Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TED-270PFRS


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TED-270PFRS

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Plug Cap Ass'y (oud 157-01680-90)
1 6684894 8.58 10.38

BOUGIE BMR6A
2 6699315 13.35 16.15

Niet meer leverbaar
3 6685495

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (oud 017-07350-20)
5 6684896 2.15 2.60

Piston Ring (old 041-01700-20)
6 6686121 4.45 5.38

Piston Set (old 030-07350-90)
7 6685902 20.11 24.34

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
9 6684591 4.29 5.19

Crank Shaft Comp. (old 046-07350-82)
10 6686219 72.30 87.48

Stop Cord B 190m (old 178-01680-80)
12 6687836 2.31 2.80

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
13 6684599 2.15 2.60

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
13A 6695407 1.15 1.39

Bobine (oud 167-21015-90)
14 6687689 42.20 51.06

Ring (old 182-0186a-20)
15 6684600 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
21 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
21 6684605 2.15 2.60

Maguet Ritir Comb. Fw- (old 155-21014-80)
22 6687385 22.24 26.91

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
23 6684612 2.15 2.60

Ring M8 (old 992-01080-011)
24 6684611 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-03045-94)
25 6684905 54.45 65.88

Olie Keerring
26 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
27 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket(old 090-07350-22)
28 6684904 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
29 6684903 2.15 2.60

Inlaatpakking
41 6689895 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-07020-91)
42 6689972 6.28 7.59

Hex. Hole Bolt 5x25/ws (oud 994-64050-25)
43 6684617 2.15 2.60

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
44 6684616 2.15 2.60

Caburetor Set Wyj-463 (old 455-0740a-90)
45 6690522 80.31 97.18

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
46 6690120 4.45 5.38

Reinigingsspons
47 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
48 6690402 10.23 12.37

Cover Fixing Bolt Comp.
49 6698730 3.15 3.81

Screw 5x55 (old 990-11050-552)
50 6694914 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
51 6684864 2.15 2.60

Choke Plate 2.0 (old 528-0652n-22/6691275)
52 6691276 1.15 1.39

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
53 6691239 1.15 1.39

Tank
54A 6601167 8.91 10.78

Tank White (old 591-07350-22/6691519/6691601/04)
54 6691602 15.13 18.30

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
55 6692244 1.15 1.39

Fuel Grommet
56A 6600358 1.04 1.26

Return Grommet (old 6684627)
56 6697846 1.04 1.26

Fuel Pipe 3x5x65 (old 700-03005-06)
57 6684626 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
58 6684620

Clip D6 (old 680-00070-20)
59 6685198 1.15 1.39

Brandstofleiding
60A 6601181 1.04 1.26

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
60 6684618 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
62 6685049

Niet meer leverbaar
63 6684625

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
64 6695504 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
64A 6696574 1.05 1.27

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
65 6695280 1.15 1.39

Ring
66 6685070 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
67 6684662 2.15 2.60

Cilinder Afdekkap Zwart (oud 016-07500-20)
71 6685693 4.79 5.79

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
72 6695504 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
73 6695067 1.15 1.39

Ring
74 6684639 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
75 6699602

Muffler Protector (old 738-0740a-80)
77 6692817 20.11 24.34

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
78A 6695375 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
78 6695508 1.15 1.39

Luchtgeleiding
79 6687216 3.30 3.99

Ring
80 6684642 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
80A 6697619

Koppeling Schoen
81 6684643 11.55 13.98

Niet meer leverbaar
81A 6697656

Clutch Spring (old 342-0630b-20)
82 6684644 2.15 2.60

Clutch Spring
82A 6697657 1.04 1.26

Clutch Plate A 0.5 (old 348-0630a-20/6689529)
83 6684645 2.15 2.60

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
83A 6689528 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-0075t-20)
84 6684646 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-00601-20)
84A 6689627 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
85 6684647 2.15 2.60

Ring
86 6684648 2.15 2.60

Clutch Set
87 6697655 6.76 8.18

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
88 6684682 2.15 2.60

Warmteschild
89 6687265 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
90 6684751 2.15 2.60

Ventilatorhuis
91 6687037 19.81 23.97

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
92 6688057 1.15 1.39

Muffler Special Gasket (old 751-06500-20)
93 6692886 1.15 1.39

Tail Pipe Set (old 734-0740a-90)
94 6692716 4.79 5.79

Screw M4x8/ws (old 994-36040-081)
95 6684651 2.15 2.60

Spark Arrester (old 732-0740a-20) New
96 6692702 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
101A 6699995

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
102 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
103 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
104 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel
105A 6699997 8.41 10.18

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
106 6684677 8.58 10.38

Cam Plate
107A 6699996 2.55 3.09

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
108 6684679 2.15 2.60

Starthendel
109 6684680 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
110 6684681 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
111 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
112 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
113 6684685 4.29 5.19

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
114A 6695375 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
114 6695508 1.15 1.39

Cam Plate Ass'y
115 6699691 6.10 7.38

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
121 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
122 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
123 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
124 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
125 6684690 18.00 21.78

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
126 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
127 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
128 6684692 29.19 35.32

Main Jet #38.5 (old 599-200bw-38/6691874)
129 6696130 5.78 6.99

O-RING (OUD 550-25100-20)
130 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
131 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
132 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
133 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
134 6684873 6.44 7.79

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
137 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
138 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
139 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
140 6684700 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
151 6685576

Niet meer leverbaar
152 6685593

Niet meer leverbaar
153 6686684

Shift Guide Spring (old 106-32141-20)
154 6686837 1.15 1.39

Shift Lever (old 108-32141-20)
155 6686862 3.30 3.99

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
156 6688643 1.15 1.39

Steel Ball (old 673-35600-20)
157 6692271 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x8 (old 990-51040-083)
158 6695034 1.15 1.39

Ring
159 6685070 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
161 6695591

Gear 4 (old 018-32192-20)
162 6685788 50.21 60.76

Kogellager #7202b
163 6695587 14.21 17.20

Washer C 5.0 (old 040-32120-20)
164 6686065 3.30 3.99

Kogellager 6202z
165 6695559 6.44 7.79

Ring
166 6695206 1.15 1.39

Stop Ring C-35, Inner (old 993-51035-002/791059)
167 6695296 1.15 1.39

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-01006-20)
168 6686455 1.15 1.39

Drive Shaft (old 022-32183-20)
169 6685824 104.51 126.46

Screw 5x18/s (old 994-14050-181)
170 6695339 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
171 6686378

Niet meer leverbaar
172 6687314

Stop Ring 20, Inner (old 993-57200-002)
173 6695316 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
174 6695522

Veerring
175A 942827 1.04 1.26

Ring
176 6687320 1.15 1.39

Idle Gear (old 059-32141-20)
177 6686373 64.28 77.77

Niet meer leverbaar
178 6695591

Idle Shaft (old 058-32141-20)
179 6686365 44.31 53.62

Niet meer leverbaar
180 6686423

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
181 6684732 2.15 2.60

Kogellager 609z St
182 6684735 8.58 10.38

Ring
183 6687320 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
184 6686411

Niet meer leverbaar
185 6695591

Counter Shaft (old 063-32192-20)
186 6686427 52.34 63.33

Stop Ring C-13, Outer (old 993-50013-002)
187 6695283 1.15 1.39

Clutch Housing Comp. (old 226-32141-80)
201 6688199 12.38 14.97

Plus Bolt 6x30 (old 990-23060-301)
203 6695022 1.15 1.39

Ring
204 6695219 1.15 1.39

Handle A Comp (old 258-71020-80) New Jun
205 6688370 30.25 36.60

Handle Grip A (old 165-33130-20/6691224)
206 6687624 5.78 6.99

Throttle Lever (old 060-71020-20)
207 6686401 1.15 1.39

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
208 6695280 1.15 1.39

Screw 4x6 (old 990-11040-061)
209 6694860 1.15 1.39

Cord Clamp (old 198-33130-20)
210 6688015 1.15 1.39

Plus Bolt 6x16 (old 990-23060-161)
211 6695019 1.15 1.39

Ring
212 6695219 1.15 1.39

Handle Comp. B (old 259-3210a-80)
213 6688372 13.20 15.97

Handle Grip (old 055-32130-20)
214 6686350 5.28 6.38

Ring
215 6695225 1.15 1.39

Stop Switch Comp. (old 170-71020-80)
216 6687776 8.58 10.38

Stop Button Mark (old 925-33160-20)
217 6694588 1.15 1.39

Button Stop (old 258-11650-20)
218 6688366 1.15 1.39

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
219 6684913 2.15 2.60

Throttle Wire 400+30 (old 885-71021-80)
220 6693988 6.28 7.59

Protection Tube 345l (old 164-07034-50)
221 6687535 1.15 1.39

Chuck Handle Holder (old 155-3210a-20)
222 6687420 4.45 5.38

Handle Support Comp. (old 265-71000-80)
223 6688404 15.88 19.21

Ring
224 6695219 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
225 6684792

Clutch Case Comp. (old 150-32141-80)
226 6687336 40.24 48.69

Screw 5x18/s (old 994-14050-181)
227 6695339 1.15 1.39

Throttle Body B (old 884-71020-20)
228 6693818 3.30 3.99

Throttle Body A (old 875-71020-20)
229 6693795 3.30 3.99

Throttle Lever Spring (old 061-71020-20)
230 6686421 1.15 1.39

Combi Box Spanner 10x19 (old 036-29710-11/6685998)
501 6685999 5.11 6.19

Niet meer leverbaar
502 6686379

Niet meer leverbaar
503 6686780

Handle Adaptor (old 076-71020-20)
504 6686620 13.53 16.37

Name Plate Ted270pfrs (old 906-0740f-20) New
601 6694242 2.10 2.54

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.