Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-4200E


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-4200E

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie (oud 6685085)
2 6699317 6.76 8.18

Cylinder Set (old 001-04300-90)
3 6685474 54.30 65.70

Niet meer leverbaar
4 6684668

Cylinder Gasket (old 017-0430a-20/790115)
5 6685740 2.31 2.80

Piston Ring (old 041-04050-20)
6 6686123 4.45 5.38

Piston Set (old 030-0423z-90)
7 6685888 26.16 31.66

Piston Pin 10x30 (old 037-01000-20)
8 6686007 2.31 2.80

Piston Pin Circlip (old 039-05004-20/790112)
9 6686032 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-04300-80/790113)
10 6686191 84.40 102.12

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
11 6686457 1.15 1.39

Bobine
12 6687655 36.15 43.74

Rubber Beschermkapje
13 6684602 2.15 2.60

Hight Tension Cord (old 178-20543-22/6687884)
14 6687885 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
15 6687853

Bobine (oud 167-20543-91 & 6687656)
16 6687657 30.25 36.60

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
17 6684599 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
18 6688011 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
31 6695139 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (old 072-04300-90)
32 6686556 58.39 70.65

Niet meer leverbaar
33 6686714

Olie Keerring
34 6695637 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
35 6695557

Crank Shaft Shim 0.10 (old 071-02007-21)
36 6686470 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.20 (old 071-02007-23)
36 6686472 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.30 (old 071-02007-24)
36 6686473 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
37 6684786 2.15 2.60

Vliegwiel
38 6687372 19.96 24.15

Ring
39 6695198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
40 6695138

Spark Plug Cover (old 257-04300-20)
41 6688346 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
42 6684634 2.15 2.60

Ventilatorhuis
43 6686982 22.24 26.91

Niet meer leverbaar
44 6684668

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
45 6688057 1.15 1.39

Inlaatpakking (old 403-04300-20/790156)
61 6689885 2.31 2.80

CARB.INSULATOR SET, SPARE (OLD 404-04300-90)
62 6689955 8.91 10.78

Carburetor Gasket (old 402-04300-20/790158)
63 6689833 1.15 1.39

Collar (old 470-01380-20)
65 6690802 2.31 2.80

Cleaner Body Comp. (old 423-01380-82/6690097/66900
66 6690099 5.28 6.38

Choke Valve (old 528-01380-21)
67 6691258 1.15 1.39

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
68 6690843 1.15 1.39

Luchtfilter Element
69A 6690352 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
70 6684658

Luchtfilterkap
71 6690397 3.30 3.99

Special Screw (old 380-0637c-20)
72 6689737 1.15 1.39

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
73 6695353 1.15 1.39

Carburateurset
74 6690470 84.40 102.12

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
75 6695515 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y 3x5x230 (old 223-01251-90)
76 6688166 4.29 5.19

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
77 6684619 2.15 2.60

Pump Filter Body Ass'y (old 675-01630-90/6692277)
78 6692273 7.10 8.59

Tank (old 591-0430c-22/6691532)
79 6691533 11.55 13.98

Collar C (old 659-04300-20)
80 6684623 2.15 2.60

Tank Cap D Ass'y,black (old 595-00073-90)
81 6691715 6.60 7.99

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
82 6684634 2.15 2.60

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
83 6684880 2.15 2.60

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
84 6688156 1.15 1.39

Engine Bed (old 940-04300-20)
86 6694785 4.95 5.99

Ring M5 (oud 992-01050-061)
87 6684918 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
88 6695492 1.15 1.39

Muffler Protector (old 738-04300-20)
101 6692780 11.55 13.98

Ring M5 (oud 992-01050-061)
102 6684918 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
103 6684667 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x15ws (old 994-64050-154)
104 6695512 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
105 6695067 1.15 1.39

Ring
106 6684639 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
107 6692468

Muffler Gasket (old 737-04230-20)
108 6692741 1.15 1.39

Warmteschild
109 6687243 3.30 3.99

Ring
113 6689645 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet
114 6688614 7.93 9.59

Clutch Spring (old 342-04200-20)
115 6689428 1.15 1.39

RING
116 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-04201-20)
117 6689632 3.30 3.99

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-04220-90)
131 6692970 26.16 31.66

Recoil Starter Body Comp. (old 772-04220-80)
132 6693025 14.19 17.17

Starter Rope Reel (old 769-04220-20)
133 6693007 4.95 5.99

Recoil Spring (old 779-04220-20)
134 6693114 9.08 10.98

Starter Rope (old 783-04270-20/6693164)
135 6693165 3.30 3.99

Starthendel
136 6693607 2.31 2.80

Starthendel
137 6693232 3.30 3.99

Set Screw (old 839-04220-20)
138 6693634 1.15 1.39

Starter Pawl (old 788-0162v-20)
139 6693302 2.31 2.80

Stop Ring E-5 (old 993-55050-000)
140 6684683 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
141 6684634 2.15 2.60

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
142 6693345 2.31 2.80

Starter Pulley (old 798-04220-90)
143 6693395 11.05 13.37

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
161 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
162 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
163 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
164 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
165 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
166 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
167 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
168 6691457 7.10 8.59

Main Jet #51 (old 599-2000w-51)
169 6696382 9.58 11.59

O-RING (OUD 550-25100-20)
170 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
171 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
172 6684697 6.44 7.79

Throttle Valve Comp. (old 488-25183-80)
173 6690944 24.20 29.28

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
174 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
175 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
176 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
177 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
178 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
179 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
180 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
181 6684700 4.29 5.19

Clutch Shaft Comp. (old 289-37491-80)
201 6688607 15.28 18.48

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
202 6695295 1.15 1.39

Kogellager 6002zz
203 6695537 7.10 8.59

Ring
204 6689185 1.15 1.39

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
205 6695285 1.15 1.39

Stop Ring C-45,outer (old 993-53045-002)
206 6695305 3.30 3.99

Clutch Case (old 331-37491-20) New
207 6689227 13.50 16.34

Cushion Rubber (old 599-37491-20)
208 6691905 5.28 6.38

Pipe Holder (old 360-37857-20)
209 6689663 9.08 10.98

Screw 5x10 Ws (old 994-16050-101/6695473)
210 6695413 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
213 6695499

Ring
214 6695194 1.15 1.39

Drive Shaft 1530l (old 343-37857-20) New
231 6689473 14.30 17.30

Niet meer leverbaar
232 6689401

Bush Ass'y (old 347-37857-90) New
233 6689523 2.10 2.54

Grip (old 165-38340-20) New
234 6687628 4.45 5.38

Handle (old 500-38340-20) New
235 6691055 9.74 11.78

Handle Grip Right (old 503-38340-20) New
236 6691101 4.05 4.90

Bevestigingsoog Voor Harnas
237 6689278 12.88 15.58

Lifting Metal Ass'y (old 335-37857-90 & 6689276)
238 6689279 5.11 6.19

Hanger Fixing Bracket (old 337-37857-80)
239 6689293 2.31 2.80

Machine Screw M5x25 (w/washers) Black
240 6696988 1.04 1.26

Gaskabel
241 6693966 9.58 11.59

Throttle Lever Ass'y (old 870-38340-90) New
242 6693763 14.19 17.17

Wire Clamp (old 198-38340-20) New
243 6688026 1.05 1.27

Protection Tube 720l (old 164-07072-01) New
244 6687539 2.10 2.54

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
245 6684709 2.15 2.60

Handle Bracket A (old 506-38447-20) New
246 6691145 3.30 3.99

Handle Bracket B (old 507-38447-20) New
247 6691163 5.28 6.38

Handle Bracket 1.0t (old 510-37857-20) New
248 6691189 12.90 15.61

Handle Bracket C (old 508-38447-20) New
249 6691177 2.31 2.80

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
250 6684786 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
251 6689291

Niet meer leverbaar
301 6688799

Hex.hole Bolt 6x25s (old 994-61060-254) New Jul
302 6695497 1.15 1.39

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
303 6684741 2.15 2.60

Stop Ring C-12 Outer
304 6684664 2.15 2.60

Kogellager 6001z
305 6695532 6.60 7.99

Kogellager 6001 C3
306 6684608 3.80 4.60

Gear Case (old 300-37857-20)
307 6688798 26.16 31.66

Screw 5x14/ps (old 994-15050-141)
308 6695384 1.15 1.39

Bolt 6x8 (old 990-21060-080)
309 6694979 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
310 6695524

Gear Shaft L-m10x1.25 (old 304-37857-20)
311 6688943 12.38 14.97

Kogellager 6202dd
312 6696297 6.28 7.59

Stop Ring C-35, Inner (old 993-51035-002/791059)
313 6695296 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-37857-20)
314 6689029 10.56 12.78

Cutter Holder Cap (old 311-37857-20)
315 6689051 3.30 3.99

Protection Cover B (old 308-38150-20 & 6688993)
316 6688995 3.30 3.99

Screw 5x14/ps (old 994-15050-141)
317 6695384 1.15 1.39

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
318 6689073 4.63 5.60

Gear Case Cover (old 303-37857-20) (old 6688915)
319 6697604 6.44 7.79

Gear Pinion Set,spare (old 301-37857-00)
328 6688879 16.94 20.49

Ring
330 6684826 2.15 2.60

Cover Bracket (old 442-37857-20) New
331 6690311 3.30 3.99

Safety Cover (old 441-37868-20)
332 6690266 9.45 11.43

Safety Guard Holder (old 445-38253-20)
333 6690345 2.31 2.80

Hex.hole Button Screw 6x30s (old 994-81060-304)
334 6695518 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
501 6684766

Niet meer leverbaar
502 6693529

Niet meer leverbaar
503 6684813

Niet meer leverbaar
504 6693575

Fuel Premix Canister (old 872-20000-20) New
505 6693785 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
508A 875769

Cutter Cover (old 615-38360-20) New
509 6692021 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
520 66A2694

Niet meer leverbaar
521 6695796

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.