Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TC-4200


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TC-4200

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie (oud 6685085)
2 6699317 6.76 8.18

Cylinder Set (old 001-04300-90)
3 6685474 54.30 65.70

Niet meer leverbaar
4 6684668

Cylinder Gasket (old 017-0430a-20/790115)
5 6685740 2.31 2.80

Piston Ring (old 041-04050-20)
6 6686123 4.45 5.38

Piston Set (old 030-0423z-90)
7 6685888 26.16 31.66

Piston Pin 10x30 (old 037-01000-20)
8 6686007 2.31 2.80

Piston Pin Circlip (old 039-05004-20/790112)
9 6686032 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-04300-80/790113)
10 6686191 84.40 102.12

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
11 6686457 1.15 1.39

Bobine
12 6687655 36.15 43.74

Rubber Beschermkapje
13 6684602 2.15 2.60

Hight Tension Cord (old 178-20543-22/6687884)
14 6687885 1.15 1.39

Lead Wire Ass'y (old 191-04405-90)
15 6687970 4.45 5.38

Bobine (oud 167-20543-91 & 6687656)
16 6687657 30.25 36.60

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
17 6684599 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
18 6688011 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
31 6695139 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (old 072-04300-90)
32 6686556 58.39 70.65

Niet meer leverbaar
33 6686714

Olie Keerring
34 6695637 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
35 6695557

Crank Shaft Shim 0.20 (old 071-02007-23)
36 6686472 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.30 (old 071-02007-24)
36 6686473 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
37 6684786 2.15 2.60

Vliegwiel
38 6687372 19.96 24.15

Ring
39 6695198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
40 6695138

Spark Plug Cover (old 257-04300-20)
41 6688346 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
42 6684634 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
43 66A5710

Niet meer leverbaar
44 6684668

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
45 6688057 1.15 1.39

Inlaatpakking (old 403-04300-20/790156)
61 6689885 2.31 2.80

CARB.INSULATOR SET, SPARE (OLD 404-04300-90)
62 6689955 8.91 10.78

Carburetor Gasket (old 402-04300-20/790158)
63 6689833 1.15 1.39

Collar (old 470-01380-20)
65 6690802 2.31 2.80

Cleaner Body Comp. (old 423-01380-82/6690097/66900
66 6690099 5.28 6.38

Choke Valve (old 528-01380-21)
67 6691258 1.15 1.39

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
68 6690843 1.15 1.39

Luchtfilter Element
69 6690352 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
70 6684658

Luchtfilterkap
71 6690397 3.30 3.99

Special Screw (old 380-0637c-20)
72 6689737 1.15 1.39

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
73 6695353 1.15 1.39

Carburateurset
74 6690470 84.40 102.12

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
75 6695515 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y 3x5x230 (old 223-01251-90)
76 6688166 4.29 5.19

Clip D6 (old 680-00070-20)
77A 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
78A 6684620

Tank (old 591-0430c-22/6691532)
79 6691533 11.55 13.98

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
80 6692244 1.15 1.39

Tank Cap D Ass'y,black (old 595-00073-90)
81 6691715 6.60 7.99

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
82 6695505 1.15 1.39

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
83 6684880 2.15 2.60

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
84 6688156 1.15 1.39

Engine Base Comp. (old 220-38010-80)
85 6688131 14.85 17.97

Niet meer leverbaar
86 6684668

Pump Filter Ass'y
87 6601175 3.14 3.80

Muffler Protector (old 738-04300-20)
101 6692780 11.55 13.98

Ring M5 (oud 992-01050-061)
102 6684918 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
103 6684667 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x15ws (old 994-64050-154)
104 6695512 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
105 6695067 1.15 1.39

Ring
106 6684639 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-04330-90)
107 6692469 30.25 36.60

Muffler Gasket (old 737-04230-20)
108 6692741 1.15 1.39

Warmteschild
109 6687243 3.30 3.99

Tail Pipe Comp. (old 708-01028-80)
110 6692593 3.30 3.99

Screw 4x12 (old 990-11040-121)
111 6694865 1.15 1.39

Nut M4 (old 991-01040-011)
112 6685069 1.15 1.39

Ring
113 6689645 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet
114 6688614 7.93 9.59

Clutch Spring (old 342-04200-20)
115 6689428 1.15 1.39

RING
116 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-04201-20)
117 6689632 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
118 6699556

Recoil Starter Body Ass'y
131 6697645 21.78 26.35

Recoil Starter Body Comp.
132 6697646 11.71 14.17

Starter Rope Reel
133 6697647 4.13 4.99

Niet meer leverbaar
134 6697648

Niet meer leverbaar
135 6697649

Starthendel
137 6697650 2.80 3.39

Set Screw (old 839-04220-20)
138 6693634 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
139 6697643

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
140 6685101 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
141 6684634 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
142 6697642

Starter Pulley
143 6697644 11.05 13.37

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
161 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
162 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
163 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
164 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
165 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
166 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
167 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
168 6691457 7.10 8.59

Main Jet #51 (old 599-2000w-51)
169 6696382 9.58 11.59

O-RING (OUD 550-25100-20)
170 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
171 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
172 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
174 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
175 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
176 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
177 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
178 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
179 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
180 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
181 6684700 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
501 6684764

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.