Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCS33EDTP


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TCS33EDTP

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Air Cleaner Base (old 436-56300-20)
1 6685225 1.15 1.39

Hex Socket Hd. Bolt M5x45 (10 Pcs)
2 949824 3.90 4.72

Reinigingsspons (b)
3 6696826 1.20 1.45

Luchtfilter Element
4 6685230 3.30 3.99

Luchtfilter Element
5 6685231 3.30 3.99

Reinigingsspons
6 6696825 1.20 1.45

Luchtfilterkap
7 6696785 4.20 5.08

Cleaner Knob
8 6696786 1.20 1.45

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
9 305812 1.04 1.26

Knaldemper Afdekkap
10 6696821 7.95 9.62

Clutch (old 6696809)
11A 6600316 10.95 13.25

Clutch Housing
12 6698856 14.25 17.24

Naaldlager
13 6685361 4.05 4.90

Ring
14 6685414 1.05 1.27

Krukas Ring
15 6685360 2.10 2.54

Oliepomp Deksel
16A 6699610 2.80 3.39

Naaldroller
17 6685356 1.05 1.27

Pump Gear
18 6685354 2.10 2.54

Pump Gear Spring
19 6685355 1.05 1.27

Pump Case (old 6685353)
20A 6699119 7.50 9.08

Pump Ass'y (old 6696788)
21A 6699120 9.30 11.25

Seal Lock Bolt M5x15 (old 990-54050-155)
22 6685136 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
23 6698849

Intake
24 6696794 4.20 5.08

Hex. Hole Bolt M4
25A 6698792 1.20 1.45

Pulse Guide (old 431-32970-20)
26 6685203 1.15 1.39

Motorhuis Kap
27 6696812 3.15 3.81

Cleaner Body
28 6696792 4.65 5.63

Carburator Ass'y
30 6696795 83.60 101.16

Inlet Spacer
31 6698857 1.20 1.45

Screw (old 514-25001-20)
32 6685210 1.15 1.39

Pump Body (old 575-25028-20/6696844)
33 6685211 8.41 10.18

Pump Gasket (old 577-25007-20)
34 6685212 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25006-20)
35 6685213 4.45 5.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
36 6684700 4.29 5.19

Needle Valve (old 603-25012-20)
37 6685215 5.28 6.38

Valve Spring (old 477-25343-20)
38 6685216 2.31 2.80

Control Lever (old 473-25001-20)
39 6685217 3.30 3.99

Idle Adjust Spring (old 463-25006-20)
40 6685297 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25016-20)
41 6685298 2.31 2.80

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
42 6685218 2.31 2.80

Hinge Pin (old 605-25001-20)
43 6685219 1.15 1.39

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
44 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
45 6684690 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
46 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25012-20)
47 6685223 1.15 1.39

Idol Sponge
48 6696793 1.20 1.45

Choke Lever (old 495-56300-20)
49 6685206 1.15 1.39

Protective Coil
50 6698699 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
51 6698850

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
52 6685139 5.94 7.18

Air Vent Sponge
53 6685371 1.05 1.27

Air Vent Valve (b)
54 6685370 2.10 2.54

Olieleiding
55 6696811 2.10 2.54

Pipe Joint
56 6685358 1.05 1.27

Tapschroef D5x15
57 6698456 1.05 1.27

Chain Catcher
58A 6699950 1.04 1.26

Motorhuis
59A 6696807 34.24 41.43

Machineschroef M4x12 Zwart
60 935196 1.04 1.26

Exhaust Pipe
61 6696816 1.20 1.45

Muffler Special Packing
62 6696818 1.20 1.45

Gauze Fixing Plate
63 6696817 1.20 1.45

Uitlaatgaasje
64 6696815 1.20 1.45

Muffler (w/catalyzer)
65 6696813 32.31 39.10

Muffler Packing
66B 6600445 1.50 1.82

Bout ( 10 Stuks )
67 949812 2.40 2.90

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
68 6696766 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
70 6696819

Ring M6 (10 Stuks)
71 949432 1.05 1.27

Crank Worm Ass'y
72 6698853 66.55 80.53

Worm
73 6685330 4.50 5.44

Olie Keerring
74 6685329 2.10 2.54

Ball Bearing
75 6685328 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
76 6696762

Crank Case
77 6696767 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
78 6698386

Cir Clip
79 6685326 1.05 1.27

Zuiger
80 6698806 13.36 16.17

Zuiger Ring (xr1-1856)
81 6685331 4.05 4.90

Zuiger Pin (oud 6685079)
82 6696764 1.20 1.45

Ring
83 6685103 1.15 1.39

Flywheel Nut (old 066-00000-20)
84 6685104 1.15 1.39

Retaining Ring D4
85 6685336 1.05 1.27

Magneto Rotor Comp.
86A 6600053 8.85 10.71

Veer
87 6685335 1.05 1.27

Starter Pawl
88 6685334 1.05 1.27

Magneto Sub Ass'y
89A 6600090 36.71 44.42

Inner Cap Ass'y
90A 6685351 4.50 5.44

Tank Cap Packing (old 630-3252k-20/6685386)
91 6685179 1.15 1.39

Tank Dop Compleet
92 6698854 4.20 5.08

Cilinder
93A 6601440 44.55 53.91

Niet meer leverbaar
94A 6699320

Bobine
95A 6699999 38.64 46.75

Ring
96 6698700 1.20 1.45

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
98 6696765 2.10 2.54

Metal Fitting Of Plug Cap (a)
99 6696772 1.20 1.45

Cord (a)
100A 6696787 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
101 6696771

Cord (b)
102A 6696791 1.20 1.45

Hex. Socket Hd. Bolt M4x18 (w/washers)
103A 6696326 1.20 1.45

Ring
104 6685226 1.15 1.39

Caution Label (hot)
105 6698864 1.20 1.45

Grommet
106 6698787 1.80 2.18

Protection Sheet
107 6698860 1.20 1.45

Packing Plate
108 6698861 1.20 1.45

Muffler Special Packing (s)
109 6698862 1.20 1.45

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
110 6684899 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
111 6698863

Tank Dop Compleet
112 6698358 4.20 5.08

Ignition Coil Ass'y
113 6601441 32.59 39.43

Niet meer leverbaar
115 6601514

Niet meer leverbaar
116 6601520

Tapping Screw (w/flange) D5x40
121A 6699403 1.04 1.26

Ring 1.0
122 6698858 1.20 1.45

Collar 28.2 (old 6685235)
123 6696800 2.10 2.54

Damper
124 6696775 1.20 1.45

Achtergreep
125 6696774 4.65 5.63

Schakelaar Blokkering
126A 6685244 1.15 1.39

Gaskabel
127 6696797 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
128 6696940

Niet meer leverbaar
129 6698449

Throttle Lever Spring
130 6698691 1.20 1.45

Throttle Lever (old 060-72930-20)
131 6685242 1.15 1.39

Veerhouder
132 6698409 2.10 2.54

Damper Set Bolt
133 6698859 1.20 1.45

Anti-trilveer
134 6698428 2.10 2.54

Moer M8
136 6698581 1.20 1.45

Zijdeksel
137A 6696776 10.65 12.89

Brake Support Plate
138 6696782 4.20 5.08

Brake Lever Spring
139 6696783 1.20 1.45

Brake Link Ass'y
140 6685388 4.05 4.90

Remband
141 6685140 14.53 17.58

D3 Needle Roller
142 6685391 1.05 1.27

Brake Spring (old 6685167)
143 6685389 1.05 1.27

Chain Puller
144A 6698986 13.35 16.15

Geleidingsplaat (b) (oud 6685157)
145 6696784 2.10 2.54

Tapschroef D3
146 696352 1.13 1.36

Schroef
147 958715 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
148A 6697852

Niet meer leverbaar
148A 6697854

Niet meer leverbaar
149 6696993

Niet meer leverbaar
149 6696994

Brandstofleiding
150 6698715 9.75 11.80

Fuel Pipe (fkm) L240
151 6698851 11.55 13.98

Fuel Pipe (fkm) L260
153 6698852 12.05 14.58

Fuel Grommet (old 701-72930-20)
154 6696167 1.15 1.39

Achtergreep (a)
155 6696773 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
156A 6600026

Niet meer leverbaar
157A 6696798

Niet meer leverbaar
158A 6696798

Brake Handle (old 6696778)
158 6698866 6.60 7.99

Brake Link Cover
160 6696779 1.20 1.45

Pomp Filter
161A 6600351 2.70 3.27

D6 Clip
162 6685311 1.05 1.27

Oil Filter Body
163 6685310 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
164 6696804

Ring
165 6685407 1.05 1.27

Luchtkeerschot
166 6696790 2.10 2.54

Recoil Starter (s)
167C 6699417 17.46 21.13

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
168 302086 1.05 1.27

Tanaka Label New
169 6696340 1.20 1.45

Cord Insulation Tube
171 6698457 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
172 6698865

Fuel Grommet
173 6685308 1.05 1.27

Grommet (a)
176 6699404 1.04 1.26

Set Screw
177 6699475 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
178 6699483

SPIRAL SPRING CASE
179 6699480 6.00 7.26

Starter Rope
180 6699469 1.04 1.26

Rope Stopper
181 6699465 1.04 1.26

Starter Knob
182 6699467 1.95 2.36

Starter Handle Ass'y
183 6699473 3.15 3.81

Ventilatorhuis
184 6699490 10.35 12.52

Tapping Screw (w/flange) D4
185 6699947 1.04 1.26

Set Screw
186 6699476 1.04 1.26

Cam Plate
187 6699478 1.95 2.36

Damper Spring
188 6699479 1.65 2.00

Reel
189 6699484 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
501 6685401

Niet meer leverbaar
501 6685439

Combi Box Spanner 13x19
502 6698582 4.65 5.63

Velkam
601 6696827 2.10 2.54

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.