Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-340PF


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen tekening 4

Onderdelen tekening 5

Onderdelen tekening 6

Onderdelen tekening 7

Onderdelen tekening 8

Onderdelen tekening 9

Onderdelen tekening 10

Onderdelen tekening 11

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-340PF

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Spark Plug Cj6y (old 6685772)
2 6699323 2.48 2.99

Cylinder Set (old 001-07250-90)
3 6685491 60.35 73.02

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
4 6684903 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-07250-20)
5 6685749 1.15 1.39

Zuiger Ring (xr1-1856)
6 6685331 4.05 4.90

Piston Set (old 030-07030-91/6685897)
7 6685898 24.20 29.28

Circlip (old 039-00000-20)
8 6685078 1.15 1.39

Piston Pin 9 X 31 (old 037-01400-20/791170)
9 6686008 2.31 2.80

Crank Shaft Comp. (old 046-07221-80/6686210)
10 6696499 67.00 81.07

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
11 6684899 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
14 6684599 2.15 2.60

Ring (old 182-0186a-20)
15 6684600 2.15 2.60

Ignition Coil Ass'y (old 6687666)
16 6699773 18.00 21.78

Niet meer leverbaar
17 6687889

Rubber Beschermkapje
18 6684602 2.15 2.60

Lead Wire Ass'y
19 6697836 5.45 6.59

Stop Cord B160m (old 178-0703b-80)
20 6687874 2.31 2.80

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
31 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
31 6689178 1.15 1.39

Vliegwiel
32 6687375 20.11 24.34

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
33 6684612 2.15 2.60

Ring
34 6695184 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
35 6686586

Crank Case Ass'y
35A 6699279 29.80 36.06

Olie Keerring
36 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
37 6684608 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
38 6686723

Crank Case Gasket
38A 6699280 1.04 1.26

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
39A 6684903 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
39 6684903 2.15 2.60

Ring M8 (old 992-01080-011)
40 6684611 2.15 2.60

Inlaatpakking
61 6689895 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-07020-91)
62 6689972 6.28 7.59

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
63 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
65 6684616 2.15 2.60

Choke Plate 2.0 (old 528-0652n-22/6691275)
66 6691276 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
67 6690120 4.45 5.38

Reinigingsspons
68 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
69 6690402 10.23 12.37

Cover Fixing Bolt Comp.
70 6698730 3.15 3.81

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
71 6695353 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
72 6684864 2.15 2.60

Carburateurset
73 6690465 58.39 70.65

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
74 6691239 1.15 1.39

Tank F T (old 6697747)
75 6699336 24.20 29.28

Collar C (old 659-04300-20)
76 6684623 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
77 6697846 1.04 1.26

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
78 6684880 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
79 6684620

Clip D6 (old 680-00070-20)
80 6685198 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
81 6684618 4.29 5.19

Hex Hole Bolt 5x30s (old 994-61050-305) New
82 6695494 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
83 6684634 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
84 6685049

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
85 6695280 1.15 1.39

Ring
86 6685070 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
87 6684918 2.15 2.60

Tank Fixing Collar (old 649-07250-20)
88 6692183 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
89 6684662 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
90 6684625

Tank Cap D Ass'y (old 595-03002-90/6685071)
91 6691748 7.59 9.18

Engine Bed (old 940-07250-20) New
92 6694786 2.31 2.80

Cilinder Afdekkap Zwart (oud 016-07250-21)
101 6685689 5.78 6.99

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
102 6695504 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
103 6695067 1.15 1.39

Ring
104 6684639 2.15 2.60

Muffler Comp. (old 706-07500-80)
105 6692576 70.33 85.09

Muffler Comp.
105 6699282 47.04 56.92

Tail Pipe Set (old 734-07255-90)
106 6692715 3.30 3.99

Screw M4x8/ws (old 994-36040-081)
107 6684651 2.15 2.60

Spark Arrester (old 732-07250-20)
108 6692701 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
109 6692888

Muffler Protector Blk (old 738-07250-20)
110 6692811 10.40 12.58

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
111 6695375 1.15 1.39

Plug Cover (old 257-07250-20)
112 6688351 2.31 2.80

Ring
113 6689645 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet (oud 290-0138a-80/66886
114 6688610 7.59 9.18

Clutch Spring (old 342-0138a-20)
115 6689420 2.31 2.80

Clutch Step Bolt (old 357-0136u-20)
116 6689628 2.31 2.80

RING
117 6695203 1.15 1.39

Clutch Set Ass'y (old 276-0138a-90)
118 6688482 12.88 15.58

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
119 6685153 1.15 1.39

Stop Ring C-12 Outer
120 6684664 2.15 2.60

Ventilatorhuis
121 6687019 11.05 13.37

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
123 6684647 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
124 6691838 3.30 3.99

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
125 6685275 1.15 1.39

Pipe Holder (old 360-07030-20)
126 6689656 8.91 10.78

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
127 6684709 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
128A 6695402

Clutch Shaft Comp. 78 (old 289-07031-80)
129 6688598 15.73 19.03

Stop Ring R-32 Inner (old 993-53032-002)
130 6695304 1.15 1.39

Bearing Case (old 088-07020-20)
131 6686667 7.75 9.38

Kogellager #6201zz
132 6695553 6.28 7.59

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
133 6688057 1.15 1.39

Warmteschild
134 6687263 4.45 5.38

Recoil Starter Ass'y (old 762-0162v-91/6692968)
141 6692969 22.24 26.91

Starthendel
142 6693227 3.30 3.99

Rope Guide (old 780-06150-20)
143 6693135 3.30 3.99

Recoil Starter Body (old 772-06150-21/6693035)
144 6693036 10.23 12.37

Recoil Spring (old 779-0136u-20)
145 6693111 7.93 9.59

Rope 3.5x890 (old 783-0162v-20/6693171)
146 6693157 2.31 2.80

Starter Rope Reel (old 774-0162v-20)
147 6693057 4.45 5.38

Ring
148 6693419 1.15 1.39

Set Screw (old 839-00025-20)
149 6693632 1.15 1.39

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
150 6695375 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0166r-90)
151 6693394 7.59 9.18

Starter Pawl (old 788-0138a-20)
152 6693299 2.31 2.80

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
153 6693345 2.31 2.80

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
171 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
172 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
173 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
174 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
175 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
176 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
177 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
178 6691457 7.10 8.59

Main Jet #38.5 (old 599-200bw-38/6691874)
179 6696130 5.78 6.99

O-RING (OUD 550-25100-20)
180 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
181 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
182 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
183 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
184 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
185 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
186 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
187 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
188 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
189 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
190 6684700 4.29 5.19

Drive Shaft 1533l (old 343-38302-20 & 6684701)
201 6689478 14.98 18.12

Niet meer leverbaar
202 6689407

Bushing Ass'y
203 6697866 1.98 2.39

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
204 6684835 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
205 6691049

Barrier, 26 Dia, Black (old 520-33398-20)
206 6691231 5.61 6.79

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
207 6684838 2.15 2.60

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
208 6695255 1.15 1.39

Ring
209 6689681 1.15 1.39

Handle Grip (old 503-3738e-20)
210 6691098 6.44 7.79

Niet meer leverbaar
211 6689275

Throttle Lever Ass'y, 26 Dia. (old 870-37588-90)
212 6693748 40.24 48.69

Gaskabel
213 6693978 19.51 23.61

Throttle Wire (old 887-38400-80)
214 6694022 8.25 9.98

Stop Switch Comp. (old 156-38400-80)
215 6687459 13.91 16.83

Protection Tube 7x175 (old 164-07017-50)
216 6687526 1.15 1.39

Safety Lever (old 253-38400-20)
217 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
218 6684722 2.15 2.60

Blind Plug (old 322-38400-20)
219 6684724 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
220 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
221 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
222 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
223 6684804 8.58 10.38

Handle Bracket A (old 506-33560-20)
225 6691128 2.31 2.80

Gaskabel
226 6693963 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
227 6693739

Stop Switch (old 162-37101-20)
228 6687515 2.31 2.80

Tapping Screw 3x8 (old 993-42030-081)
229 6695274 1.15 1.39

Stop Switch Base (old 259-37101-20)
230 6688374 2.31 2.80

Stop Switch Spring (old 262-37101-20)
231 6688385 2.31 2.80

Earth Terminal B (old 177-37101-20)
232 6687805 2.31 2.80

Earth Terminal A (old 176-37101-20)
233 6687801 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
234 6685000

Stop Ring E-6 (old 993-55060-001)
235 6695311 1.15 1.39

Return Spring (old 832-37101-20)
236 6693601 1.15 1.39

Throttle Arm (old 880-37286-20)
237 6693804 3.30 3.99

Screw 5x20 (old 994-31050-201) New
238 6695453 1.15 1.39

Lock Button Shaft (old 853-37101-20)
239 6693653 1.15 1.39

Lock Button Spring (old 958-37101-20)
240 6694834 1.15 1.39

Lock Button (old 956-37101-20)
241 6694829 2.31 2.80

Stop Cord, B430m (old 178-37394-80)
242 6687915 2.31 2.80

Protection Tube 10x230l (old 164-10023-01) New
243 6687569 1.05 1.27

Shaft Grip (old 504-37003-20)
244 6691110 7.26 8.79

Gear Case Set Pn (old 300-3338r-00/6688696)
261 6696497 60.35 73.02

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
262 6684709 2.15 2.60

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
263 6695294 1.15 1.39

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
264 6695315 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
265 6695526

Niet meer leverbaar
266 6695524

Gear Case 26 Dia (old 300-37480-20)
267 6688770 15.88 19.21

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
268 6684667 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
269 6689109 1.15 1.39

Kogellager 609
270 6684734 8.58 10.38

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
271 6688924 18.15 21.96

Kogellager 6201d
272 6695554 5.94 7.18

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
273 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38150-20)
274 6689032 11.71 14.17

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
275 6689055 5.11 6.19

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
276 6689073 4.63 5.60

Ring
277 6689159 1.15 1.39

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
278 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D26 (old 442-38331-20)
279 6690315 4.45 5.38

Blade Guard 26ce (old 441-38331-20)
280 6690276 17.55 21.24

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
281 6684748 4.29 5.19

Blade Guard (old 447-38331-20)
282 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
283 6684750 4.29 5.19

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
284 6684751 2.15 2.60

Gear/pinion Set, Spare (old 301-37480-00)
285 6688875 22.24 26.91

Tandwielhuis
301 6688762 88.33 106.87

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
302 6684709 2.15 2.60

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
303 6695294 1.15 1.39

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
304 6695315 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
305 6695526

Niet meer leverbaar
306 6695524

Gear Case 26 Dia (old 300-37480-20)
307 6688770 15.88 19.21

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
308 6684667 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
309 6689109 1.15 1.39

Kogellager 609
310 6684734 8.58 10.38

Gear Shaft (old 304-38150-20)
311 6688946 19.06 23.07

Kogellager 6201d
312 6695554 5.94 7.18

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
313 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38150-20)
314 6689032 11.71 14.17

Ring
315 6689159 1.15 1.39

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
316 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D26 (old 442-37325-20/6690293)
317 6690303 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
318 6690255

Safety Guard Holder (old 445-38150-20)
319 6690343 3.30 3.99

Mesje (oud 797-38150-20)
320 6693388 6.28 7.59

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
321 6684753 2.15 2.60

Gear/pinion Set, Spare (old 301-37480-00)
322 6688875 22.24 26.91

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
323 6684667 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502 6684764

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
503 6684768 2.15 2.60

Cutter Cover
503A 6699756 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
504 6684765

Protection Cover B (old 308-38150-20 & 6688993)
506 6688995 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
507 6692874

Niet meer leverbaar
508 6695789

Niet meer leverbaar
509 6693493

Niet meer leverbaar
510 6695784

Mounting Nut L-m10x1.25 (old 356-3383b-20)
511 6684756 9.08 10.98

Mounting Nut L-m8x1.25 (old 356-3383e-20)
512 6689624 7.75 9.38

Cutting Body (old 786-33830-20)
513 6684757 22.69 27.45

Special Nut (old 315-33830-20)
514 6684758 9.40 11.37

Reel Spring (old 793-33830-20)
515 6684759 4.29 5.19

Spool (old 787-33830-20)
516 6684760 15.58 18.85

Cutting Body Cap (old 789-33830-20)
517 6684761 36.15 43.74

Eyelet (old 788-33830-20)
518 6684762 4.29 5.19

Sure-tap Manual P/l 9
519 6697805 1.98 2.39

Nylon Cord Cutter
521 6601148 19.21 23.25

Case
522 6601149 10.73 12.98

Nut
523 6601150 6.93 8.38

Reel Spring (old 793-38454-20)
524 6693380 3.30 3.99

Line Holder
525 6601151 7.59 9.18

Cover
526 6601152 7.75 9.38

Eyelet (old 788-37770-20)
527 6684810 2.15 2.60

Ring
528 6685072 1.15 1.39

Name Plate
601 6601140 1.98 2.39

Tanaka Label
602 6601141 1.15 1.39

Name Plate Pure Fire (old 906-01680-20) New
603 6694117 2.31 2.80

Name Plate Tbc-340pf (old 906-48250-20) New
604 6694361 1.05 1.27

Symbol Mark (old 929-38100-20) New
605 6694741 3.30 3.99

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.