Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCH22EA2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Hikoki TCH22EA2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Cover Fixing Bolt Comp.
1 6698730 3.15 3.81

Luchtfilterkap
2 6698609 2.10 2.54

Reinigingsspons
3 6690365 1.15 1.39

Choke Valve
4 6698608 1.20 1.45

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
5 307224 1.05 1.27

Cleaner Body
6 6698606 2.10 2.54

Choke Handle
7 6698607 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
8 309470

Throttle Adjust Screw
9 6699087 7.80 9.44

Set Screw (b)
10 6699088 1.04 1.26

Set Screw (d)
11 6699100 1.05 1.27

Syringe
12 6699098 4.20 5.08

Primer Base
13 6699097 28.19 34.11

Pump Gasket
14 6699096 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
15 6699095

Strainer
16 6699080 1.50 1.82

Guide Pin Roller
17 6699103 2.55 3.09

Syringe Retainer
18 6699099 2.55 3.09

Set Screw (e)
19 6699101 1.05 1.27

Ball Plug Retainer
20 6699104 2.55 3.09

Adjusting Screw (main Mixture)
21 6699105 8.25 9.98

Metering Lever Spring
22 6699083 1.50 1.82

Pin
23 6699082 1.05 1.27

Metering Diaphragm
24 6699091 8.70 10.53

Metering Cover
25 6699093 6.15 7.44

Set Screw (c)
26 6699094 1.05 1.27

Post
27 6699089 6.00 7.26

Rotor Cover
28 6699086 42.08 50.91

Retaining Ring (e-type) For D2.5 Shaft
29 6699090 1.04 1.26

O-ring
30 6699102 5.25 6.35

Inlet Needle Valve
31 6699081 7.05 8.53

Set Screw (a)
32 6699085 1.04 1.26

Metering Lever
33 6699084 1.65 2.00

Metering Gasket
34 6699092 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
35 6699078

Moer M6 (10 Stuks)
36 949567 1.05 1.27

Carburetor Insulator
37 6698387 3.15 3.81

Intake Packing (a) (old 6698605)
38A 6600456 1.65 2.00

Ring
39 6698700 1.20 1.45

Carbureteur Pakking
40 6698816 1.80 2.18

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
41 6698844 1.20 1.45

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
42 6698388 1.05 1.27

Cord
43 6699060 1.04 1.26

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M4x12
44 6698879 1.20 1.45

Cilinder Afdekkap
45 6698871 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
46 6699180

Plug Cap
47 6698548 2.10 2.54

Cord Insulation Tube
48 6699175 1.20 1.45

Bobine
49 6698602 39.88 48.25

Bougie Bmr7a
50A 6699316 8.91 10.78

Bougie (oud 6685052)
50A 6699322 2.48 2.99

Cilinder
51 6698597 30.53 36.94

Cover Packing
52 6696534 1.05 1.27

Intake Cover (a)
53 6696535 1.05 1.27

Seal Lock Screw M4x10
54 6696835 1.20 1.45

Hitteschild
55 6698617 2.10 2.54

Uitlaat
56 6698734 7.35 8.89

Ring M6 (10 Stuks)
57 949432 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
58 6696819

Intake Cover (b)
59 6696536 1.05 1.27

Zuiger Pin
60 6696944 3.33 4.02

Zuiger
61 6696531 6.88 8.32

Niet meer leverbaar
62 6698386

Cylinder Packing
63 6696530 1.05 1.27

Zuiger Ring
64 6696532 2.10 2.54

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
65 6684590 2.15 2.60

Moer
66 6696879 1.05 1.27

Ring D7
67 6696880 1.05 1.27

Starter Pawl
68 6698603 1.20 1.45

Veer
69 6685335 1.05 1.27

Magneto Rotor
70 6698601 13.80 16.70

Retaining Ring D4
71 6685336 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (b)
72 6698872 16.09 19.47

Olie Keerring
73 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
74 6684608 3.80 4.60

Shim
75 6696946 1.68 2.03

Shim
76 6696945 1.68 2.03

Krukas
77 6699043 31.76 38.43

Crank Case Ass'y (a)
78 6698729 18.84 22.79

Crank Case Packing
79 6696539 1.05 1.27

Knock Pin 4x12
80 6696947 1.05 1.27

Clutch (b)
81 6699173 7.50 9.08

Clutch Drum
82 6699040 9.60 11.62

Kogellager 6002zc3
83 6698740 4.20 5.08

Veerring D15 (10 Stuks)
84 939544 2.13 2.57

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
85 6688643 1.15 1.39

Tapschroef D5x20 Zwart
86 302089 1.05 1.27

Muffler Protector
87 6699174 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
88 887021

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
89 6695495 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x20 (w/button)
90 6698988 1.20 1.45

Fixation Plate (a)
91 6699047 1.04 1.26

Fixation Plate (b)
92 6699048 1.04 1.26

Tail Pipe
93 6699052 2.85 3.45

Exhaust Cover
94 6699037 1.05 1.27

Tapping Screw D4.5x16
96 6698878 1.20 1.45

Plate (old 795-04063-20)
97 6685189 1.15 1.39

Starthendel
98 6693227 3.30 3.99

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
99 6693168 2.31 2.80

Hex. Socket Hd. Bolt M5x20 (w/button)
100 6698988 1.20 1.45

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
101A 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-0651h-20)
102 6693072 5.11 6.19

Damper Spring (old 758-01761-20)
103 6685183 4.45 5.38

CAM PLATE (OLD 759-0174M-20)
104 6685182 3.30 3.99

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
105 6684679 2.15 2.60

Recoil Starter Ass'y
106 6698622 24.75 29.95

Luchtkeerschot
107 6698624 1.20 1.45

Tank Dop Compleet
108 6698402 4.20 5.08

Tank Cap Chain
109 6698732 1.20 1.45

Fuel Grommet
110 6698931 3.45 4.17

Brandstofleiding
111 6698873 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
112 6698875

Clip
114 6696949 1.68 2.03

Pomp Filter
115 6698874 12.00 14.52

Cushion Rubber
116 6698615 2.10 2.54

Tank
117 6698613 5.70 6.90

Handle (old 6698748)
142 6699079 5.25 6.35

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5x40
143 6698885 1.80 2.18

Spring Washer M5
144 6698884 1.80 2.18

Brake Axis Washer
145 6698749 1.20 1.45

Handle (a)
146 6698880 8.10 9.80

Spring (a)
148 6696348 1.05 1.27

Lock Lever
149 6699055 1.04 1.26

Regulateur
150 6699053 1.04 1.26

Schakelaar Blokkering
151 6696344 1.05 1.27

Throttle Lever Spring
152 6696345 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
153 6696940

Handle (b)
154 6699051 3.60 4.36

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
155 305812 1.04 1.26

Gaskabel
156 6698627 2.10 2.54

Protection Tube
157 6698738 1.20 1.45

Stop Switch Cord
158 6699058 1.04 1.26

Stop Switch Cord
159 6699059 1.20 1.45

Fixation Plate (b)
160 6699049 1.04 1.26

Nylon Nut M5 (old 991-78050-010)
161 305491 1.65 2.00

Ring 5 (oud 992-00050-011)
162 6684864 2.15 2.60

SPACER
163 6699045 1.95 2.36

Hex. Socket Hd. Bolt M6x25 (w/button)
164 6699110 1.65 2.00

U-nut M5
165 6699108 1.65 2.00

Ring (b)
166 6699112 1.04 1.26

Washer M7
167 6699111 1.04 1.26

Shoulder Button Bolt M5x25
168 6699109 1.65 2.00

Blade Ass'y 500mm
169B 6600455 48.95 59.23

Blade Case (a)
170 6698731 4.20 5.08

Handle Bracket
171 6699041 1.50 1.82

Clip
172 6696359 1.05 1.27

Ring
173 6685407 1.05 1.27

Seal Lock Hex. Socket Bolt M (w/washers)
174 6699044 1.04 1.26

Gear Case (a)
175 6699057 36.58 44.26

Geleidingsplaat (c)
176 6699035 1.04 1.26

Tandwiel
177 6699038 15.54 18.80

GELEIDINGSPLAAT (A)
178 6699034 1.04 1.26

FELT PACKING (A)
179 6699046 1.04 1.26

Gear Case Packing
180 6699042 1.04 1.26

Gear Case Cover
181 6699050 3.15 3.81

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (w/sp.washer)
182 6699176 1.04 1.26

GELEIDINGSPLAAT
183 6600009 8.10 9.80

Hedge Trimmer Blade (a)
184 6600010 17.46 21.13

Hedge Trimmer Blade (b)
185 6600011 17.46 21.13

Mes Geleidingsplaat
186 6600359 3.75 4.54

Support Plate
187 6600417 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 6698756

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.