaar
281B 6601215

Gear Case Set Pn (old 300-3338r-00/6688696)
281 6696497 60.35 73.02

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
282 6684709 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
282A 6684829 2.15 2.60

Ring 5 (old 992-10050-062)
283 6684834 2.15 2.60

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
284 6695294 1.15 1.39

Stop Ring C-10, Outer (old 993-50010-002)
285A 6684821 2.15 2.60

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
285 6695315 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
286 6695526

Niet meer leverbaar
287 6695524

Gear Case 26 Dia (old 300-37480-20)
288 6688770 15.88 19.21

Gear Case
288A 6697738 12.88 15.58

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
289 6684667 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
289A 6684786 2.15 2.60

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
290A 6684737 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
290 6689109 1.15 1.39

Kogellager 609
291 6684734 8.58 10.38

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
292 6688924 18.15 21.96

Gear Shaft
292A 6697739 14.53 17.58

Kogellager 6201d
293 6695554 5.94 7.18

Kogellager #6201dd
293A 6695555 7.10 8.59

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
294 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder Ass'y
295B 6601216 25.56 30.93

Cutter Holder (old 310-38150-20)
295 6689032 11.71 14.17

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
296 6689055 5.11 6.19

Cutter Holder Cap
296A 6699009 3.80 4.60

Nut Cover
297 6697792 2.80 3.39

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
298 6689073 4.63 5.60

Niet meer leverbaar
298A 6698658

Ring
299 6689159 1.15 1.39

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
300 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D26 (old 442-33699-20/6690307)
301 6690294 1.15 1.39

Cover Bracket D26 (old 442-38331-20)
301A 6690315 4.45 5.38

Cover Bracket D26
301B 6697867 4.29 5.19

Blade Guard 26 Ce (old 441-37380-21/6690241)
302 6690242 16.64 20.13

Blade Guard 26ce (old 441-38331-20)
302A 6690276 17.55 21.24

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
303 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-37380-20)
304 6690372 9.58 11.59

Blade Guard (old 447-38331-20)
304A 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
305A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
305 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
306A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
306 6695334 1.15 1.39

Gear/pinion Set, Spare (old 301-37480-00)
307 6688875 22.24 26.91

Gear Pinion Set
307A 6697741 20.11 24.34

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
308 6684965 1.04 1.26

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
309 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
310 6684754 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502 6684764

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
503B 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
504A 875769

Niet meer leverbaar
505 6693520

Niet meer leverbaar
506 6695791

Niet meer leverbaar
507 6695796

Protection Cover B (old 308-38150-20 & 6688993)
508 6688995 3.30 3.99

Name Plate,tbc-290d (old 906-07025-20) New
601 6694203 1.05 1.27

Symbol Mark,tbc-290d (old 929-07025-20) New
602 6694631 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
603 6697851

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.