Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki TCG27ECP'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCG27ECP


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki TCG27ECP

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Cylinder Cover
1 6600544@1417 8.85 10.71

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M4
2 6600918@1417 1.04 1.26

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M6x16
4 6600518@1417 1.04 1.26

Muffler
5 6600908@1417 27.36 33.11

Heat Protection Panel
6 6600517@1417 1.20 1.45

Hex. Socket Hd. Bolt M5x22 (w/sp.washer)
7 6601339@1417 1.05 1.27

Cylinder N27
8 6600903@1417 30.39 36.77

Bougie (oud 6685775)
9 6699326@1417 3.30 3.99

Intake Packing
10 6600524@1417 1.04 1.26

Carburetor Insulater
11 6600525@1417 5.10 6.17

Spring Washer D6
12 6600910@1417 1.04 1.26

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M6x27
13 6601358@1417 1.04 1.26

Carbureteur Pakking
14 6698405@1417 2.10 2.54

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
15 6691337@1417 1.15 1.39

Carburetor Ass'y Wyc-43
16 6600526@1417 29.01 35.11

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
17 6684698@1417 4.29 5.19

Swivel
18 6696830@1417 4.45 5.38

Stop Ring (oud 489-25100-20)
19 6684696@1417 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
21 6684695@1417 4.29 5.19

Circuit Plate (old 522-25100-20)
23 6691234@1417 3.30 3.99

Pump Body
24 6696828@1417 13.36 16.17

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
25 6685220@1417 2.31 2.80

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
26 6684692@1417 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
27 6684693@1417 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
28 6691242@1417 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
29 6684690@1417 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
30 6685222@1417 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
31 6691312@1417 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
32A 6692347@1417 1.15 1.39

Collar M5
33 6601340@1417 1.95 2.36

Choke Valve
34 6601341@1417 2.85 3.45

Wave Washer 8
35 334242@1417 1.73 2.09

Ring
36 6685407@1417 1.05 1.27

Screw 5x55 (old 990-11050-552)
37 6694914@1417 1.15 1.39

Special Screw M5
38 6600532@1417 1.04 1.26

Air Cleaner Base Ass'y
39 6600911@1417 12.30 14.88

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
40 6685139@1417 5.94 7.18

Air Cleaner Element
41 6600529@1417 1.04 1.26

Air Cleaner Cover
42 6600530@1417 1.35 1.63

MUFFLER TANK PARTITION
43A 6601430@1417 2.55 3.09

Ring
44 6698700@1417 1.20 1.45

Cylinder Packing
45 6600510@1417 1.04 1.26

Piston Ring
46 6601353@1417 4.20 5.08

Piston (m)
47 6600905@1417 15.81 19.13

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
48 6684590@1417 2.15 2.60

Woodruff Key 3x13x4.5
49 6601343@1417 1.95 2.36

Piston Pin
50 6601344@1417 2.85 3.45

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
52 6600907@1417

Crank Case Packing
53 6600514@1417 1.04 1.26

Olie Keerring
54 6684607@1417 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
55 6684608@1417 3.80 4.60

Crank Case Guard
56 6600924@1417 1.04 1.26

Crank Shaft
57 6600511@1417 26.81 32.44

Knock Pin 4x12
58 6696947@1417 1.05 1.27

Crank Case (r) Ass'y
59 6600906@1417 13.95 16.88

Tank Mark Label
60 6698921@1417 1.20 1.45

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
61 6684681@1417 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
62 6685101@1417 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
63 6684684@1417 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
64 6684685@1417 4.29 5.19

RECOIL STARTER BODY ASS'Y NEW
65A 6601570@1417 15.81 19.13

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
66 6684679@1417 2.15 2.60

Cam Plate
67 6699996@1417 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
68 6684677@1417 8.58 10.38

Starter Rope Reel
69 6699997@1417 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
70 6684675@1417 11.55 13.98

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
72 6684674@1417 4.29 5.19

Starthendel
73 6684680@1417 2.15 2.60

Machine Screw M4x8 (w/washers) Black
76 6601439@1417 1.04 1.26

Spark Arrester
77 6601438@1417 1.04 1.26

Machineschroef M5x20 Zwart
81 995096@1417 1.05 1.27

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
82 305812@1417 1.04 1.26

Handle (b)
83 6600566@1417 1.80 2.18

Throttle Lever
84 6600568@1417 1.35 1.63

Spring (a)
85 6696489@1417 1.04 1.26

Trigger Lockout
86 6600567@1417 1.04 1.26

Stop Switch
87 6601275@1417 1.35 1.63

Stop Switch Cord
88 6696491@1417 1.80 2.18

Protection Tube
89 6696967@1417 1.05 1.27

Throttle Wire Comp
90 6600569@1417 1.35 1.63

Handle (a)
91 6600565@1417 2.10 2.54

Grip (loop)
92 6600538@1417 4.65 5.63

Hex. Socket Hd. Bolt (w/sp.washer) M5
93 6600919@1417 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt M5 (w/washers)
94 6600372@1417 1.80 2.18

Metal Fitting (old 361-00990-20)
95 6689664@1417 3.30 3.99

Pipe Holder
96 6600551@1417 2.70 3.27

Damper (holder)
97 6600552@1417 2.85 3.45

Tapping Screw D4.5x16
98 6698878@1417 1.20 1.45

Fan Case
99 6600548@1417 14.44 17.47

Clutch Shaft
100 6600549@1417 6.60 7.99

Step Bolt
101 6696469@1417 1.04 1.26

Ring
102 6684648@1417 2.15 2.60

Clutch
103 6696948@1417 11.64 14.08

Ring (b)
104 6696547@1417 1.05 1.27

Moer
105 6685337@1417 1.05 1.27

Ring M8 (zwart)
106 323212@1417 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
107 6698388@1417 1.05 1.27

Ignition Coil
108 6600515@1417 23.10 27.95

Cord Insulation Tube L100
109 6600051@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
110 6699186@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
111A 6601421@1417

Band
112 6698943@1417 1.20 1.45

Protection Tube L50
113 6601345@1417 1.05 1.27

Cord
114 6698495@1417 2.10 2.54

Earth Cord
115 6696545@1417 1.05 1.27

Vliegwiel
116 6699289@1417 25.71 31.11

Machine Screw (w/washers) M5x18
117 6600920@1417 1.04 1.26

Tank
118 6600519@1417 4.95 5.99

Bolt (w/flange)
119 6696574@1417 1.05 1.27

Pomp Filter
120 6600351@1417 2.70 3.27

Clip
121 6696949@1417 1.68 2.03

Bout L23.8
122 6698512@1417 1.05 1.27

Spacer
123 6699558@1417 1.04 1.26

Brandstofleiding L70
124A 6699014@1417 1.65 2.00

Fuel Grommet
125 6600358@1417 1.04 1.26

Fuel Pipe L140
126 6600521@1417 1.04 1.26

Niet meer leverbaar, geen vervanging
127 6698402@1417

Tank Cap Chain
128 6698732@1417 1.20 1.45

Barrier
131 6696973@1417 3.33 4.02

Bolt (black) M6
132 6696974@1417 1.68 2.03

Loop Handle
133 6601348@1417 11.40 13.79

Cushion Rubber
134 6601349@1417 1.95 2.36

Bout L23.8
135 6698512@1417 1.05 1.27

Loop Handle Ass'y
136 6600922@1417 11.10 13.43

Gear Case Ass'y 3bb (d)
137 6600553@1417 29.84 36.10

Bout M5x25 (oud 949662z,10 Stuks)
138 949662@1417 2.10 2.54

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
139 6695414@1417 1.15 1.39

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
140 6684737@1417 2.15 2.60

Cutter Holder (a)
141 6601354@1417 4.80 5.81

Cutter Holder (b)
142 6601355@1417 4.05 4.90

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
143 6699188@1417

Linksmoer M10 (oud 6698658)
144 335759@1417 1.04 1.26

Niet meer leverbaar, geen vervanging
145A 6601432@1417

Set Screw
148 6698795@1417 1.35 1.63

Reel
149 6698796@1417 2.40 2.90

Return Spring
150 6698797@1417 1.05 1.27

Button
151 6698798@1417 1.20 1.45

Cord Guide
152 6698799@1417 1.20 1.45

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
154 6684714@1417 2.15 2.60

Cover Bracket
155 6699443@1417 2.10 2.54

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
159 6600449@1417

Level Mark (b)
160 6600446@1417 1.80 2.18

Level Mark (old 923-33700-20)
161 6684851@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
162 6600556@1417

Drive Shaft
163 6600558@1417 10.80 13.07

Hanger
164 6600504@1417 1.20 1.45

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
165 949236@1417 1.05 1.27

Guard Ass'y (eu)
171 6600528@1417 4.50 5.44

Cover Guard (eu) Ass'y
172 6601356@1417 6.30 7.62

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
173 6684751@1417 2.15 2.60

Mesje (oud 797-37714-20)
174 6684750@1417 4.29 5.19

Ignition Coil Ass'y
202 6601380@1417 34.65 41.93

Fan Case (a) Ass'y
203 6601378@1417 30.53 36.94

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 6684764@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 944458@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 875769@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
504 66A2943@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
505A 6601420@1417

AIR CLEANER ELEMENT
601 6601389@1417 96.25 116.46

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.