Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCG27EASP


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TCG27EASP

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 887021

Muffler Cover Since 11 2013 (old 6698494)
2A 6600336 6.45 7.80

Hex. Socket Hd Bolt M6x65
3 6698384 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
4 949432 1.05 1.27

Muffler (b)
5A 6600004 25.85 31.28

Hitteschild
6A 6600324 1.35 1.63

Hex. Socket Bolt M5
7 6696958 2.10 2.54

Tanaka Label New
8 6696339 1.20 1.45

Cilinder Afdekkap
9A 6697921 6.10 7.38

Machineschroef M4x20 Zwart
10 307606 1.05 1.27

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
12A 6698844 1.20 1.45

Bougie Bmr7a
13A 6699316 8.91 10.78

Cover Packing
14 6698365 1.05 1.27

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
15 6698484 2.10 2.54

Hex. Socket Hd Bolt M4x12
16 6698385 1.05 1.27

Ring (old 182-0186a-20)
17 6684600 2.15 2.60

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
18 6698485 2.10 2.54

Cilinder
19 6698480 45.65 55.24

Pakking
20 6698473 1.05 1.27

Carburetor Insulator
21 6698387 3.15 3.81

Carbureteur Pakking
22 6698405 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
23 6684628

Carburator
24 6698489 58.93 71.30

Cable Adjust Stay
25 6699287 4.13 4.99

Swivel
26 6696830 4.45 5.38

Stop Ring (oud 489-25100-20)
27 6684696 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
28 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
29 6684693 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
30 6691242 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
31 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
32 6691312 1.15 1.39

Set Screw M3x12
33 6696829 1.04 1.26

O-RING (OUD 550-25100-20)
34 6684695 4.29 5.19

Circuit Plate (old 522-25100-20)
36 6691234 3.30 3.99

Pump Body
37 6696828 13.36 16.17

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
38 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
39 6684690 18.00 21.78

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
40 307224 1.05 1.27

Brandstofleiding (oud 6696962)
41A 6698720 3.45 4.17

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
43 6685139 5.94 7.18

Luchtfilter Element
44 6690347 4.45 5.38

Air Cleaner Ass'y
47 6696549 9.13 11.04

Cylinder Packing
48 6698366 1.05 1.27

Piston Ring (old 041-01700-20)
49 6686121 4.45 5.38

Zuiger
50 6698483 8.70 10.53

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
51 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
52 6684591 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
53 6698386

Crank Case Ass'y (b)
54 6698370 15.68 18.97

Crank Case Packing
55 6698371 1.05 1.27

Olie Keerring
56 6684607 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
57 6695535

Niet meer leverbaar
58 6698490

Krukas
59 6698488 55.14 66.72

Crank Case Ass'y (a)
60 6698369 13.35 16.15

Knock Pin 4x12
61 6696947 1.05 1.27

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
62 6684681 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
63 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
65 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
66 6684685 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
67A 6699995

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
68 6684679 2.15 2.60

Cam Plate
69A 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
70 6684677 8.58 10.38

Starter Rope Reel
71A 6699997 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
72 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
73 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
74 6684674 4.29 5.19

Starthendel
75 6684680 2.15 2.60

Muffler Rear Cover
77 6600335 8.55 10.35

Tapping Screw D4 Since 11 2013
78 6600332 1.04 1.26

Muffler Heat Cover
79A 6600422 5.70 6.90

Tapping Screw D4x10
80 6600325 1.04 1.26

Mark Plate (t)
81 6600327 1.04 1.26

Primer Label
82 6699000 1.04 1.26

Cam Plate Ass'y
83 6699691 6.10 7.38

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5x30
84 6698950 1.20 1.45

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
91 305812 1.04 1.26

Handle (b)
92 6696487 3.45 4.17

Lock Lever
93 6696490 1.04 1.26

Lever
94 6696488 1.04 1.26

Spring (a)
95 6696489 1.04 1.26

Stop Switch
96A 6601275 1.35 1.63

Stop Switch Cord
97 6696491 1.80 2.18

Stop Switch Cord
97 6696592 2.10 2.54

Protection Tube
98 6696594 2.10 2.54

Protection Tube
98 6696967 1.05 1.27

Gaskabel
99 6696560 4.18 5.05

Gaskabel
99 6696593 5.10 6.17

Handle (a)
100 6696486 3.45 4.17

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
101 6684667 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
102 6695492 1.15 1.39

Anti Vibe Rubber (a)
103 6696963 3.33 4.02

Pipe Holder (a)
104 6698643 2.10 2.54

Pipe Holder (b)
106 6698644 2.10 2.54

Anti Vibe Rubber (b)
107 6696964 3.33 4.02

Veerring D12 (10 Stuks)
108 939542 1.50 1.82

Ventilatorhuis (oud 6698486)
109A 6697922 11.71 14.17

Clutch Shaft
110B 6699400 8.85 10.71

Step Bolt
111 6696469 1.04 1.26

Ring
112 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate (a)
113 6696546 1.05 1.27

Clutch
114 6696948 11.64 14.08

Ring (b)
115 6696547 1.05 1.27

Moer
116 6685337 1.05 1.27

Ring M8 (zwart)
117 323212 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
118 6698388 1.05 1.27

Bobine
119 6698492 22.83 27.62

Cord
120 6698495 2.10 2.54

Earth Cord
123 6696545 1.05 1.27

Magneto Rotor
124 6698396 8.70 10.53

Spacer
125 6698496 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
126B 6601525

Brandstofleiding L70
127A 6699014 1.65 2.00

Tank Dop Compleet
129 6698402 4.20 5.08

Tank
131A 6600317 7.95 9.62

Tank (c)
131B 6600354 3.45 4.17

Pomp Filter
132A 6600351 2.70 3.27

Clip
133 6696949 1.68 2.03

Stand (old 940-07350-20)
134 6694787 3.30 3.99

Flange Bolt
135 6696557 1.05 1.27

Bout L27.8
136A 6698991 1.20 1.45

Tapping Screw (w/flange) D4x30
151 323837 1.68 2.03

Machine Screw M5x30 (black)
152 323041 1.05 1.27

Handle Right
153 6698637 19.11 23.13

Handle (b)
154 6696590 3.13 3.78

Handle (a)
155 6696588 2.10 2.54

Moer M5 (zwart)
156 302012 1.05 1.27

Barrier
161 6696973 3.33 4.02

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
162 6684709 2.15 2.60

Handle Holder (a) (old 6696576)
163A 6600500 4.20 5.08

Handle Left
164 6698638 22.83 27.62

Handle Holder (b) (old 6696577)
165A 6600501 7.20 8.71

Handle Holder (c)
166 6696578 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
167 6684714 2.15 2.60

Tandwielhuis
168A 6699402 50.33 60.89

Bolt (black) M6
169 6696974 1.68 2.03

Cutter Holder (a)
176 6696977 13.33 16.12

Cutter Holder (b)
177 6698659 13.04 15.78

Niet meer leverbaar
178A 6699188

Linksmoer M10 (oud 6698658)
179A 335759 1.04 1.26

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
180 6695414 1.15 1.39

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
181 949664 3.75 4.54

Cover Blacket
186 6696494 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
187 6696454

Cover Comp. W/ Shaft M10x.125 Left
188 6698794 9.30 11.25

Set Screw
190 6698795 1.35 1.63

Reel
191 6698796 2.40 2.90

Return Spring
192 6698797 1.05 1.27

Button
193 6698798 1.20 1.45

Cord Guide
194 6698799 1.20 1.45

Case
195 6698800 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
196 6696980

Safety Cover Holder
197 6696951 3.33 4.02

Cover Guard
198 6696950 10.98 13.28

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
199 6684751 2.15 2.60

Mesje (oud 797-37714-20)
200 6684750 4.29 5.19

Caution Sticker (old 919-38100-20) New
205 6684959 2.10 2.54

Level Mark (old 923-33700-20)
207 6684851 2.15 2.60

Main Pipe Comp (old 6696483)
208 6696558 17.69 21.40

Drive Shaft (old 6696484)
209 6698514 15.60 18.88

Hanger
210A 6600504 1.20 1.45

Cap (a)
211 6698515 2.10 2.54

Caution Label (hedge)
218 6600328 1.04 1.26

Handle Holder Set (a+b) (old 6696576+6696577)
219 6600499 10.65 12.89

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
220 949236 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 6696596

Niet meer leverbaar
503 944458

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
504B 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
505 875769

Niet meer leverbaar
506A 6601420

Niet meer leverbaar
506 6696184

Niet meer leverbaar
507 6698711

Reparatieset
601 6600036 39.88 48.25

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.