Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-550


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-550

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-11666-90/6687472)
1 6687479 2.31 2.80

Spark Plug Rubber Cover (old 255-04200-20)
2 6688336 3.30 3.99

Bougie (oud 6685086)
3 6699319 8.91 10.78

Cylinder Set (old 001-0422u-90)
4 6685470 72.30 87.48

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
5 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-04220-21)
6 6685738 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-04090-21)
7 6686126 7.75 9.38

Piston Set (old 030-0422u-90)
8 6685887 19.21 23.25

Piston Pin 10x35 (old 037-10100-20 & 6686012)
9 6686019 2.31 2.80

Piston Pin Circlip (old 039-01000-20)
10 6686026 1.15 1.39

Piston Pin Collar (old 036-04090-20)
11 6685993 5.28 6.38

Crank Shaft Comp. (old 046-04220-80)
12 6686190 88.33 106.87

Needle Bearing, 2x8.8 (old 999-62101-480)
13 6695602 5.28 6.38

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
14 6686457 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
31 6695139 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (old 072-04220-91)
32 6686553 60.35 73.02

Crank Case Gasket (old 090-04200-21/6686712)
33 6686713 1.15 1.39

Olie Keerring
34 6695637 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
35 6695557

Ring
36 6686463 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.10 (old 071-02007-21)
37 6686470 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.20 (old 071-02007-23)
37 6686472 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.30 (old 071-02007-24)
37 6686473 1.15 1.39

Hex Hole Button Screw 6x45 (old 990-53060-453)
38A 6695084 1.15 1.39

Screw 6x45/s (old 994-14060-451)
38 6695367 1.15 1.39

Ring
39 6684826 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button)m6 (old 990-53060-3
40A 6684825 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
40 6695499

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
41 6684872 2.15 2.60

Outer Receiver (old 894-01401-20)
42 6694043 3.30 3.99

Magnet Rotor Comp. (old 155-20537-80)
43 6687371 22.24 26.91

Ring
44 6695185 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
45 6695138

Bobine
46 6687649 42.20 51.06

Screw 5x18/s (old 994-14050-181)
47 6695339 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
48 6684864 2.15 2.60

Primary Cord Grommet (old 203-06000-20)
49 6688049 1.15 1.39

Cord Clamp Comp. (old 198-05015-80/6687996/6688012
50 6688004 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
51 6686972

Screw 6x20/s (old 994-14060-202)
52 6695361 1.15 1.39

Primary Cord Grommet (old 203-10000-20)
53 6688055 1.15 1.39

Lead Wire Ass'y (old 191-04276-90)
55 6687966 6.93 8.38

Fuel Tank Cushion Rubber (old 655-04200-20)
71 6692225 1.15 1.39

Inlaatpakking
72 6689883 1.15 1.39

Carb. Insulator Set (old 404-0422u-90)
73 6689950 8.58 10.38

Carburetor Gasket (old 402-01740-20/6689844)
74 6689826 1.15 1.39

Carburateurset
75 6690467 90.45 109.44

Carburetor Ass'y Hda306 Walbro (old 455-0422w-90)
75A 6690468 90.45 109.44

Screw 5x24ws (old 994-16050-241)
76 6695423 1.15 1.39

Choke Lever (old 495-04200-20)
77 6691004 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x90 (old 700-02504-09)
78 6685267 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
79 6695139 1.05 1.27

Ring
80 6695235 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 422-25030-80)
81 6690080 6.93 8.38

Fuel Pipe Ass'y 3x5x230 (old 223-01251-90)
82 6688166 4.29 5.19

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
83 6684619 2.15 2.60

Pump Filter Body Ass'y (old 675-01630-90/6692277)
84 6692273 7.10 8.59

Fuel Tank, White (old 591-0422p-21/6691525)
85 6691526 11.88 14.37

Return Grommet (old 6684627)
86 6697846 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
87 6691716

Tank Holding Band (old 603-04201-20)
88 6691927 6.44 7.79

Cushion Rubber (old 652-04201-20)
89 6692193 6.44 7.79

Screw 5x16/ps (old 994-15050-162)
90 6695386 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
92 6684625

Muffler Protector (old 738-04220-20)
111 6692777 11.71 14.17

Screw 5x12/ps (old 994-15050-122)
112 6695383 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
113 6684667 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
114 6684918 2.15 2.60

Hex. Hole Button Screw 6x65 (old 990-53060-653)
115 6695088 2.31 2.80

Ring
116 6684639 2.15 2.60

Muffler Set, Spare (old 704-0423z-90)
117 6692465 22.24 26.91

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
118 6692883 1.15 1.39

Tail Pipe Set, Spare (old 721-0423z-90)
119 6692648 3.30 3.99

Screw 4x8/s (old 994-14040-081)
120 6695325 1.15 1.39

Muffler Gasket (old 737-04230-20)
121 6692741 1.15 1.39

Warmteschild
122 6687242 2.31 2.80

Screw 5x18/ps (old 994-15050-182)
123 6695389 1.15 1.39

Tank Bracket (old 653-04200-20)
124 6692205 4.79 5.79

Fuel Tank Cushion Rubber (old 655-06100-20)
125 6692227 1.15 1.39

Ring
126 6689645 1.15 1.39

Koppelingsvoering
127 6688615 13.70 16.58

Clutch Spring (old 342-04270-20)
128 6689429 3.30 3.99

RING
129 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-0136u-20)
130 6689628 2.31 2.80

Clutch Shaft Comp.
131 6699561 19.36 23.43

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-04220-90)
151 6692970 26.16 31.66

Recoil Starter Body Comp. (old 772-04220-80)
152 6693025 14.19 17.17

Starter Rope Reel (old 769-04220-20)
153 6693007 4.95 5.99

Recoil Spring (old 779-04220-20)
154 6693114 9.08 10.98

Starter Rope (old 783-04270-20/6693164)
155 6693165 3.30 3.99

Starthendel
156 6693607 2.31 2.80

Starthendel
157 6693232 3.30 3.99

Set Screw (old 839-04220-20)
158 6693634 1.15 1.39

Starter Pawl (old 788-0162v-20)
159 6693302 2.31 2.80

Stop Ring E-5 (old 993-55050-000)
160 6684683 2.15 2.60

Screw 5x25ps (old 994-15050-252)
161 6695395 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
162 6693345 2.31 2.80

Starter Pulley (old 798-04220-90)
163 6693395 11.05 13.37

Cleaner Body Set (old 6690106)
181 6699506 14.21 17.20

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
182 6692244 1.15 1.39

Blow Over Check Board Comp. (old 476-0422u-80/6690
183 6690848 2.31 2.80

Luchtfilter Element
184 6690357 2.31 2.80

Luchtfilterkap
185 6690149 8.58 10.38

Bout
186 6690383 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
187 6695354 1.15 1.39

Screw (old 514-25001-20)
201 6685210 1.15 1.39

Pump Body (old 575-25012-20)
202 6691420 8.25 9.98

Pump Gasket (old 577-25012-20)
203 6691455 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25012-20)
204 6691446 5.28 6.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
205 6684700 4.29 5.19

Idle Adjust Spring (old 463-25012-20)
206 6690766 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25006-20)
207 6690736 3.30 3.99

Needle Valve (old 603-25012-20)
208 6685215 5.28 6.38

Valve Spring (old 477-25051-20)
209 6690871 2.31 2.80

Valve Spring (old 477-25307-20)
209A 6690874 4.45 5.38

Control Lever (old 473-25012-20)
210 6690819 4.45 5.38

Hinge Pin (old 605-25001-20)
211 6685219 1.15 1.39

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
212 6685218 2.31 2.80

Diaphragm Gasket (old 475-25032-20)
213 6690840 3.30 3.99

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25032-80)
214 6690829 11.88 14.37

Air Purge Comp. (old 454-25032-80)
215 6690434 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25032-20)
216 6690860 6.44 7.79

Set Screw (old 548-25016-20) New Jul
217 6691310 1.15 1.39

Adjust Spring (old 623-25054-20) New
218 6692049 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
219 6690715

Niet meer leverbaar
220 6690692

Niet meer leverbaar
231 6688582

Kogellager 6202z
232 6695559 6.44 7.79

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
233 6695285 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
234 6689506

Niet meer leverbaar
235 6695337

Niet meer leverbaar
236 6691828

Clutch Case (old 331-04201-20)
237 6689193 20.11 24.34

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
238 6684667 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
239 6695042 1.15 1.39

Pipe Holder (old 282-04201-20) New
240 6688541 3.30 3.99

Hex Hole Button Screw 6x45 (old 990-53060-453)
241 6695084 1.15 1.39

Ring
242 6684826 2.15 2.60

Ring
243 6695194 1.15 1.39

Square Nut 6 (old 991-91060-061)
244 6696512 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
261 6689464

Niet meer leverbaar
262 6689356

Bushing Ass'y (old 347-37100-90)
263 6689515 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
264 6689271

Lifting Metal Collar (old 334-37121-20)
265 6689252 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt 5x30.p (old 994-62050-304)
266 6695501 1.15 1.39

Special Nut (old 315-37304-20)
267 6689100 1.15 1.39

Handle Grip (old 165-37590-20)
268 6684708 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
269 6695492 1.15 1.39

Handle Bracket A, Silver (old 506-37121-20)
270 6691132 5.94 7.18

Handle Bracket B,silver (old 507-37121-20)
271 6691148 4.95 5.99

Handle Bracket C, Silver (old 508-33411-20)
272 6691167 3.30 3.99

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
273 6684714 2.15 2.60

Clamp B. (old 460-33111-20)
274 6684715 2.15 2.60

Left Handle (old 502-37415-21)
275 6684716 29.19 35.32

Protection Tube 7x790l (old 164-07079-00)
276 6687542 2.31 2.80

Right Handle Sk (old 501-37169-20)
278 6691075 18.75 22.69

Throttle Lever Ass'y 19 (old 870-37168-91)
279 6693728 42.20 51.06

Safety Lever (old 253-38400-20)
280 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
281 6684722 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38401-20)
282 6684723 10.23 12.37

Blind Plug (old 322-38400-20)
283 6684724 2.15 2.60

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
284 6684725 2.15 2.60

Screw 5x30 (black) (old 994-31050-303)
285 6684726 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
286 6684727

Stop Switch (old 156-37168-80)
287 6687438 14.38 17.39

Stop Switch Comp. (old 156-37168-81)
287A 6687439 14.38 17.39

Throttle Wire (old 887-37168-80)
289 6694008 12.38 14.97

Gaskabel
290 6693953 28.14 34.05

Gaskabel
290A 6693954 28.14 34.05

Tandwielhuis
301 6688801 108.45 131.22

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
302 6684709 2.15 2.60

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
303 6684741 2.15 2.60

Stop Ring C-12 Outer
304 6684664 2.15 2.60

Kogellager 6001z
305 6695532 6.60 7.99

Kogellager 6001 C3
306 6684608 3.80 4.60

Gearcase, Silver (old 300-33392-21/6688733)
307 6688703 28.14 34.05

Ring 5 (old 992-10050-062)
308 6684834 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
309 6684667 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
309A 6684829 2.15 2.60

Plus Head Bolt 8x10 (old 994-23080-100/6694968)
310 6695437 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
311 6695524

Gear Shaft 6x11x14 M10x1.25 Lh (old 304-37850-21)
312 6688942 22.24 26.91

Kogellager #6203dd
313A 6695564 9.58 11.59

Stop Ring C-40, Inner (old 993-51040-002)
314 6695298 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-37100-22/6689020)
315 6689022 15.28 18.48

Cutter Holder Cap,6x11x14 (old 311-37861-20)
316 6689052 4.45 5.38

Protection Cover A Comp. (old 307-37100-81)
317 6688982 4.45 5.38

Screw 5x16/ws (old 994-16050-162)
318 6695418 1.15 1.39

Cutter Fixing Nut L/h (old 313-38100-20/790241)
319 6689072 2.31 2.80

Ring
320 6689157 1.15 1.39

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
321 6684714 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
322 6690299

Cover Bracket D30 (old 442-37862-20)
322A 6690312 5.11 6.19

Blade Guard 30 Ce (old 441-37130-21/6690229)
323 6690230 15.88 19.21

Blade Guard 31 Ce (old 441-37862-20)
323A 6690264 18.15 21.96

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
324 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-37380-20)
325 6690372 9.58 11.59

Blade Guard (old 447-38331-20)
325A 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
326A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
326 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
327A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
327 6695334 1.15 1.39

Gear-pinion Set, Spare (old 301-37100-00)
328 6688866 26.16 31.66

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
329 6684965 1.04 1.26

Mesje (oud 797-38331-20)
330 6684754 8.58 10.38

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
331 6684753 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502 6684764

Protection Cover B (old 308-37861-20)
503 6688994 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
504A 875769

Cutter Cover (old 615-37181-20)
505 6692016 8.41 10.18

Niet meer leverbaar
506 6695792

Niet meer leverbaar
507 6695796

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.