Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBC26PFL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen tekening 4

Onderdelen tekening 5

Onderdelen tekening 6

Onderdelen tekening 7

Onderdelen tekening 8

Onderdelen tekening 9

Onderdelen tekening 10

Onderdelen lijst van de Hikoki TBC26PFL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Plug Cap Ass'y (oud 157-01680-90)
1 6684894 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
2 6685052

Cylinder Set(old 001-07600-90)
3 6684897 77.74 94.06

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (oud 017-07350-20)
5 6684896 2.15 2.60

Piston Ring (oud 041-01601-20)
6 6684588 8.58 10.38

Piston Set (old 030-07500-90)
7 6684898 34.19 41.37

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
9 6684591 4.29 5.19

Crank Shaft Comp. (old 046-07350-82)
10 6686219 72.30 87.48

Stop Cord B 190m (old 178-01680-80)
11 6687836 2.31 2.80

Earth Cord B165m (old 274-01680-80) New Nov
12 6688443 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
14 6684599 2.15 2.60

Ring (old 182-0186a-20)
15 6684600 2.15 2.60

Bobine
16 6687684 28.14 34.05

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-03045-94)
32 6684905 54.45 65.88

Olie Keerring
33 6684607 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
34 6695535

Crank Case Gasket(old 090-07350-22)
35 6684904 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
36 6684903 2.15 2.60

Vliegwiel
37 6687384 16.19 19.59

Ring M8 (old 992-01080-011)
38 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
39 6684612 2.15 2.60

Inlaatpakking
51 6689895 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-07020-91)
52 6689972 6.28 7.59

Hex. Hole Bolt 5x25/ws (oud 994-64050-25)
53 6684617 2.15 2.60

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
54 6684616 2.15 2.60

Choke Plate 2.0 (old 528-0652n-22/6691275)
55 6691276 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
56 6690120 4.45 5.38

Reinigingsspons
57 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
58 6690402 10.23 12.37

Screw 5x55 (old 990-11050-552)
60 6694914 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
61 6684662 2.15 2.60

Ring 5 (oud 992-00050-011)
62 6684864 2.15 2.60

Carburateurset
63 6690465 58.39 70.65

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
64 6691239 1.15 1.39

Stand (old 940-07350-20)
66 6694787 3.30 3.99

Collar C (old 659-04300-20)
67 6684623 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
68A 6697846 1.04 1.26

Fuel Pipe 3x5x65 (old 700-03005-06)
69 6684626 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
70 6684620

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
71 6684619 2.15 2.60

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
72 6684618 4.29 5.19

Hex. Hole Bolt 5x25/ws (oud 994-64050-25)
73 6684617 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
74 6684634 2.15 2.60

Tank Cap D Ass'y (old 595-03002-90/6685071)
75 6691748 7.59 9.18

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
76 6695280 1.15 1.39

Ring
77 6685070 1.15 1.39

Cilinder Afdekkap Zwart (oud 016-07500-20)
91 6685693 4.79 5.79

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
92 6695504 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
93 6695067 1.15 1.39

Ring
94 6684639 2.15 2.60

Muffler Comp. (old 706-07500-80)
95 6692576 70.33 85.09

Niet meer leverbaar
96 6692888

Tail Pipe Set (old 734-07255-90)
97 6692715 3.30 3.99

Screw M4x8/ws (old 994-36040-081)
98 6684651 2.15 2.60

Spark Arrester (old 732-07250-20)
99 6692701 2.31 2.80

Warmteschild
100 6687265 4.45 5.38

Muffler Protector Blk (old 738-07500-20)
101 6692818 13.04 15.78

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
102 6695508 1.15 1.39

Plug Cover (old 257-03045-20)
103 6688344 3.30 3.99

Ring
104 6684642 2.15 2.60

Koppeling Schoen
105 6684643 11.55 13.98

Clutch Spring (old 342-0630b-20)
106 6684644 2.15 2.60

Clutch Plate A 0.5 (old 348-0630a-20/6689529)
107 6684645 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-0075t-20)
108 6684646 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
109 6684634 2.15 2.60

Ring
110 6684648 2.15 2.60

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
111 6684636 2.15 2.60

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-03045-90)
131 6684938 23.45 28.37

Recoil Starter Body Comp.(oud 772-03045-80)
132 6684944 17.24 20.86

Starter Rope Reel (old 774-03045-20)
133 6684941 6.44 7.79

Recoil Spring (old 779-03045-20)
134 6684942 9.40 11.37

Swing Arm (oud 777-03045-20)
135 6684940 2.15 2.60

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
136 6684679 2.15 2.60

Pulley Stay (oud 771-03045-20)
137 6684939 2.15 2.60

Rope 3.0x800 (old 783-03045-20)
138 6684943 4.29 5.19

Starthendel
139 6684680 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
140 6685000

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
141 6695508 1.15 1.39

Starter Pulley (oud 798-03045-20)
142 6684937 6.44 7.79

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
161 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
162 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
163 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
164 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
165 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
166 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
167 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
168 6691457 7.10 8.59

Main Jet #38.5 (old 599-200bw-38/6691874)
169 6696130 5.78 6.99

O-RING (OUD 550-25100-20)
170 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
171 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
172 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
173 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
174 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
175 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
176 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
177 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
178 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
179 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
180 6684700 4.29 5.19

Clutch Drum Comp. (old 289-03070-80)
201 6688580 10.89 13.17

Stop Ring C-12 Outer
202 6684664 2.15 2.60

Cushion Rubber (old 599-00980-21)
203 6691823 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
204 6695046 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
205 6684709 2.15 2.60

Ventilatorhuis
206 6686959 15.13 18.30

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
207 6689651 5.94 7.18

Ring M5 (oud 992-01050-061)
208 6684918 2.15 2.60

Ring
209 6689159 1.15 1.39

Metal Fitting (old 361-00990-20)
210 6689664 3.30 3.99

Drive Shaft 1829l (old 343-32346-20)
231 6689443 17.55 21.24

Stuurbuis
232 6689416 46.29 56.01

Niet meer leverbaar
233 6684831

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
234 6684835 2.15 2.60

Loop Handle, 24 Dia.,black (old 500-37286-20)
235 6691046 5.78 6.99

Handle Bracket A (old 506-37300-20)
236 6691134 2.31 2.80

Handle Grip (old 503-3738e-20)
237 6691098 6.44 7.79

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
238 6684838 2.15 2.60

Gaskabel
239 6693963 3.30 3.99

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
240 6695255 1.15 1.39

Ring
241 6689681 1.15 1.39

Throttle Lever Ass'y (old 870-37286-90)
242 6693736 16.64 20.13

Stop Switch (old 162-37101-20)
243 6687515 2.31 2.80

Tapping Screw 3x8 (old 993-42030-081)
244 6695274 1.15 1.39

Stop Switch Base (old 259-37101-20)
245 6688374 2.31 2.80

Stop Switch Spring (old 262-37101-20)
246 6688385 2.31 2.80

Earth Terminal B (old 177-37101-20)
247 6687805 2.31 2.80

Earth Terminal A (old 176-37101-20)
248 6687801 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
249 6685000

Stop Ring E-6 (old 993-55060-001)
250 6695311 1.15 1.39

Return Spring (old 832-37101-20)
251 6693601 1.15 1.39

Throttle Arm (old 880-37286-20)
252 6693804 3.30 3.99

Screw 5x20 (old 994-31050-201) New
253 6695453 1.15 1.39

Lock Button Shaft (old 853-37101-20)
254 6693653 1.15 1.39

Lock Button Spring (old 958-37101-20)
255 6694834 1.15 1.39

Lock Button (old 956-37101-20)
256 6694829 2.31 2.80

Stop Cord, B430m (old 178-37394-80)
258 6687915 2.31 2.80

Protection Tube 10x190l (old 164-10019-00) New
259 6687563 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
260 6691111

Niet meer leverbaar
281 6688812

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
282 6684709 2.15 2.60

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
283 6695293 1.15 1.39

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
284 6695315 1.15 1.39

Kogellager
285 6695579 5.78 6.99

Kogellager 6900
286 6695577 6.60 7.99

Gear Case 24 (old 300-38150-21)
287 6688808 15.88 19.21

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
288 6684667 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
289 6689109 1.15 1.39

Kogellager 609
290 6684734 8.58 10.38

Gear Shaft (old 304-38150-20)
291 6688946 19.06 23.07

Kogellager 6201d
292 6695554 5.94 7.18

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
293 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38150-20)
294 6689032 11.71 14.17

Ring
295 6689159 1.15 1.39

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
296 6684714 2.15 2.60

SAFETY GUARD BRACKET (OLD 442-37417-20)
297 6685065 2.31 2.80

Safety Cover, 24 Dia. (old 441-38150-20)
298 6690272 13.20 15.97

Safety Guard Holder (old 445-38150-20)
299 6690343 3.30 3.99

Mesje (oud 797-38150-20)
300 6693388 6.28 7.59

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
301 6684753 2.15 2.60

Gear Pinion Set Spare (old 301-38150-00)
302 6688882 18.15 21.96

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
303 6684667 2.15 2.60

Mounting Nut L-m10x1.25 (old 356-3383b-20)
342 6684756 9.08 10.98

Cutting Body (old 786-33830-20)
343 6684757 22.69 27.45

Special Nut (old 315-33830-20)
344 6684758 9.40 11.37

Reel Spring (old 793-33830-20)
345 6684759 4.29 5.19

Spool (old 787-33830-20)
346 6684760 15.58 18.85

Cutting Body Cap (old 789-33830-20)
347 6684761 36.15 43.74

Eyelet (old 788-33830-20)
348 6684762 4.29 5.19

Ring
349 6685072 1.15 1.39

Mounting Nut L-m8x1.25 (old 356-3383e-20)
350 6689624 7.75 9.38

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502 6684764

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.