Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-340


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-340

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cj6y (old 6685772)
1 6699323 2.48 2.99

Bougie (oud 6685775)
1 6699326 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07031-91/6685486)
2 6685487 52.34 63.33

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
3 6684903 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-07020-20)
4 6685746 1.15 1.39

Zuiger Ring (xr1-1856)
5 6685331 4.05 4.90

Piston Set (old 030-07030-91/6685897)
6 6685898 24.20 29.28

Piston Pin 9 X 31 (old 037-01400-20/791170)
7 6686008 2.31 2.80

Circlip (old 039-00000-20)
8 6685078 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-07221-80/6686210)
9 6696499 67.00 81.07

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
10 6684899 2.15 2.60

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
11 6695407 1.15 1.39

Insulator Tube, 110l (old 250-07020-20)
12 6688319 1.15 1.39

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
14A 6699772 17.85 21.60

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
15 6687888 2.31 2.80

Rubber Beschermkapje
16 6684602 2.15 2.60

Lead Wire Ass'y
17 6697836 5.45 6.59

Ring (old 182-0186a-20)
18 6684600 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-07020-90)
31 6686580 38.26 46.30

Olie Keerring
32 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
33 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-07020-20)
34 6686721 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
35 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
35 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
35 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
35 6689178 1.15 1.39

Vliegwiel
36 6687375 20.11 24.34

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
37 6684612 2.15 2.60

Ring
38 6695184 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
39 6684903 2.15 2.60

Ring
40 6689645 1.15 1.39

Inlaatpakking
51 6689864 1.15 1.39

Carburetor Insulator Set,spare (old 404-0143c-90)
52 6689924 6.60 7.99

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
53 6695514 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
54 6684616 2.15 2.60

Carburateurset
55 6690503 86.36 104.50

Choke Plate 1.0 (old 528-07020-22/6691277)
56 6691278 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
57 6690120 4.45 5.38

Reinigingsspons
58 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
59 6690421 13.86 16.77

Cover Fixing Bolt Comp.
60 6698730 3.15 3.81

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
61 6695353 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
62 6684864 2.15 2.60

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
63 6691239 1.15 1.39

Tank Comp. Wht (old 591-07039-80/6691587)
64 6691588 11.71 14.17

Collar C (old 659-04300-20)
65 6684623 2.15 2.60

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
66 6688156 1.15 1.39

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
67 6684880 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
68 6684620

Clip D6 (old 680-00070-20)
69 6685198 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y (old 223-0162v-90)
70 6688169 2.31 2.80

Hex Hole Bolt 5x20ps (old 994-63050-205)
71 6695506 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
72 6685049

Niet meer leverbaar
73 6684625

Stand (old 941-07035-20)
74 6694793 3.30 3.99

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
75 6695280 1.15 1.39

Ring
76 6685070 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet (oud 290-0138a-80/66886
91 6688610 7.59 9.18

Clutch Spring (old 342-0138a-20)
92 6689420 2.31 2.80

Ring
93 6689645 1.15 1.39

RING
94 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-0136u-20)
95 6689628 2.31 2.80

Clutch Set Ass'y (old 276-0138a-90)
96 6688482 12.88 15.58

Ventilatorhuis
97 6687019 11.05 13.37

Hex. Hole Bolt 5x15ws (old 994-64050-154)
98 6695512 1.15 1.39

Anti-viberatie rubber
99 6691838 3.30 3.99

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
100 6685275 1.15 1.39

Pipe Holder (old 360-07030-20)
101 6689656 8.91 10.78

Stop Ring C-12 Outer
102 6684664 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
103 6684709 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 4x12ws (old 994-64040-125)
104 6695507 1.15 1.39

Clutch Shaft Comp. 78 (old 289-07031-80)
105 6688598 15.73 19.03

Stop Ring R-32 Inner (old 993-53032-002)
106 6695304 1.15 1.39

Bearing Case (old 088-07020-20)
107 6686667 7.75 9.38

Kogellager #6201zz
108 6695553 6.28 7.59

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
109 6688057 1.15 1.39

Muffler Protector (old 738-07021-20)
110 6692803 7.75 9.38

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
111 6687468 2.31 2.80

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
112 6684637 2.15 2.60

Muffler Gasket (old 737-0165a-20)
113 6692732 1.15 1.39

Warmteschild
114 6687260 3.30 3.99

Muffler Set (old 704-07020-90)
115 6692489 22.24 26.91

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
116 6684638 2.15 2.60

Ring
117 6684639 2.15 2.60

Muffler Special Gasket (old 751-07020-20) New
118 6692887 1.15 1.39

Tailpipe Set (old 721-07020-90) New
119 6692669 4.45 5.38

Tail Pipe Set (old 734-07037-90) New
119 6692712 2.31 2.80

Ring
120 6685109 1.15 1.39

Screw 4x8/s (old 994-14040-081)
120 6695325 1.15 1.39

Spark Arrestor, Usa Only (old 732-0631a-21)
121 6692699 1.15 1.39

Recoil Starter Ass'y (old 762-0162v-91/6692968)
151 6692969 22.24 26.91

Starthendel
152 6693227 3.30 3.99

Rope Guide (old 780-06150-20)
153 6693135 3.30 3.99

Recoil Starter Body (old 772-06150-21/6693035)
154 6693036 10.23 12.37

Recoil Spring (old 779-0136u-20)
155 6693111 7.93 9.59

Rope 3.5x890 (old 783-0162v-20/6693171)
156 6693157 2.31 2.80

Starter Rope Reel (old 774-0162v-20)
157 6693057 4.45 5.38

Ring
158 6693419 1.15 1.39

Set Screw (old 839-00025-20)
159 6693632 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x18ps (old 994-63040-184)
160 6695502 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0166r-90)
161 6693394 7.59 9.18

Starter Pawl (old 788-0138a-20)
162 6693299 2.31 2.80

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
163 6693345 2.31 2.80

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
191 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
192 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
193 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
194 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
195 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
196 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
197 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
198 6691457 7.10 8.59

Main Jet #43 (old 599-2000w-43/6691847/6691849)
199 6691848 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
200 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
201 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
202 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
203 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
204 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
205 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
206 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
207 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
208 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
209 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
210 6684700 4.29 5.19

Drive Shaft 1533l (old 343-38302-20 & 6684701)
231 6689478 14.98 18.12

Niet meer leverbaar
232 6689407

Bushing Ass'y
233 6697866 1.98 2.39

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
234 6684835 2.15 2.60

Handle (old 500-33560-20)
235 6691036 9.74 11.78

Niet meer leverbaar
235A 6691049

Barrier, 26 Dia, Black (old 520-33398-20)
236 6691231 5.61 6.79

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
237 6684838 2.15 2.60

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
238 6695255 1.15 1.39

Ring
239 6689681 1.15 1.39

Handle Grip (old 503-3738e-20)
240 6691098 6.44 7.79

Niet meer leverbaar
241 6689275

Throttle Lever Ass'y, 26 Dia. (old 870-37588-90)
242 6693748 40.24 48.69

Gaskabel
243 6693978 19.51 23.61

Throttle Wire (old 887-38400-80)
244 6694022 8.25 9.98

Stop Switch Comp. (old 156-38400-80)
245 6687459 13.91 16.83

Protection Tube 7x175 (old 164-07017-50)
246 6687526 1.15 1.39

Safety Lever (old 253-38400-20)
247 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
248 6684722 2.15 2.60

Blind Plug (old 322-38400-20)
249 6684724 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
250 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
251 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
252 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
253 6684804 8.58 10.38

Gear Case Set Pn (old 300-3338r-00/6688696)
281 6696497 60.35 73.02

Gear Case Set Pn (old 300-3338r-00/6688696)
281B 6696497 60.35 73.02

Niet meer leverbaar
281A 6697660

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
282B 6684709 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
282 6684709 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
282A 6684829 2.15 2.60

Ring 5 (old 992-10050-062)
283 6684834 2.15 2.60

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
284 6695294 1.15 1.39

Stop Ring C-10, Outer (old 993-50010-002)
285A 6684821 2.15 2.60

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
285 6695315 1.15 1.39

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
285B 6695315 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
286 6695526

Niet meer leverbaar
287 6695524

Gear Case 26 Dia (old 300-37480-20)
288 6688770 15.88 19.21

Gear Case 26 Dia (old 300-37480-20)
288B 6688770 15.88 19.21

Gear Case
288A 6697738 12.88 15.58

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
289B 6684667 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
289 6684667 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
289A 6684786 2.15 2.60

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
290A 6684737 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
290 6689109 1.15 1.39

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
290B 6689109 1.15 1.39

Kogellager 609
291 6684734 8.58 10.38

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
292 6688924 18.15 21.96

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
292B 6688924 18.15 21.96

Gear Shaft
292A 6697739 14.53 17.58

Kogellager 6201d
293B 6695554 5.94 7.18

Kogellager 6201d
293 6695554 5.94 7.18

Kogellager #6201dd
293A 6695555 7.10 8.59

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
294 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38150-20)
295 6689032 11.71 14.17

Cutter Holder (old 310-38150-20)
295B 6689032 11.71 14.17

Cutter Holder
295A 6699008 13.04 15.78

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
296 6689055 5.11 6.19

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
296B 6689055 5.11 6.19

Cutter Holder Cap
296A 6699009 3.80 4.60

Nut Cover
297 6697792 2.80 3.39

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
298 6689073 4.63 5.60

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
298B 6689073 4.63 5.60

Niet meer leverbaar
298A 6698658

Ring
299 6689159 1.15 1.39

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
300 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D26 (old 442-33699-20/6690307)
301 6690294 1.15 1.39

Cover Bracket D26 (old 442-38331-20)
301A 6690315 4.45 5.38

Cover Bracket D26 (old 442-38331-20)
301C 6690315 4.45 5.38

Cover Bracket D26
301B 6697867 4.29 5.19

Blade Guard 26 Ce (old 441-37380-21/6690241)
302 6690242 16.64 20.13

Blade Guard 26ce (old 441-38331-20)
302A 6690276 17.55 21.24

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
303 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-37380-20)
304 6690372 9.58 11.59

Blade Guard (old 447-38331-20)
304A 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
305A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
305 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
306A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
306 6695334 1.15 1.39

Gear/pinion Set, Spare (old 301-37480-00)
307B 6688875 22.24 26.91

Gear/pinion Set, Spare (old 301-37480-00)
307 6688875 22.24 26.91

Gear Pinion Set
307A 6697741 20.11 24.34

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
308 6684965 1.04 1.26

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
309 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
310 6684754 8.58 10.38

Gear Case Set Pn (old 300-3338r-00/6688696)
321 6696497 60.35 73.02

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
322 6684709 2.15 2.60

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
323 6695294 1.15 1.39

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
325 6695315 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
326 6695526

Niet meer leverbaar
327 6695524

Gear Case 26 Dia (old 300-37480-20)
328 6688770 15.88 19.21

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
329 6684667 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
330 6689109 1.15 1.39

Kogellager 609
331 6684734 8.58 10.38

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
332 6688924 18.15 21.96

Kogellager 6201d
333 6695554 5.94 7.18

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
334 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38150-20)
335 6689032 11.71 14.17

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
336 6689055 5.11 6.19

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
338 6689073 4.63 5.60

Ring
339 6689159 1.15 1.39

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
340 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D26 (old 442-33699-20/6690307)
341 6690294 1.15 1.39

Cover Bracket D26 (old 442-38331-20)
341A 6690315 4.45 5.38

Blade Guard 26 Ce (old 441-37380-21/6690241)
342 6690242 16.64 20.13

Blade Guard 26ce (old 441-38331-20)
342A 6690276 17.55 21.24

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
343 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-37380-20)
344 6690372 9.58 11.59

Blade Guard (old 447-38331-20)
344A 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
345A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
345 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
346A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
346 6695334 1.15 1.39

Gear/pinion Set, Spare (old 301-37480-00)
347 6688875 22.24 26.91

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
348 6684965 1.04 1.26

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
349 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
350 6684754 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
361B 6601215

Gear Case Set Pn (old 300-3338r-00/6688696)
361 6696497 60.35 73.02

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
362 6684709 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
362A 6684829 2.15 2.60

Ring 5 (old 992-10050-062)
363 6684834 2.15 2.60

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
364 6695294 1.15 1.39

Stop Ring C-10, Outer (old 993-50010-002)
365A 6684821 2.15 2.60

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
365 6695315 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
366 6695526

Niet meer leverbaar
367 6695524

Gear Case 26 Dia (old 300-37480-20)
368 6688770 15.88 19.21

Gear Case
368A 6697738 12.88 15.58

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
369 6684667 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
369A 6684786 2.15 2.60

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
370A 6684737 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
370 6689109 1.15 1.39

Kogellager 609
371 6684734 8.58 10.38

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
372 6688924 18.15 21.96

Gear Shaft
372A 6697739 14.53 17.58

Kogellager 6201d
373 6695554 5.94 7.18

Kogellager #6201dd
373A 6695555 7.10 8.59

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
374 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder Ass'y
375B 6601216 25.56 30.93

Cutter Holder (old 310-38150-20)
375 6689032 11.71 14.17

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
376 6689055 5.11 6.19

Cutter Holder Cap
376A 6699009 3.80 4.60

Nut Cover
377 6697792 2.80 3.39

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
378 6689073 4.63 5.60

Niet meer leverbaar
378A 6698658

Ring
379 6689159 1.15 1.39

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
380 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D26 (old 442-38331-20)
381 6690315 4.45 5.38

Cover Bracket D26
381A 6697867 4.29 5.19

Blade Guard 26ce (old 441-38331-20)
382 6690276 17.55 21.24

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
383 6684748 4.29 5.19

Blade Guard (old 447-38331-20)
384 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
385 6684750 4.29 5.19

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
386 6684751 2.15 2.60

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
387 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
388 6684754 8.58 10.38

Gear/pinion Set, Spare (old 301-37480-00)
389 6688875 22.24 26.91

Gear Pinion Set
389A 6697741 20.11 24.34

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502 6684764

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
503B 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
503 6699555

Niet meer leverbaar
504A 875769

Niet meer leverbaar
505 6693520

Niet meer leverbaar
506 6695789

Niet meer leverbaar
507 6692874

Protection Cover B (old 308-38150-20 & 6688993)
508 6688995 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
509 6695786

Protection Cover B (old 308-38150-20 & 6688993)
510 6688995 3.30 3.99

Nylon Cord Cutter
521 6601148 19.21 23.25

Case
522 6601149 10.73 12.98

Nut
523 6601150 6.93 8.38

Reel Spring (old 793-38454-20)
524 6693380 3.30 3.99

Line Holder
525 6601151 7.59 9.18

Cover
526 6601152 7.75 9.38

Eyelet (old 788-37770-20)
527 6684810 2.15 2.60

Name Plate Tbc340 (old 906-07036-20) New
601 6694205 1.15 1.39

Symbol Mark Tbc340 (old 929-07036-20) New
602 6694633 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
603 6697851

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.