Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TC-47V


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TC-47V

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie (oud 6685086)
3 6699319 8.91 10.78

Cylinder Set (old 001-0422u-90)
4 6685470 72.30 87.48

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
5 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-04220-21)
6 6685738 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-04090-21)
7 6686126 7.75 9.38

Piston Set (old 030-0422u-90)
8 6685887 19.21 23.25

Piston Pin 10x35 (old 037-10100-20 & 6686012)
9 6686019 2.31 2.80

Piston Pin Circlip (old 039-01000-20)
10 6686026 1.15 1.39

Piston Pin Collar (old 036-04090-20)
11 6685993 5.28 6.38

Crank Shaft Comp. (old 046-04220-80)
12 6686190 88.33 106.87

Needle Bearing, 2x8.8 (old 999-62101-480)
13 6695602 5.28 6.38

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
14 6686457 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
31 6695139 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (old 072-04220-91)
32 6686553 60.35 73.02

Crank Case Gasket (old 090-04200-21/6686712)
33 6686713 1.15 1.39

Olie Keerring
34 6695637 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
35 6695557

Ring
36 6686463 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.20 (old 071-02007-23)
37 6686472 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.30 (old 071-02007-24)
37 6686473 1.15 1.39

Hex Hole Button Screw 6x45 (old 990-53060-453)
38 6695084 1.15 1.39

Ring
39 6684826 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button)m6 (old 990-53060-3
40 6684825 2.15 2.60

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
41 6684872 2.15 2.60

Outer Receiver (old 894-01401-20)
42 6694043 3.30 3.99

Magnet Rotor Comp. (old 155-20537-80)
43 6687371 22.24 26.91

Ring
44 6695185 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
45 6695138

Bobine
46 6687649 42.20 51.06

Screw 5x18/s (old 994-14050-181)
47 6695339 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
48 6684864 2.15 2.60

Primary Cord Grommet (old 203-06000-20)
49 6688049 1.15 1.39

Cord Clamp Comp. (old 198-05015-80/6687996/6688012
50 6688004 1.15 1.39

Ventilatorhuis
51 6686974 26.16 31.66

Screw 6x25/s (old 994-14060-251)
52 6695363 1.15 1.39

Primary Cord Grommet (old 203-10000-20)
53 6688055 1.15 1.39

Stop Cord Comp. (old 178-0631a-80) New
54 6687864 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
55 6688452

Ring
56 6695183 1.15 1.39

Fuel Tank Cushion Rubber (old 655-04200-20)
71 6692225 1.15 1.39

Inlaatpakking
72 6689883 1.15 1.39

Carb. Insulator Set (old 404-0422u-90)
73 6689950 8.58 10.38

Carburetor Gasket (old 402-01740-20/6689844)
74 6689826 1.15 1.39

Carburateurset
75 6697706 91.96 111.27

Screw 5x24ws (old 994-16050-241)
76 6695423 1.15 1.39

Choke Lever (old 495-04200-20)
77 6691004 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
78 6692347 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
81 6685139 5.94 7.18

Fuel Pipe Ass'y 3x5x230 (old 223-01251-90)
82 6688166 4.29 5.19

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
83 6684619 2.15 2.60

Pump Filter Body Ass'y (old 675-01630-90/6692277)
84 6692273 7.10 8.59

Fuel Tank, White (old 591-0422p-21/6691525)
85 6691526 11.88 14.37

Return Grommet (old 6684627)
86 6697846 1.04 1.26

Tank Cap D Ass'y, Black (old 595-06516-90 & 669171
87 6691763 7.59 9.18

Tank Holding Band (old 603-04201-20)
88 6691927 6.44 7.79

Cushion Rubber (old 652-04201-20)
89 6692193 6.44 7.79

Screw 5x16/ps (old 994-15050-162)
90 6695386 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
92 6684625

Muffler Protector (old 738-04220-20)
111 6692777 11.71 14.17

Screw 5x12/ps (old 994-15050-122)
112 6695383 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
113 6684667 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
114 6684918 2.15 2.60

Hex. Hole Button Screw 6x65 (old 990-53060-653)
115 6695088 2.31 2.80

Ring
116 6684639 2.15 2.60

Muffler Set, Spare (old 704-0423z-90)
117 6692465 22.24 26.91

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
118 6692883 1.15 1.39

Tail Pipe Set, Spare (old 721-0423z-90)
119 6692648 3.30 3.99

Screw 4x8/s (old 994-14040-081)
120 6695325 1.15 1.39

Muffler Gasket (old 737-04230-20)
121 6692741 1.15 1.39

Warmteschild
122 6687242 2.31 2.80

Screw 5x18/ps (old 994-15050-182)
123 6695389 1.15 1.39

Tank Bracket (old 653-04200-20)
124 6692205 4.79 5.79

Fuel Tank Cushion Rubber (old 655-06100-20)
125 6692227 1.15 1.39

Ring
126 6689645 1.15 1.39

Koppelingsvoering
127 6688615 13.70 16.58

Clutch Spring (old 342-04270-20)
128 6689429 3.30 3.99

RING
129 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-0136u-20)
130 6689628 2.31 2.80

Clutch Shaft Comp.
131 6699561 19.36 23.43

Recoil Starter Body Ass'y
151 6697645 21.78 26.35

Recoil Starter Body Comp.
152 6697646 11.71 14.17

Starter Rope Reel
153 6697647 4.13 4.99

Niet meer leverbaar
154 6697648

Niet meer leverbaar
155 6697649

Starthendel
157 6697650 2.80 3.39

Set Screw (old 839-04220-20)
158 6693634 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
159 6697643

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
160 6685101 1.15 1.39

Screw 5x25ps (old 994-15050-252)
161 6695395 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
162 6697642

Starter Pulley
163 6697644 11.05 13.37

Cleaner Body (old 423-04270-21)
181 6697705 5.45 6.59

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
182 6692244 1.15 1.39

Blow Over Check Board Comp. (old 476-0422u-80/6690
183 6690848 2.31 2.80

Luchtfilter Element
184 6690357 2.31 2.80

Luchtfilterkap
185 6690149 8.58 10.38

Bout
186 6690383 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
187 6695354 1.15 1.39

Screw (old 514-25001-20)
201 6685210 1.15 1.39

Pump Body (old 575-25012-20)
202 6691420 8.25 9.98

Pump Gasket (old 577-25012-20)
203 6691455 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25012-20)
204 6691446 5.28 6.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
205 6684700 4.29 5.19

Idle Adjust Spring (old 463-25012-20)
206 6690766 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25006-20)
207 6690736 3.30 3.99

Needle Valve (old 603-25012-20)
208 6685215 5.28 6.38

Valve Spring (old 477-25307-20)
209 6690874 4.45 5.38

Control Lever (old 473-25012-20)
210 6690819 4.45 5.38

Hinge Pin (old 605-25001-20)
211 6685219 1.15 1.39

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
212 6685218 2.31 2.80

Diaphragm Gasket (old 475-25012-20)
213 6690838 2.31 2.80

Meterring Diaphragm Comp. (old 474-25012-80)
214 6690828 11.88 14.37

Diaphragm Cover (old 476-25012-20)
216 6690858 6.93 8.38

Set Screw (old 548-25012-20)
217 6685223 1.15 1.39

Name Plate
601 6601153 1.49 1.80

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.