Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCG22EAB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TCG22EAB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Muffler Protector Since 11 2013
2A 6600338 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
3 6684638 2.15 2.60

Ring M6 (10 Stuks)
4 949432 1.05 1.27

Knaldemper
5 6696570 7.29 8.82

Uitlaat
5A 6698477 11.85 14.34

Niet meer leverbaar
6 6696553

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
7 6684586 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
8 887021

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
10 6684595 2.15 2.60

Intake Cover (b)
11 6696536 1.05 1.27

Cover Packing
12 6696534 1.05 1.27

Cilinder
13 6696527 24.70 29.89

Cilinder Afdekkap (oud 6699155)
14B 6600424 3.15 3.81

Machineschroef M4x20 Zwart
15 307606 1.05 1.27

Bougie Bmr7a
17A 6699316 8.91 10.78

Bougie (oud 6685052)
17A 6699322 2.48 2.99

Intake Cover (a)
18 6696535 1.05 1.27

Pakking
19 6696548 1.05 1.27

Carburetor Insulator
20A 6698387 3.15 3.81

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
21A 6698844 1.20 1.45

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
22 6684616 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
23 6684628

Carburator Wyc-22
24 6696550 45.63 55.21

Carburetor Ass'y Wyc-28
24A 6698474 55.14 66.72

Stop Ring (oud 489-25100-20)
27 6684696 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
28 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
29 6684693 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
30 6691242 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
31 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
32 6691312 1.15 1.39

O-RING (OUD 550-25100-20)
34 6684695 4.29 5.19

Circuit Plate (old 522-25100-20)
36 6691234 3.30 3.99

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
38 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
39 6684690 18.00 21.78

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
40 307224 1.05 1.27

Brandstofleiding (oud 6696962)
41A 6698720 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
42 6696832

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
43 6685139 5.94 7.18

Cleaner Sponge
44A 6600704 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
45 6696831

Air Cleaner Ass'y
46 6696549 9.13 11.04

Cylinder Packing
48 6696530 1.05 1.27

Zuiger Ring
49 6696532 2.10 2.54

Zuiger
50 6696531 6.88 8.32

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
51 6684590 2.15 2.60

Zuiger Pin
52 6696944 3.33 4.02

Crank Case (b) Comp
53 6696538 13.26 16.05

Crank Case Packing
54 6696539 1.05 1.27

Olie Keerring
55 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
56 6684608 3.80 4.60

Shim
57 6696946 1.68 2.03

Shim
58 6696945 1.68 2.03

Krukas
59 6696533 32.31 39.10

Crank Case (a) Comp
60 6696537 13.68 16.55

Knock Pin 4x12 (old 999-05041-203)
61 6695521 1.15 1.39

Starter Pulley
66A 6696471 5.10 6.17

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
68 6684679 2.15 2.60

Cam Plate
69A 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
70 6684677 8.58 10.38

Starter Rope Reel
71A 6699997 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
72 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
73 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
74 6684674 4.29 5.19

Starthendel
75 6684680 2.15 2.60

Machine Schroef M4x16
77 993539 1.04 1.26

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
79 6693633 1.15 1.39

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
81 6684675 11.55 13.98

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
83 6693168 2.31 2.80

Starthendel
84 6693227 3.30 3.99

Muffler Special Gasket (old751-52200-20/6684649)
85 6684650 2.15 2.60

Spark Arrestor (old 732-52200-20)
86 6684652 4.29 5.19

Exhaust Pipe (old 734-52200-20/6684649)
87 6685047 5.94 7.18

Ring
88 6685068 1.15 1.39

Muffler Rear Cover
89 6600339 4.65 5.63

Tapping Screw D4x10
90 6600325 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
91 6696565

Niet meer leverbaar
92 331683

Moer M5 (zwart)
93 302012 1.05 1.27

Regulateur
95 6696563 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
96 305583

Niet meer leverbaar
97 6696568

Gaskabel
98 6696560 4.18 5.05

Niet meer leverbaar
99A 6698727

Earth Cord
100 6696567 2.10 2.54

Anti Vibe Rubber (a)
101 6696963 3.33 4.02

Pipe Holder (a)
102 6696542 1.05 1.27

Moer M5 (zwart)
103 302012 1.05 1.27

Pipe Holder (b)
104 6696543 1.05 1.27

Anti Vibe Rubber (b)
105 6696964 3.33 4.02

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
106 6684667 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
107 305583

Ventilatorhuis (oud 6698725)
108B 6699159 9.15 11.07

Clutch Shaft Comp. (old 6696561)
109A 6698790 10.20 12.34

Step Bolt
110 6696469 1.04 1.26

Ring
111 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate (a)
112 6696546 1.05 1.27

Clutch
113 6696948 11.64 14.08

Ring (b)
114 6696547 1.05 1.27

Moer
115 6685337 1.05 1.27

Ring M8 (zwart)
116 323212 1.05 1.27

BOBINE
117B 6699464 17.60 21.30

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
118 6684599 2.15 2.60

Cord
121 6696544 1.05 1.27

Cord (l325)
122 6696566 2.10 2.54

Earth Cord
123 6696545 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
124 6696928

Vliegwiel
124A 6699289 25.71 31.11

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
125 6684636 2.15 2.60

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
126 305812 1.04 1.26

Handle (b)
127 6696487 3.45 4.17

Lock Lever
128 6696490 1.04 1.26

Lever
129 6696488 1.04 1.26

Spring (a)
130 6696489 1.04 1.26

Stop Switch
131A 6601275 1.35 1.63

Stop Switch Cord
132 6696491 1.80 2.18

Protection Tube
133 6696967 1.05 1.27

Handle (a)
134 6696486 3.45 4.17

Tank
135 6696569 4.59 5.55

Pomp Filter
136A 6600351 2.70 3.27

Clip
137 6696949 1.68 2.03

Flange Bolt
139 6696557 1.05 1.27

Bolt (w/flange)
139 6696574 1.05 1.27

Brandstofleiding
140A 6698716 3.45 4.17

Brandstofleiding L70
141A 6699014 1.65 2.00

Return Grommet (old 6684627)
142A 6697846 1.04 1.26

Tank Cap Chain
143A 6698732 1.20 1.45

Tank Dop Compleet
144A 6698402 4.20 5.08

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
145 6684899 2.15 2.60

Vliegwiel (old 6696928)
146 6699463 23.38 28.28

Level Mark(old 923-3738f-20)
161 6684852 2.15 2.60

Moer M6 (10st)
162 949556 1.05 1.27

Loop Handle
163 6696975 8.98 10.86

Level Mark (old 923-33700-20)
164 6684851 2.15 2.60

Flexible Shaft
165 6698325 13.80 16.70

Spacer (e)
166 6698324 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
167 6696581

Flexible Liner
169 6698323 12.90 15.61

Handle Holder (a)
170 6696972 1.20 1.45

Bolt (black) M6
171 6696974 1.68 2.03

Flexible Liner (a)
173 6698337 45.65 55.24

Main Pipe
174 6698322 40.01 48.42

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
175 949819 2.55 3.09

Cutter Case
176 6698326 7.95 9.62

Guard (oud 6698332)
177A 6698809 18.56 22.46

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
178 990541 1.05 1.27

Bolt M6
179 6698334 3.15 3.81

Safety Cover Bracket
180 6698335 3.15 3.81

Bout M5x25 (oud 949662z,10 Stuks)
181 949662 2.10 2.54

Cutter Shaft
182A 6600493 3.75 4.54

Ring
183 6698331 3.15 3.81

Kogellager 608vvmc2eps2l
184 608VVM 5.70 6.90

Collar
185 6698328 3.15 3.81

Kogellager 608ddmc2eps2s
186 608DDM 5.55 6.72

Ring T1.6
187 6698329 3.15 3.81

Veerring M8 ( 10 Stuks )
188 949457 1.05 1.27

Cutter Holder
189 6698330 4.20 5.08

Mesje
190 6698333 6.45 7.80

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
191 949555 1.05 1.27

Main Pipe (a)
192 6698336 55.14 66.72

Flexible Shaft (old 344-38474-20)
193 6685038 17.70 21.42

Mesje (oud 797-38452-20)
194 6685015 2.31 2.80

Tapping Screw D5x16 (old 990-73050-164)
195 6685074 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
196 6684792

Bolt M5x10 (10pcs)
198 949707 1.04 1.26

Cutter Case (a)
199 6698338 26.68 32.28

Cutter Shaft (a)
200A 6600017 14.03 16.97

Ring
201 6698340 2.10 2.54

Kogellager 608ddmc2eps2s
202 608DDM 5.55 6.72

Collar 5 (old 348-38474-20)
203 6685014 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
204 6685016

Veerring M8 ( 10 Stuks )
205 949457 1.05 1.27

Cutter Holder (old 310-38474-20)
206 6685073 4.45 5.38

Ring
207 6685001 1.15 1.39

Ring
208 6684639 2.15 2.60

Plus Bolt M6x45 (old 990-23060-451) New Jun
209 6684995 1.15 1.39

Cover Comp. W/ Shaft M18x.125 Right
211 6698801 9.30 11.25

Set Screw
213 6698795 1.35 1.63

Reel
214 6698802 3.15 3.81

Return Spring Set Screw
215 6698803 1.05 1.27

Button
216 6698798 1.20 1.45

Cord Guide
217 6698799 1.20 1.45

Case
218 6698800 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
219 6696597

Main Pipe Ass'y
220 6696580 51.84 62.72

Niet meer leverbaar
221 6696582

Fuel Grommet
222A 6698931 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
223B 6601421

Niet meer leverbaar
224 6699186

Muffler Heat Cover Since 11 2013
225 6600340 5.40 6.53

Mark Plate (t)
226 6600327 1.04 1.26

Primer Label
227 6699000 1.04 1.26

Cam Plate Ass'y
228 6699691 6.10 7.38

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 6696596

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504 875769

Reparatieset
601 6600027 31.08 37.60

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.