Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCH22EC2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Hikoki TCH22EC2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Cover Fixing Bolt Comp.
1 6698730 3.15 3.81

Luchtfilterkap
2 6698609 2.10 2.54

Reinigingsspons
3 6690365 1.15 1.39

Choke Valve
4 6698608 1.20 1.45

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
5 307224 1.05 1.27

Cleaner Body
6 6698606 2.10 2.54

Choke Handle
7 6698607 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
8 309470

Throttle Adjust Screw
9 6699087 7.80 9.44

Set Screw (b)
10 6699088 1.04 1.26

Set Screw (d)
11 6699100 1.05 1.27

Syringe
12 6699098 4.20 5.08

Primer Base
13 6699097 28.19 34.11

Pump Gasket
14 6699096 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
15 6699095

Strainer
16 6699080 1.50 1.82

Guide Pin Roller
17 6699103 2.55 3.09

Syringe Retainer
18 6699099 2.55 3.09

Set Screw (e)
19 6699101 1.05 1.27

Ball Plug Retainer
20 6699104 2.55 3.09

Adjusting Screw (main Mixture)
21 6699105 8.25 9.98

Metering Lever Spring
22 6699083 1.50 1.82

Pin
23 6699082 1.05 1.27

Metering Diaphragm
24 6699091 8.70 10.53

Metering Cover
25 6699093 6.15 7.44

Set Screw (c)
26 6699094 1.05 1.27

Post
27 6699089 6.00 7.26

Rotor Cover
28 6699086 42.08 50.91

Retaining Ring (e-type) For D2.5 Shaft
29 6699090 1.04 1.26

O-ring
30 6699102 5.25 6.35

Inlet Needle Valve
31 6699081 7.05 8.53

Set Screw (a)
32 6699085 1.04 1.26

Metering Lever
33 6699084 1.65 2.00

Metering Gasket
34 6699092 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
35 6699078

Moer M6 (10 Stuks)
36 949567 1.05 1.27

Carburetor Insulator
37 6698387 3.15 3.81

Intake Packing (a) (old 6698605)
38A 6600456 1.65 2.00

Ring
39 6698700 1.20 1.45

Carbureteur Pakking
40 6698816 1.80 2.18

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
41 6698844 1.20 1.45

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
42 6698388 1.05 1.27

Cord
43 6699060 1.04 1.26

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M4x12
44 6698879 1.20 1.45

Cilinder Afdekkap
45 6698871 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
46 6699180

Plug Cap
47 6698548 2.10 2.54

Cord Insulation Tube
48 6699175 1.20 1.45

Bobine
49 6698602 39.88 48.25

Bougie Bmr7a
50A 6699316 8.91 10.78

Bougie (oud 6685052)
50A 6699322 2.48 2.99

Cilinder
51 6698597 30.53 36.94

Cover Packing
52 6696534 1.05 1.27

Intake Cover (a)
53 6696535 1.05 1.27

Seal Lock Screw M4x10
54 6696835 1.20 1.45

Hitteschild
55 6698617 2.10 2.54

Uitlaat
56 6698632 8.40 10.16

Ring M6 (10 Stuks)
57 949432 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
58 6696819

Intake Cover (b)
59 6696536 1.05 1.27

Zuiger Pin
60 6696944 3.33 4.02

Zuiger
61 6696531 6.88 8.32

Niet meer leverbaar
62 6698386

Cylinder Packing
63 6696530 1.05 1.27

Zuiger Ring
64 6696532 2.10 2.54

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
65 6684590 2.15 2.60

Moer
66 6696879 1.05 1.27

Ring D7
67 6696880 1.05 1.27

Starter Pawl
68 6698603 1.20 1.45

Veer
69 6685335 1.05 1.27

Magneto Rotor
70 6698601 13.80 16.70

Retaining Ring D4
71 6685336 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (b)
72 6698872 16.09 19.47

Olie Keerring
73 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
74 6684608 3.80 4.60

Shim
75 6696946 1.68 2.03

Shim
76 6696945 1.68 2.03

Krukas
77 6699043 31.76 38.43

Crank Case Ass'y (a)
78 6698729 18.84 22.79

Crank Case Packing
79 6696539 1.05 1.27

Knock Pin 4x12
80 6696947 1.05 1.27

Clutch (b)
81 6699173 7.50 9.08

Clutch Drum
82 6699040 9.60 11.62

Kogellager 6002zc3
83 6698740 4.20 5.08

Veerring D15 (10 Stuks)
84 939544 2.13 2.57

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
85 6688643 1.15 1.39

Tapschroef D5x20 Zwart
86 302089 1.05 1.27

Muffler Protector
87 6699174 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
88 887021

Tail Pipe
89 6698782 4.20 5.08

Fixation Plate (a)
90 6698634 2.10 2.54

Machineschroef M4x12 Zwart
91A 935196 1.04 1.26

Fixation Plate (b)
92 6699073 1.04 1.26

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
93 6695495 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x16
95 6698878 1.20 1.45

Plate (old 795-04063-20)
96 6685189 1.15 1.39

Starthendel
97 6693227 3.30 3.99

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
98 6693168 2.31 2.80

Hex. Socket Hd. Bolt M5x20 (w/button)
99 6698988 1.20 1.45

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
100A 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-0651h-20)
101 6693072 5.11 6.19

Damper Spring (old 758-01761-20)
102 6685183 4.45 5.38

CAM PLATE (OLD 759-0174M-20)
103 6685182 3.30 3.99

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
104 6684679 2.15 2.60

Recoil Starter Ass'y
105 6698622 24.75 29.95

Luchtkeerschot
106 6698624 1.20 1.45

Tank Dop Compleet
107 6698402 4.20 5.08

Tank Cap Chain
108 6698732 1.20 1.45

Fuel Grommet
109 6698931 3.45 4.17

Brandstofleiding
110 6698873 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
111 6698875

Clip
113 6696949 1.68 2.03

Pomp Filter
114 6698874 12.00 14.52

Cushion Rubber
115 6698615 2.10 2.54

Tank
116 6698613 5.70 6.90

Hex. Socket Hd. Bolt (w/flange) M6x32
141 6698814 1.20 1.45

Front Handle
142 6698776 7.35 8.89

Frame
144 6698777 13.35 16.15

Damper
146 6698778 1.20 1.45

Handle (a)
147 6698880 8.10 9.80

Flexible Shaft
148 6698945 13.80 16.70

Spring (a)
149 6696348 1.05 1.27

Lock Lever
150 6699055 1.04 1.26

Regulateur
151 6699053 1.04 1.26

Schakelaar Blokkering
152 6696344 1.05 1.27

Throttle Lever Spring
153 6696345 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
154 6696940

Handle (b)
155 6699051 3.60 4.36

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
156 305812 1.04 1.26

Gaskabel
157 6698627 2.10 2.54

Protection Tube
158 6698738 1.20 1.45

Stop Switch Cord
159 6699058 1.04 1.26

Stop Switch Cord
160 6699059 1.20 1.45

Hex. Socket Hd. Bolt (w/flange) M6x22
161 6698815 1.20 1.45

Clip
162 6696359 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
163 6698766

Ring
164 6684639 2.15 2.60

U-nut M5
165 6699108 1.65 2.00

Support Plate
169A 6699064 1.04 1.26

Ring M6 (10 Stuks)
170 949432 1.05 1.27

Veerhouder
171 6698779 2.10 2.54

Hex. Socket Hd. Bolt (w/flange) M5x10
172 6698781 1.20 1.45

Anti-trilveer
173A 6600480 2.70 3.27

Blade Ass'y 620mm (old 6699061)
174A 6600398 65.86 79.69

Blade Ass'y 780mm
174A 6600410 77.00 93.17

Blade Ass'y 620mm
174B 6600451 65.86 79.69

Blade Ass'y 780mm
174B 6600453 77.00 93.17

Hex. Socket Hd. Bolt M5x8 (w/flange)
175 6699065 1.04 1.26

Guard Plate
176 6699062 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt M6x25 (w/button)
177 6699113 1.65 2.00

Ring (a)
178 6699114 1.04 1.26

Washer M7
179 6699111 1.04 1.26

Shoulder Button Bolt M5x25
180 6699109 1.65 2.00

Shoulder Button Bolt M5x31
181 6699179 2.10 2.54

Blade Case (for 780mm)
182 6698785 4.20 5.08

Blade Case (for 620mm)
182 6698948 4.20 5.08

Tandwielkast (a)
183 6699074 37.54 45.42

Niet meer leverbaar
184 6698772

Hex. Socket Hd. Bolt M6x25 (w/button)
185 6699113 1.65 2.00

Guide Plate (b) (old 6699063)
186A 6600418 1.20 1.45

Cam Rod
187 6698987 2.10 2.54

Tandwiel
188 6699066 17.05 20.63

Felt Packing (b)
189 6699068 1.04 1.26

Felt Packing (c)
190 6699067 1.04 1.26

Gear Case Packing
191 6699042 1.04 1.26

Tandwielkast (b)
192 6699071 10.50 12.70

Hex. Socket Hd. Bolt M5x14 (w/sp.washer)
193 6699069 1.04 1.26

Lower Plate
194 6600013 10.05 12.16

Geleidingsplaat 620mm
195 6600012 9.45 11.43

Geleidingsplaat 780mm
195 6600015 11.10 13.43

Hedge Trimmer Blade (c) 620 Mm
196 6600014 22.83 27.62

Hedge Trimmer Blade (d) 780 Mm
196 6600016 22.83 27.62

Hedge Trimmer Blade (c) 620 Mm
196A 6600452 22.83 27.62

Hedge Trimmer Blade (d) 780mm
196A 6600454 22.83 27.62

Mes Geleidingsplaat 620 Mm
197 6600360 4.35 5.26

Mes Geleidingsplaat 780 Mm
197 6600361 5.10 6.17

Ring (b)
198 6699112 1.04 1.26

Geleidingsplaat
199 6600362 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
501 6698756

Bottom Cover Set
601 6600487 17.05 20.63

Bottom Cover (c) Ass'y
602 6600481 10.95 13.25

Sealing Sponge (a)
603 6600482 1.20 1.45

Sealing Sponge (e)
604 6600483 2.10 2.54

Sealing Sponge (f)
605 6600484 1.04 1.26

Sealing Sponge (g)
606 6600485 1.04 1.26

Heat Protection Panel
607 6600486 2.70 3.27

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.