Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-420PF


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-420PF

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Rubber Cover (old 255-04200-20)
1 6688336 3.30 3.99

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-11666-90/6687472)
2 6687479 2.31 2.80

Bougie Rcj8y
3A 6699328 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
4 6685476

Niet meer leverbaar
5 6684668

Cylinder Gasket (old 017-04400-20)
6 6685741 2.31 2.80

Piston Ring (old 041-04050-20)
7 6686123 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
8 6685889

Piston Pin 10x30 (old 037-01000-20)
9 6686007 2.31 2.80

Piston Pin Circlip (old 039-05004-20/790112)
10 6686032 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-04400-80)
11 6686192 84.40 102.12

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
13 6686457 1.15 1.39

Bobine
14 6687655 36.15 43.74

Rubber Beschermkapje
15 6684602 2.15 2.60

Hight Tension Cord (old 178-20543-22/6687884)
16 6687885 1.15 1.39

Bobine (oud 167-20543-91 & 6687656)
17 6687657 30.25 36.60

Lead Wire Ass'y (old 191-04405-90)
18 6687970 4.45 5.38

Screw 4x18/ws (old 994-16040-183)
19 6695406 1.15 1.39

Ring (old 182-0186a-20)
20 6684600 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
21 6688011 1.15 1.39

Protector (old 257-04400-20)
41 6688348 4.45 5.38

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
42 6684634 2.15 2.60

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
45 6695139 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (old 072-04400-90)
48 6686558 45.65 55.24

Crank Case Ass'y (old 072-04400-91)
48A 6686559 50.21 60.76

Crank Case Gasket (old 090-04400-20)
49 6686715 1.15 1.39

Olie Keerring
50 6695637 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
51 6695557

Crank Shaft Shim 0.10 (old 071-02007-21)
52 6686470 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.20 (old 071-02007-23)
52 6686472 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.30 (old 071-02007-24)
52 6686473 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
53 6684786 2.15 2.60

Vliegwiel
54 6687372 19.96 24.15

Ring
55 6695198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
56 6695138

Ventilatorhuis
59 6686982 22.24 26.91

Niet meer leverbaar
60 6684668

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
61 6688057 1.15 1.39

Ring
62 6685226 1.15 1.39

Inlaatpakking (old 403-04300-20/790156)
81 6689885 2.31 2.80

CARB.INSULATOR SET, SPARE (OLD 404-04300-90)
82 6689955 8.91 10.78

Carburetor Gasket (old 402-04300-20/790158)
83 6689833 1.15 1.39

Collar (old 470-01380-20)
85 6690802 2.31 2.80

Cleaner Body Comp. (old 423-01380-82/6690097/66900
86 6690099 5.28 6.38

Choke Valve (old 528-01380-21)
87 6691258 1.15 1.39

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
88 6690843 1.15 1.39

Luchtfilter Element
89A 6690352 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
90 6684658

Luchtfilterkap
91 6690397 3.30 3.99

Special Screw (old 380-0637c-20)
92 6689737 1.15 1.39

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
93 6684660 2.15 2.60

Ring (oud 992-10050-012)
94 6684662 2.15 2.60

Carburateurset
95A 6690476 86.36 104.50

Carburateurset
95 6690477 84.40 102.12

Ring
96 6693248 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
97 6695425

Tank Fixing Collar (old 649-01680-20)
98 6692182 2.31 2.80

Fuel Pipe Ass'y 3x5x230 (old 223-01251-90)
99 6688166 4.29 5.19

Clip D6 (old 680-00070-20)
100A 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
101A 6684620

Tank White (old 591-04413-22/6691536)
102 6691539 11.88 14.37

Collar C (old 659-04300-20)
103 6684623 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
104 6691714

Rubber Beschermkapje
105 6691369 2.31 2.80

Air Vent Valve Ass'y (old 646-3252l-90)
106 6692172 4.95 5.99

Air Vent Pipe (old 565-04400-21)
107 6691394 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
108 6691385

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
109 6684634 2.15 2.60

Engine Bed (old 940-04300-20)
110 6694785 4.95 5.99

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
111 6684880 2.15 2.60

Clip 5.5 (old 680-00206-20)
112 6692305 1.15 1.39

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
113 6688156 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
114 6684786 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
115 6684918 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
117 6684625

Pump Filter Ass'y
118 6601175 3.14 3.80

Muffler Protector (old 738-0440a-21)
131 6692783 12.88 15.58

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
132 6684667 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
134 6695067 1.15 1.39

Ring
135 6684639 2.15 2.60

Muffler Set, Pn (old 704-04400-90)
136 6692472 32.21 38.98

Muffler Set,pn (old 704-04401-90)
136A 6692473 28.14 34.05

Ring M5 (oud 992-01050-061)
137 6684918 2.15 2.60

Tail Pipe (old 721-04400-20)
138 6692652 3.30 3.99

Ring
139 6685109 1.15 1.39

Muffler Arrestor (old 732-04400-20)
140 6692696 2.31 2.80

Muffler Gasket (old 737-04230-20)
141 6692741 1.15 1.39

Warmteschild
142 6687246 9.58 11.59

Grommet (old 203-0604a-20)
144A 6688050 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
145 6684709 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
146 6684918 2.15 2.60

Ring
147 6689645 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet
148 6688614 7.93 9.59

Clutch Spring (old 342-04200-20)
149 6689428 1.15 1.39

RING
150 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-04201-20)
151 6689632 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
152 6699556

Recoil Starter Body Ass'y
171 6697645 21.78 26.35

Recoil Starter Body Comp. (old 772-04220-80)
172 6693025 14.19 17.17

Recoil Starter Body Comp.
172A 6697646 11.71 14.17

Starter Rope Reel (old 769-04220-20)
173 6693007 4.95 5.99

Starter Rope Reel
173A 6697647 4.13 4.99

Recoil Spring (old 779-04220-20)
174 6693114 9.08 10.98

Niet meer leverbaar
174A 6697648

Starter Rope (old 783-04270-20/6693164)
175 6693165 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
175A 6697649

Starthendel
176 6693607 2.31 2.80

Starthendel
177 6693232 3.30 3.99

Starthendel
177A 6697650 2.80 3.39

Set Screw (old 839-04220-20)
178 6693634 1.15 1.39

Starter Pawl (old 788-0162v-20)
179 6693302 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
179A 6697643

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
180A 6685101 1.15 1.39

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
180 6685101 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
181 6684634 2.15 2.60

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
182 6693345 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
182A 6697642

Starter Pulley (old 798-04220-90)
183 6693395 11.05 13.37

Starter Pulley
183A 6697644 11.05 13.37

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
191 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
192 6684873 6.44 7.79

Swivel (oud 539-25120-20)
193 6684697 6.44 7.79

Ring (oud 549-25165-20)
194 6684874 2.15 2.60

Stop Ring (oud 489-25100-20)
195 6684696 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
196 6684871 4.29 5.19

O-RING (OUD 550-25100-20)
197 6684695 4.29 5.19

Main Jet, #44.5 (old 599-200bw-44/6691876)
198 6696131 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
199 6684872 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25100-20)
200 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
201 6684693 8.58 10.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
202 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
203 6684879 62.16 75.22

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
204 6684691 8.58 10.38

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
205 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
206 6684688 8.58 10.38

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
207 6684699 2.15 2.60

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
208 6684875 4.29 5.19

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
209 6684687 16.34 19.77

Priming Body (oud 447-25108-20)
210 6684689 6.44 7.79

Clutch Shaft Comp. (old 289-04300-80)
231 6688584 14.53 17.58

Kogellager 6202z
232 6695559 6.44 7.79

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
233 6695285 1.15 1.39

Clutch Case (old 331-04300-20)
234 6689194 14.53 17.58

Cushion Rubber (old 599-04300-20)
236 6691829 4.45 5.38

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
238A 6695046 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button) M6x20 (old 990-530
239 6685064 1.15 1.39

Hex Hole Bolt 5 X 25 (old 990-54050-253)
240 6695091 1.15 1.39

Pipe Holder (old 360-04300-21)
242A 6689655 3.30 3.99

Ring M5 (oud 992-01050-061)
244 6684918 2.15 2.60

Metal Fitting (old 361-00990-20)
245 6689664 3.30 3.99

Drive Shaft (old 343-37850-20)
261 6689471 16.64 20.13

Niet meer leverbaar
262 6699277

Niet meer leverbaar
263 6699278

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
265 6695255 1.15 1.39

Ring
266 6689681 1.15 1.39

Handle Grip (old 503-3738e-20)
267 6691098 6.44 7.79

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
268 6684838 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
269 6691049

Barrier, 26 Dia, Black (old 520-33398-20)
270 6691231 5.61 6.79

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
271 6684835 2.15 2.60

Throttle Lever Ass'y (old 870-38103-90)
272 6693760 38.26 46.30

Gaskabel
273 6693973 19.81 23.97

Throttle Wire (old 887-38103-80)
274 6694020 8.25 9.98

Stop Switch Comp. (old 156-38103-80)
275 6687456 14.85 17.97

Protection Tube 200l (old 164-07020-00) New
276 6687529 1.05 1.27

Safety Lever (old 253-38400-20)
277 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
278 6684722 2.15 2.60

Blind Plug (old 322-38400-20)
279 6684724 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
280 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
281 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
282 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
283 6684804 8.58 10.38

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
291 6684965 1.04 1.26

Lifting Metal (old 335-33410-20)
292 6689264 2.31 2.80

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
293 6684903 2.15 2.60

Tandwielhuis
331 6688813 80.31 97.18

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
332 6684709 2.15 2.60

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
333 6684732 2.15 2.60

Stop Ring C-9, Outer (old 993-50009-002)
334 6695281 1.15 1.39

Kogellager 609z St
335 6684735 8.58 10.38

Kogellager 609
336 6684734 8.58 10.38

Gear Case, Silver (old 300-3330b-20)
337 6688685 13.86 16.77

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
338 6695042 1.15 1.39

Plus Head Bolt 8x10 (old 994-23080-100/6694968)
339 6695437 1.15 1.39

Kogellager 628 St
340 6695569 4.45 5.38

Gear Shaft (old 304-38331-20)
341 6688947 14.55 17.61

Kogellager 6201d
342 6695554 5.94 7.18

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
343 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder, 12x10x1 (old 310-38100-20 & 6689017
344 6689031 11.55 13.98

Cutter Holder Cap, 12x10x1 (old 311-37850-20)
345 6689050 4.45 5.38

Protection Cover B (old 308-37861-20)
346 6688994 2.31 2.80

Cutter Fixing Nut L/h (old 313-38100-20/790241)
347 6689072 2.31 2.80

Ring
348 6689159 1.15 1.39

Ring
349 6686453 2.31 2.80

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
350 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D26 (old 442-33699-20/6690307)
351 6690294 1.15 1.39

Cover Bracket D26 (old 442-38331-20)
351A 6690315 4.45 5.38

Blade Guard 26 Ce (old 441-37380-21/6690241)
352 6690242 16.64 20.13

Blade Guard 26ce (old 441-38331-20)
352A 6690276 17.55 21.24

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
353 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-37380-20)
354 6690372 9.58 11.59

Blade Guard (old 447-38331-20)
354A 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
355A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
355 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
356A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
356 6695334 1.15 1.39

Gear-pinion Set, Spare (old 301-37134-00)
357 6688868 24.20 29.28

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
358 6684965 1.04 1.26

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
359 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
360 6684754 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 6684813

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
503B 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
503 6699555

Niet meer leverbaar
504 6699542

Niet meer leverbaar
505 6692874

Niet meer leverbaar
506 6695791

Nylon Cord Cutter
521 6601148 19.21 23.25

Case
522 6601149 10.73 12.98

Nut
523 6601150 6.93 8.38

Reel Spring (old 793-38454-20)
524 6693380 3.30 3.99

Line Holder
525 6601151 7.59 9.18

Cover
526 6601152 7.75 9.38

Eyelet (old 788-37770-20)
527 6684810 2.15 2.60

Name Plate, Tbc-420pf (old 906-48100-20) New
601 6694350 1.15 1.39

Symbol Mark, Pure Fire (old 929-04400-20) New
602 6694625 2.10 2.54

Symbol Mark (old 929-38100-20) New
603 6694741 3.30 3.99

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.