Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCS33ED


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TCS33ED

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
1 305812 1.04 1.26

Knaldemper Afdekkap
2 6696821 7.95 9.62

Caution Label (hot)
3 6698864 1.20 1.45

Luchtfilter Element (b)
4 6699969 3.45 4.17

Luchtfilter Element (a)
5 6699968 3.30 3.99

Hex Socket Hd. Bolt M5x45 (10 Pcs)
6 949824 3.90 4.72

Ring
7 6685408 1.05 1.27

Cleaner Support
8 6699966 1.04 1.26

Carburator Ass'y
9 6699976 49.23 59.56

Screw (old 514-25001-20)
10 6685210 1.15 1.39

Idle Adjust Spring (old 463-25006-20)
11 6685297 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25016-20)
12 6685298 2.31 2.80

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
13 6685218 2.31 2.80

Hinge Pin (old 605-25001-20)
14 6685219 1.15 1.39

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
15 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
16 6684690 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
17 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25012-20)
18 6685223 1.15 1.39

Pump Cover
19 6600091 11.05 13.37

Pump Gasket (old 577-25007-20)
20 6685212 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25006-20)
21 6685213 4.45 5.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
22 6684700 4.29 5.19

Needle Valve (old 603-25012-20)
23 6685215 5.28 6.38

Valve Spring (old 477-25343-20)
24 6685216 2.31 2.80

Control Lever (old 473-25001-20)
25 6685217 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt M4
26 6698792 1.20 1.45

Intake
27 6699951 4.65 5.63

Pakking
28 6699952 1.04 1.26

Seal Lock Hex. Socket Bolt M (w/washers)
29 6699044 1.04 1.26

Clutch (old 6696809)
30 6600316 10.95 13.25

Clutch Housing Comp. (old 310-32710-20/6695996)
31 6685144 14.53 17.58

Naaldlager
32 6685361 4.05 4.90

Ring
33 6685414 1.05 1.27

Krukas Ring
34 6685360 2.10 2.54

Oliepomp Deksel
35 6699610 2.80 3.39

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
36 302086 1.05 1.27

Naaldroller
37 6685356 1.05 1.27

Idol Sponge
38 6696793 1.20 1.45

Oil Pump Adjuster
39 6699960 1.65 2.00

Adjuster Spring
40 6699961 1.04 1.26

Bolt Washer M4 (black)
41 323210 1.05 1.27

Adjuster Cap
42 6699959 1.04 1.26

Naaldroller
43 6600046 1.04 1.26

Pump Gear (ed)
44 6699957 1.95 2.36

Pump Gear Spring (ed)
45 6699958 1.04 1.26

Pump Case (old 6685353)
46 6699119 7.50 9.08

Pump Ass'y
47 6600085 15.54 18.80

Air Vent Sponge
48 6685371 1.05 1.27

Olieleiding
49 6696811 2.10 2.54

Pipe Joint
50 6685358 1.05 1.27

Motorhuis
51 6600084 35.61 43.09

Screw M4 (w/washers) Black
52 6600048 1.04 1.26

Packing Plate
53 6698861 1.20 1.45

Muffler Special Packing (s)
54 6698862 1.20 1.45

Exhaust Pipe
55 6696816 1.20 1.45

Muffler Special Packing
56 6696818 1.20 1.45

Gauze Fixing Plate
57 6696817 1.20 1.45

Uitlaatgaasje
58 6696815 1.20 1.45

Muffler
59 6600050 4.65 5.63

Muffler Packing
60B 6600445 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
61 6696819

Ring M6 (10 Stuks)
62 949432 1.05 1.27

Tank Mark Label
63 6698921 1.20 1.45

Tank Mark Label (25:1)
63 6698922 1.20 1.45

Protection Sheet
64 6600047 1.04 1.26

Inner Cap Ass'y
65 6685351 4.50 5.44

Tank Dop Compleet
66 6698854 4.20 5.08

Tank Cap Packing (old 630-3252k-20/6685386)
67 6685179 1.15 1.39

Tank Dop Compleet
68 6698358 4.20 5.08

Bout ( 10 Stuks )
69 949812 2.40 2.90

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
70 6696766 2.10 2.54

Brandstofleiding (fkm)
71 6698907 7.95 9.62

D6 Clip
72 6685311 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
73 6699320

Cylinder
74 6600083 54.59 66.05

Cord Insulation Tube L100
75 6600051 1.04 1.26

Cord Insulation Tube
76 6699175 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
77 6696771

Cord
78 6600052 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt M4x18 (w/washers)
79 6696326 1.20 1.45

Metal Fitting Of Plug Cap (a)
80 6696772 1.20 1.45

Ring
81 6698700 1.20 1.45

Bobine
82 6699977 26.26 31.78

Cord (a)
83 6699948 1.04 1.26

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
84 6696765 2.10 2.54

Cir Clip
85 6685326 1.05 1.27

Zuiger
86 6698806 13.36 16.17

Zuiger Ring (xr1-1856)
87 6685331 4.05 4.90

Zuiger Pin (oud 6685079)
88 6696764 1.20 1.45

Crank Worm Ass'y
89 6698853 66.55 80.53

Worm
90 6685330 4.50 5.44

Olie Keerring
91 6685329 2.10 2.54

Ball Bearing
92 6685328 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
93 6696762

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
94 6684899 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
95 6698386

Crank Case
96 6696767 5.70 6.90

Magneto Sub Ass'y
97 6600090 36.71 44.42

Retaining Ring D4
98 6685336 1.05 1.27

Magneto Rotor Comp.
99 6600053 8.85 10.71

Veer
100 6685335 1.05 1.27

Starter Pawl
101 6685334 1.05 1.27

Ring D7
102 6696880 1.05 1.27

Moer
103 6696879 1.05 1.27

Geleidingsplaat (c)
104A 6600346 1.65 2.00

Schroef
105 958715 1.04 1.26

Zijdeksel
121 6600086 13.95 16.88

Brake Support Plate
122 6696782 4.20 5.08

Brake Lever Spring
123 6696783 1.20 1.45

Brake Handle
124 6699972 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
125 6600080

Brake Link Cover
126 6696779 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
127 6600076

Chain Bar Clamp Nut
128 6685416 1.05 1.27

Chain Puller
129 6698986 13.35 16.15

Geleidingsplaat (b) (oud 6685157)
130 6696784 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
131 6697854

Niet meer leverbaar
131 6697889

Niet meer leverbaar
132 6696994

Niet meer leverbaar
132 6696995

Schroef
133 958715 1.04 1.26

Tapschroef D3
134 696352 1.13 1.36

Remveer
135 6600054 1.04 1.26

Brake Link Ass'y
136 6685388 4.05 4.90

Remband
137 6685140 14.53 17.58

D3 Needle Roller
138 6685391 1.05 1.27

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
139 305812 1.04 1.26

Luchtfilterkap
140 6699970 2.70 3.27

Cleaner Knob
141 6699971 1.04 1.26

Rear Handle Grip
142 6699965 1.65 2.00

Schakelaar Blokkering
143 6685350 1.05 1.27

Throttle Lever Spring (old 6685349)
144A 6600341 1.04 1.26

Spring Pin 5x25 (old 993-26005-254)
145 6685282 1.15 1.39

Stop Switch
146A 6601275 1.35 1.63

Start Label (cs33ed) Ex
147 6600082 1.05 1.27

Damper (a)
148 6696327 4.20 5.08

Afstandsbus
149 696314 3.45 4.17

Damper Set Bolt
150 6685413 1.05 1.27

Choke Lever (old 495-56300-20)
151 6685206 1.15 1.39

Trekstang
152 6699964 1.05 1.27

Grommet
153 6698787 1.80 2.18

Throttle Lever (vermilion)
154 6698916 1.20 1.45

Motorhuis Kap
155 6699974 1.20 1.45

Grommet
156 6698787 1.80 2.18

Veerhouder
157 6698409 2.10 2.54

Damper Set Bolt (a)
158 6699962 1.05 1.27

Anti-trilveer
159 6698428 2.10 2.54

Fuel Grommet (old 701-72930-20)
160 6696167 1.15 1.39

Brandstofleiding
161 6699975 1.95 2.36

Fuel Pipe
162 6600055 1.05 1.27

Moer M6
163 329934 1.73 2.09

Achtergreep
164 6699963 9.90 11.98

Idle Sponge
165 6600056 1.05 1.27

Fuel Pipe 2.5x4x90 (old 700-02504-09)
166 6685267 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
167 6685139 5.94 7.18

Protection Sheet
168 6600047 1.04 1.26

Fuel Grommet
169 6685308 1.05 1.27

Air Vent Valve (b)
170 6685370 2.10 2.54

Tapschroef D5x15
171 6698456 1.05 1.27

Velkam
172 6699973 1.80 2.18

Tapschroef D5x15
173 6698456 1.05 1.27

Chain Catcher
174 6699950 1.04 1.26

Pomp Filter
175A 6600351 2.70 3.27

D6 Clip
176 6685311 1.05 1.27

Oil Filter Body
177 6685310 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
178 6696804

Ring
179 6685407 1.05 1.27

Brandstofleiding
180 6698715 9.75 11.80

Starter Handle Ass'y
181 6600061 2.55 3.09

Rope Stopper
182 6699465 1.04 1.26

Starter Knob
183 6699467 1.95 2.36

Starter Rope (ns)
184 6600060 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
185 6600068

Luchtkeerschot
186 6600089 2.55 3.09

Set Screw (ns)
187 6600062 1.04 1.26

Cam Plate (ns)
188 6600064 1.95 2.36

Reel (ns)
189 6600065 12.15 14.70

Spiral Spring (ns
190 6600063 5.85 7.08

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
191 305558 1.04 1.26

Ring
192 6685408 1.05 1.27

Front Handle
193 6699967 6.30 7.62

Niet meer leverbaar
194 6698865

Damper Set Bolt
195 6698859 1.20 1.45

RECOIL STARTER ASS'Y (NS) NEW SEP
196 6699955 21.45 25.95

Niet meer leverbaar
501 6685439

Niet meer leverbaar
501 6685440

Combi Box Spanner
502 6685402 3.15 3.81

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.