Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCM75EBP


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TCM75EBP

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Krukas
1 6699801 30.53 36.94

Naaldlager (a)
2 6699803 3.60 4.36

Crank Case Packing
3 6699800 1.04 1.26

Kogellager 6202c3
4 6202C3 4.35 5.26

Olie Keerring
5 6698914 3.15 3.81

Crank Case (a)
6 6600364 94.60 114.47

Fan Guide
7 6699875 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
8 6699925

Set Bolt M5
9 6600374 1.80 2.18

Set Bolt M5x25
10 6699871 1.20 1.45

Earth Cord
11A 6696567 2.10 2.54

Bout ( 10 Stuks )
12 949812 2.40 2.90

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5
13 6600365 1.80 2.18

Magneto Rotor (old 6699808)
14A 6600458 12.90 15.61

Starter Pawl Spring
15A 6600477 1.05 1.27

Ring 0.8
16 6696857 1.05 1.27

Starter Pawl
17 6699811 1.04 1.26

Bout
19 6696878 1.05 1.27

Moer M8
20 6698581 1.20 1.45

Cord
21 6699812 1.04 1.26

Ring
22 6698700 1.20 1.45

Ignition Coil Ass'y
23 6699809 26.40 31.94

Cord Set
24 6600434 11.25 13.61

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
27 6698388 1.05 1.27

Seal Lock Hex. Socket Button Bolt M5x10
28 6699909 1.20 1.45

Cover Plate
29 6699908 4.20 5.08

Tensioner Bolt
30 6699907 2.10 2.54

Tensioner Plate
31 6699904 2.10 2.54

Tensioner Spring
32 6699906 1.20 1.45

Tension Nut
33 6699905 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
34 6699928

Niet meer leverbaar
35 6699926

Clutch
36 6699823 20.90 25.29

Clutch Flange
37 6699822 4.20 5.08

Vilt Pakking
38 301946 1.04 1.26

Clutch Housing
39 6699821 12.90 15.61

Belt
40 6699877 10.65 12.89

Kogellager 6001dducmps2s (oud 980925)
41 6001DD 6.45 7.80

Shim
42 6696946 1.68 2.03

Ring
43 6685072 1.15 1.39

Crank Case (b)
44 6600366 128.01 154.90

Hex. Socket Hd. Bolt M5x16 (w/washers)
45 6699826 1.05 1.27

Tensioner Base
46 6699825 1.20 1.45

Moer M6
47A 329934 1.73 2.09

Bolt M8
48 6699902 1.20 1.45

Water Supply Hose
50 6699910 1.20 1.45

Veerring D40
52 948391 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
53 6203DD 7.65 9.26

Bb Collar
54 6699880 2.10 2.54

Felt
55 6699879 1.20 1.45

Bolt M5 (s)
56 6699896 1.20 1.45

Wheel Guard Spring
57 6699895 1.20 1.45

Borgmoer M5 (oud 949566z)(10 Stuks )
58 949566 1.04 1.26

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
59 949425 1.05 1.27

Spring Holder
60A 6601390 2.85 3.45

Chain Bar Bolt
61 6699881 2.10 2.54

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (w/sp.washer)
62 6699176 1.04 1.26

Arm
63 6600367 64.08 77.53

Stopper Holder
64 6699883 1.20 1.45

Stopper Rubber (2 Pcs) (old 6600368)
65A 6600442 2.10 2.54

Collar
66 6699866 1.20 1.45

Arm Plate
67 6600396 1.80 2.18

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (precote)
68 6696836 1.20 1.45

Plate (a)
69 6699885 2.10 2.54

Damper (a)
70 6699886 2.10 2.54

Set Bolt M5x16
71 6699889 1.20 1.45

Handle (w)
72 6699888 2.10 2.54

Cap Nut
73 6699892 2.10 2.54

Water Supply Joint (b)
74 6699891 1.20 1.45

Lock Nut
75 6699912 1.20 1.45

Water Supply Hose
76 6699911 1.20 1.45

Nozzle Bolt
77 6699893 4.20 5.08

Bout
78 996399 1.04 1.26

Stopper Holder
79 6600375 1.80 2.18

Wheel Guard (14')
80 6699920 93.09 112.64

Water Supply Joint (a)
81 6699890 1.20 1.45

Wheel Mark Label (14")
82 6600377 1.80 2.18

Flange (a)
83 6699894 18.56 22.46

Spindle
84 6699882 11.85 14.34

Wheel Washer
85 6699897 5.70 6.90

Spindle Collar
86 6699898 3.15 3.81

Flange Washer
87 6699901 1.20 1.45

Hose Holder
89 6600457 1.04 1.26

Woodruff Key
90 6600459 1.04 1.26

Magneto Rotor Set
91 6600460 13.65 16.52

Cam Complete Set
92 6600469 7.05 8.53

Starter Grommet
93 6600471 5.85 7.08

Tapping Screw D4x16
94 6600466 1.04 1.26

Starter Rope
95 6600468 7.65 9.26

Rope Ass'y
96 6600467 8.85 10.71

Reel Complete Set
97 6600470 21.04 25.46

Niet meer leverbaar
98 6600465

O-ring (s-12)
99 875638 1.65 2.00

Pulley Washer
100 6600495 1.04 1.26

Tank Dop Compleet
101 6698854 4.20 5.08

Tank Cap Packing (old 630-3252k-20/6685386)
102 6685179 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
103 6699828

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
104 6685139 5.94 7.18

BRANDSTOFLEIDING
105 6698722 9.75 11.80

Fuel Pipe
106A 6601460 2.25 2.72

Schroef D4x25 Zwart
107 304035 1.04 1.26

Tank Mark Label
108 6698921 1.20 1.45

Tank Mark Label (25:1)
108 6698922 1.20 1.45

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
109 305812 1.04 1.26

Air Vent Cap
110 6699838 1.20 1.45

Tank Dop Compleet
111 6600370 14.70 17.79

Fuel Grommet
112 6698931 3.45 4.17

Return Grommet (old 6684627)
113 6697846 1.04 1.26

Achtergreep
114 6699827 26.68 32.28

Long Nut M6
116 6699852 1.20 1.45

Front Handle
117 6699842 22.83 27.62

Tapschroef D6
118 6696872 1.05 1.27

Inbus Bout M6x20
119 881722 1.80 2.18

Anti-trilveer
120 6699849 1.20 1.45

Front Adapter
121 6699847 14.25 17.24

Grip End (b)
122 6699844 1.20 1.45

Hex. Socket Hd. Bolt M6x50
123 6699819 1.04 1.26

Uitlaat
124 6699816 31.08 37.60

Hitteschild
125 6699815 1.80 2.18

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M6x20
126 6698899 1.20 1.45

Ring
127 6685068 1.15 1.39

Exhaust Pipe
128 6699818 1.04 1.26

Exhaust Gasket
129 6699817 1.04 1.26

Trigger Lockout Collar
130 6699836 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
131 6699922

Needle Pin D3
132 6699834 1.20 1.45

Throttle Lever Spring
133 6699833 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
134 6699921

Throttle Rod
135 6699863 1.20 1.45

Cilinder Afdekkap
136 6699865 9.15 11.07

Brandstofleiding
137 6698908 4.65 5.63

D6 Clip
138 6685311 1.05 1.27

Pump Filter Body Ass'y (old 675-11657-90/6692282/6
139 6692285 7.26 8.79

Veerhouder
140 6699851 2.10 2.54

Anti-trilveer
141 6699824 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
142 6699320

Decomp Cap
143 6600378 3.45 4.17

Decomp.
144 6698541 22.83 27.62

Grip End (a)
145 6699843 1.20 1.45

Cylinder (old 6600371)
146A 6600478 60.64 73.37

Insulator Clip
147 6699862 1.20 1.45

Insulator Plate
148 6699858 2.10 2.54

Carburetor Insulator
149 6699860 8.85 10.71

Brandstofleiding (fkm)
150 6699857 6.15 7.44

Carburetor Ass'y (c3m)
151 6699856 62.70 75.87

Screw (d)
152 6600385 3.45 4.17

Pump Cover
153 6600386 10.35 12.52

Pump Gasket
154 6600387 3.45 4.17

Pump Diaphragm
155 6600388 3.45 4.17

Strainer
156 6600389 5.10 6.17

Screw (e)
157 6600390 3.45 4.17

Pin
158 6699082 1.05 1.27

Metealing Lever Spring
159 6600391 3.45 4.17

Inlet Needle Valve
160 6699081 7.05 8.53

Metering Lever
161 6699084 1.65 2.00

Metealing Chamber Gasket
162 6600392 5.10 6.17

Metealing Diaphragm
163 6600393 9.75 11.80

Metealing Chamber Cover
164 6600394 42.76 51.74

Set Screw (c)
165 6699094 1.05 1.27

Brandstofleiding
166 6698873 5.10 6.17

Square Nut (b) M5
167 6699859 1.20 1.45

Inbusbout M6x25
168 991712 1.05 1.27

Cylinder Packing
169 6600397 3.45 4.17

Piston Ring
170 6699806 2.10 2.54

Cir Clip
171 6699805 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
172 6699804

Zuiger Pin
173 6699802 1.65 2.00

Water Supply Connector
174 6699913 9.60 11.62

Mounting Plate
175 6699914 1.20 1.45

Valve
176 6699915 10.65 12.89

Coupler
177 6699916 3.15 3.81

Grommet
178 6698787 1.80 2.18

Throttle Lock Pin
179 6699829 1.20 1.45

Carbureteur Pakking
180 6699855 1.20 1.45

Carburetor Bracket
181 6699854 4.20 5.08

Pre Filter
182 6699872 5.10 6.17

Caution Label (eng)
183 6600382 3.45 4.17

Cleaner Knob
184 6699874 2.10 2.54

Knob Packing
185 6698570 1.20 1.45

Start Label (cm75) (ex)
186 6600381 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
187 6699924

Rubber Rope
188 6699870 2.10 2.54

Cleaner Box (a)
189 6699869 14.25 17.24

RUBBEREN PEN
190 931701 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
191 6699923

Choke Rod Rubber
192 6685369 1.05 1.27

Paper Filter
193 6699868 6.90 8.35

Nylon Filter
194 6699867 4.20 5.08

Hex. Socket Hd. Bolt M5x55 (w/washers)
195 6699861 1.20 1.45

Stop Switch
196A 6601275 1.35 1.63

Switch Cover
197 6698400 1.05 1.27

Throttle Lock Pin Spring
198 6699830 1.20 1.45

Throttle Lock Cap
199 6699831 1.20 1.45

Rear Foot
200 6699839 2.10 2.54

Anti-trilveer
201 6699840 1.20 1.45

Lower Guard
202 6699841 6.60 7.99

Muffler Guard (old 6600395)
203A 6600443 42.49 51.41

FRONT FOOT RUBBER (B)
205A 6601393 1.50 1.82

FRONT FOOT PLATE (B)
206A 6601392 2.25 2.72

Hex. Socket Hd. Bolt M5 (w/washers)
207 6600372 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
207A 6698386

Idle Sponge
208 6600056 1.05 1.27

Band
209 6698943 1.20 1.45

Earth Cord Set
210 6601373 1.35 1.63

Spring Holder
211 6601391 3.75 4.54

Ring (b)
212 6699112 1.04 1.26

Front Foot Holder (old 6601365)
213 6601394 6.15 7.44

Combi Box Spanner 13x19
501 6698582 4.65 5.63

Niet meer leverbaar
502 6699918

Niet meer leverbaar
503 875769

Adapter Collar
504 6699919 6.30 7.62

Niet meer leverbaar
505 402729

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.