Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCS40EA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TCS40EA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Luchtfilterkap
1 6698424 4.20 5.08

Luchtfilter Element (b)
2 6696908 3.15 3.81

Luchtfilter Element (a)
3 6696907 2.10 2.54

Luchtfilter Element
4 6696891 7.95 9.62

Cover Set Bolt (old 6696903)
5A 6699946 1.04 1.26

ALUMINUM TAPE (A)
6 6698520 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
7 6698462

Cleaner Knob (vermilion)
8 6698425 1.05 1.27

Shutter Plate
9 6696904 1.05 1.27

Seal Lock Screw M4x10
10 6696835 1.20 1.45

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
11 6698407 3.15 3.81

Cover Packing
12 6696852 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
13A 6699320

Pakking
14 6696895 1.05 1.27

INTAKE (OLD 6698419)
15A 6601577 3.00 3.63

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (precote)
16 6696836 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
17 6698524

Carburetor Insulator
18 6698461 4.20 5.08

Carburetor Insulator Rubber
19 6696896 1.05 1.27

Carburator
20 6698433 104.50 126.44

Screw (old 514-25001-20)
21 6685210 1.15 1.39

Pump Gasket (old 577-25007-20)
23 6685212 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25006-20)
24 6685213 4.45 5.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
25 6684700 4.29 5.19

Needle Valve (old 603-25012-20)
26 6685215 5.28 6.38

Valve Spring (old 477-25088-20)
27 6690873 4.45 5.38

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
28 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
29 6684690 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
30 6685222 4.45 5.38

Idle Adjust Spring (old 463-25012-20)
31 6690766 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25016-20)
32 6685298 2.31 2.80

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
33 6685218 2.31 2.80

Control Lever (old 473-25001-20)
34 6685217 3.30 3.99

Hinge Pin (old 605-25001-20)
35 6685219 1.15 1.39

Set Screw (old 548-25012-20)
36 6685223 1.15 1.39

Idle Sponge (old 191-32970-20)
37 6685224 1.15 1.39

D6 Clip
38 6685311 1.05 1.27

Tapschroef D5x20 Zwart
39 302089 1.05 1.27

Cleaner Support
40 6698427 1.05 1.27

Ring
41 6685408 1.05 1.27

Hex. Socket Hd. Bolt M5x45
42 6696317 1.20 1.45

Brandstofleiding
43A 6698721 9.75 11.80

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
44 6698406 3.15 3.81

Ring
45A 6698700 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
46 6698435

Cord (c)
47 6696840 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
48 6698436

Cord (b)
49A 6698974 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
50 6696841

Hex. Socket Hd. Bolt M4x18 (w/washers)
51 6696326 1.20 1.45

Cord Insulation Tube
52 6698457 1.05 1.27

Bout ( 10 Stuks )
53 949812 2.40 2.90

Muffler Protector
54 6698458 1.05 1.27

Muffler Protector Packing
55 6698459 1.05 1.27

Uitlaatgaasje
56 6696874 1.05 1.27

Exhaust Plate
57 6698460 1.05 1.27

Moer M6
58 329934 1.73 2.09

Uitlaat
59 6698410 30.53 36.94

MUFFLER PACKING
61 6698412 4.20 5.08

Square Head Bolt M6
62 6698437 1.05 1.27

Cilinder + Pakking
63 6698430 39.88 48.25

Cylinder Packing
64 6696864 1.05 1.27

Cir Clip
66 6696854 1.05 1.27

Zuiger
67 6698526 30.45 36.84

Zuiger Pin
68 6696855 2.10 2.54

Crank Case Set
69 6698441 34.18 41.35

Olie Keerring
70 6684607 4.29 5.19

Ball Bearing
71 6685328 3.00 3.63

Zuigerpinring
72 6696856 2.10 2.54

Naaldlager
73 6698445 5.10 6.17

Crank Case Packing
74 6696863 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
75 949454 1.04 1.26

Hex. Socket Bolt M5
76 6685412 1.05 1.27

Krukas
77 6696853 45.65 55.24

Shim T 0.2
78 6696865 1.05 1.27

Shim T 0.3
78 6696866 1.05 1.27

Shim T 0.4
78 6696867 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
79 305583

Magneto Sub Ass'y
80 6698414 19.11 23.13

Magneto Rotor
81 6698415 15.68 18.97

Veer (oud 6698417)
82A 6699405 1.05 1.27

Ring 0.8
83 6696857 1.05 1.27

Starter Pawl
84 6696877 2.10 2.54

Bout
85 6696878 1.05 1.27

Ring D7
86 6696880 1.05 1.27

Moer
87 6696879 1.05 1.27

VELKAM
88 6696329 10.20 12.34

Aluminum Tape
89 6698523 2.10 2.54

Motorhuis
90A 6699012 22.55 27.29

Choke Rod Rubber
91 6685369 1.05 1.27

Choke Knop
92 6698463 1.05 1.27

Stop Switch
93A 6601275 1.35 1.63

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
94 6685139 5.94 7.18

Achterdemper
95 6696870 1.05 1.27

Air Vent Valve (b)
96 6685370 2.10 2.54

Air Vent Sponge
97 6685371 1.05 1.27

Tank Cap Packing (old 630-3252k-20/6685386)
98A 6685179 1.15 1.39

Tank Dop Compleet
99B 6698358 4.20 5.08

Tank Dop Compleet
99A 6698854 4.20 5.08

Inlet Manifold Spacer (old 400-32970-20)
100 6685202 3.30 3.99

Pulse Guide (old 6696842)
101A 6699673 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
102 6696839

Veerhouder
113 6698409 2.10 2.54

Tapschroef D6
114 6696872 1.05 1.27

Anti-trilveer
115 6698408 2.10 2.54

Voordemper
116 6696873 1.05 1.27

Pomp Filter
117A 6600351 2.70 3.27

Return Grommet (old 6684627)
118A 6697846 1.04 1.26

Brandstofleiding L70
119A 6699014 1.65 2.00

Inner Cap Ass'y
120A 6685351 4.50 5.44

Fuel Grommet
123A 6698931 3.45 4.17

Brandstofleiding
124A 6698718 9.75 11.80

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
125 305812 1.04 1.26

Rear Handle Grip
126A 6698805 1.05 1.27

Schakelaar Blokkering
127 6685350 1.05 1.27

Throttle Lever Spring (old 6685349)
128A 6600341 1.04 1.26

Spring Pin 5x25 (old 993-26005-254)
129 6685282 1.15 1.39

Achtergreep
130A 6698990 22.83 27.62

Veerhouder
131 6698429 2.10 2.54

Inbus Bout M6x20
132 881722 1.80 2.18

Anti-trilveer
133 6698428 2.10 2.54

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
134 305558 1.04 1.26

Brake Link Cover
135 6698527 1.05 1.27

Brake Link Ass'y
136 6685388 4.05 4.90

Retaining Ring D6
137 955479 1.05 1.27

Remveer
138 6696900 2.10 2.54

D3 Needle Roller
139 6685391 1.05 1.27

Remband
140 6698528 1.05 1.27

Beugelhandgreep
142A 6698989 11.55 13.98

Oliepomp Deksel
143 6696893 2.10 2.54

Olieleiding
144 6696892 1.05 1.27

Oliepomp
145 6696887 24.68 29.86

Brake Lever Spring
146 6685374 1.05 1.27

Brake Handle
148 6685373 5.85 7.08

Chain Bar Clamp Nut
150 6685416 1.05 1.27

Side Case Sub Ass'y (old 6698422)
151B 6699721 10.20 12.34

Niet meer leverbaar
152 6687270

Niet meer leverbaar
152 6687284

Niet meer leverbaar
152 6687296

Niet meer leverbaar
152 6687335

Niet meer leverbaar
153A 6685393

Chain Puller
153B 6698986 13.35 16.15

Geleidingsplaat (b)
154 6696902 2.10 2.54

Tapping Screw D3
155 6685415 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
156 6600427

Niet meer leverbaar
156 6696913

Niet meer leverbaar
156 6696914

Niet meer leverbaar
156 6696915

Niet meer leverbaar
157 6698423

Clutch
158 6696883 14.10 17.06

Ring (b)
159 6696882 2.10 2.54

Clutch Housing
160 6696881 12.45 15.06

Naaldlager
161 6696884 5.10 6.17

Worm
162 6696886 7.28 8.80

Ring
163 6696885 1.05 1.27

Machineschroef M4x16 (10 Stuks)
164 949219 1.20 1.45

Geleidingsplaat (a)
165 6696898 2.10 2.54

Oliedoorvoer
166 6696868 1.05 1.27

Brandstofleiding (oud 6698453)
167A 6698719 9.75 11.80

Ring
168 6685407 1.05 1.27

Oliefilter
169 6698455 1.05 1.27

Oil Filter Body
170 6698536 2.25 2.72

Tapschroef D5x15
171 6698456 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
172 6696894

Luchtkeerschot
173 6696906 2.10 2.54

Recoil Starter Ass'y (old 6698421)
174A 6699497 17.19 20.80

Throttle Ass'y
176 6698825 3.15 3.81

Set Screw
180 6699476 1.04 1.26

Cam Plate
181 6699478 1.95 2.36

Damper Spring
182 6699479 1.65 2.00

REEL
183 6699485 2.40 2.90

SPIRAL SPRING CASE
184 6699480 6.00 7.26

Starter Rope
185 6699469 1.04 1.26

Rope Stopper
186 6699465 1.04 1.26

Starter Knob
187 6699467 1.95 2.36

Starter Handle Ass'y
188 6699473 3.15 3.81

Fan Case
189 6699498 9.45 11.43

Niet meer leverbaar
191 6601575

Niet meer leverbaar
501 6685439

Niet meer leverbaar
501 6696909

Niet meer leverbaar
501 6696910

Combi Box Spanner
502 6685402 3.15 3.81

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.