Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCH22EPAP


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TCH22EPAP

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 6697680

Niet meer leverbaar
2 6697961

Screw M4 (black)
3A 6699780 1.04 1.26

Muffler Protector Since 11 2013
4A 6600337 9.45 11.43

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
5 6684638 2.15 2.60

Ring
6 6684639 2.15 2.60

Muffler
7 6699935 42.65 51.61

Hitteschild
8A 6600320 1.35 1.63

Hex. Hole Bolt M5x20/s (old 994-61050-205/305583/6
9 6695491 1.15 1.39

Bougie Bmr7a
10A 6699316 8.91 10.78

Niet meer leverbaar
11 6696922

Intake Cover (a)
12 6696535 1.05 1.27

Hex. Hole Bolt 4x12ws (old 994-64040-125)
13 6695507 1.15 1.39

Screw 5x16/ps (old 994-15050-162)
14 6695386 1.15 1.39

Ring (old 182-0186a-20)
15 6684600 2.15 2.60

Intake Cover (b)
16 6696536 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
17 6696920

Niet meer leverbaar
18 6697962

Swivel (oud 539-25120-20)
19 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
20 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
21 6684695 4.29 5.19

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
22 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
23 6684693 8.58 10.38

Pump Body
24 6699942 14.38 17.39

Metealing Lever Spring
25 6696323 4.63 5.60

Control Lever (old 473-25001-20)
26 6685217 3.30 3.99

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
27 6684691 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
28 6684689 6.44 7.79

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
29 6684688 8.58 10.38

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
30 6684698 4.29 5.19

Throttle Valve Comp. (old 488-25145-80)
31 6684883 18.75 22.69

Niet meer leverbaar
32 6695670

Main Jet #32
33 6699943 5.11 6.19

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
34 6684700 4.29 5.19

Needle Valve (old 603-25012-20)
35 6685215 5.28 6.38

Niet meer leverbaar
36 6691305

Hinge Pin (old 605-25001-20)
37 6685219 1.15 1.39

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
38 6684690 18.00 21.78

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
39 6684687 16.34 19.77

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
40 6684699 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
41 6696933

Niet meer leverbaar
42 6699016

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
43 6698844 1.20 1.45

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
44 6684616 2.15 2.60

Throttle Wire Fixing Plate (old 878-06620-20)
45 6684629 4.29 5.19

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
46 6684615 2.15 2.60

Carburetor Ass'y
47 6698960 40.24 48.69

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
48 6691337 1.15 1.39

Plus Screw 5x60ws (old 994-16050-601)
49 6695431 1.15 1.39

Luchtfilter Element
50 6690347 4.45 5.38

Air Cleaner Cap (old 424-00025-20)
51 6690139 4.45 5.38

Luchtfilter
52 6698961 5.45 6.59

Niet meer leverbaar
53 6697682

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
54 6686118 4.45 5.38

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
55 6684590 2.15 2.60

Zuiger Pin
56 6696944 3.33 4.02

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
57 6684899 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
58 6697686

Niet meer leverbaar
59 6696925

Olie Keerring
60 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
61 6684608 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
62 6699017

Knock Pin 4x12 (old 999-05041-203)
63 6695521 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
64 6684681 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
65 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
66 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
67 6684685 4.29 5.19

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
69 6684679 2.15 2.60

Cam Plate (old 759-0651h-20)
70 6684678 6.44 7.79

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
71 6684677 8.58 10.38

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
73A 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
74 6684673 19.06 23.07

Starthendel
76 6684680 2.15 2.60

Screw 4x16/ps (old 994-15040-162)
78 6695374 1.15 1.39

Muffler Rear Cover
80 6600339 4.65 5.63

Tapping Screw D4x10
81 6600325 1.04 1.26

Muffler Heat Cover Since 11 2013
82 6600340 5.40 6.53

Tapping Screw D4
101 6697190 1.04 1.26

Handle (b)
102 6696487 3.45 4.17

Lock Lever
103 6696490 1.04 1.26

Lever
104 6696488 1.04 1.26

Spring
105 6698819 1.04 1.26

STOP SWITCH (OLD 170-04063-80)
106 6685239 3.30 3.99

Stop Switch Cord
107 6698820 2.80 3.39

Protection Tube
108 6698822 1.04 1.26

Throttle Wire
109 6698821 4.13 4.99

Handle (a)
110 6696486 3.45 4.17

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
111 6684667 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
112 6684709 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
113 6684666 4.29 5.19

Pipe Holder (a)
114 6698643 2.10 2.54

Pipe Holder (b)
115 6698644 2.10 2.54

Anti-viberatie rubber
116 6684665 4.29 5.19

Clutch Drum Comp. (old 289-52200-80)
118 6684663 19.06 23.07

Step Bolt (old 357-00601-20)
119 6689627 1.15 1.39

Ring
120 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
121 6689528 1.15 1.39

Clutch Set
122 6697655 6.76 8.18

Niet meer leverbaar
123 6697619

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
124 6684612 2.15 2.60

Ring M8 (old 992-01080-011)
125 6684611 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
126 6695508 1.15 1.39

Bobine
127 6699286 37.66 45.57

Niet meer leverbaar
128A 6601421

Metal Fitting Of Plug Cap
129 6699933 1.65 2.00

Cord
130 6698992 1.98 2.39

Cord
131 6697690 1.98 2.39

Vliegwiel
132 6699289 25.71 31.11

Stop Ring C-12 Outer
133 6684664 2.15 2.60

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
134 6684636 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
135 6698970

Fuel Pipe 3x5x90 (old 700-03005-09) New
136 6692358 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
137 6697846 1.04 1.26

Tank Dop Compleet
138A 6698402 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
139 6684625

Tank For Usa
140 6696552 22.83 27.62

Niet meer leverbaar
141 6684620

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
142 6684619 2.15 2.60

Stand
143 6696556 2.10 2.54

Flange Bolt
144 6696557 1.05 1.27

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
161 6695175 1.15 1.39

Ring
162 6684639 2.15 2.60

Support Plate (old 462-32286-20)
163 6690744 11.23 13.58

Hex. Hole Bolt 6x12 (old 990-53060-125)
164 6695078 1.15 1.39

Ring
165 6684822 2.15 2.60

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
166 6688643 1.15 1.39

Afdicht Rubber
167 6686659 1.15 1.39

Plus Bolt 6x14 (old 990-23060-141)
168 6695016 1.15 1.39

Waarschuwingssticker (a)
170 6694538 2.10 2.54

Hex. Hole Bolt 4x8 (old 990-51040-085)
171 6695035 1.15 1.39

Gear Case Cover A (old 327-32280-20)
172 6689167 1.15 1.39

Handle (old 210-32286-20)
173 6688089 4.45 5.38

Hex Hole Button Screw 6x15 (old 990-53060-153)
174 6695079 1.15 1.39

Kogellager 608ddmc2eps2s
175 608DDM 5.55 6.72

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
176 6695293 1.15 1.39

Gear Shaft
177 6698957 45.23 54.72

Kogellager 608vv
178 333945 1.80 2.18

Front Handle (old 210-33160-22/6688095/6688094)
184 6688096 7.75 9.38

Hex. Hole Bolt 5x55 (old 990-51050-553)
186 6695056 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
187 6684834 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
188 6684918 2.15 2.60

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
189 6684714 2.15 2.60

Ring
190 6695194 1.15 1.39

Bracket A (old 215-32243-20)
191 6688103 2.31 2.80

Level Mark (old 923-33700-20)
192 6684851 2.15 2.60

Main Pipe L=945
195 6699930 32.53 39.36

Main Pipe L=600
195 6699931 28.29 34.23

Drive Shaft 633l (old 343-32243-20)
196 6689439 12.88 15.58

Drive Shaft, 978l (old 343-32292-20)
196 6689440 14.68 17.76

Cap (a)
198 6698515 2.10 2.54

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
199 6695042 1.15 1.39

Afdicht Rubber
200 6686669 1.15 1.39

ANGLE LIMITTER (OLD 222-32286-20)
201 6688159 2.31 2.80

Handle Knob A Comp. (old 512-32286-80)
202 6691200 3.30 3.99

Gear Case A,24 Dia (old 300-32287-21)
203 6688653 30.25 36.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
204 6684709 2.15 2.60

Pinion
205 6698958 13.70 16.58

STOP RING S-12, OUTER (OLD 993-52012-002)
207 6695302 1.15 1.39

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
208 6684732 2.15 2.60

Cutter Cover (old 138-33168-20)
211 6687301 8.41 10.18

Protection Plate
212A 6601208 13.86 16.77

Cutter Guide 625.5mm (old 122-32286-21)
213 6687125 24.20 29.28

Cutter (old 120-32287-21/6696516)
214 6687079 46.29 56.01

Ring
215 6687187 1.15 1.39

Bout
216 6687162 1.15 1.39

Flensmoer
217 6695170 1.15 1.39

Bracket B (old 216-32243-20/6686103)
218 6688104 3.30 3.99

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
219 6684835 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
220 6685075

Spacer (old 296-32286-20)
221 6688633 1.15 1.39

Hex. Hole Flush Bolt 6x25 (old 990-52060-255)
222 6695075 1.15 1.39

Afdicht Rubber
223 6686647 1.15 1.39

Cam-rod Holding Plate (old 105-32280-20)
224 6686826 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
225 6695484 1.15 1.39

Bout
226 6687158 1.15 1.39

Stop Ring E-6 (old 993-55060-000)
227 6695310 1.15 1.39

Gear
228 6698959 21.78 26.35

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
229 6695294 1.15 1.39

Kogellager
230 6695525 6.93 8.38

Hex Hole Flush Screw 6x16 (old 990-52060-165)
231 6695073 1.15 1.39

Afdicht Rubber
232 6686666 1.15 1.39

Cam-rod Guide Plate (old 075-32280-20)
233 6686611 1.15 1.39

Cam Shaft Comp. (old 100-32282-81 & 6686789)
235 6686790 36.15 43.74

Niet meer leverbaar
236 6698772

Gear Case Cover (b)
237 6699737 20.11 24.34

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
238 6684595 2.15 2.60

Special Washer
239 6699934 1.04 1.26

Gear Case Packing
240 6699733 1.04 1.26

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
501 6685997 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
502 6684813

Niet meer leverbaar
503 6684766

REPAIR KIT (A-1)
601 6600043 35.48 42.92

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.