Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TC-3301


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TC-3301

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cj6y (old 6685772)
1 6699323 2.48 2.99

Cylinder Set (old 001-07031-91/6685486)
2 6685487 52.34 63.33

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
3 6684903 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-07020-20)
4 6685746 1.15 1.39

Zuiger Ring (xr1-1856)
5 6685331 4.05 4.90

Piston Set (old 030-07030-91/6685897)
6 6685898 24.20 29.28

Piston Pin 9 X 31 (old 037-01400-20/791170)
7 6686008 2.31 2.80

Circlip (old 039-00000-20)
8 6685078 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-07221-80/6686210)
9 6696499 67.00 81.07

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
10 6684899 2.15 2.60

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
11 6695407 1.15 1.39

Insulator Tube, 110l (old 250-07020-20)
12 6688319 1.15 1.39

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
13 6699772 17.85 21.60

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
14 6687888 2.31 2.80

Rubber Beschermkapje
15 6684602 2.15 2.60

Cord B 200m (old 179-0702c-80) New
16 6687934 3.00 3.63

Cord B 200m (old 178-0702c-80) New
17 6687872 3.00 3.63

Ring (old 182-0186a-20)
18 6684600 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-07020-90)
21 6686580 38.26 46.30

Olie Keerring
22 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
23 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-07020-20)
24 6686721 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
25 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
25 6684605 2.15 2.60

Vliegwiel
26 6687375 20.11 24.34

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
27 6684612 2.15 2.60

Ring
28 6695184 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
29 6684903 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
30 6695420

Ventilatorhuis
31 6687022 18.75 22.69

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
32 6688057 1.15 1.39

Inlaatpakking
41 6689858 1.15 1.39

Inlaatpakking
42 6689861 1.15 1.39

Inlet Manifold Set (old 404-01305-90) New
43 6689916 5.61 6.79

Inlet Manifold (old 393-01350-20)
44 6689794 4.45 5.38

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
45 6684709 2.15 2.60

Pet-cock Ass'y (old 592-00750-90)
46 6691651 6.93 8.38

Muffler Protecter (old 738-0720f-20) New
51 6692810 7.75 9.38

Niet meer leverbaar
52 6692497

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
53 6684638 2.15 2.60

Ring
54 6684639 2.15 2.60

Warmteschild
55 6687260 3.30 3.99

Muffler Gasket (old 737-0165a-20)
56 6692732 1.15 1.39

Ring
57 6689645 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet (oud 290-0138a-80/66886
58 6688610 7.59 9.18

RING
59 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-0136u-20)
60 6689628 2.31 2.80

Clutch Spring (old 342-0138a-20)
61 6689420 2.31 2.80

Hex Hole Bolt 4x20ps (old 994-63040-205)
62 6695503 1.15 1.39

Screw 4x15ps (old 994-15040-151)
63 6695373 1.15 1.39

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
64 6687468 2.31 2.80

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-0720f-92/669298
81 6692991 20.11 24.34

Recoil Starter Body Comp. (old 772-0720f-80)
82 6693040 7.75 9.38

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
83 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
84 6684675 11.55 13.98

Niet meer leverbaar
85 6693081

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
86 6684677 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
87 6692938

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
88 6684679 2.15 2.60

Starthendel
89 6684680 2.15 2.60

Ring
90 6689645 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
91 6684681 13.20 15.97

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
92 6684685 4.29 5.19

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
93 6684684 4.29 5.19

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
94 6685101 1.15 1.39

Cleaner Ass'y (old 410-0720f-90) New
101 6690049 9.58 11.59

Cleaner Body (old 423-0720f-20) New
102 6690125 4.50 5.44

Luchtfilter Element
103 6690348 1.15 1.39

Cleaner Fixing Base (old 436-00610-21)
104 6690194 2.31 2.80

Screw 4x25/ws (old 994-16040-251)
105 6695411 1.15 1.39

Carburetor Ass'y Pc10t-1f (old 455-21655-91) New
121 6690559 70.33 85.09

Cable Adjuster (old 597-20110-20)
122 6691799 2.31 2.80

Body Cap (old 595-21303-20) New
123 6691777 3.00 3.63

Throttle Valve Spring (old 594-20110-20)
124 6691703 1.15 1.39

Throttle Spring Receive (old 619-20110-20)
125 6692025 1.15 1.39

Jet Needle Clip (old 593-20400-20)
126 6691693 1.15 1.39

Jet Needle Ass'y (old 592-2062t-92) New
127 6691681 5.70 6.90

Throttle Valve Ass'y (old 591-2030t-20) New
128 6691630 15.40 18.63

Adjust Screw (old 622-21655-20) New
129 6692037 4.05 4.90

Adjust Spring (old 623-21700-20)
130 6692044 1.15 1.39

Screw 3x6 (old 990-11030-061)
131 6694855 1.15 1.39

O-ring A (old 551-20703-20) New
132 6691326 2.31 2.80

Float Arm (old 628-20112-20) New
133 6692071 4.35 5.26

Float Arm Pin (old 605-20112-20) New
134 6691959 1.05 1.27

Needle Jet 2080 (old 598-2017t-80) New
135 6691819 10.05 12.16

Main Jet #55 (old 599-2000t-55)
136 6691841 4.45 5.38

Float (old 604-21014-20)
137 6691950 4.79 5.79

Float Chamber Gasket (old 607-21655-20) New
138 6691989 3.00 3.63

Float Chamber (old 606-21655-20) New
139 6691976 15.26 18.47

Screw 4x16/s (old 994-14040-161)
140 6695328 1.15 1.39

Fuel Inlet Bolt (old 501-21500-20) New
141 6691061 5.85 7.08

Fuel Inlet Gasket (old 500-21700-20) New
142 6691026 1.15 1.39

Flange Gasket (old 571-20400-20)
143 6691411 1.15 1.39

Body Band Ass'y (old 561-21655-90) New
144 6691375 7.80 9.44

Niet meer leverbaar
145 6691338

Drain Screw Gasket (old 629-20445-20) New
146 6692091 1.15 1.39

Screw 4x6 (old 990-11040-061)
147 6694860 1.15 1.39

Needle Valve Comp. (old 603-21655-80) New
148 6691938 10.95 13.25

Gaskabel
151 6693858 4.05 4.90

Engine Base B Comp. (old 221-38020-81) New
152 6688151 11.71 14.17

Niet meer leverbaar
153 6695382

Verbinder
154 6694031 1.49 1.80

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.