Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TED-210S


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TED-210S

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-06500-91)
1 6687476 4.45 5.38

Bougie Rcj8y
2 6699328 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-0650a-90)
3 6685480 40.24 48.69

Niet meer leverbaar
4 6684668

Cylinder Gasket (old 017-06500-20)
5 6685744 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118 4.45 5.38

Piston Set (old 030-0650a-90)
7 6685892 20.11 24.34

Zuiger Pin
8 6696944 3.33 4.02

Piston Pin Circlip (old 039-01620-20)
9 6686028 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-06500-80)
10 6686205 72.30 87.48

Ignition Coil Ass'y (old 153-21532-92 & 6687694)
11 6695927 34.19 41.37

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
12 6684599 2.15 2.60

Insulator Tube 50l (old 250-06500-20)
13 6684597 2.15 2.60

Cord (old 178-06500-80)
14 6687866 3.30 3.99

Bobine
15 6695939 38.26 46.30

Crankcase Ass'y (old 072-06502-90)
21 6686575 36.58 44.26

Crank Case Gasket (old 090-06500-20)
22 6686720 1.15 1.39

Olie Keerring
23 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
24 6684608 3.80 4.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
25 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
25 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
25 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
25 6689178 1.15 1.39

Anti-viberatie rubber
26 6691822 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
27 6684786 2.15 2.60

Vliegwiel
28 6687389 26.16 31.66

Ring M8 (old 992-01080-011)
29 6684611 2.15 2.60

Ring
30 6684971 1.04 1.26

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
31 6684612 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
32 6686778

Intake Pipe Gasket (old 403-06500-20)
41 6689891 1.15 1.39

Carb. Insulator Set,spare (old 404-06500-90)
42 6689966 6.93 8.38

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
43 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-06500-20)
44 6689839 1.15 1.39

O-ring P-15
45 6698966 1.04 1.26

Cleaner Body Comp. (old 423-06500-81/6690118) For
46 6690119 4.45 5.38

Collar 7.5 (old 470-06500-20)
47 6690804 1.15 1.39

Choke Valve (old 528-06500-20)
48 6691272 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
49 6684658

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
50 6690843 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
51 6684662 2.15 2.60

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
52 6684660 2.15 2.60

Reinigingsspons
53 6690364 1.15 1.39

Luchtfilterkap
54 6690415 5.28 6.38

Special Screw (old 380-0637c-20)
55 6689737 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
56 6690482

Carburateurset
56A 6690487 72.30 87.48

Shield Tube Ass'y (old 223-06500-90)
57 6685247 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
58 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
59 6684620

Tank White (old 591-0664a-20)
60 6691582 9.74 11.78

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
61 6692244 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
62 6695505 1.15 1.39

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
63 6691337 1.15 1.39

Tank Cap D Ass'y, Black (old 595-06516-90 & 669171
64 6691763 7.59 9.18

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
65 6685139 5.94 7.18

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
66 6692347 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x70 (old 700-02504-07)
67 6692346 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
68 6697846 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
69 6684625

Muffler Protector (old 738-06500-20)
81 6692795 6.93 8.38

Muffler Gasket (old 737-06500-20)
82 6692744 1.15 1.39

Warmteschild
83 6687252 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
84 6692480

Ring
85 6684661 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
86 6685114 1.15 1.39

Grommet (old 203-0604a-20)
87 6688050 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x18ps (old 994-63040-184)
88 6695502 1.15 1.39

Slipkoppeling Kompleet
89 6688494 9.74 11.78

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
90 6684636 2.15 2.60

Bolt 4x12ps (old 994-25040-128)
91 6695441 1.15 1.39

Ventilatorhuis
92 6687014 16.94 20.49

Starter Rope Reel (old 774-0651h-20)
93 6693072 5.11 6.19

Cam Plate (old 759-0651h-20)
94 6684678 6.44 7.79

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
95 6684677 8.58 10.38

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
96 6684675 11.55 13.98

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
97 6684679 2.15 2.60

Rope 3x890 (old 783-0651h-20)
98 6693172 2.31 2.80

Starthendel
99 6693237 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
100 6684681 13.20 15.97

Deflector (old 132-06602-20)
101 6687209 6.44 7.79

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
102 6684685 4.29 5.19

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
103 6684684 4.29 5.19

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
104 6685101 1.15 1.39

Plate (old 795-04063-20)
105 6685189 1.15 1.39

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
121 6684698 4.29 5.19

Swivel (oud 539-25120-20)
122 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
123 6684696 2.15 2.60

Throttle Valve Comp. (old 488-25145-80)
124 6684883 18.75 22.69

O-RING (OUD 550-25100-20)
125 6684695 4.29 5.19

Main Jet #40 (old 599-2000w-40)
126 6691845 4.45 5.38

Main Jet #34.5 (old 599-200bw-34)
126A 6691888 6.28 7.59

Pump Gasket (old 577-25100-20)
127 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
128 6684693 8.58 10.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
129 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25147-80/6691428)
130 6691430 36.15 43.74

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
131 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
132 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
133 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
134 6691312 1.15 1.39

Gear Case A Comp. (old 002-32182-80)
151 6685578 28.14 34.05

Niet meer leverbaar
152 6685593

Niet meer leverbaar
153 6688197

Gear 2 (old 012-32120-20)
154 6685655 30.25 36.60

Niet meer leverbaar
155A 6685702

Wood-ruff Key 3x10x3.7 (old 068-00300-20)
156 6686454 1.15 1.39

Kogellager 6001z
157 6695532 6.60 7.99

Kogellager 6001 C3
158 6684608 3.80 4.60

Stop Ring C-12 Outer
159 6684664 2.15 2.60

Gear 4 (old 018-32120-21)
160A 6685785 24.20 29.28

Kogellager #7202b
161 6695587 14.21 17.20

Washer C 5.0 (old 040-32120-20)
162 6686065 3.30 3.99

Kogellager 6202z
163 6695559 6.44 7.79

Stop Ring C-35, Inner (old 993-51035-002/791059)
164 6695296 1.15 1.39

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-01006-20)
165 6686455 1.15 1.39

Drive Shaft (old 022-32120-20)
166 6685822 13.86 16.77

Plus Bolt 6x30 (old 990-23060-301)
167 6695022 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
168 6684792

Ring
169 6695219 1.15 1.39

Screw 5x18/s (old 994-14050-181)
170 6695339 1.15 1.39

Ring
171 6695206 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
172 6688233

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
173 6688643 1.15 1.39

Handle Comp.a (old 258-3210a-82)
191 6688369 36.15 43.74

Handle Grip A (old 165-33130-20/6691224)
192 6687624 5.78 6.99

Throttle Lever (old 101-32120-20)
193 6686799 2.31 2.80

Screw 5x25 (old 990-11050-251/6694895)
194 6694896 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
195 6684965 1.04 1.26

Cord Clamp (old 198-33130-20)
196 6688015 1.15 1.39

Plus Bolt 6x16 (old 990-23060-161)
197 6695019 1.15 1.39

Ring
198 6695219 1.15 1.39

Handle Comp. B (old 259-3210a-80)
199 6688372 13.20 15.97

Handle Grip (old 055-32130-20)
200 6686350 5.28 6.38

Ring
201 6695225 1.15 1.39

Stop Switch Comp. (old 156-3210a-80/6687757)
202 6687431 8.41 10.18

Stop Button Mark (old 925-33176-20)
203 6694589 2.31 2.80

Button Stop (old 258-11650-20)
204 6688366 1.15 1.39

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
205 6684913 2.15 2.60

Gaskabel
206 6693908 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
207 6687532

Chuck Handle Holder (old 155-3210a-20)
208 6687420 4.45 5.38

Chuck Handle Set (old 059-32120-91)
501 6686372 44.31 53.62

Drill Chuck Ass'y (old 060-32120-91)
502 6686377 80.31 97.18

Chuck Handle Comp. (old 061-32120-81)
503 6686410 4.45 5.38

Combi Box Spanner 13x19 Plus (old 829-20000-80)
504 6684979 4.29 5.19

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.