Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCG24EA2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TCG24EA2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5x30
1 6698950 1.20 1.45

Knaldemper Afdekkap
2 6600319 6.30 7.62

Machineschroef M4x20 Zwart
3 307606 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M6x65
4 6698384 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
5 949432 1.05 1.27

Uitlaat (b)
6 6600461 7.50 9.08

Hitteschild
7 6600320 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
8 6698386

Tanaka Label New
9 6696339 1.20 1.45

Cilinder Afdekkap
10 6699128 4.35 5.26

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
12 6698844 1.20 1.45

Bougie Bmr7a
13 6699316 8.91 10.78

Cover Packing
14 6698468 1.05 1.27

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
15 6698469 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x12
16 6698385 1.05 1.27

Ring
17 6698700 1.20 1.45

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
18 6698470 1.05 1.27

Cilinder
19 6698465 32.31 39.10

Pakking
20 6699437 1.04 1.26

Carburetor Insulator
21 6698387 3.15 3.81

Carbureteur Pakking
22 6698405 2.10 2.54

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
23 6691337 1.15 1.39

Carburetor Ass'y Wyc-28
24 6698474 55.14 66.72

Cable Adjust Stay
25 6699287 4.13 4.99

Swivel
26 6696830 4.45 5.38

Stop Ring (oud 489-25100-20)
27 6684696 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
28 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
29 6684693 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
30 6691242 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
31 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
32 6691312 1.15 1.39

Set Screw M3x12
33 6696829 1.04 1.26

O-RING (OUD 550-25100-20)
34 6684695 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
35 6697842

Circuit Plate (old 522-25100-20)
36 6691234 3.30 3.99

Pump Body
37 6696828 13.36 16.17

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
38 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
39 6684690 18.00 21.78

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
40 307224 1.05 1.27

Fuel Pipe
41B 6601444 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
42 6696832

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
43 6685139 5.94 7.18

Luchtfilter Element
44 6690347 4.45 5.38

Luchtfilterkap
45 6699185 7.20 8.71

Niet meer leverbaar
46 6699132

Mark Plate (t)
47 6600327 1.04 1.26

Primer Label
48 6699000 1.04 1.26

Cylinder Gasket (old 017-52200-20)
49 6684587 2.15 2.60

Zuiger Ring
50 6698404 4.20 5.08

Zuiger
51 6698368 7.28 8.80

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
52 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
53 6684591 4.29 5.19

Crank Case Ass'y (old 072-52200-90)
54 6684606 54.45 65.88

Crank Case Gasket (old 090-52200-20)
55 6684609 2.15 2.60

Olie Keerring
56 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
57 6684608 3.80 4.60

Shim
58 6696945 1.68 2.03

Shim
58 6696946 1.68 2.03

Krukas
59 6696533 32.31 39.10

Knock Pin 4x12
60 6696947 1.05 1.27

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
61 6684681 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
62 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
63 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
64 6684685 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
65 6699995

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
66 6684679 2.15 2.60

Cam Plate
67 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
68 6684677 8.58 10.38

Starter Rope Reel
69 6699997 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
70 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
71 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
72 6684674 4.29 5.19

Starthendel
73 6684680 2.15 2.60

Machine Screw M5x20 (black)
91 6699195 1.20 1.45

P Tight Screw D4x20 (black)
92 6699194 1.20 1.45

Switch Wire Set
93 6699197 10.20 12.34

Stop Lever
94 6699192 1.65 2.00

Long Lever
95 6699191 2.55 3.09

Return Spring
96 6699193 1.04 1.26

Stay Set
97 6699190 16.36 19.80

Moer M5
98 6699196 1.04 1.26

Regulateur
99 6699133 21.18 25.62

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (w/sp.washer)
100 6699176 1.04 1.26

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
101 6695492 1.15 1.39

Anti Vibe Rubber (a)
102 6696963 3.33 4.02

Pipe Holder (a)
103 6698643 2.10 2.54

Pipe Holder (b)
104 6698644 2.10 2.54

Anti Vibe Rubber (b)
105 6696964 3.33 4.02

Veerring D12 (10 Stuks)
106 939542 1.50 1.82

Ventilatorhuis
108 6699129 8.25 9.98

Clutch Shaft
109 6699400 8.85 10.71

Step Bolt
110 6696469 1.04 1.26

Ring
111 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate (a)
112 6696546 1.05 1.27

Clutch
113 6600435 14.30 17.30

Ring (b)
114 6699131 1.04 1.26

Moer
115 6685337 1.05 1.27

Ring M8 (zwart)
116 323212 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
117 6698388 1.05 1.27

BOBINE
118 6699464 17.60 21.30

Niet meer leverbaar
119A 6601421

Niet meer leverbaar
120 6699186

Cord
121 6696544 1.05 1.27

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
122 6684899 2.15 2.60

Earth Cord
123 6696545 1.05 1.27

Vliegwiel
124 6699289 25.71 31.11

Spacer
125 6699558 1.04 1.26

Fuel Grommet
126 6600358 1.04 1.26

Brandstofleiding
127 6698716 3.45 4.17

Brandstofleiding L70
128A 6699014 1.65 2.00

Tank Dop Compleet
129 6698402 4.20 5.08

Tank Cap Chain
130 6698732 1.20 1.45

Tank (c)
131 6600354 3.45 4.17

Pomp Filter
132 6600351 2.70 3.27

Clip
133 6696949 1.68 2.03

Stand (old 940-07350-20)
134 6694787 3.30 3.99

Bout L27.8
135 6698991 1.20 1.45

Handle Grip (old 503-3738e-20)
151 6691098 6.44 7.79

Moer M6 (10st)
152 949556 1.05 1.27

Ring
153 6689681 1.15 1.39

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
154 6695255 1.15 1.39

Loop Handle, 24 Dia.,black (old 500-37286-20)
155 6691046 5.78 6.99

Level Mark (b)
156 6600446 1.80 2.18

Level Mark (old 923-33700-20)
157 6684851 2.15 2.60

Main Pipe
158 6699445 21.86 26.45

Drive Shaft (old 6696484)
159 6698514 15.60 18.88

Hanger
160A 6600504 1.20 1.45

Cap (a)
161 6698515 2.10 2.54

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
162 6684838 2.15 2.60

Barrier
163 6696973 3.33 4.02

Tandwielhuis
164 6699402 50.33 60.89

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
165 6684737 2.15 2.60

Cutter Holder (a)
166 6696977 13.33 16.12

Cutter Holder (b)
167 6698659 13.04 15.78

Niet meer leverbaar
168 6699188

Linksmoer M10 (oud 6698658)
169 335759 1.04 1.26

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
170 6695414 1.15 1.39

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
171 949664 3.75 4.54

Cover
172 6698937 16.78 20.30

Set Screw
174 6698795 1.35 1.63

Reel
175 6698939 7.35 8.89

Return Spring
176 6698941 1.95 2.36

Button
177 6698940 5.55 6.72

Cord Guide
178 6698942 3.75 4.54

Case
179 6698938 13.65 16.52

Niet meer leverbaar
180 6698639

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
181 6684714 2.15 2.60

Cover Blacket
182 6696494 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
183 6600448

Niet meer leverbaar
184 6696980

Safety Cover Holder
185 6696951 3.33 4.02

Cover Guard
186 6696950 10.98 13.28

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
187 6684751 2.15 2.60

Mesje (oud 797-37714-20)
188 6684750 4.29 5.19

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
189 949236 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 6696596

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504 875769

Niet meer leverbaar
505A 6601420

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.