Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TCS51EA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TCS51EA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Start Label (c51) (ex)
1 6698919 1.20 1.45

Luchtfilterkap (c51)
2 6698568 4.20 5.08

Shutter Plate
3 6698569 1.20 1.45

Cover Set Bolt (old 6696903)
4A 6699189 1.04 1.26

Cilinder Afdekkap
5 6698708 14.30 17.30

Cleaner Knob (vermilion)
6 6698595 1.20 1.45

Knob Packing
7 6698570 1.20 1.45

Luchtfilter Element (b)
8 6698563 4.20 5.08

Luchtfilter Element (a)
9 6698562 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
10 6698449

Ring
11 6696885 1.05 1.27

Veerhouder
12 6698429 2.10 2.54

Inbus Bout M6x20
13 881722 1.80 2.18

Anti-trilveer
14 6698428 2.10 2.54

Damper Set Bolt
15 6685413 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M4x10
16A 324082 1.65 2.00

Seal Lock Screw M4x10
16 6696835 1.20 1.45

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
17 6698539 2.10 2.54

Cover Packing (c51)
18 6698540 1.20 1.45

Exhaust Pipe
19 6698903 1.20 1.45

Uitlaatgaasje
20 6698575 1.20 1.45

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
21 305558 1.04 1.26

Beugelhandgreep
22A 6699026 14.03 16.97

Tapschroef D5x20 Zwart
23 302089 1.05 1.27

Bout ( 10 Stuks )
24 949812 2.40 2.90

Bolt Washer M4 (black)
25 323210 1.05 1.27

Muffler Protector
26 6698904 2.10 2.54

Muffler Protector Gauze
27 6698905 1.20 1.45

Machineschroef M4x16 (10 Stuks)
28 949219 1.20 1.45

Olieleiding
29 6698900 4.65 5.63

Niet meer leverbaar
30 6698554

D6 Clip
31 6685311 1.05 1.27

Hex. Socket Bolt M5
32 6685412 1.05 1.27

Seal Lock Screw M5x12
33 6698901 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
34 6685400

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5x45
35 6698902 1.20 1.45

Muffler Cap
36 6698706 1.20 1.45

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M6x20
37 6698899 1.20 1.45

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (precote)
38 6696836 1.20 1.45

Uitlaat
39 6698574 16.36 19.80

Muffler Packing (c51)
40 6698576 6.60 7.99

Fuel Grommet
41A 6699944 1.04 1.26

Worm Set
42 6600928 8.85 10.71

Fuel Pipe 2.5x4x90 (old 700-02504-09)
43 6685267 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
44 6685139 5.94 7.18

Decomp.
45 6698541 22.83 27.62

Niet meer leverbaar
46A 6699320

Pakking
47 6698549 1.20 1.45

Intake (cs51)
48 6698906 13.35 16.15

Cab. Insulator Rubber
49 6698551 2.10 2.54

Carburetor Insulator (c51)
50 6698552 2.10 2.54

Brandstofleiding (fkm)
51 6698907 7.95 9.62

Carburator Ass'y
52 6698705 114.13 138.09

Screw (old 514-25001-20)
53 6685210 1.15 1.39

Pump Gasket (old 577-25007-20)
54 6685212 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25006-20)
55 6685213 4.45 5.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
56 6684700 4.29 5.19

Needle Valve (old 603-25012-20)
57 6685215 5.28 6.38

Valve Spring (old 477-25088-20)
58 6690873 4.45 5.38

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
59 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
60 6684690 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
61 6685222 4.45 5.38

Idle Adjust Spring (old 463-25012-20)
62 6690766 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25016-20)
63 6685298 2.31 2.80

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
64 6685218 2.31 2.80

Control Lever (old 473-25001-20)
65 6685217 3.30 3.99

Hinge Pin (old 605-25001-20)
66 6685219 1.15 1.39

Set Screw (old 548-25012-20)
67 6685223 1.15 1.39

Brandstofleiding
68 6698908 4.65 5.63

Ring
69 6685408 1.05 1.27

Hex. Socket Hd. Bolt M5x45
70 6696317 1.20 1.45

Cleaner Support (c51)
71A 6698553 2.10 2.54

Brandstofleiding
72 6698721 9.75 11.80

Cilinder
73 6698537 62.70 75.87

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
74 6698538 2.10 2.54

Cylinder Packing
75 6698542 1.20 1.45

Zuiger Ring
76 6698534 9.15 11.07

Zuiger (44) (m)
77 6698909 24.75 29.95

Cir Clip
78 6696854 1.05 1.27

Zuigerpinring
79 6698910 2.10 2.54

Engine Case (b) Ass'y (old 6698531)
80A 6699945 76.04 92.01

Olie Keerring
81 6698914 3.15 3.81

Kogellager 6202c3
82 6202C3 4.35 5.26

Krukas
83 6698532 55.14 66.72

Crank Case Packing (c51)
84 6698535 2.10 2.54

Zuiger Pin
85 6696855 2.10 2.54

Naaldlager
86 6698911 9.15 11.07

Motorhuis
87 6698530 66.55 80.53

Achterdemper
88 6698709 1.20 1.45

Brake Handle
89 6698572 6.60 7.99

Caution Label (d) New
90 6696335 2.10 2.54

Caution Label (e) New
90 6696336 2.10 2.54

Brake Lever Spring
91 6698912 1.20 1.45

Choke Rod Rubber
92 6685369 1.05 1.27

Choke Knop
93 6698593 1.20 1.45

Operation Plate
94 6698565 1.20 1.45

Stop Switch
95A 6601275 1.35 1.63

Hex. Socket Hd. Bolt M5x20 (w/button)
96 6698988 1.20 1.45

Chain Bar Bolt
98A 6699029 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
111 6698933

Niet meer leverbaar
111 6698934

Moer M8
112 6698581 1.20 1.45

Flensmoer M8
112A 6699028 1.04 1.26

Zijdeksel
113A 6698585 40.01 48.42

Chain Puller Bolt
114 6698591 6.90 8.35

Niet meer leverbaar
115 6687270

Niet meer leverbaar
115 6687284

Niet meer leverbaar
115 6687296

Niet meer leverbaar
115 6687335

Niet meer leverbaar
115 6698710

Geleidingsplaat (b)
116 6698592 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
117 6600427

Niet meer leverbaar
117 6696913

Niet meer leverbaar
117 6696914

Niet meer leverbaar
117 6696915

Niet meer leverbaar
117 6698642

Oliedoorvoer
118 6696868 1.05 1.27

Brandstofleiding (oud 6698453)
119 6698719 9.75 11.80

Ring
120 6685407 1.05 1.27

Oliefilter
121 6698455 1.05 1.27

Oil Filter Body
122 6698536 2.25 2.72

Geleidingsplaat (a)
123 6698561 3.15 3.81

Damper (c51)
124 6698913 1.20 1.45

Chain Catcher
125A 6699027 1.04 1.26

Brake Link
126 6698587 4.65 5.63

Remveer
127 6698588 3.15 3.81

Remband
128 6698589 6.15 7.44

D3 Needle Roller
129 6685391 1.05 1.27

Brake Link Cover
130 6698590 3.15 3.81

Clutch
131 6698560 13.80 16.70

Ring (b)
132 6696882 2.10 2.54

Clutch Housing
133 6698558 13.80 16.70

Naaldlager
134 6696884 5.10 6.17

Rim Sprocket
135 6698557 5.70 6.90

Ring
136 6698556 1.20 1.45

Oliepomp Deksel
137 6698555 2.10 2.54

Worm
138A 6600927 4.95 5.99

Air Vent Sponge
139 6685371 1.05 1.27

Air Vent Valve (b)
140 6685370 2.10 2.54

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
141 305812 1.04 1.26

Rear Handle Grip
142 6698805 1.05 1.27

Schakelaar Blokkering
143 6685350 1.05 1.27

Throttle Lever Spring (old 6685349)
144A 6600341 1.04 1.26

Achtergreep
146 6698579 24.75 29.95

Spring Pin 5x25 (old 993-26005-254)
147 6685282 1.15 1.39

Trekstang
148 6698564 1.20 1.45

Throttle Lever (vermilion)
149 6698916 1.20 1.45

Air Valve Cap
150 6698580 4.65 5.63

Inner Cap Ass'y
151 6685351 4.50 5.44

Fuel Grommet (old 701-72930-20)
152 6696167 1.15 1.39

Pump Filter Body Ass'y (old 675-11657-90/6692282/6
153 6692285 7.26 8.79

Voordemper
154 6696873 1.05 1.27

Veerhouder
155 6698409 2.10 2.54

Tapschroef D6
156 6696872 1.05 1.27

Anti-trilveer
157 6698408 2.10 2.54

Tank Mark Label
158 6698921 1.20 1.45

Tank Mark Label (25:1)
158 6698922 1.20 1.45

Tank Cap Packing (old 630-3252k-20/6685386)
159 6685179 1.15 1.39

Tank Dop Compleet
160 6698854 4.20 5.08

Snoerklem
161 988054 1.04 1.26

Plug Cap
162 6698548 2.10 2.54

Cord (a)
163 6698545 2.10 2.54

Cord (b)
164 6698546 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
165A 6699180

Bobine
166 6698544 45.65 55.24

Hex. Socket Hd. Bolt M4x18 (w/washers)
167 6696326 1.20 1.45

Magneto Ass'y
168 6698918 22.83 27.62

Magneto Rotor
169 6698543 17.19 20.80

Veer (oud 6698417)
170A 6699405 1.05 1.27

Ring 0.8
171 6696857 1.05 1.27

Starter Pawl
172 6696877 2.10 2.54

Chim
173 6696434 1.04 1.26

Bout
174 6696878 1.05 1.27

Luchtkeerschot
175 6698571 4.20 5.08

Recoil Starter (oud 6698583)
176A 6699421 18.43 22.29

Niet meer leverbaar
177 6698895

Tank Dop Compleet
179 6698358 4.20 5.08

Set Screw
180 6699477 1.04 1.26

Washer
181 6699474 1.04 1.26

Reel
182 6699482 3.30 3.99

SPIRAL SPRING CASE
183 6699480 6.00 7.26

Starter Rope
184 6699470 1.04 1.26

Starter Knob
185 6699466 1.50 1.82

Starter Handle Ass'y
186 6699472 2.25 2.72

Ventilatorhuis
187 6699488 16.78 20.30

Moer M6
188 329934 1.73 2.09

Niet meer leverbaar
501 6685439

Niet meer leverbaar
501 6696909

Niet meer leverbaar
501 6696910

Niet meer leverbaar
501 6698577

Combi Box Spanner 13x19
502 6698582 4.65 5.63

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.