Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TC-2690


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TC-2690

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Plug Cap Ass'y (oud 157-01680-90)
1 6684894 8.58 10.38

Bougie (oud 6685085)
2 6699317 6.76 8.18

Cylnder Set (old 001-07355-90)
3 6685493 54.30 65.70

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket T=1.0 (old 017-07355-20)
5 6685750 2.31 2.80

Piston Ring (old 041-01700-20)
6 6686121 4.45 5.38

Piston Set (old 030-07350-90)
7 6685902 20.11 24.34

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
9 6684591 4.29 5.19

Crank Shaft Comp. (old 046-07350-82)
10 6686219 72.30 87.48

Stop Cord B 190m (old 178-01680-80)
11 6687836 2.31 2.80

Earth Cordb 165m (old 274-0735a-80) New
12 6688463 1.05 1.27

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
13 6695407 1.15 1.39

Bobine (oud 167-21013-90 & 6687685)
14 6687686 24.20 29.28

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
21 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
21 6684605 2.15 2.60

Vliegwiel
22 6687384 16.19 19.59

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
23 6684612 2.15 2.60

Ring M8 (old 992-01080-011)
24 6684611 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-03045-94)
25 6684905 54.45 65.88

Olie Keerring
26 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
27 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket(old 090-07350-22)
28 6684904 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
29 6684903 2.15 2.60

Inlaatpakking
41 6689895 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-07020-91)
42 6689972 6.28 7.59

Machine Screw M5x25 (w/washers) Black
43 6696988 1.04 1.26

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
44 6684615 2.15 2.60

Caburetor Set Wyj-431 Walbro (old 455-07355-90)
45 6690519 86.36 104.50

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
46 6690120 4.45 5.38

Reinigingsspons
47 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
48 6690421 13.86 16.77

Cover Fixing Bolt Comp.
49A 6698730 3.15 3.81

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
50 6695353 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
51 6684864 2.15 2.60

Choke Lever 1.5 (old 528-07355-22)
52 6691281 1.15 1.39

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
53 6691239 1.15 1.39

Tank
54A 6601167 8.91 10.78

Tank White (old 591-07350-22/6691519/6691601/04)
54 6691602 15.13 18.30

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
55 6692244 1.15 1.39

Fuel Grommet
56A 6600358 1.04 1.26

Return Grommet (old 6684627)
56 6697846 1.04 1.26

Fuel Pipe 3x5x65 (old 700-03005-06)
57 6684626 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
58 6684620

Clip D6 (old 680-00070-20)
59 6685198 1.15 1.39

Brandstofleiding
60A 6601181 1.04 1.26

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
60 6684618 4.29 5.19

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
61 6695504 1.15 1.39

Tank Cap D Ass'y (old 595-03002-90/6685071)
62 6691748 7.59 9.18

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
65 6695280 1.15 1.39

Ring
66 6685070 1.15 1.39

Cilinder Afdekkap (oud 016-07350-20)
71 6685690 5.28 6.38

Screw 5x16/ps (old 994-15050-162)
72 6695386 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
73 6684638 2.15 2.60

Ring
74 6684639 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-07350-90)
75 6692498 13.86 16.77

Muffler Gasket (old 737-0165a-20)
76 6692732 1.15 1.39

Muffler Protector (old 738-07350-20)
77 6692813 5.11 6.19

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
78 6695375 1.15 1.39

Ring
80 6684642 2.15 2.60

Koppeling Schoen
81 6684643 11.55 13.98

Clutch Spring (old 342-0630b-20)
82 6684644 2.15 2.60

Clutch Plate A 0.5 (old 348-0630a-20/6689529)
83 6684645 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-0075t-20)
84 6684646 2.15 2.60

Screw 5x20/ws (old 994-16050-202) New
85 6695421 1.05 1.27

Ring
86 6684648 2.15 2.60

CLUTCH SET ASS'Y
87 6699640 12.88 15.58

Fan Case
88 6601180 21.93 26.53

Warmteschild
89 6687264 3.30 3.99

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
90 6688057 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
91 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
101A 6699995

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
102 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
103 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
104 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel
105A 6699997 8.41 10.18

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
106 6684677 8.58 10.38

Cam Plate
107A 6699996 2.55 3.09

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
108 6684679 2.15 2.60

Starthendel
109 6684680 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
110 6684681 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
111 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
112 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
113 6684685 4.29 5.19

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
114 6695375 1.15 1.39

Cam Plate Ass'y
115 6699691 6.10 7.38

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
121 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
122 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
123 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
124 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
125 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
126 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
127 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
128 6684692 29.19 35.32

Main Jet #43 (old 599-2000w-43/6691847/6691849)
129 6691848 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
130 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
131 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
132 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
133 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
134 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
135 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
136 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
137 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
138 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
139 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
140 6684700 4.29 5.19

Combi Box Spanner 10x19 (old 036-29710-11/6685998)
501 6685999 5.11 6.19

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.