Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki TCP-210'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCP-210


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen tekening 2
Klik voor vergroting

Onderdelen tekening 3
Klik voor vergroting

Onderdelen tekening 4
Klik voor vergroting

Onderdelen tekening 5
Klik voor vergroting

Onderdelen tekening 6
Klik voor vergroting

Onderdelen tekening 7
Klik voor vergroting

Onderdelen tekening 8
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki TCP-210

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-06500-91)
1 6687476@1417 4.45 5.38

Spark Plug Ass'y Bpm7a
2A 6699318@1417 6.76 8.18

Cylinder Set (old 001-0650a-90)
3 6685480@1417 40.24 48.69

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586@1417 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-06500-20)
5 6685744@1417 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118@1417 4.45 5.38

Piston Set, Spare (old 030-06500-90)
7 6685891@1417 24.20 29.28

Piston Set (old 030-0650a-90)
7 6685892@1417 20.11 24.34

Zuiger Pin
8A 6696944@1417 3.33 4.02

Piston Pin Circlip (old 039-01620-20)
9 6686028@1417 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-0650a-80)
10 6686206@1417 80.31 97.18

Bobine
12 6695939@1417 38.26 46.30

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
13 6695407@1417 1.15 1.39

Insulator Tube 50l (old 250-06500-20)
14 6684597@1417 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-0650a-90)
31 6686576@1417 40.24 48.69

Crank Case Gasket (old 090-06500-20)
32 6686720@1417 1.15 1.39

Olie Keerring
33 6684607@1417 4.29 5.19

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
34 6695535@1417

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
35 6684604@1417 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
35 6684605@1417 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
35 6689177@1417 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
35 6689178@1417 1.15 1.39

Anti-viberatie rubber
36 6691822@1417 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
37 6684786@1417 2.15 2.60

Vliegwiel
38 6687389@1417 26.16 31.66

Ring M8 (old 992-01080-011)
39 6684611@1417 2.15 2.60

Ring
40 6684971@1417 1.04 1.26

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
41 6684612@1417 2.15 2.60

Intake Pipe Gasket (old 403-06500-20)
61 6689891@1417 1.15 1.39

Carb. Insulator Set,spare (old 404-06500-90)
62 6689966@1417 6.93 8.38

Machine Screw (w/washers) M5x25 (old 6695424)
63 317751@1417 2.70 3.27

Carburetor Gasket (old 402-06500-20)
64 6689839@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
65 6695670@1417

Cleaner Body Comp. (old 423-06500-81/6690118) For
66 6690119@1417 4.45 5.38

Collar 7.5 (old 470-06500-20)
67 6690804@1417 1.15 1.39

Choke Valve (old 528-06500-20)
68 6691272@1417 2.31 2.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
69 6684658@1417

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
70 6690843@1417 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
71 6684662@1417 2.15 2.60

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
72 6684660@1417 2.15 2.60

Reinigingsspons
73 6690364@1417 1.15 1.39

Luchtfilterkap
74 6690415@1417 5.28 6.38

Special Screw (old 380-0637c-20)
75 6689737@1417 1.15 1.39

Carburateurset
76 6690483@1417 54.30 65.70

Fuel Pipe 3x5x130 (old 700-53005-13 & 6692377)
77 6692417@1417 1.15 1.39

Shield Tube Ass'y (old 223-06500-90)
78 6685247@1417 2.31 2.80

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
79 6684619@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
80 6684620@1417

Fuel Tank (old 591-0650c-21) New
82 6691567@1417 10.23 12.37

Niet meer leverbaar, geen vervanging
83 6691768@1417

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
84 6692244@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
85 6695505@1417 1.15 1.39

Air Vent Ass'y (old 564-06611-90)
86 6691389@1417 10.23 12.37

Air Vent Valve Ass'y (old 646-06612-90)
88 6692171@1417 4.95 5.99

Pump Filter Body Ass'y (old 675-0608a-90/6692276/6
89 6692279@1417 5.61 6.79

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
90 6684628@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
91 6684625@1417

Muffler Protector (old 738-0650a-20)
101 6692796@1417 6.28 7.59

Muffler Gasket (old 737-06500-20)
102 6692744@1417 1.15 1.39

Warmteschild
103 6687252@1417 2.31 2.80

Niet meer leverbaar, geen vervanging
104 6692571@1417

Ring
105 6684661@1417 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
106 6685114@1417 1.15 1.39

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
107 6692883@1417 1.15 1.39

Tail Pipe Comp. (old 721-0650a-80) New
108 6692661@1417 8.91 10.78

Ring
109 6685109@1417 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
110 6684636@1417 2.15 2.60

Bolt 4x12ps (old 994-25040-128)
111 6695441@1417 1.15 1.39

Ventilatorhuis
131 6687012@1417 16.79 20.31

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
132 6684675@1417 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-06097-20)
133 6693066@1417 3.30 3.99

Ring
134 6693422@1417 1.15 1.39

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
135 6693633@1417 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-06500-90 & 6693401)
136 6693405@1417 4.45 5.38

Grommet (old 203-0604a-20)
137 6688050@1417 1.15 1.39

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
138 6693168@1417 2.31 2.80

Starthendel
139 6693237@1417 1.15 1.39

Screw 4x16/ps (old 994-15040-162)
140 6695374@1417 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
141 6684684@1417 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-06500-20)
142 6693319@1417 2.31 2.80

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
162 6684698@1417 4.29 5.19

Swivel (oud 539-25120-20)
163 6684697@1417 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
164 6684696@1417 2.15 2.60

Throttle Valve Comp. (old 488-25146-80)
165 6690935@1417 20.11 24.34

O-RING (OUD 550-25100-20)
166 6684695@1417 4.29 5.19

Main Jet #41.5 (old 599-200aw-41/6691846)
167 6691885@1417 5.11 6.19

Main Jet #40 (old 599-2000w-40)
167 6691845@1417 4.45 5.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
168 6691457@1417 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
169 6684693@1417 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
170 6691242@1417 2.31 2.80

Circuit Plate (old 522-25100-20)
171 6691234@1417 3.30 3.99

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
172 6684700@1417 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25152-80)
173 6691432@1417 34.19 41.37

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
174 6685220@1417 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
175 6690827@1417 11.71 14.17

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
176 6685222@1417 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
177 6691312@1417 1.15 1.39

End-plate (old 300-31240-20)
191 6688639@1417 34.19 41.37

Handle A (old 090-31249-20)
193 6686732@1417 19.36 23.43

Hex. Hole Bolt 5x25 (old 990-51050-253)
194 6695051@1417 1.15 1.39

Ring
195 6689684@1417 2.31 2.80

Flensmoer
196 6695171@1417 1.15 1.39

Coupling Flange (old 333-0650a-20) New
197 6689247@1417 5.78 6.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
198 6695358@1417

Gaskabel
199 6693909@1417 4.45 5.38

Throttle Lever, 16 Dia. (old 870-02201-91)
200 6693683@1417 5.11 6.19

End Plate A (old 300-31249-20)
221 6688640@1417 34.19 41.37

O-ring G140 (old 999-67140-010)
222 6695688@1417 4.45 5.38

Handle A (old 090-31249-20)
223 6686732@1417 19.36 23.43

Bolt 5x25 (old 990-21050-250)
224 6694976@1417 1.15 1.39

Ring
225 6689684@1417 2.31 2.80

Flensmoer
226 6695171@1417 1.15 1.39

Coupling Flange (old 333-0650a-20) New
227 6689247@1417 5.78 6.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
228 6695337@1417

Gaskabel
229 6693909@1417 4.45 5.38

Throttle Lever, 16 Dia. (old 870-02201-91)
230 6693683@1417 5.11 6.19

Casing (old 330-31240-20)
251 6689179@1417 54.30 65.70

Volute Chamber Gasket A (old 311-31249-20/6689038)
256 6689039@1417 4.95 5.99

Tapping Bolt 8x40p (old 994-73084-013) New
260 6695517@1417 3.00 3.63

Bolt 6x20s (old 994-24060-201)
261 6695440@1417 2.31 2.80

Impeller Shaft Shim A 0.3 (old 034-31249-20)
265 6685978@1417 2.31 2.80

Casing A (old 330-31249-20)
281 6689180@1417 56.26 68.08

Volute Chamber A (old 310-31249-20)
282 6689002@1417 24.20 29.28

Impeller A (old 031-31249-20)
283 6685958@1417 24.20 29.28

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
284 6689132@1417

Mechanical Seal Ass'y A (old 160-31249-90)
285 6687496@1417 24.20 29.28

Volute Chamber Gasket A (old 311-31249-20/6689038)
286 6689039@1417 4.95 5.99

Suction Palte Packing (old 350-31249-80)
287 6689535@1417 11.55 13.98

Priming Plug Ass'y (old 360-31249-90/6689659)
288 6689660@1417 13.36 16.17

Flange Bolt 8x35 (old 994-51080-350)
290 6695480@1417 1.15 1.39

Flange Bolt 6x16 (old 994-51060-160)
291 6695477@1417 1.15 1.39

Water Coupling Ass'y A (old 050-31249-90/6686318+6
292 6686258@1417 14.06 17.02

Coupling Packing (old 054-31249-20) Tcp210
293 6686340@1417 3.30 3.99

Impeller Shaft Shim A 0.3 (old 034-31249-20)
294 6685978@1417 2.31 2.80

Bed A (old 080-31249-20)
311 6686629@1417 28.14 34.05

Cushion Rubber A (old 312-31249-20)
312 6689060@1417 2.31 2.80

Tapping Screw 5x14 (old 993-14051-412) New
313 6695260@1417 2.31 2.80

Tapping Screw 5x14 (old 993-11051-402)
313 6695251@1417 1.15 1.39

Wire Band 33 (old 132-31223-20/6687219)
314 6687218@1417 1.15 1.39

Filter Comp. A (old 100-31249-80)
315A 6686782@1417 7.59 9.18

Suction Hose A 3m (old 180-31251-20)
316 6687937@1417 62.01 75.04

Combi Box Spanner 13x19 Plus (old 829-20000-80)
317 6684979@1417 4.29 5.19

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.