Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TBL-4610


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TBL-4610

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Spark Plug Ass'y Bm7a (old 6685778)
2A 6699314 6.76 8.18

Spark Plug Ass'y Bm7a (old 6685778)
2 6699314 6.76 8.18

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
3 6695475 1.15 1.39

Cylinder Set (old 001-05036-90)
4 6685478 82.43 99.73

Ring
4 6695219 1.15 1.39

Cylinder Set (old 001-05036-90)
5 6685478 82.43 99.73

Cylinder Gasket (old 017-02100-20)
5 6685727 1.15 1.39

Cylinder Gasket (old 017-02100-20)
6 6685727 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-05000-20)
6 6686128 4.45 5.38

Piston Set (old 030-05036-90)
7 6685890 18.60 22.51

Piston Ring (old 041-05000-20)
7 6686128 4.45 5.38

Piston Set (old 030-05036-90)
8 6685890 18.60 22.51

Piston Pin 10x30 (old 037-01000-20)
8 6686007 2.31 2.80

Piston Pin 10x30 (old 037-01000-20)
9 6686007 2.31 2.80

Piston Pin Circlip (old 039-05004-20/790112)
9 6686032 1.15 1.39

Piston Pin Circlip (old 039-05004-20/790112)
10 6686032 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-05004-83)
10 6686194 90.45 109.44

Crank Shaft Comp. (old 046-05004-83)
11 6686194 90.45 109.44

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
11 6686457 1.15 1.39

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
13 6686457 1.15 1.39

Ring
21 6686464 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-05036-90) New
22 6686564 96.80 117.13

Kogellager #6303zz
23 6695572 10.23 12.37

Olie Keerring
24 6695648 3.30 3.99

Crank Case Gasket (old 090-05004-21)
25 6686716 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
26 6686778

Case Plate (old 665-05004-20) New
27 6692263 2.31 2.80

Screw 5x10/s (old 994-14050-101)
28 6695333 1.15 1.39

Screw 5x10/p (old 994-13050-101)
30 6695319 1.15 1.39

Ring
31 6686464 1.15 1.39

Grommet (old 203-0604a-20)
31 6688050 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.05 (old 071-11109-20) New
32 6686476 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.20 (old 071-11109-23)
32 6686479 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.30 (old 071-11109-24) New
32 6686480 1.15 1.39

Exciter Comp. (old 162-21519-80)
34 6687509 44.31 53.62

Kogellager #6303zz
34 6695572 10.23 12.37

Screw 5x22/ws (old 994-16050-221)
35 6695422 1.15 1.39

Olie Keerring
35 6695648 3.30 3.99

Crank Case Gasket (old 090-05004-21)
36 6686716 1.15 1.39

Coil Cover (old 195-05015-20) New
36 6687983 1.15 1.39

Screw 5x10/s (old 994-14050-101)
37 6695333 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
38 6695139 1.05 1.27

Case Plate (old 665-05004-20) New
39 6692263 2.31 2.80

Screw 4x15ps (old 994-15040-151)
39 6695373 1.15 1.39

Screw 5x10/s (old 994-14050-101)
40 6695333 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x35/s (old 994-61060-354) New
40 6695500 1.15 1.39

Screw 5x10/p (old 994-13050-101)
41 6695319 1.15 1.39

Grommet (old 203-0604a-20)
42 6688050 1.15 1.39

Ring
42 6695185 1.15 1.39

Exciter Comp. (old 162-21519-80)
43 6687509 44.31 53.62

Screw 5x22/ws (old 994-16050-221)
44 6695422 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
45 6684662 2.15 2.60

Coil Cover (old 195-05015-20) New
45 6687983 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
46 6684864 2.15 2.60

Screw 5x10/s (old 994-14050-101)
46 6695333 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
47 6695139 1.05 1.27

Screw 4x15ps (old 994-15040-151)
48 6695373 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x35/s (old 994-61060-354) New
49 6695500 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
50 6687390

Ring
51 6695185 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
52 6695139 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
53 6694888

Ring (oud 992-10050-012)
54 6684662 2.15 2.60

Ring 5 (oud 992-00050-011)
55 6684864 2.15 2.60

Warmteschild
61 6687247 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
62 6692530

Niet meer leverbaar
63 6692642

Spark Arrester (old 732-05008-20) New
64 6692697 3.30 3.99

Muffler Special Gasket (old 751-05004-21)
65 6692884 1.15 1.39

Ring M8 (old 992-01080-011)
66 6684611 2.15 2.60

Muffler Bolt (old 750-05004-20)
67 6692881 2.31 2.80

Screw M6x12/ps (old 994-15060-121)
68 6695399 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
69 6694892

Ring (oud 992-10050-012)
70 6684662 2.15 2.60

Ring 5 (oud 992-00050-011)
71 6684864 2.15 2.60

Warmteschild
71 6687247 4.45 5.38

Screw 6x20 (old 990-11060-201) New
72 6694934 1.15 1.39

Screw 6x14s (old 994-14060-141)
73 6695357 1.15 1.39

Spark Arrester (old 732-05008-20) New
74 6692697 3.30 3.99

Ring
74 6695183 1.15 1.39

Muffler Protector Comp. (old 738-05036-80) New
75 6692787 16.94 20.49

Muffler Special Gasket (old 751-05004-21)
75 6692884 1.15 1.39

Ring M8 (old 992-01080-011)
76 6684611 2.15 2.60

Screw 6x14s (old 994-14060-141)
76 6695357 1.15 1.39

Cylinder Shroud (old 016-05004-20) New
77 6685687 12.38 14.97

Muffler Bolt (old 750-05004-20)
77 6692881 2.31 2.80

Cord Clamp Comp. (old 198-05015-80/6687996/6688012
78 6688004 1.15 1.39

Screw M6x12/ps (old 994-15060-121)
78 6695399 1.15 1.39

Maffler Comp
79A 6601165 59.90 72.48

Muffler Comp. (old 706-05036-80) New
79 6692559 53.08 64.22

Ring (oud 992-10050-012)
80 6684662 2.15 2.60

Muffler Wire Net Set (old 732-0099f-90) New
80 6692688 2.31 2.80

Ring 5 (oud 992-00050-011)
81 6684864 2.15 2.60

Tail Pipe Set (old 734-07037-90) New
81 6692712 2.31 2.80

Screw M4x8/ws (old 994-36040-081)
82 6684651 2.15 2.60

Screw 6x20 (old 990-11060-201) New
82 6694934 1.15 1.39

Muffler Special Gasket (old 751-07020-20) New
83 6692887 1.15 1.39

Ring
83 6695219 1.15 1.39

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
84 6692883 1.15 1.39

Ring
84 6695183 1.15 1.39

Muffler Protector Comp. (old 738-05036-80) New
85 6692787 16.94 20.49

Screw 6x14s (old 994-14060-141)
86 6695357 1.15 1.39

Cylinder Shroud (old 016-05004-20) New
87 6685687 12.38 14.97

Cord Clamp Comp. (old 198-05015-80/6687996/6688012
88 6688004 1.15 1.39

Muffler Comp. (old 706-05036-80) New
89 6692559 53.08 64.22

Inlaatpakking
101 6689887 1.15 1.39

Carburetor Insulator Set (old 404-05036-90) New
102 6689959 8.58 10.38

Ring 5 (oud 992-00050-011)
103 6684864 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
104 6695343

Carburetor Gasket (old 402-05036-20) New
105 6689834 2.31 2.80

Carburateurset
106 6690479 68.36 82.72

Carburateurset
106A 6690480 78.51 95.00

Carburateurset
106 6690480 78.51 95.00

Niet meer leverbaar
107A 6697940

Clip 5.2 (old 680-04001-20)
108 6692311 1.15 1.39

Pump Filter Body Ass'y (old 675-01630-90/6692277)
109 6692273 7.10 8.59

Tank Cap D Ass'y, Or (old 595-05036-90/6691729/669
110 6691753 6.60 7.99

Fuel Tank Comp., Or (old 591-05032-82) New
111 6691544 25.58 30.95

Fuel Tank Comp., Or (old 591-05032-82) New
111A 6691544 25.58 30.95

Tank F T
111A 6699338 47.04 56.92

Tank F T
111B 6699338 47.04 56.92

Air Cleaner Body (old 423-04250-20)
112 6690105 8.41 10.18

Choke Valve (old 528-0072z-20/6691266)
113 6691252 6.44 7.79

Collar (old 470-0602k-20)
114 6684858 4.29 5.19

Air Cleaner Body (old 423-04250-20)
114 6690105 8.41 10.18

Spacer (oud 453-0602k-20)
115 6684859 2.15 2.60

Choke Valve (old 528-0072z-20/6691266)
115 6691252 6.44 7.79

Collar (old 470-0602k-20)
116 6684858 4.29 5.19

Blow Over Check Board (old 476-0634c-20)
116 6684860 4.29 5.19

Spacer (oud 453-0602k-20)
117 6684859 2.15 2.60

Reinigingsspons (oud 446-0634c-20)
117 6684861 9.40 11.37

Blow Over Check Board (old 476-0634c-20)
118 6684860 4.29 5.19

Cleaner Cap (old 424-0634c-20)
118 6690153 5.78 6.99

Reinigingsspons (oud 446-0634c-20)
119 6684861 9.40 11.37

Aircleaner Assy, Caa-37 (old 410-04250-90)
119 6690028 14.85 17.97

Ring 5 (oud 992-00050-011)
120 6684864 2.15 2.60

Cleaner Cap (old 424-0634c-20)
120 6690153 5.78 6.99

Aircleaner Assy, Caa-37 (old 410-04250-90)
121 6690028 14.85 17.97

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
121 6695353 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
122 6684864 2.15 2.60

Fuel Pipe 2.5x4x90 (old 700-02504-09)
122 6685267 1.15 1.39

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
123 6695353 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
123A 6697846 1.04 1.26

Fuel Pipe 2.5x4x90 (old 700-02504-09)
124 6685267 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
125 6697846 1.04 1.26

Recoil Starter Body Ass'y
131A 6697645 21.78 26.35

Recoil Starter Body Comp. (old 772-04220-80)
132 6693025 14.19 17.17

Recoil Starter Body Comp.
132A 6697646 11.71 14.17

Starter Rope Reel (old 769-04220-20)
133 6693007 4.95 5.99

Starter Rope Reel
133A 6697647 4.13 4.99

Recoil Spring (old 779-04220-20)
134 6693114 9.08 10.98

Niet meer leverbaar
134A 6697648

Starter Rope (old 783-04270-20/6693164)
135 6693165 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
135A 6697649

Starthendel
136 6693607 2.31 2.80

Starthendel
137 6693232 3.30 3.99

Starthendel
137A 6697650 2.80 3.39

Set Screw (old 839-04220-20)
138 6693634 1.15 1.39

Starter Pawl (old 788-0162v-20)
139 6693302 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
139A 6697643

Stop Ring E-5 (old 993-55050-000)
140 6684683 2.15 2.60

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-04220-90)
141 6692970 26.16 31.66

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
141 6693345 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
141A 6697642

Recoil Starter Body Comp. (old 772-04220-80)
142 6693025 14.19 17.17

Starter Pulley (old 798-04220-90)
142 6693395 11.05 13.37

Starter Pulley
142A 6697644 11.05 13.37

Screw 5x16/ps (old 994-15050-161)
143 6684967 1.04 1.26

Starter Rope Reel (old 769-04220-20)
143 6693007 4.95 5.99

Recoil Spring (old 779-04220-20)
144 6693114 9.08 10.98

Starter Rope (old 783-04270-20/6693164)
145 6693165 3.30 3.99

Starthendel
146 6693232 3.30 3.99

Starthendel
147 6693607 2.31 2.80

Set Screw (old 839-04220-20)
148 6693634 1.15 1.39

Screw 5x16/ps (old 994-15050-161)
149 6684967 1.04 1.26

Stop Ring E-5 (old 993-55050-000)
150 6684683 2.15 2.60

Starter Pawl (old 788-0162v-20)
151 6693302 2.31 2.80

Pump Body Comp. (old 575-25152-80)
152 6691432 34.19 41.37

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
152 6693345 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
153 6685222 4.45 5.38

Starter Pulley (old 798-04220-90)
153 6693395 11.05 13.37

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
154 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
155 6685220 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
156 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
157 6691457 7.10 8.59

Main Jet #48 (old 599-2000w-48)
158 6691853 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
159 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
160 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
161 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
163 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
164 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
165 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
166 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
167 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25101-20)
168 6691312 1.15 1.39

Ring (oud 549-25165-20)
169 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
170 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25152-80)
171 6691432 34.19 41.37

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
172 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
172 6685222 4.45 5.38

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
173 6684688 8.58 10.38

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
173 6690830 11.88 14.37

Priming Body (oud 447-25108-20)
174 6684689 6.44 7.79

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
174 6685220 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
175 6684693 8.58 10.38

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
175 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
176 6684691 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
176 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
177 6684693 8.58 10.38

Main Jet #48 (old 599-2000w-48)
177 6691853 4.45 5.38

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
178 6684692 29.19 35.32

O-RING (OUD 550-25100-20)
178 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
179 6684696 2.15 2.60

Main Jet #41 (old 599-2000w-47) New
179 6691852 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
180 6684695 4.29 5.19

Swivel (oud 539-25120-20)
180 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
181 6684696 2.15 2.60

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
181 6684870 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
182 6684697 6.44 7.79

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
182 6684873 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
183 6684870 2.15 2.60

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
183 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
184 6684871 4.29 5.19

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
184 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
185 6684872 2.15 2.60

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
185 6684875 4.29 5.19

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
186 6684871 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25101-20)
186 6691312 1.15 1.39

Ring (oud 549-25165-20)
187 6684874 2.15 2.60

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
187 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
188 6684699 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
188 6684700 4.29 5.19

Ring (oud 549-25165-20)
189 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
190 6684700 4.29 5.19

Frame Comp., Black (old 020-31313-80) New Nov
201 6685803 82.43 99.73

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
202 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
203 6684688 8.58 10.38

Truss Screw 6x16 (old 990-14060-161)
203 6694961 1.15 1.39

Priming Body (oud 447-25108-20)
204 6684689 6.44 7.79

Shoulder Belt Comp. (old 022-31322-80/6696367)
204 6685819 11.71 14.17

Cushion Pad (old 021-31318-80)
205 6685812 28.14 34.05

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
205 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
206 6684691 8.58 10.38

Fastener (old 046-31316-20)
206 6686241 1.15 1.39

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
207 6684693 8.58 10.38

Holding Ring (old 045-31313-20)
207 6686140 2.31 2.80

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
208 6684692 29.19 35.32

Nylon Lock Nut 6 (old 991-78060-010)
208 6695164 1.15 1.39

Main Jet #41 (old 599-2000w-47) New
209 6691852 4.45 5.38

Screw 6x25 (old 990-11060-251)
209 6694938 1.15 1.39

O-RING (OUD 550-25100-20)
210 6684695 4.29 5.19

Ring
210 6695219 1.15 1.39

Stop Ring (oud 489-25100-20)
211 6684696 2.15 2.60

Ring
211 6695183 1.15 1.39

Swivel (oud 539-25120-20)
212 6684697 6.44 7.79

Throttle Lever, Black (old 263-31322-20) New
212 6688388 5.78 6.99

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
213 6684870 2.15 2.60

Throttle Lever Spring (old 333-31310-20)
213 6689248 1.15 1.39

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
214 6684873 6.44 7.79

Steel Ball (old 334-31310-20)
214 6689249 1.15 1.39

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
215 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
216 6684871 4.29 5.19

Nut 8 (old 991-01080-013) New
216 6695128 1.05 1.27

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
217 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
218 6684699 2.15 2.60

Knob (old 335-31313-80) New Sep
218 6689262 8.58 10.38

Ring (oud 549-25165-20)
219 6684874 2.15 2.60

Throttle Lever Arm, Black (old 250-31322-20) New
219 6688323 14.55 17.61

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
220 6684700 4.29 5.19

Throttle Lever Bracket,black (old 040-31313-20)
220 6686053 7.93 9.59

Nylon Lock Nut 8 (old 991-78080-010)
221 6695165 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
222 6695241

Ring
223 6684639 2.15 2.60

Screw 6x30/s (old 994-14060-301)
224 6695364 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
225 6688291

Niet meer leverbaar
226 6695245

Niet meer leverbaar
227 6684792

Gaskabel
228 6693894 4.79 5.79

Frame Comp., Black (old 020-31313-80) New Nov
241 6685803 82.43 99.73

Ring 5 (oud 992-00050-011)
242 6684864 2.15 2.60

Shoulder Belt Comp. (old 022-31322-80/6696367)
243 6685819 11.71 14.17

Fan (old 127-05018-20)
244 6687170 24.20 29.28

Truss Screw 6x16 (old 990-14060-161)
244 6694961 1.15 1.39

Cushion Pad (old 021-31318-80)
245 6685812 28.14 34.05

Fastener (old 046-31316-20)
246 6686241 1.15 1.39

Bolt 6x30 (old 990-21060-301)
246 6694990 1.15 1.39

Ventilatorhuis
247 6685634 52.34 63.33

Holding Ring (old 045-31313-20)
247 6686140 2.31 2.80

Nut 5 (old 991-01050-012)
248 6695120 1.15 1.39

Nylon Lock Nut 6 (old 991-78060-010)
248 6695164 1.15 1.39

Protection Net (old 050-31307-20)
249 6686260 4.95 5.99

Screw 6x25 (old 990-11060-251)
249 6694938 1.15 1.39

Ring
250 6695219 1.15 1.39

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-011/6695248)
250 6695254 1.15 1.39

Blow Pipe (old 270-31310-20)
251 6688423 16.94 20.49

Ring
251 6695183 1.15 1.39

Pipe Band (old 100-31310-20)
252 6686784 5.78 6.99

Throttle Lever, Black (old 263-31322-20) New
252 6688388 5.78 6.99

Throttle Lever Spring (old 333-31310-20)
253 6689248 1.15 1.39

Screw 6x30 (old 990-11060-301)
253 6694940 1.15 1.39

Steel Ball (old 334-31310-20)
254 6689249 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
255 6684792

Niet meer leverbaar
255 6688341

Special Nut 6 (old 029-31314-20) New
256 6685863 1.15 1.39

Nut 8 (old 991-01080-013) New
256 6695128 1.05 1.27

Knob (old 335-31313-80) New Sep
257 6689262 8.58 10.38

Throttle Lever Arm, Black (old 250-31322-20) New
258 6688323 14.55 17.61

Ring
258 6695219 1.15 1.39

Ring
259 6684639 2.15 2.60

Throttle Lever Bracket,black (old 040-31313-20)
259 6686053 7.93 9.59

Screw 6x18 (old 990-11060-181)
260 6694932 1.15 1.39

Nylon Lock Nut 8 (old 991-78080-010)
260 6695165 1.15 1.39

Ring
261 6685855 1.15 1.39

Ring
262 6684639 2.15 2.60

Screw 6x30/s (old 994-14060-301)
263 6695364 1.15 1.39

O-ring V-70 (old 999-67070-020) New
264 6695686 3.30 3.99

Fuel Tank Mounting Base (old 605-05018-20)
265 6691957 5.28 6.38

Air Guide Plate (old 012-31310-20) New
266 6685654 5.28 6.38

Gaskabel
267 6693894 4.79 5.79

Niet meer leverbaar
281 6694901

Ring 5 (oud 992-00050-011)
282 6684864 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
283 6685599

Fan (old 127-05018-20)
284 6687170 24.20 29.28

Niet meer leverbaar
285 6695221

Bolt 6x30 (old 990-21060-301)
286A 6694990 1.15 1.39

Ventilatorhuis
287 6685634 52.34 63.33

Nut 5 (old 991-01050-012)
288 6695120 1.15 1.39

Protection Net (old 050-31307-20)
289 6686260 4.95 5.99

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-011/6695248)
290 6695254 1.15 1.39

Blow Pipe (old 270-31310-20)
291 6688423 16.94 20.49

Pipe Band (old 100-31310-20)
292 6686784 5.78 6.99

Collar (old 060-31310-20)
293 6686375 1.15 1.39

Screw 6x30 (old 990-11060-301)
294 6694940 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
295 6691701

Air Guide Plate (old 012-31310-20) New
296 6685654 5.28 6.38

Niet meer leverbaar
297 6684792

Special Nut 6 (old 029-31314-20) New
298 6685863 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
299 6686319

Ring
300 6695219 1.15 1.39

Ring
301 6684639 2.15 2.60

Screw 6x18 (old 990-11060-181)
302 6694932 1.15 1.39

Ring
303 6685855 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
304 6685907

Niet meer leverbaar
306 6685864

O-ring V-70 (old 999-67070-020) New
307 6695686 3.30 3.99

Fuel Tank Mounting Base (old 605-05018-20)
308 6691957 5.28 6.38

Flexible Pipe (old 101-31310-20)
321 6686796 17.09 20.68

Swivel Pipe (old 102-31310-20)
322 6686814 15.28 18.48

Straight Pipe (long) (old 103-31310-20)
323 6686819 15.13 18.30

Bent Pipe, Black (old 104-31310-20)
324 6686824 11.05 13.37

Wire Clamp 95 (old 110-31310-21/6686872)
325 6686873 11.05 13.37

Niet meer leverbaar
326 6684764

Niet meer leverbaar
327 6694822

Wire Clamp 78 (old 111-31305-21/6686883)
328 6686884 9.74 11.78

Wing Nut 6 (old 991-61060-011)
329 6695154 1.15 1.39

Ring
330 6684639 2.15 2.60

Grip, 60 Dia. (old 248-31318-20) New
331 6688298 17.40 21.05

Wing Bolt 6x50 (old 990-60060-501)
332 6695096 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 6694822

Wing Nut 6 (old 991-61060-011)
503 6695154 1.15 1.39

Ring
504 6684639 2.15 2.60

Grip, 60 Dia. (old 248-31318-20) New
505 6688298 17.40 21.05

Wing Bolt 6x50 (old 990-60060-501)
506 6695096 2.31 2.80

Flexible Pipe (old 101-31310-20)
507 6686796 17.09 20.68

Swivel Pipe (old 102-31310-20)
508 6686814 15.28 18.48

Straight Pipe (long) (old 103-31310-20)
509 6686819 15.13 18.30

Bent Pipe, Black (old 104-31310-20)
511 6686824 11.05 13.37

Wire Clamp 95 (old 110-31310-21/6686872)
512 6686873 11.05 13.37

Wire Clamp 78 (old 111-31305-21/6686883)
513 6686884 9.74 11.78

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.