Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki TCH22EBP2'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCH22EBP2


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen tekening 2
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki TCH22EBP2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Cover Fixing Bolt Comp.
1 6698730@1417 3.15 3.81

Luchtfilterkap
2 6698609@1417 2.10 2.54

Reinigingsspons
3 6690365@1417 1.15 1.39

Choke Valve
4 6698608@1417 1.20 1.45

Machineschroef M5x65 Zwart
5A 312440@1417 1.05 1.27

Cleaner Body
6 6698606@1417 2.10 2.54

Choke Handle
7 6698607@1417 1.20 1.45

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
8 309470@1417

Throttle Adjust Screw
9 6699087@1417 7.80 9.44

Set Screw (b)
10 6699088@1417 1.04 1.26

Set Screw (d)
11 6699100@1417 1.05 1.27

Syringe
12 6699098@1417 4.20 5.08

Primer Base
13 6699097@1417 28.19 34.11

Pump Gasket
14 6699096@1417 4.35 5.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
15 6699095@1417

Strainer
16 6699080@1417 1.50 1.82

Guide Pin Roller
17 6699103@1417 2.55 3.09

Syringe Retainer
18 6699099@1417 2.55 3.09

Set Screw (e)
19 6699101@1417 1.05 1.27

Ball Plug Retainer
20 6699104@1417 2.55 3.09

Adjusting Screw (main Mixture)
21 6699105@1417 8.25 9.98

Metering Lever Spring
22 6699083@1417 1.50 1.82

Pin
23 6699082@1417 1.05 1.27

Metering Diaphragm
24 6699091@1417 8.70 10.53

Metering Cover
25 6699093@1417 6.15 7.44

Set Screw (c)
26 6699094@1417 1.05 1.27

Post
27 6699089@1417 6.00 7.26

Rotor Cover
28 6699086@1417 42.08 50.91

Retaining Ring (e-type) For D2.5 Shaft
29 6699090@1417 1.04 1.26

O-ring
30 6699102@1417 5.25 6.35

Inlet Needle Valve
31 6699081@1417 7.05 8.53

Set Screw (a)
32 6699085@1417 1.04 1.26

Metering Lever
33 6699084@1417 1.65 2.00

Metering Gasket
34 6699092@1417 4.35 5.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
35 6699078@1417

Moer M6 (10 Stuks)
36 949567@1417 1.05 1.27

Carburetor Insulator
37 6698387@1417 3.15 3.81

Intake Packing (a) (old 6698605)
38A 6600456@1417 1.65 2.00

Ring
39 6698700@1417 1.20 1.45

Carbureteur Pakking
40 6698816@1417 1.80 2.18

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
41 6698844@1417 1.20 1.45

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
42 6698388@1417 1.05 1.27

Cord
43 6699060@1417 1.04 1.26

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M4x12
44 6698879@1417 1.20 1.45

Cilinder Afdekkap
45 6698871@1417 4.20 5.08

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
46 6699180@1417

Plug Cap
47 6698548@1417 2.10 2.54

Cord Insulation Tube
48 6699175@1417 1.20 1.45

Bobine
49 6698602@1417 39.88 48.25

Ignition Coil Ass'y
49A 6600890@1417 30.80 37.27

Bougie Bmr7a
50A 6699316@1417 8.91 10.78

Bougie (oud 6685052)
50A 6699322@1417 2.48 2.99

Cilinder
51 6698597@1417 30.53 36.94

Cover Packing
52 6696534@1417 1.05 1.27

Intake Cover (a)
53 6696535@1417 1.05 1.27

Seal Lock Screw M4x10
54 6696835@1417 1.20 1.45

Hitteschild
55 6698617@1417 2.10 2.54

Uitlaat
56 6698733@1417 30.53 36.94

Ring M6 (10 Stuks)
57 949432@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
58 6696819@1417

Intake Cover (b)
59 6696536@1417 1.05 1.27

Zuiger Pin
60 6696944@1417 3.33 4.02

Zuiger
61 6696531@1417 6.88 8.32

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
62 6698386@1417

Cylinder Packing
63 6696530@1417 1.05 1.27

Zuiger Ring
64 6696532@1417 2.10 2.54

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
65 6684590@1417 2.15 2.60

Moer
66 6696879@1417 1.05 1.27

Ring D7
67 6696880@1417 1.05 1.27

Starter Pawl
68 6698603@1417 1.20 1.45

Veer
69 6685335@1417 1.05 1.27

Magneto Rotor
70 6698601@1417 13.80 16.70

Retaining Ring D4
71 6685336@1417 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (b)
72 6698872@1417 16.09 19.47

Olie Keerring
73 6684607@1417 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
74 6684608@1417 3.80 4.60

Shim
75 6696946@1417 1.68 2.03

Shim
76 6696945@1417 1.68 2.03

Krukas
77 6699043@1417 31.76 38.43

Crank Case Ass'y (a)
78 6698729@1417 18.84 22.79

Crank Case Packing
79 6696539@1417 1.05 1.27

Knock Pin 4x12
80 6696947@1417 1.05 1.27

Clutch (b)
81 6699173@1417 7.50 9.08

Clutch Drum
82 6699040@1417 9.60 11.62

Kogellager 6002zc3
83 6698740@1417 4.20 5.08

Veerring D15 (10 Stuks)
84 939544@1417 2.13 2.57

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
85 6688643@1417 1.15 1.39

Tapschroef D5x20 Zwart
86 302089@1417 1.05 1.27

Muffler Protector
87 6698876@1417 16.78 20.30

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
88 887021@1417

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
89 6695495@1417 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x20 (w/button)
90 6698988@1417 1.20 1.45

Fixation Plate (a)
91 6699047@1417 1.04 1.26

Fixation Plate (b)
92 6699048@1417 1.04 1.26

Niet meer leverbaar, geen vervanging
93 6699052@1417

Niet meer leverbaar, geen vervanging
94 6699037@1417

Tapping Screw D4.5x16
96 6698878@1417 1.20 1.45

Plate (old 795-04063-20)
97 6685189@1417 1.15 1.39

Starthendel
98 6693227@1417 3.30 3.99

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
99 6693168@1417 2.31 2.80

Hex. Socket Hd. Bolt M5x20 (w/button)
100 6698988@1417 1.20 1.45

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
101A 6684675@1417 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-0651h-20)
102 6693072@1417 5.11 6.19

Damper Spring (old 758-01761-20)
103 6685183@1417 4.45 5.38

CAM PLATE (OLD 759-0174M-20)
104 6685182@1417 3.30 3.99

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
105 6684679@1417 2.15 2.60

Niet meer leverbaar, geen vervanging
106 6698622@1417

Luchtkeerschot
107 6698624@1417 1.20 1.45

Niet meer leverbaar, geen vervanging
108 6698402@1417

Tank Cap Chain
109 6698732@1417 1.20 1.45

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
110 6688156@1417 1.15 1.39

Brandstofleiding
111 6698873@1417 5.10 6.17

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
112 6698875@1417

Clip
114 6696949@1417 1.68 2.03

Pomp Filter
115 6698874@1417 12.00 14.52

Cushion Rubber
116 6698615@1417 2.10 2.54

Tank
117 6698613@1417 5.70 6.90

Screw (b)
119 6600883@1417 1.95 2.36

Screw (c)
120 6600884@1417 2.85 3.45

Primer Pump
121 6600889@1417 14.85 17.97

Pump Body Ass'y
122 6600876@1417 7.95 9.62

Pump Packing
123 6600879@1417 5.40 6.53

Pump Diaphragm
124 6600880@1417 3.15 3.81

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
125 6684700@1417 4.29 5.19

Pump Cover
126 6600877@1417 5.55 6.72

High Speed Needle Ass'y
127 6600887@1417 14.03 16.97

Metaring Lever Spring
128 6600885@1417 2.85 3.45

Hinge Pin (old 605-25001-20)
129 6685219@1417 1.15 1.39

Metaring Diaphragm Ass'y
130 6600881@1417 15.26 18.47

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
131 6685222@1417 4.45 5.38

Swivel (oud 539-25120-20)
132 6684697@1417 6.44 7.79

Throttle Valve Ass'y
133 6600878@1417 28.33 34.27

Stop Ring (oud 489-25100-20)
134 6684696@1417 2.15 2.60

Washer
135 6600886@1417 2.85 3.45

Needle Valve (old 603-25012-20)
136 6685215@1417 5.28 6.38

Screw (a)
137 6600882@1417 1.95 2.36

Metaring Lever Spring
138 6600888@1417 4.20 5.08

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
139 6685220@1417 2.31 2.80

Carburetor Ass'y Wyga-1
140 6600875@1417 35.20 42.59

Handle (old 6698748)
142 6699079@1417 5.25 6.35

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5x40
143 6698885@1417 1.80 2.18

Spring Washer M5
144 6698884@1417 1.80 2.18

Brake Axis Washer
145 6698749@1417 1.20 1.45

Handle (a)
146 6698880@1417 8.10 9.80

Spring (a)
148 6696348@1417 1.05 1.27

Lock Lever
149 6699055@1417 1.04 1.26

Regulateur
150 6699053@1417 1.04 1.26

Schakelaar Blokkering
151 6696344@1417 1.05 1.27

Throttle Lever Spring
152 6696345@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
153 6696940@1417

Handle (b)
154 6699051@1417 3.60 4.36

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
155 305812@1417 1.04 1.26

Gaskabel
156 6698627@1417 2.10 2.54

Protection Tube
157 6698738@1417 1.20 1.45

Stop Switch Cord
158 6699058@1417 1.04 1.26

Stop Switch Cord
159 6699059@1417 1.20 1.45

Fixation Plate (b)
160 6699049@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
161 6698766@1417

Ring
162 6684639@1417 2.15 2.60

U-nut M5
163 6699108@1417 1.65 2.00

Support Plate
167A 6699064@1417 1.04 1.26

Ring M6 (10 Stuks)
168 949432@1417 1.05 1.27

Blade Ass'y 620mm (old 6699061)
169A 6600398@1417 65.86 79.69

Blade Ass'y 620mm
169B 6600451@1417 65.86 79.69

Hex. Socket Hd. Bolt M5x8 (w/flange)
170 6699065@1417 1.04 1.26

Guard Plate
171 6699062@1417 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt M6x25 (w/button)
172 6699113@1417 1.65 2.00

Ring (a)
173 6699114@1417 1.04 1.26

Washer M7
174 6699111@1417 1.04 1.26

Shoulder Button Bolt M5x25
175 6699109@1417 1.65 2.00

Shoulder Button Bolt M5x31
176 6699179@1417 2.10 2.54

Blade Case (for 620mm)
177 6698948@1417 4.20 5.08

Handle Bracket
178 6699041@1417 1.50 1.82

Niet meer leverbaar, geen vervanging
179 6696359@1417

Ring
180 6685407@1417 1.05 1.27

Seal Lock Hex. Socket Bolt M (w/washers)
181 6699044@1417 1.04 1.26

Niet meer leverbaar, geen vervanging
182 6699070@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
183 6698772@1417

Hex. Socket Hd. Bolt M6x25 (w/button)
184 6699113@1417 1.65 2.00

Guide Plate (b) (old 6699063)
185A 6600418@1417 1.20 1.45

Cam Rod
186 6698987@1417 2.10 2.54

Tandwiel
187 6699066@1417 17.05 20.63

Felt Packing (b)
188 6699068@1417 1.04 1.26

Felt Packing (c)
189 6699067@1417 1.04 1.26

Gear Case Packing
190 6699042@1417 1.04 1.26

Tandwielkast (b)
191 6699071@1417 10.50 12.70

Hex. Socket Hd. Bolt M5x14 (w/sp.washer)
192 6699069@1417 1.04 1.26

Lower Plate
194 6600013@1417 10.05 12.16

Geleidingsplaat 620mm
195 6600012@1417 9.45 11.43

Hedge Trimmer Blade (c) 620 Mm
196 6600014@1417 22.83 27.62

Hedge Trimmer Blade (c) 620 Mm
196A 6600452@1417 22.83 27.62

Mes Geleidingsplaat 620 Mm
197 6600360@1417 4.35 5.26

Ring (b)
198 6699112@1417 1.04 1.26

Geleidingsplaat
199 6600362@1417 2.10 2.54

Carbureteur Pakking
201 6698405@1417 2.10 2.54

Carburetor Heat Panel Ass'y
202 6600891@1417 3.15 3.81

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 6698756@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.