Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCG23EC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TCG23EC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex.socket Bolt M5x55
1 6600706 1.04 1.26

Heat Shield
2 6600707 6.44 7.79

Muffler Packing
3 6600710 5.28 6.38

Top Cover
4 6601290 9.74 11.78

Aluminum Tape
5 6600714 1.04 1.26

Ignition Plug (ac6ar)
6 6600713 8.25 9.98

Hex. Socket Hd. Bolt M5x16
7 6600712 1.04 1.26

Cylinder
8 6600711 35.24 42.64

Caution Label (hot)
9 6698864 1.20 1.45

Spacer
10 6600715 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt (w/washers) M5x18
11 6600716 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt (w/washers) M5x16
12 6600720 1.04 1.26

Choke Lever
14 6600721 1.04 1.26

Cleaner Base
15 6600722 2.64 3.19

Choke Plate
16 6600723 1.04 1.26

Tapping Screw St 4.2x9.5
17 6600724 1.04 1.26

Luchtfilter element
18 6600725 1.04 1.26

Cleaner Cover
19 6600726 1.98 2.39

Primer Label
20 6699000 1.04 1.26

Cleaner Knob
21 6600727 1.04 1.26

Mark Plate (t)
22 6600327 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt (w/washers) M5x60
23 6600728 1.04 1.26

Intake Packing
24 6600729 1.65 2.00

Carburetor Insulator
25 6600730 5.94 7.18

Hex. Socket Hd. Bolt (w/washers) M5x25
26 6600731 1.04 1.26

Carburetor Packing (a)
27 6600732 1.04 1.26

Heat Insulation Packing
28 6600733 2.48 2.99

Carburetor Packing (b)
29 6600734 1.81 2.19

Carburetor Ass'y (wyk-483)
30 6600735 90.90 109.99

Cable Adjust Stay
31 6601292 12.05 14.58

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
32 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
33 6684693 8.58 10.38

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
34 6684691 8.58 10.38

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
35 6684870 2.15 2.60

Swivel
36 6601293 10.23 12.37

Ring (oud 549-25165-20)
37 6684874 2.15 2.60

Stop Ring (oud 489-25100-20)
38 6684696 2.15 2.60

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
39 6684875 4.29 5.19

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
40 6684700 4.29 5.19

Pump Body
41 6601294 76.99 93.15

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
42 6684690 18.00 21.78

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
43 6684687 16.34 19.77

Priming Body (oud 447-25108-20)
44 6684689 6.44 7.79

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
45 6684688 8.58 10.38

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
46 6684699 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M4x10
47 6600755 1.04 1.26

Bolt Washer D4
48 6600756 1.04 1.26

Exhaust Pipe
49 6600757 4.95 5.99

Exhaust Packing
50 6600758 4.95 5.99

Spark Arrester
51 6600759 1.04 1.26

Muffler
52 6600709 45.38 54.90

Hex. Socket Hd. Bolt (w/washers) M5x14
53 6600742 1.04 1.26

Aluminum Tape
54 6600744 1.04 1.26

Insulation Plate
55 6601291 3.63 4.39

Ignition Coil Spacer
56 6600660 1.04 1.26

Cylinder Packing
57 6600738 10.73 12.98

Piston Ring
58 6600739 3.96 4.79

Piston
59 6600740 11.55 13.98

Circlip
60 6600736 1.04 1.26

Woodruff Key
61 6600741 1.04 1.26

Piston Pin
62 6600737 1.33 1.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x16
63 6600712 1.04 1.26

Crank Case (a)
64 6600745 14.68 17.76

Crank Case Packing
65 6600746 1.15 1.39

Oil Seal
66 6600747 1.33 1.60

Ball Bearing
67 6600594 5.28 6.38

Crank Shaft
68 6600748 46.89 56.73

Knock Pin
69 6600749 1.04 1.26

Crank Case (b)
70 6600750 12.54 15.17

Pulley
71 6600752 4.45 5.38

Retaining Ring
72 6601321 1.04 1.26

Starter Pawl Spring
73 6601322 1.04 1.26

Starter Pawl
74 6601323 1.15 1.39

Recoil Starter (s)
75 6600753 19.51 23.61

Set Screw
76 6601307 1.04 1.26

Cam (s)
77 6601309 2.31 2.80

Damper Spring (s)
78 6601311 3.46 4.19

Reel (s)
79 6601313 3.30 3.99

Spiral Spring (s)
80 6601315 7.26 8.79

Starter Case (s)
81 6601317 7.59 9.18

Starter Rope (s)
82 6601319 1.81 2.19

Starter Handle
83 6601320 1.98 2.39

Hex. Socket Hd. Bolt (w/washers) M5x16
85 6600720 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt (w/washers) M5x12
111 6600760 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt (w/washers) M5x25
112 6600731 1.04 1.26

Holder (a)
113 6600761 1.65 2.00

Holder (b)
114 6600762 1.65 2.00

Anti Vibration Rubber
115 6600763 2.31 2.80

Fan Case
116 6600764 10.73 12.98

Hex. Socket Hd. Bolt (w/washers) M5x18
117 6600716 1.04 1.26

Ignition Coil
118 6600765 21.18 25.62

Cord Insulation Tube
119 6600766 3.63 4.39

Plug Cap
120 6600767 1.81 2.19

Plug Clip Metal
121 6600768 1.81 2.19

Cord
122 6601296 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt (w/washers) M4x20
123 6600775 1.04 1.26

Retaining Ring
124 6600770 1.04 1.26

Clutch Shaft (s)
125 6600771 11.55 13.98

Clutch Shaft (f)
125 6600772 11.55 13.98

Step Bolt
126 6600661 1.15 1.39

Bent Washer 8
127 6600662 1.04 1.26

Clutch
128 6600773 7.26 8.79

Clutch Washer (b)
129 6600664 1.04 1.26

Fly Wheel Nut
130 6600658 1.04 1.26

Magneto Rotor
131 6600774 21.18 25.62

Fuel Pipe
132A 6601401 1.04 1.26

Fuel Pipe
133A 6601400 1.04 1.26

Fuel Grommet
134A 6600671 1.04 1.26

Tank Cap Retainer
135 6600782 1.04 1.26

Tank Cap Retainer Holder
136 6600781 1.04 1.26

Tank Cap Packing
137 6600780 1.04 1.26

Valve Holder
138 6600779 1.04 1.26

Valve
139 6600778 1.33 1.60

Tank Cap
140 6600777 1.33 1.60

Tank Cap Ass'y
141A 6600776 2.31 2.80

Tank
142 6600788 12.05 14.58

Pump Filter Body Ass'y (old 675-11600-90/6692275/6
143A 6685199 4.45 5.38

Clip
144 6601295 1.04 1.26

Stand
145 6600791 2.80 3.39

Hex. Socket Hd. Bolt (w/washers) M5x18
146 6600716 1.04 1.26

Tank Mark Label
147 6698921 1.20 1.45

Tank Mark Label (25:1)
147 6698922 1.20 1.45

Filter Element
148 6601396 1.04 1.26

Fuel Pipe Set
149 6601403 1.98 2.39

Hex. Socket Hd. Bolt (w/sp.washer) M5x35
161 6600873 1.04 1.26

Loop Handle
162 6600800 7.59 9.18

Barrier
163 6600802 3.30 3.99

Gear Case (s)
164 6600803 56.56 68.44

Bolt (w/washer) M6x8
165 6600856 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12
166 6600855 1.04 1.26

Holder (a)
167 6600857 4.13 4.99

Holder (b)
168 6600858 1.98 2.39

Nut Cover
169 6600859 4.79 5.79

U-nut (left Hand) M10
170 6600860 1.65 2.00

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30
171 6600854 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
172 6600570

Nylon Head Cover
173 6600806 3.14 3.80

Reel Spring
174 6600809 1.15 1.39

Pulley
175 6600808 19.51 23.61

Niet meer leverbaar
176 6600807

Cord Guide
177 6600810 3.14 3.80

Nylon Head Cap
178 6600811 1.04 1.26

Throttle Lever
179 6600822 23.45 28.37

Grip
180 6600852 1.98 2.39

Throttle Coller
181 6601306 2.31 2.80

Nut M5
182 6600825 1.04 1.26

Handle Grip
183 6600853 1.15 1.39

Screw (w/washers) M5x25
184 6600839 1.04 1.26

Handle (b)
185 6600850 2.31 2.80

Stop Switch Comp.
186 6600851 4.95 5.99

Handle Clamp
187 6600843 1.04 1.26

Throttle Lever
188 6600841 1.04 1.26

Spring (c)
189 6600842 1.04 1.26

Connection Laber
190 6600849 1.04 1.26

Spring (d)
191 6600847 1.04 1.26

Trriger Lockout
192 6600846 1.04 1.26

Spring (e)
193 6600848 1.04 1.26

Throttle Wire Comp.
194 6600840 2.80 3.39

Handle (a)
195 6600845 1.81 2.19

Screw (w/washers) M5x30
196 6600844 1.04 1.26

Loop Handle Rubber
197 6600821 1.81 2.19

Hanger
198 6600818 4.79 5.79

Hanger Clamp
199 6600838 1.04 1.26

Hanger
200 6600837 1.98 2.39

Hex. Hole Button Screw M6x25
201 6600813 1.04 1.26

Cover Braket
202 6600812 5.11 6.19

Niet meer leverbaar
203 6600449

Level Mark(a)
204 6601305 2.48 2.99

Main Pipe
205 6600816 40.84 49.41

Drive Shaft
206 6600817 9.90 11.98

Guard
207 6601299 8.91 10.78

Cover Guard (eu)
208 6601333 11.88 14.37

Niet meer leverbaar
209 6601301

Knife
210 6601302 1.15 1.39

Flexible Shaft
251 6698325 13.80 16.70

Main Pipe Ass'y
252 6601405 187.25 226.57

Cutter Case (old 6698810)
253 6600494 25.44 30.78

Ring
254 6698331 3.15 3.81

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
255 949819 2.55 3.09

Bolt M6
256 6698334 3.15 3.81

Safety Cover Bracket
257 6698335 3.15 3.81

Bout M5x25 (oud 949662z,10 Stuks)
258 949662 2.10 2.54

Guard (oud 6698332)
259 6698809 18.56 22.46

MACHINESCHROEF M5X14 (10 STUKS)
260 949238 1.05 1.27

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
261 949424 1.05 1.27

Mesje
262 6698333 6.45 7.80

Veerring M5 (10 Stuks)
263 949454 1.04 1.26

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
264 949555 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
265 6601376

Nylon Head Cover (b)
266 6601375 2.98 3.60

Box Spanner 16x17mm
501 6600574 10.06 12.18

Niet meer leverbaar
502 944458

Tool Bag
503 6600863 5.78 6.99

Niet meer leverbaar
504 6600576

Hanging Strap (s)
505 6600579 8.75 10.59

Niet meer leverbaar
506 6600577

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.