Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki TBC-4200DLV'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-4200DLV


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-4200DLV

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468@1417 2.31 2.80

Bougie (oud 6685086)
2 6699319@1417 8.91 10.78

Cylinder Set (old 001-04300-90)
3 6685474@1417 54.30 65.70

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
4 6684668@1417

Cylinder Gasket (old 017-0430a-20/790115)
5 6685740@1417 2.31 2.80

Piston Ring (old 041-04050-20)
6 6686123@1417 4.45 5.38

Piston Set (old 030-0423z-90)
7 6685888@1417 26.16 31.66

Piston Pin 10x30 (old 037-01000-20)
8 6686007@1417 2.31 2.80

Piston Pin Circlip (old 039-05004-20/790112)
9 6686032@1417 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-04300-80/790113)
10 6686191@1417 84.40 102.12

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
11 6686457@1417 1.15 1.39

Bobine
12 6687655@1417 36.15 43.74

Rubber Beschermkapje
13 6684602@1417 2.15 2.60

Hight Tension Cord (old 178-20543-22/6687884)
14 6687885@1417 1.15 1.39

Lead Wire Ass'y (old 191-04405-90)
15 6687970@1417 4.45 5.38

Bobine (oud 167-20538-90)
16 6687650@1417 48.25 58.38

Bobine (oud 167-20543-91 & 6687656)
16A 6687657@1417 30.25 36.60

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
17 6684599@1417 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
18 6688011@1417 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
31 6695139@1417 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (old 072-04300-90)
32 6686556@1417 58.39 70.65

Niet meer leverbaar, geen vervanging
33 6686714@1417

Olie Keerring
34 6695637@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
35 6695557@1417

Crank Shaft Shim 0.10 (old 071-02007-21)
36 6686470@1417 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.20 (old 071-02007-23)
36 6686472@1417 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.30 (old 071-02007-24)
36 6686473@1417 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
37 6684786@1417 2.15 2.60

Vliegwiel
38 6687372@1417 19.96 24.15

Ring
39 6695198@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
40 6695138@1417

Inlaatpakking (old 403-04300-20/790156)
61 6689885@1417 2.31 2.80

CARB.INSULATOR SET, SPARE (OLD 404-04300-90)
62 6689955@1417 8.91 10.78

Carburetor Gasket (old 402-04300-20/790158)
63 6689833@1417 1.15 1.39

Collar (old 453-0637c-20)
64 6690430@1417 1.15 1.39

Collar (old 470-01380-20)
65 6690802@1417 2.31 2.80

Cleaner Body Comp. (old 423-01380-82/6690097/66900
66 6690099@1417 5.28 6.38

Choke Valve (old 528-01380-21)
67 6691258@1417 1.15 1.39

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
68 6690843@1417 1.15 1.39

Luchtfilter Element
69 6690352@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
70 6684658@1417

Luchtfilterkap
71 6690397@1417 3.30 3.99

Special Screw (old 380-0637c-20)
72 6689737@1417 1.15 1.39

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
73 6695353@1417 1.15 1.39

Carburateurset
74 6690470@1417 84.40 102.12

Carburateurset
74A 6690470@1417 84.40 102.12

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
75 6695515@1417 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y 3x5x230 (old 223-01251-90)
76 6688166@1417 4.29 5.19

Clip D6 (old 680-00070-20)
77A 6685198@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
78A 6684620@1417

Tank (old 591-0430c-22/6691532)
79 6691533@1417 11.55 13.98

Collar C (old 659-04300-20)
80 6684623@1417 2.15 2.60

Tank Cap D Ass'y, Black (old 595-06516-90 & 669171
81 6691763@1417 7.59 9.18

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
82 6684634@1417 2.15 2.60

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
83 6684880@1417 2.15 2.60

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
84 6688156@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
85 6684625@1417

Engine Bed (old 940-04300-20)
86 6694785@1417 4.95 5.99

Ring M5 (oud 992-01050-061)
87 6684918@1417 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
88 6695492@1417 1.15 1.39

Pump Filter Ass'y
90 6601175@1417 3.14 3.80

Muffler Protector (old 738-04300-20)
101 6692780@1417 11.55 13.98

Ring M5 (oud 992-01050-061)
102 6684918@1417 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
103 6684667@1417 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x15ws (old 994-64050-154)
104 6695512@1417 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
105 6695067@1417 1.15 1.39

Ring
106 6684639@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
107 6692468@1417

Muffler Gasket (old 737-04230-20)
108 6692741@1417 1.15 1.39

Warmteschild
109 6687243@1417 3.30 3.99

Ring
113 6689645@1417 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet
114 6688614@1417 7.93 9.59

Clutch Spring (old 342-04200-20)
115 6689428@1417 1.15 1.39

RING
116 6695203@1417 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-04201-20)
117 6689632@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
118 6699556@1417

Recoil Starter Body Ass'y
131A 6697645@1417 21.78 26.35

Recoil Starter Body Comp. (old 772-04220-80)
132 6693025@1417 14.19 17.17

Recoil Starter Body Comp.
132A 6697646@1417 11.71 14.17

Starter Rope Reel (old 769-04220-20)
133 6693007@1417 4.95 5.99

Starter Rope Reel
133A 6697647@1417 4.13 4.99

Recoil Spring (old 779-04220-20)
134 6693114@1417 9.08 10.98

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
134A 6697648@1417

Starter Rope (old 783-04270-20/6693164)
135 6693165@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
135A 6697649@1417

Starthendel
136 6693607@1417 2.31 2.80

Starthendel
137 6693232@1417 3.30 3.99

Starthendel
137A 6697650@1417 2.80 3.39

Set Screw (old 839-04220-20)
138 6693634@1417 1.15 1.39

Starter Pawl (old 788-0162v-20)
139 6693302@1417 2.31 2.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
139A 6697643@1417

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
140 6685101@1417 1.15 1.39

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
140A 6685101@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
141 6684634@1417 2.15 2.60

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
142 6693345@1417 2.31 2.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
142A 6697642@1417

Starter Pulley (old 798-04220-90)
143 6693395@1417 11.05 13.37

Starter Pulley
143A 6697644@1417 11.05 13.37

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
161 6684879@1417 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
162 6684687@1417 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
163 6684688@1417 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
164 6684689@1417 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
165 6690827@1417 11.71 14.17

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
166 6684691@1417 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
167 6684693@1417 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
168 6691457@1417 7.10 8.59

Main Jet #51 (old 599-2000w-51)
169 6696382@1417 9.58 11.59

O-RING (OUD 550-25100-20)
170 6684695@1417 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
171 6684696@1417 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
172 6684697@1417 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
174 6684870@1417 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
175 6684873@1417 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
176 6684872@1417 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
177 6684871@1417 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
178 6684875@1417 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
179 6684699@1417 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
180 6684874@1417 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
181 6684700@1417 4.29 5.19

Clutch Shaft Comp. (old 289-04308-80)
201 6688585@1417 19.51 23.61

Kogellager 6202zz
202 6695558@1417 6.93 8.38

Stop Ring C-35, Inner (old 993-51035-002/791059)
203 6695296@1417 1.15 1.39

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
204 6695285@1417 1.15 1.39

Spark Plug Cover (old 257-04300-20)
205 6688346@1417 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
206 6684634@1417 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 6x25 (old 990-54060-253)
207 6695093@1417 1.15 1.39

Ventilatorhuis
208 6686980@1417 36.15 43.74

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
209 6684668@1417

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
210 6688057@1417 1.15 1.39

Ring
211 6685226@1417 1.15 1.39

Drive Shaft, 1552l (old 343-38101-20)
231 6689476@1417 17.70 21.42

Stuurbuis
232 6689403@1417 36.15 43.74

Bushing Ass'y (old 347-37100-90)
233 6689515@1417 3.30 3.99

Knob Bolt (old 512-37861-80)
234 6691207@1417 4.79 5.79

Handle Bracket A (old 506-37861-20)
235 6691143@1417 9.74 11.78

Handle Bracket B (old 507-37861-20)
236 6691159@1417 10.23 12.37

Support Holder (old 522-37861-20)
237 6691237@1417 5.28 6.38

Handle Support Comp. (old 521-37861-80)
238 6691232@1417 34.19 41.37

Special Nut M6x1.0 (old 315-37861-20)
239 6689102@1417 8.41 10.18

Anti-viberatie rubber
240 6689165@1417 2.31 2.80

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
241 6695175@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x30 (old 990-54060-303)
242 6695094@1417 1.15 1.39

Cord Clamp (old 198-3332a-20)
243 6688016@1417 1.15 1.39

Handle Grip (old 165-37861-20)
244 6687627@1417 4.45 5.38

Cord Clamp (old 198-37861-21/6697035)
245 6688025@1417 1.15 1.39

Handle (old 501-37861-21)
247 6691079@1417 36.15 43.74

Throttle Lever Ass'y 22 (old 870-38110-91)
301 6693762@1417 42.20 51.06

Protection Tube, 930l (old 164-07093-00)
302 6687547@1417 2.31 2.80

Safety Lever (old 253-38400-20)
303 6684721@1417 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
304 6684722@1417 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38401-20)
305 6684723@1417 10.23 12.37

Blind Plug (old 322-38400-20)
306 6684724@1417 2.15 2.60

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
307 6684725@1417 2.15 2.60

Screw 5x30 (black) (old 994-31050-303)
308 6684726@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
309 6684727@1417

Stop Switch Comp. (old 156-38110-81) New
310 6687458@1417 14.68 17.76

Throttle Wire, 4t (old 887-38110-80)
311 6694021@1417 10.56 12.78

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
312 6693975@1417

Tandwielhuis
331 6688801@1417 108.45 131.22

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
332 6684709@1417 2.15 2.60

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
333 6684741@1417 2.15 2.60

Stop Ring C-12 Outer
334 6684664@1417 2.15 2.60

Kogellager 6001z
335 6695532@1417 6.60 7.99

Kogellager 6001 C3
336 6684608@1417 3.80 4.60

Gearcase, Silver (old 300-33392-21/6688733)
337 6688703@1417 28.14 34.05

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
338 6684667@1417 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
338A 6684829@1417 2.15 2.60

Plus Head Bolt 8x10 (old 994-23080-100/6694968)
339 6695437@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
340 6695524@1417

Gear Shaft 6x11x14 M10x1.25 Lh (old 304-37850-21)
341 6688942@1417 22.24 26.91

Kogellager #6203dd
342A 6695564@1417 9.58 11.59

Stop Ring C-40, Inner (old 993-51040-002)
343 6695298@1417 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-37100-22/6689020)
344 6689022@1417 15.28 18.48

Cutter Holder Cap,6x11x14 (old 311-37861-20)
345 6689052@1417 4.45 5.38

Cutter Fixing Nut L/h (old 313-38100-20/790241)
346 6689072@1417 2.31 2.80

Ring
347 6689157@1417 1.15 1.39

Protection Cover A Comp. (old 307-37100-81)
349 6688982@1417 4.45 5.38

Screw 5x16/ws (old 994-16050-162)
350 6695418@1417 1.15 1.39

Gear-pinion Set, Spare (old 301-37100-00)
351 6688866@1417 26.16 31.66

Ring 5 (old 992-10050-062)
352 6684834@1417 2.15 2.60

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
361 6684714@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
362 6690299@1417

Cover Bracket D30 (old 442-37862-20)
362A 6690312@1417 5.11 6.19

Blade Guard 30 Ce (old 441-37130-21/6690229)
363 6690230@1417 15.88 19.21

Blade Guard 31 Ce (old 441-37862-20)
363A 6690264@1417 18.15 21.96

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
364 6684748@1417 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-37380-20)
365 6690372@1417 9.58 11.59

Blade Guard (old 447-38331-20)
365A 6690376@1417 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
366 6693386@1417 4.45 5.38

Mesje (oud 797-37714-20)
366A 6684750@1417 4.29 5.19

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
367 6695334@1417 1.15 1.39

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
367A 6684751@1417 2.15 2.60

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
368 6684965@1417 1.04 1.26

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
369 6684753@1417 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
370 6684754@1417 8.58 10.38

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 6684764@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 6693529@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 6699555@1417

Cutter Cover (old 615-37181-20)
503A 6692016@1417 8.41 10.18

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
504 6695792@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
506A 875769@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
507 6684813@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
508 6695796@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
508A 6695797@1417

Protection Cover B (old 308-37861-20)
511 6688994@1417 2.31 2.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 6697855@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 6697856@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
603 6697851@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.