Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki TBC255PF'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC255PF


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC255PF

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Plug Cap Ass'y (oud 157-01680-90)
1 6684894@1417 8.58 10.38

Bougie (oud 6685052)
2A 6699322@1417 2.48 2.99

Cylinder Set(old 001-07600-90)
3 6684897@1417 77.74 94.06

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586@1417 2.15 2.60

Cylinder Gasket (oud 017-07350-20)
5 6684896@1417 2.15 2.60

Piston Ring (oud 041-01601-20)
6 6684588@1417 8.58 10.38

Piston Set (old 030-07500-90)
7 6684898@1417 34.19 41.37

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590@1417 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
9 6684591@1417 4.29 5.19

Crank Shaft Comp. (old 046-07350-82)
10 6686219@1417 72.30 87.48

Stop Cord B 190m (old 178-01680-80)
11 6687836@1417 2.31 2.80

Earth Cord B165m (old 274-01680-80) New Nov
12 6688443@1417 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
13 6684599@1417 2.15 2.60

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
13A 6695407@1417 1.15 1.39

Ring (old 182-0186a-20)
14 6684600@1417 2.15 2.60

Bobine
15 6687684@1417 28.14 34.05

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
21 6684604@1417 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
21 6684605@1417 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-03045-94)
22 6684905@1417 54.45 65.88

Olie Keerring
23 6684607@1417 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
24 6684608@1417 3.80 4.60

Crank Case Gasket(old 090-07350-22)
25 6684904@1417 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
26 6684903@1417 2.15 2.60

Vliegwiel
27 6687384@1417 16.19 19.59

Ring M8 (old 992-01080-011)
28 6684611@1417 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
29 6684612@1417 2.15 2.60

Inlaatpakking
41 6689895@1417 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-07020-91)
42 6689972@1417 6.28 7.59

Hex. Hole Bolt 5x25/ws (oud 994-64050-25)
43 6684617@1417 2.15 2.60

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
44 6691337@1417 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
45 6684616@1417 2.15 2.60

Throttle Wire Fixing Plate (old 878-06620-20)
46 6684629@1417 4.29 5.19

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
47 6684871@1417 4.29 5.19

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
48 6684872@1417 2.15 2.60

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
49 6684615@1417 2.15 2.60

O-ring P-15
50 6698966@1417 1.04 1.26

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
51 6684660@1417 2.15 2.60

Ring (oud 992-10050-012)
52 6684662@1417 2.15 2.60

Ring
53 6684661@1417 2.15 2.60

Carburateurset
54 6690466@1417 56.65 68.55

Tank
55A 6697951@1417 21.63 26.17

Stand (old 940-07350-20)
56 6694787@1417 3.30 3.99

Collar C (old 659-04300-20)
57 6684623@1417 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
58A 6697846@1417 1.04 1.26

Fuel Pipe 3x5x65 (old 700-03005-06)
59 6684626@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
60 6684620@1417

Clip D6 (old 680-00070-20)
61 6685198@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
62A 6698970@1417

Hex. Hole Bolt 5x25/ws (oud 994-64050-25)
63 6684617@1417 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
64 6684634@1417 2.15 2.60

Tank Cap D Ass'y (old 595-03002-90/6685071)
65 6691748@1417 7.59 9.18

Cilinder Afdekkap Zwart (oud 016-07500-20)
81 6685693@1417 4.79 5.79

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
82 6695504@1417 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
83 6695067@1417 1.15 1.39

Ring
84 6684639@1417 2.15 2.60

Muffler Comp. (old 706-07500-80)
85 6692576@1417 70.33 85.09

Niet meer leverbaar, geen vervanging
86 6692888@1417

Tail Pipe Set (old 734-07255-90)
87 6692715@1417 3.30 3.99

Screw M4x8/ws (old 994-36040-081)
88 6684651@1417 2.15 2.60

Spark Arrester (old 732-07250-20)
89 6692701@1417 2.31 2.80

Warmteschild
90 6687265@1417 4.45 5.38

Muffler Protector Blk (old 738-07500-20)
91 6692818@1417 13.04 15.78

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
92 6695508@1417 1.15 1.39

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
92A 6695375@1417 1.15 1.39

Plug Cover (old 257-03045-20)
93 6688344@1417 3.30 3.99

Ring
94 6684642@1417 2.15 2.60

Koppeling Schoen
95 6684643@1417 11.55 13.98

Clutch Spring (old 342-0630b-20)
96 6684644@1417 2.15 2.60

Clutch Plate A 0.5 (old 348-0630a-20/6689529)
97 6684645@1417 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-0075t-20)
98 6684646@1417 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
99 6684634@1417 2.15 2.60

Ring
100 6684648@1417 2.15 2.60

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
101 6684636@1417 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
102 6688011@1417 1.15 1.39

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-03045-90)
111 6684938@1417 23.45 28.37

Recoil Starter Body Comp.(oud 772-03045-80)
112 6684944@1417 17.24 20.86

Starter Rope Reel (old 774-03045-20)
113 6684941@1417 6.44 7.79

Recoil Spring (old 779-03045-20)
114 6684942@1417 9.40 11.37

Swing Arm (oud 777-03045-20)
115 6684940@1417 2.15 2.60

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
116 6684679@1417 2.15 2.60

Pulley Stay (oud 771-03045-20)
117 6684939@1417 2.15 2.60

Rope 3.0x800 (old 783-03045-20)
118 6684943@1417 4.29 5.19

Starthendel
119 6684680@1417 2.15 2.60

Starter Pulley (oud 798-03045-20)
121 6684937@1417 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
122 6695508@1417 1.15 1.39

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
122A 6695375@1417 1.15 1.39

Air Cleaner Ass'y (old 410-00025-90)
131 6690005@1417 9.58 11.59

Air Cleaner Cap (old 424-00025-20)
132 6690139@1417 4.45 5.38

Luchtfilter Element
133 6690347@1417 4.45 5.38

Collar (old 470-00025-20)
134 6690801@1417 2.31 2.80

Cleaner Body Comp. (old 423-00025-80)
135 6690085@1417 8.91 10.78

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
141 6684879@1417 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
142 6684687@1417 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
143 6684688@1417 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
144 6684689@1417 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
145 6690830@1417 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
146 6684691@1417 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
147 6684693@1417 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
148 6691457@1417 7.10 8.59

Long Main Jet #33.5 (old 599-200bw-33)
149 6691887@1417 6.44 7.79

O-RING (OUD 550-25100-20)
150 6684695@1417 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
151 6684696@1417 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
152 6684697@1417 6.44 7.79

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
153 6684698@1417 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
154 6684699@1417 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
155 6684700@1417 4.29 5.19

Clutch Drum Comp. (old 289-03070-80)
161 6688580@1417 10.89 13.17

Stop Ring C-12 Outer
162 6684664@1417 2.15 2.60

Cushion Rubber (old 599-00980-21)
163 6691823@1417 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
164 6695046@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
165 6684709@1417 2.15 2.60

Ventilatorhuis
166 6686959@1417 15.13 18.30

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
167 6689651@1417 5.94 7.18

Ring M5 (oud 992-01050-061)
168 6684918@1417 2.15 2.60

Ring
169 6689159@1417 1.15 1.39

Metal Fitting (old 361-00990-20)
170 6689664@1417 3.30 3.99

Drive Shaft 1480l (old 343-38379-20/6689479)
191 6696009@1417 13.53 16.37

Stuurbuis
192 6689410@1417 24.20 29.28

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
193 6684831@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
194 6685075@1417

Front Handle 24 (old 500-38451-20) New
195 6691057@1417 8.41 10.18

Hex.hole Bolt 5x30s (old 994-16050-301) New
196 6695426@1417 1.15 1.39

Throttle Wire 335+70 (old 885-38230-80) New
197 6693977@1417 6.60 7.99

Throttle Lever Ass'y 24 (old 870-38451-90) New
198 6693770@1417 18.60 22.51

Throttle Lever (old 880-38451-20) New
199 6685006@1417 1.15 1.39

Return Spring (old 832-38451-20)
200 6684998@1417 1.15 1.39

Stop Switch (old 162-38451-20) New
201 6685009@1417 2.31 2.80

Switch Mark (old 925-38451-20) New
202 6685003@1417 1.15 1.39

Stop Switch Comp. (old 156-38451-80/6685028) New
203 6687462@1417 9.40 11.37

Machine Screw M5x30 (old 990-11050-301)
204 6685076@1417 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
205 6684965@1417 1.04 1.26

Protection Tube D7x170 (old 164-07017-01) New
206 6685007@1417 2.31 2.80

Shaft Grip (old 509-38453-21) New
207 6691183@1417 4.45 5.38

Tandwielhuis
221 6688819@1417 68.36 82.72

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
222 6684709@1417 2.15 2.60

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
223 6684732@1417 2.15 2.60

Stop Ring C-9, Outer (old 993-50009-002)
224 6695281@1417 1.15 1.39

Kogellager 609z St
225 6684735@1417 8.58 10.38

Gear Case 24 (old 300-38360-21)
226 6688815@1417 12.38 14.97

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
227 6684667@1417 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
228 6689109@1417 1.15 1.39

Kogellager 626
229 6695567@1417 4.45 5.38

Gear Shaft (old 304-38451-20) New
230 6688949@1417 14.19 17.17

Kogellager
231 6695527@1417 6.60 7.99

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
232 6695294@1417 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38360-20)
233 6689033@1417 6.44 7.79

Gear Case Cover (old 303-38360-20)
234 6688917@1417 2.31 2.80

Gear/pinion Set (old 301-38360-00)
235 6688883@1417 13.91 16.83

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button) M6x20 (old 990-530
236 6685064@1417 1.15 1.39

Ring
237 6684826@1417 2.15 2.60

SAFETY GUARD BRACKET (OLD 442-37417-20)
238 6685065@1417 2.31 2.80

Safety Cover Comp. (old 441-37820-80)
239 6685066@1417 14.53 17.58

Mesje (oud 797-37820-20)
240 6685067@1417 5.28 6.38

Ring
241 6685068@1417 1.15 1.39

Nut M4 (old 991-01040-011)
242 6685069@1417 1.15 1.39

Ring
243 6685070@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 6684813@1417

Combi Box Spanner 13x19 (old 829-29005-2h) New
502 6693588@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 6693221@1417

Mounting Nut L-m8x1.25 (old 356-3383e-20)
504 6689624@1417 7.75 9.38

Cutting Body (old 786-33830-20)
505 6684757@1417 22.69 27.45

Special Nut (old 315-33830-20)
506 6684758@1417 9.40 11.37

Reel Spring (old 793-33830-20)
507 6684759@1417 4.29 5.19

Spool (old 787-33830-20)
508 6684760@1417 15.58 18.85

Cutting Body Cap (old 789-33830-20)
509 6684761@1417 36.15 43.74

Eyelet (old 788-33830-20)
510 6684762@1417 4.29 5.19

Name Plate (old 906-07500-22) New
601 6694245@1417 2.10 2.54

Symbol Mark Tbc255pf (old 929-07505-20) New
602 6694691@1417 1.15 1.39

Symbol Mark (old 929-38100-20) New
603 6694741@1417 3.30 3.99

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.