Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki TBC-550DX'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC-550DX


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC-550DX

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468@1417 2.31 2.80

Spark Plug Rubber Cover (old 255-04200-20)
2 6688336@1417 3.30 3.99

Bougie (oud 6685086)
3 6699319@1417 8.91 10.78

Bougie (oud 6685085)
3 6699317@1417 6.76 8.18

Cylinder Set (old 001-0422u-90)
4 6685470@1417 72.30 87.48

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
5 6684586@1417 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-04220-21)
6 6685738@1417 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-04090-21)
7 6686126@1417 7.75 9.38

Piston Set (old 030-0422u-90)
8 6685887@1417 19.21 23.25

Piston Pin 10x35 (old 037-10100-20 & 6686012)
9 6686019@1417 2.31 2.80

Piston Pin Circlip (old 039-01000-20)
10 6686026@1417 1.15 1.39

Piston Pin Collar (old 036-04090-20)
11 6685993@1417 5.28 6.38

Crank Shaft Comp. (old 046-04220-80)
12 6686190@1417 88.33 106.87

Needle Bearing, 2x8.8 (old 999-62101-480)
13 6695602@1417 5.28 6.38

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
14 6686457@1417 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
31 6695139@1417 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (old 072-04220-91)
32 6686553@1417 60.35 73.02

Crank Case Gasket (old 090-04200-21/6686712)
33 6686713@1417 1.15 1.39

Olie Keerring
34 6695637@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
35 6695557@1417

Ring
36 6686463@1417 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.20 (old 071-02007-23)
37 6686472@1417 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.30 (old 071-02007-24)
37 6686473@1417 1.15 1.39

Hex Hole Button Screw 6x45 (old 990-53060-453)
38 6695084@1417 1.15 1.39

Ring
39 6684826@1417 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button)m6 (old 990-53060-3
40 6684825@1417 2.15 2.60

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
41 6684872@1417 2.15 2.60

Outer Receiver (old 894-01401-20)
42 6694043@1417 3.30 3.99

Magnet Rotor Comp. (old 155-20537-80)
43 6687371@1417 22.24 26.91

Ring
44 6695185@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
45 6695138@1417

Bobine
46 6687649@1417 42.20 51.06

Screw 5x18/s (old 994-14050-181)
47 6695339@1417 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
48 6684864@1417 2.15 2.60

Primary Cord Grommet (old 203-06000-20)
49 6688049@1417 1.15 1.39

Cord Clamp Comp. (old 198-05015-80/6687996/6688012
50 6688004@1417 1.15 1.39

Ventilatorhuis
51 6686974@1417 26.16 31.66

Screw 6x25/s (old 994-14060-251)
52 6695363@1417 1.15 1.39

Primary Cord Grommet (old 203-10000-20)
53 6688055@1417 1.15 1.39

Lead Wire Ass'y (old 191-04276-90)
55 6687966@1417 6.93 8.38

Ring
56 6695183@1417 1.15 1.39

Fuel Tank Cushion Rubber (old 655-04200-20)
71 6692225@1417 1.15 1.39

Inlaatpakking
72 6689883@1417 1.15 1.39

Carb. Insulator Set (old 404-0422u-90)
73 6689950@1417 8.58 10.38

Carburetor Gasket (old 402-01740-20/6689844)
74 6689826@1417 1.15 1.39

Carburateurset
75 6690467@1417 90.45 109.44

Carburetor Ass'y Hda306 Walbro (old 455-0422w-90)
75 6690468@1417 90.45 109.44

Carburateurset
75A 6697706@1417 91.96 111.27

Carburateurset
75A 6697732@1417 83.64 101.20

Screw 5x24ws (old 994-16050-241)
76 6695423@1417 1.15 1.39

Choke Lever (old 495-04200-20)
77 6691004@1417 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x90 (old 700-02504-09)
78 6685267@1417 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
78A 6692347@1417 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
79 6695139@1417 1.05 1.27

Ring
80 6695235@1417 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 422-25030-80)
81 6690080@1417 6.93 8.38

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
81A 6685139@1417 5.94 7.18

Fuel Pipe Ass'y 3x5x230 (old 223-01251-90)
82 6688166@1417 4.29 5.19

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
83 6684619@1417 2.15 2.60

Pump Filter Body Ass'y (old 675-01630-90/6692277)
84 6692273@1417 7.10 8.59

Fuel Tank, White (old 591-0422p-21/6691525)
85 6691526@1417 11.88 14.37

Return Grommet (old 6684627)
86 6697846@1417 1.04 1.26

Tank Cap D Ass'y, Black (old 595-06516-90 & 669171
87 6691763@1417 7.59 9.18

Tank Holding Band (old 603-04201-20)
88 6691927@1417 6.44 7.79

Cushion Rubber (old 652-04201-20)
89 6692193@1417 6.44 7.79

Screw 5x16/ps (old 994-15050-162)
90 6695386@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
92 6684625@1417

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
93 6691337@1417 1.15 1.39

Muffler Protector (old 738-04220-20)
111 6692777@1417 11.71 14.17

Screw 5x12/ps (old 994-15050-122)
112 6695383@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
113 6684667@1417 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
114 6684918@1417 2.15 2.60

Hex. Hole Button Screw 6x65 (old 990-53060-653)
115 6695088@1417 2.31 2.80

Ring
116 6684639@1417 2.15 2.60

Muffler Set, Spare (old 704-0423z-90)
117 6692465@1417 22.24 26.91

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
118 6692883@1417 1.15 1.39

Tail Pipe Set, Spare (old 721-0423z-90)
119 6692648@1417 3.30 3.99

Ring
120 6685109@1417 1.15 1.39

Screw 4x8/s (old 994-14040-081)
120 6695325@1417 1.15 1.39

Muffler Gasket (old 737-04230-20)
121 6692741@1417 1.15 1.39

Warmteschild
122 6687242@1417 2.31 2.80

Screw 5x18/ps (old 994-15050-182)
123 6695389@1417 1.15 1.39

Tank Bracket (old 653-04200-20)
124 6692205@1417 4.79 5.79

Fuel Tank Cushion Rubber (old 655-06100-20)
125 6692227@1417 1.15 1.39

Ring
126 6689645@1417 1.15 1.39

Koppelingsvoering
127 6688615@1417 13.70 16.58

Clutch Spring (old 342-04270-20)
128 6689429@1417 3.30 3.99

RING
129 6695203@1417 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-0136u-20)
130 6689628@1417 2.31 2.80

Clutch Shaft Comp.
131 6699561@1417 19.36 23.43

Recoil Starter Body Ass'y
151A 6697645@1417 21.78 26.35

Recoil Starter Body Comp. (old 772-04220-80)
152 6693025@1417 14.19 17.17

Recoil Starter Body Comp.
152A 6697646@1417 11.71 14.17

Starter Rope Reel (old 769-04220-20)
153 6693007@1417 4.95 5.99

Starter Rope Reel
153A 6697647@1417 4.13 4.99

Recoil Spring (old 779-04220-20)
154 6693114@1417 9.08 10.98

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
154A 6697648@1417

Starter Rope (old 783-04270-20/6693164)
155 6693165@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
155A 6697649@1417

Starthendel
156 6693607@1417 2.31 2.80

Starthendel
157 6693232@1417 3.30 3.99

Starthendel
157A 6697650@1417 2.80 3.39

Set Screw (old 839-04220-20)
158 6693634@1417 1.15 1.39

Starter Pawl (old 788-0162v-20)
159 6693302@1417 2.31 2.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
159A 6697643@1417

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
160 6685101@1417 1.15 1.39

Screw 5x25ps (old 994-15050-252)
161 6695395@1417 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
162 6693345@1417 2.31 2.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
162A 6697642@1417

Starter Pulley (old 798-04220-90)
163 6693395@1417 11.05 13.37

Starter Pulley
163A 6697644@1417 11.05 13.37

Cleaner Body Set (old 6690106)
181 6699506@1417 14.21 17.20

Cleaner Body (old 423-04270-21)
181A 6697705@1417 5.45 6.59

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
182 6692244@1417 1.15 1.39

Blow Over Check Board Comp. (old 476-0422u-80/6690
183 6690848@1417 2.31 2.80

Luchtfilter Element
184 6690357@1417 2.31 2.80

Luchtfilterkap
185 6690149@1417 8.58 10.38

Bout
186 6690383@1417 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
187 6695354@1417 1.15 1.39

Screw (old 514-25001-20)
201 6685210@1417 1.15 1.39

Pump Body (old 575-25012-20)
202 6691420@1417 8.25 9.98

Pump Gasket (old 577-25012-20)
203 6691455@1417 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25012-20)
204 6691446@1417 5.28 6.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
205 6684700@1417 4.29 5.19

Idle Adjust Spring (old 463-25012-20)
206 6690766@1417 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25006-20)
207 6690736@1417 3.30 3.99

Needle Valve (old 603-25012-20)
208 6685215@1417 5.28 6.38

Valve Spring (old 477-25307-20)
209 6690874@1417 4.45 5.38

Valve Spring (old 477-25051-20)
209 6690871@1417 2.31 2.80

Control Lever (old 473-25012-20)
210 6690819@1417 4.45 5.38

Hinge Pin (old 605-25001-20)
211 6685219@1417 1.15 1.39

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
212 6685218@1417 2.31 2.80

Diaphragm Gasket (old 475-25032-20)
213 6690840@1417 3.30 3.99

Diaphragm Gasket (old 475-25012-20)
213A 6690838@1417 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25032-80)
214 6690829@1417 11.88 14.37

Meterring Diaphragm Comp. (old 474-25012-80)
214A 6690828@1417 11.88 14.37

Air Purge Comp. (old 454-25032-80)
215 6690434@1417 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25032-20)
216 6690860@1417 6.44 7.79

Diaphragm Cover (old 476-25012-20)
216A 6690858@1417 6.93 8.38

Set Screw (old 548-25016-20) New Jul
217 6691310@1417 1.15 1.39

Set Screw (old 548-25012-20)
217A 6685223@1417 1.15 1.39

Clutch Shaft Comp. (old 289-37491-80)
231 6688607@1417 15.28 18.48

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
232 6695295@1417 1.15 1.39

Kogellager 6002zz
233 6695537@1417 7.10 8.59

Ring
234 6689185@1417 1.15 1.39

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
235 6695285@1417 1.15 1.39

Stop Ring C-45,outer (old 993-53045-002)
236 6695305@1417 3.30 3.99

Cluch Case (old 331-37867-20)
237 6689229@1417 20.11 24.34

Cushion Rubber (old 599-37491-20)
238 6691905@1417 5.28 6.38

Pipe Holder (old 360-37857-20)
239 6689663@1417 9.08 10.98

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
240 6695042@1417 1.15 1.39

Hex Hole Screw 6x30 (old 990-53060-303)
241 6695082@1417 1.15 1.39

Ring
242 6684826@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
243 6695499@1417

Drive Shaft 1542l (old 343-37867-20/6697048)
251 6689474@1417 22.24 26.91

Stuurbuis
252 6689404@1417 40.24 48.69

Bush Ass'y (old 347-37867-90/790248/790249)
253 6689524@1417 2.31 2.80

Bevestigingsoog Voor Harnas
254 6689278@1417 12.88 15.58

Lifting Metal Ass'y (old 335-37857-90 & 6689276)
255 6689279@1417 5.11 6.19

Hanger Fixing Bracket (old 337-37857-80)
256 6689293@1417 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
257 6695515@1417 1.15 1.39

Handle Grip (old 165-37590-20)
258 6684708@1417 6.44 7.79

Handle Knob Comp. (old 512-37867-80)
259 6691208@1417 2.31 2.80

Ring
260 6692955@1417 1.15 1.39

Handle Bracket A (old 506-37867-20)
261 6691144@1417 11.55 13.98

Handle Bracket B (old 507-37175-20)
262 6691150@1417 4.95 5.99

Cushion Rubber (old 510-37867-20)
263 6691190@1417 2.31 2.80

Handle Bracket C (old 508-37867-20)
264 6691175@1417 3.30 3.99

Handle Bracket B (old 507-37867-20)
265 6691160@1417 4.45 5.38

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
266 6695515@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
267 6689291@1417

Niet meer leverbaar, geen vervanging
268 6688024@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
269 6699554@1417

Right Handle (old 501-37867-20)
270 6691080@1417 13.53 16.37

Throttle Lever Ass'y 19 (old 870-37168-91)
271 6693728@1417 42.20 51.06

Safety Lever (old 253-38400-20)
272 6684721@1417 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
273 6684722@1417 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38401-20)
274 6684723@1417 10.23 12.37

Blind Plug (old 322-38400-20)
275 6684724@1417 2.15 2.60

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
276 6684725@1417 2.15 2.60

Screw 5x30 (black) (old 994-31050-303)
277 6684726@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
278 6684727@1417

Stop Switch (old 156-37168-80)
279 6687438@1417 14.38 17.39

Stop Switch Comp. (old 156-37168-81)
279A 6687439@1417 14.38 17.39

Throttle Wire (old 887-37168-80)
280 6694008@1417 12.38 14.97

Gaskabel
281 6693953@1417 28.14 34.05

Gaskabel
281A 6693954@1417 28.14 34.05

Handle Knob Comp. (old 512-37867-80)
282 6691208@1417 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
282A 6684709@1417 2.15 2.60

Handle Bracket A (old 506-37867-20)
283 6691144@1417 11.55 13.98

Handle Bracket A (old 506-38447-20) New
283A 6691145@1417 3.30 3.99

Handle Bracket B (old 507-37175-20)
284 6691150@1417 4.95 5.99

Handle Bracket B (old 507-38447-20) New
284A 6691163@1417 5.28 6.38

Cushion Rubber (old 510-37867-20)
285 6691190@1417 2.31 2.80

Handle Bracket 1.0t (old 510-37857-20) New
285A 6691189@1417 12.90 15.61

Handle Bracket C (old 508-37867-20)
286 6691175@1417 3.30 3.99

Handle Bracket C (old 508-38447-20) New
286A 6691177@1417 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
287 6695515@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
287A 6684973@1417 2.15 2.60

Protection Tube 7x790l (old 164-07079-00)
288 6687542@1417 2.31 2.80

Tandwielhuis
301A 6601268@1417 199.20 241.03

Hex.hole Bolt 6x25s (old 994-61060-254) New Jul
302 6695497@1417 1.15 1.39

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
303 6684741@1417 2.15 2.60

Stop Ring C-12 Outer
304 6684664@1417 2.15 2.60

Kogellager 6001z
305 6695532@1417 6.60 7.99

Kogellager 6001 C3
306 6684608@1417 3.80 4.60

Gear Case (old 300-37857-20)
307 6688798@1417 26.16 31.66

Hex Hole Bolt 5x12 (old 994-64050-124)
308 6695510@1417 1.15 1.39

Bolt 6x8 (old 990-21060-080)
309 6694979@1417 1.15 1.39

Kogellager 6001 C3
310 6684608@1417 3.80 4.60

Gear Shaft L-m10x1.25 (old 304-37857-20)
311 6688943@1417 12.38 14.97

Gear Shaft L-m12x1.75
311A 6601269@1417 162.29 196.37

Kogellager 6202dd
312 6696297@1417 6.28 7.59

Stop Ring C-35, Inner (old 993-51035-002/791059)
313 6695296@1417 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-37857-20)
314 6689029@1417 10.56 12.78

Cutter Holder Cap (old 311-37857-20)
315 6689051@1417 3.30 3.99

Protection Cover B (old 308-38150-20 & 6688993)
316 6688995@1417 3.30 3.99

Nut Cover
316A 6601271@1417 16.64 20.13

Screw 5x16/ws (old 994-16050-162)
317 6695418@1417 1.15 1.39

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
318 6689073@1417 4.63 5.60

U-nut L-m12x1.75
318A 6601270@1417 15.28 18.48

Gear Case Cover (old 303-37857-20) (old 6688915)
319 6697604@1417 6.44 7.79

Hex Hole Screw 6x30 (old 990-53060-303)
320 6695082@1417 1.15 1.39

Safety Guard Bracket (old 442-37867-20)
321 6690313@1417 2.31 2.80

Safety Cover (old 441-37867-20)
322 6690265@1417 13.86 16.77

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
323 6690342@1417

Cover Guard (old 447-37867-20)
324 6690374@1417 6.44 7.79

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
325 6693386@1417 4.45 5.38

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
326 6684753@1417 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
327 6695042@1417 1.15 1.39

Gear Pinion Set,spare (old 301-37857-00)
328 6688879@1417 16.94 20.49

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
329 6695499@1417

Ring
330 6684826@1417 2.15 2.60

Cover Bracket (old 442-37857-20) New
331 6690311@1417 3.30 3.99

Safety Cover (old 441-37868-20)
332 6690266@1417 9.45 11.43

Safety Guard Holder (old 445-38253-20)
333 6690345@1417 2.31 2.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 6684813@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 6693575@1417

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
503B 6684768@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
504 6684766@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
505A 875769@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
506 6695790@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
507 6695796@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
508 6695792@1417

Cutter Cover (old 615-37181-20)
509 6692016@1417 8.41 10.18

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 6697730@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 6697731@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
603 6697753@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.