Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCS33EB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TCS33EB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Chain Bar Clamp Nut
1 6685416 1.05 1.27

Name Plate New
2 6696332 1.20 1.45

Side Cover Sub Ass'y
3 6685406 8.85 10.71

BRAKE SUPPORT ASS'Y
4 6685387 4.05 4.90

Brake Link Ass'y
5 6685388 4.05 4.90

Brake Link Cover
6 6685392 1.05 1.27

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
7 305812 1.04 1.26

Brake Spring (old 6685167)
8 6685389 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
9 6685362

Clutch Housing
10 6685403 10.20 12.34

Naaldlager
11 6685361 4.05 4.90

Ring
12 6685414 1.05 1.27

Krukas Ring
13 6685360 2.10 2.54

Remband
14 6685390 4.05 4.90

Tapping Screw D3
15 6685415 1.05 1.27

Chain Puller
16B 6698986 13.35 16.15

Geleidingsplaat
17A 6685394 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
18A 6697852

Niet meer leverbaar
18A 6697854

Niet meer leverbaar
18A 6697889

Niet meer leverbaar
19 6685259

Niet meer leverbaar
19 6685261

Niet meer leverbaar
19 6685395

Niet meer leverbaar
19A 6696993

Niet meer leverbaar
19A 6696994

Cilinder
20 6685405 56.65 68.55

Bougie (oud 6685085)
21A 6699317 6.76 8.18

Bougie (oud 6685086)
21A 6699319 8.91 10.78

Pakking
25 6685318 1.05 1.27

Intake (a)
26A 6698897 6.90 8.35

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M4x10
27A 6696860 1.05 1.27

Carburetor Insulator
28A 6698898 2.10 2.54

O-ring
29 6696316 1.20 1.45

Pulse Guide
30 6685321 1.05 1.27

Carburetor (c) Wlb-3 Till April 2011 (old 6685435/
31A 6685437 96.94 117.29

Carburetor Ass'y (e) Wlb-5
31B 6698683 96.94 117.29

Cleaner Support (old 6685323)
32A 6696843 4.20 5.08

Tapschroef D5x20 Zwart
33 302089 1.05 1.27

Ring
34 6685408 1.05 1.27

Hex. Socket Hd. Bolt M5x45
35 6696317 1.20 1.45

Idle Adjusting Screw
36A 6696318 14.85 17.97

Idle Adjusting Screw
36 6699731 3.80 4.60

Passage Gasket
37A 6696319 5.11 6.19

Passage Plate
38A 6696320 22.99 27.81

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
39A 6684692 29.19 35.32

Pump Body
40A 6696322 27.23 32.94

Body Ass'y Pump
40 6699645 13.76 16.65

Niet meer leverbaar
41A 6691305

Metealing Lever Spring
42 6696323 4.63 5.60

Control Lever (old 473-25001-20)
43 6685217 3.30 3.99

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
44 6684690 18.00 21.78

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
45 6685220 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
46 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
47A 6684699 2.15 2.60

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
48A 6684693 8.58 10.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
49 6684700 4.29 5.19

Needle Valve (old 603-25012-20)
50 6685215 5.28 6.38

Hinge Pin (old 605-25001-20)
51 6685219 1.15 1.39

Ring
52A 6698700 1.20 1.45

Bobine
53B 6699989 16.36 19.80

Hex. Socket Hd. Bolt M4x18 (w/washers)
54 6696326 1.20 1.45

Cord (b) (old 6685338)
55A 6699991 1.05 1.27

Zuiger Ring (xr1-1856)
56A 6685331 4.05 4.90

Cir Clip
57 6685326 1.05 1.27

Zuiger
58 6685325 7.65 9.26

Zuiger Pin
59 6685327 1.05 1.27

Crank Worm Ass'y
62 6685396 76.73 92.84

Worm
63 6685330 4.50 5.44

Olie Keerring
64 6685329 2.10 2.54

Ball Bearing
65 6685328 3.00 3.63

Krukas
66 6685324 43.86 53.07

Niet meer leverbaar
67A 6699993

Retaining Ring D4
68 6685336 1.05 1.27

Magneto Rotor
69B 6699990 5.85 7.08

Veer
70 6685335 1.05 1.27

Starter Pawl
71 6685334 1.05 1.27

Ring
72 6685410 1.05 1.27

Moer
73 6685337 1.05 1.27

D6 Clip
74 6685311 1.05 1.27

Brandstofleiding
75A 6698715 9.75 11.80

Fuel Grommet
76 6685308 1.05 1.27

Pomp Filter
77A 6600351 2.70 3.27

Crank Case
78 6685339 4.50 5.44

Hex. Socket Bolt M5
79 6685412 1.05 1.27

Damper (b)
80 6685313 2.10 2.54

Ring
81 6685407 1.05 1.27

Oil Filter Body Ass'y (old 486-32710-90)
82 6685249 2.31 2.80

Oil Filter Body
83 6685310 1.05 1.27

Damper Set Bolt
84 6685413 1.05 1.27

Afstandsbus
85 696314 3.45 4.17

Damper (a)
86 6696327 4.20 5.08

Chain Catcher
87 6685363 1.05 1.27

VELKAM
88B 6696329 10.20 12.34

Choke Rod Rubber
89 6685369 1.05 1.27

Choke Knop
90 6685368 1.05 1.27

Stop Switch
91A 6601275 1.35 1.63

Motorhuis
92 6685307 27.50 33.28

Cord (a)
93 6685365 1.05 1.27

Air Vent Valve (b)
94 6685370 2.10 2.54

Air Vent Sponge
95 6685371 1.05 1.27

Tank Cap Packing (old 630-3252k-20/6685386)
96A 6685179 1.15 1.39

Tank Dop Compleet
97B 6698358 4.20 5.08

Tank Dop Compleet
97A 6698854 4.20 5.08

D3 Needle Roller
98 6685391 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
99 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
100B 6601421

Niet meer leverbaar
101 6699186

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5x16
121A 6699415 1.80 2.18

Exhaust Pipe
122B 6699412 1.04 1.26

Gauze Fixing Plate (b)
123B 6699414 1.04 1.26

Uitlaatgaasje
124A 6699413 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
125A 6699411

Muffler Packing
126 6685346 2.10 2.54

Luchtfilterkap
127 6685382 2.10 2.54

Cleaner Knob
128A 6696849 1.20 1.45

Thlottle Rod (old 6685366)
129A 6696846 2.10 2.54

Rear Handle Grip
130A 6698805 1.05 1.27

Schakelaar Blokkering
131 6685350 1.05 1.27

Throttle Lever Spring (old 6685349)
132A 6600341 1.04 1.26

Spring Pin 5x25 (old 993-26005-254)
133 6685282 1.15 1.39

Regulateur
134 6685348 1.05 1.27

Inner Cap Ass'y
135A 6685351 4.50 5.44

Beugelhandgreep
137A 6698997 9.15 11.07

Luchtfilter Element
138 6685378 8.10 9.80

Shutter Plate
139 6685381 1.05 1.27

Caution Label (d) New
141 6696335 2.10 2.54

Caution Label (e) New
141 6696336 2.10 2.54

Brake Handle
142 6685373 5.85 7.08

Brake Lever Spring
143 6685374 1.05 1.27

Naaldroller
144 6685356 1.05 1.27

Pump Case (old 6685353)
145A 6699118 7.50 9.08

Pump Gear Spring
146 6685355 1.05 1.27

Pump Gear
147 6685354 2.10 2.54

Olieleiding
148 6685357 3.00 3.63

Pump Cover
149 6685359 1.05 1.27

Pipe Joint
150 6685358 1.05 1.27

Luchtkeerschot
151A 6600345 1.04 1.26

Fuel Grommet
152 6698931 3.45 4.17

Recoil Starter (old 6685424)
160B 6696847 20.90 25.29

Niet meer leverbaar
160C 6698684

Tanaka Label New
161 6696339 1.20 1.45

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
162 305558 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
167 6698847

Tank Mark Label
171 6698921 1.20 1.45

Tank Mark Label (25:1)
171 6698922 1.20 1.45

Set Screw
173 6699475 1.04 1.26

Reel
174 6699481 1.95 2.36

SPIRAL SPRING CASE
175 6699480 6.00 7.26

Set Screw
176 6699476 1.04 1.26

Cam Plate
177 6699478 1.95 2.36

Damper Spring
178 6699479 1.65 2.00

REEL
179 6699485 2.40 2.90

Starter Rope
180 6699468 1.04 1.26

Starter Rope
180 6699469 1.04 1.26

Rope Stopper
181 6699465 1.04 1.26

Starter Knob
182 6699467 1.95 2.36

Starter Handle Ass'y
183 6699471 3.15 3.81

Starter Handle Ass'y
183 6699473 3.15 3.81

Fan Case
184 6699486 7.80 9.44

Fan Case
184A 6699494 11.10 13.43

Hd. Bout M4x10 (met Ring)
185 329983 1.65 2.00

Exhaust (c) Ass'y (old 6699406)
186A 6601475 33.41 40.43

Muffler Set (repair)
186 6699407 9.30 11.25

Muffler Set (repair)
186 6699408 11.40 13.79

Magneto Set
187A 6600344 34.93 42.26

Cord Insulation Tube
188 6600343 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 6685401

Niet meer leverbaar
501 6685439

Niet meer leverbaar
501 6685440

Combi Box Spanner
502 6685402 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
601A 6696993

Niet meer leverbaar
601A 6696994

Niet meer leverbaar
601 6696995

VELKAM
602 6696329 10.20 12.34

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.