Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCG27EAP2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TCG27EAP2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 887021

Knaldemper Afdekkap
2 6600322 6.90 8.35

Hex. Socket Hd Bolt M6x65
3 6698384 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
4 949432 1.05 1.27

Muffler (b)
5 6600004 25.85 31.28

Hitteschild
6 6600324 1.35 1.63

Hex. Socket Bolt M5
7 6696958 2.10 2.54

Tanaka Label New
8 6696339 1.20 1.45

Cilinder Afdekkap
9 6697921 6.10 7.38

Machineschroef M4x20 Zwart
10 307606 1.05 1.27

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5x30
12 6698950 1.20 1.45

Bougie Bmr7a
13 6699316 8.91 10.78

Cover Packing
14 6698365 1.05 1.27

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
15 6698484 2.10 2.54

Hex. Socket Hd Bolt M4x12
16 6698385 1.05 1.27

Muffler Heat Cover
17 6600422 5.70 6.90

Tapping Screw D4x10
18 6600325 1.04 1.26

Ring
19 6698700 1.20 1.45

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
20 6698485 2.10 2.54

Cilinder
21 6698480 45.65 55.24

Pakking
22 6698473 1.05 1.27

Carburetor Insulator
23 6698387 3.15 3.81

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
24 6698844 1.20 1.45

Carbureteur Pakking
25 6698405 2.10 2.54

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
26 6691337 1.15 1.39

Carburator
27 6698489 58.93 71.30

Cable Adjust Stay
28 6699287 4.13 4.99

Swivel
29 6696830 4.45 5.38

Flange (old 311-33005-20)
30 6684969 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
31 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
32 6684693 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
33 6691242 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
34 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
35 6691312 1.15 1.39

Set Screw M3x12
36 6696829 1.04 1.26

O-RING (OUD 550-25100-20)
37 6684695 4.29 5.19

Circuit Plate (old 522-25100-20)
39 6691234 3.30 3.99

Pump Body
40 6696828 13.36 16.17

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
41 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
42 6684690 18.00 21.78

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
43 307224 1.05 1.27

Mark Plate (t)
44 6600327 1.04 1.26

Fuel Pipe
45B 6601444 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
46 6696832

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
47 6685139 5.94 7.18

Cleaner Sponge
48 6600704 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
49 6696831

Air Cleaner Ass'y
50 6696549 9.13 11.04

Primer Label
51 6699000 1.04 1.26

Cylinder Packing
52 6698366 1.05 1.27

Piston Ring (old 041-01700-20)
53 6686121 4.45 5.38

Zuiger
54 6698483 8.70 10.53

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
55 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
56 6684591 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
57 6698386

Crank Case Ass'y (b)
58 6698370 15.68 18.97

Crank Case Packing
59 6698371 1.05 1.27

Olie Keerring
60 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
61 6684608 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
62 6698490

Krukas
63 6698488 55.14 66.72

Crank Case Ass'y (a)
64 6698369 13.35 16.15

Knock Pin 4x12
65 6696947 1.05 1.27

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
66 6684681 13.20 15.97

Stop Ring E-5 (old 993-55050-000)
67 6684683 2.15 2.60

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
68 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
69 6684685 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
70 6699995

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
71 6684679 2.15 2.60

Cam Plate
72 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
73 6684677 8.58 10.38

Starter Rope Reel
74 6699997 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
75 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
76 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
77 6684674 4.29 5.19

Starthendel
78 6684680 2.15 2.60

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
91 302086 1.05 1.27

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
91 305812 1.04 1.26

Handle (b)
92 6696487 3.45 4.17

Lock Lever
93 6696490 1.04 1.26

Lever
94 6696488 1.04 1.26

Spring (a)
95 6696489 1.04 1.26

Stop Switch
96A 6601275 1.35 1.63

Stop Switch Cord
97 6696491 1.80 2.18

Stop Switch Cord
97 6696592 2.10 2.54

Protection Tube
98 6696594 2.10 2.54

Protection Tube
98 6696967 1.05 1.27

Gaskabel
99 6696560 4.18 5.05

Gaskabel
99 6696593 5.10 6.17

Handle (a)
100 6696486 3.45 4.17

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (w/sp.washer)
101 6699176 1.04 1.26

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
102 6695492 1.15 1.39

Anti Vibe Rubber (a)
103 6696963 3.33 4.02

Pipe Holder (a)
104 6698643 2.10 2.54

Pipe Holder (b)
105 6698644 2.10 2.54

Anti Vibe Rubber (b)
106 6696964 3.33 4.02

Veerring D12 (10 Stuks)
107 939542 1.50 1.82

Ventilatorhuis (oud 6698486)
108 6697922 11.71 14.17

Clutch Shaft
109 6699400 8.85 10.71

Step Bolt
110 6696469 1.04 1.26

Ring
111 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate (a)
112 6696546 1.05 1.27

Clutch
113 6696948 11.64 14.08

Ring (b)
114 6696547 1.05 1.27

Moer
115 6685337 1.05 1.27

Ring M8 (zwart)
116 323212 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
117 6698388 1.05 1.27

Bobine
118 6698492 22.83 27.62

Cord
119 6698495 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
120A 6601421

Niet meer leverbaar
121 6699186

Earth Cord
122 6696545 1.05 1.27

Magneto Rotor
123 6698396 8.70 10.53

Spacer
124 6699558 1.04 1.26

Fuel Grommet
125 6600358 1.04 1.26

Brandstofleiding
126 6698716 3.45 4.17

Brandstofleiding L70
127A 6699014 1.65 2.00

Tank Dop Compleet
129 6698402 4.20 5.08

Tank Cap Chain
130 6698732 1.20 1.45

Tank (c)
131 6600354 3.45 4.17

Pomp Filter
132 6600351 2.70 3.27

Clip
133 6696949 1.68 2.03

Stand (old 940-07350-20)
134 6694787 3.30 3.99

Flange Bolt
135 6696557 1.05 1.27

Bout L27.8
136 6698991 1.20 1.45

Tapping Screw (w/flange) D4x30
151 323837 1.68 2.03

Machine Screw M5x30 (black)
152 323041 1.05 1.27

Handle Right
153 6698637 19.11 23.13

Handle (b)
154 6696590 3.13 3.78

Handle (a)
158 6696588 2.10 2.54

Moer M5 (zwart)
159 302012 1.05 1.27

Barrier
161 6696973 3.33 4.02

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
162 6684709 2.15 2.60

Handle Holder (a) (old 6696576)
163 6600500 4.20 5.08

Handle Left
164 6698638 22.83 27.62

Handle Holder (b) (old 6696577)
165 6600501 7.20 8.71

Handle Holder (c)
166 6696578 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
167 6684714 2.15 2.60

Tandwielhuis
168 6699402 50.33 60.89

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
169 6684737 2.15 2.60

Cutter Holder (a)
170 6696977 13.33 16.12

Cutter Holder (b)
171 6698659 13.04 15.78

Niet meer leverbaar
172 6699188

Linksmoer M10 (oud 6698658)
173 335759 1.04 1.26

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
174 6695414 1.15 1.39

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
175 949664 3.75 4.54

Cover Blacket
176 6696494 1.80 2.18

Caution Label (hedge)
177 6600328 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
178 6600448

Niet meer leverbaar
178 6600449

Level Mark (old 923-33700-20)
183 6684851 2.15 2.60

Main Pipe Comp (old 6696483)
184 6696558 17.69 21.40

Drive Shaft (old 6696484)
185 6698514 15.60 18.88

Hanger
186A 6600504 1.20 1.45

Cap (a)
187 6698515 2.10 2.54

Cover Comp. W/ Shaft M10x.125 Left
188 6698794 9.30 11.25

Set Screw
190 6698795 1.35 1.63

Reel
191 6698796 2.40 2.90

Return Spring
192 6698797 1.05 1.27

Button
193 6698798 1.20 1.45

Cord Guide
194 6698799 1.20 1.45

Case
195 6698800 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
196 6696454

Niet meer leverbaar
197 6696980

Safety Cover Holder
198 6696951 3.33 4.02

Cover Guard
199 6696950 10.98 13.28

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
200 6684751 2.15 2.60

Mesje (oud 797-37714-20)
201 6684750 4.29 5.19

Handle Holder Set (a+b) (old 6696576+6696577)
207 6600499 10.65 12.89

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
208 949236 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 6696596

Niet meer leverbaar
503 944458

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
504A 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
505 6698711

Niet meer leverbaar
506 875769

Niet meer leverbaar
507A 6601420

Niet meer leverbaar
508 6696184

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.