Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki THB-2510N'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki THB-2510N


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki THB-2510N

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-0637p-91)
1 6687474@1417 7.26 8.79

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1A 6687468@1417 2.31 2.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
2 6699320@1417

Cylinder Set (old 001-0099f-90)
3 6685446@1417 48.25 58.38

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586@1417 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-00980-20 & 6685743)
5 6685709@1417 1.15 1.39

Piston Ring (oud 041-01601-20)
6 6684588@1417 8.58 10.38

Piston Set (old 030-07045-90/6685870)
7 6685899@1417 22.24 26.91

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590@1417 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
9 6684591@1417 4.29 5.19

Crank Shaft Comp. (old 046-0631a-81)
10 6686200@1417 66.40 80.34

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
11 6684899@1417 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
21 6684604@1417 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
21 6684605@1417 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
21 6689177@1417 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
21 6689178@1417 1.15 1.39

Niet meer leverbaar, geen vervanging
22 6685842@1417

Ring
23 6689645@1417 1.15 1.39

Ring
24 6685103@1417 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-06580-90)
25 6686578@1417 38.26 46.30

Olie Keerring
26 6684607@1417 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
27 6684608@1417 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06097-20)
28 6686718@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
29 6684709@1417 2.15 2.60

Bobine
30 6687641@1417 48.25 58.38

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
31 6695420@1417

Bobine (167-20521-90)
32 6687642@1417 34.19 41.37

Vliegwiel
33 6687361@1417 19.06 23.07

Rubber Beschermkapje
34 6684602@1417 2.15 2.60

High Tension Cord, 150l (old 264-20516-20)
35 6688398@1417 2.31 2.80

Inlaatpakking
41 6689893@1417 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-06580-90)
42 6689968@1417 6.93 8.38

Screw 5x24ws (old 994-16050-241)
43 6695423@1417 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-06590-20)
44 6689841@1417 2.31 2.80

Carburateurset
45A 6690489@1417 92.41 111.82

Carburateurset
45A 6690491@1417 65.73 79.53

Clip D6 (old 680-00070-20)
46 6685198@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
47 6684620@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
48 6691714@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
49 6684625@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
50 6691576@1417

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
51 6684618@1417 4.29 5.19

Air Cleaner Body
52 6684856@1417 14.85 17.97

Choke Valve (oud 493-06590-20)
53 6684857@1417 10.23 12.37

Collar (old 470-0602k-20)
54 6684858@1417 4.29 5.19

Spacer (oud 453-0602k-20)
55 6684859@1417 2.15 2.60

Blow Over Check Board (old 476-0634c-20)
56 6684860@1417 4.29 5.19

Reinigingsspons (oud 446-0634c-20)
57 6684861@1417 9.40 11.37

Cleaner Cap (oud 424-06590-20)
58 6684862@1417 4.29 5.19

Air Cleaner Ass'y (oud 410-06590-91)
59 6684863@1417 19.96 24.15

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
60 6695353@1417 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
61 6684864@1417 2.15 2.60

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
62 6684880@1417 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
63 6697846@1417 1.04 1.26

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
64 6695375@1417 1.15 1.39

Screw 5x16/ps (old 994-15050-162)
65 6695386@1417 1.15 1.39

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
66 6692244@1417 1.15 1.39

Collar (old 659-06410-20)
67 6692245@1417 1.15 1.39

Fuel Tank Bracket (old 653-31850-80)
68 6692215@1417 4.45 5.38

Screw 6x14s (old 994-14060-141)
69 6695357@1417 1.15 1.39

Air Vent Ass'y (old 564-06611-90)
70 6691389@1417 10.23 12.37

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
71 6697800@1417

Air Vent Valve Ass'y (old 646-06612-90)
72 6692171@1417 4.95 5.99

Muffler Gasket (old 737-07000-20 & 6692743)
81 6692745@1417 1.15 1.39

Warmteschild
82 6687255@1417 2.31 2.80

Muffler Set (old 704-06590-90)
83 6692486@1417 14.68 17.76

Hex. Hole Bolt 5x70 (old 990-51050-703)
84 6695057@1417 1.15 1.39

Ring
85 6684822@1417 2.15 2.60

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
86 6692883@1417 1.15 1.39

Tail Pipe Set, Spare (old 721-06590-90)
87 6692664@1417 9.40 11.37

Ring
88 6685109@1417 1.15 1.39

Recoil Starter Body Assy (old 762-06410-90)
101 6692982@1417 20.11 24.34

Recoil Starter Body Comp.,blk (old 772-06097-80)
102 6693034@1417 7.75 9.38

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
103 6684675@1417 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-06097-20)
104 6693066@1417 3.30 3.99

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
105 6693633@1417 1.15 1.39

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
106 6693168@1417 2.31 2.80

Starthendel
107 6693237@1417 1.15 1.39

Screw 4x14/ps (old 994-15040-142)
108 6695372@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x12ws (old 994-64040-125)
108A 6695507@1417 1.15 1.39

Starter Pulley Assy (old 798-06520-90)
109 6693406@1417 8.25 9.98

Starter Pawl (old 788-06520-20)
110 6693320@1417 3.30 3.99

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
111 6684684@1417 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
121 6684879@1417 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
122 6684687@1417 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
123 6684688@1417 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
124 6684689@1417 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
125 6690827@1417 11.71 14.17

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
125A 6690830@1417 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
126 6684691@1417 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
127 6684693@1417 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
128 6691457@1417 7.10 8.59

Main Jet #39 (old 599-2000w-39) New
129 6684878@1417 4.45 5.38

Main Jet #41.5 (old 599-200aw-41/6691846)
129A 6691885@1417 5.11 6.19

Main Jet #38 (old 599-2000w-38)
129A 6691844@1417 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
130 6684695@1417 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
131 6684696@1417 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
132 6684697@1417 6.44 7.79

Throttle Valve Comp. (old 488-25181-80)
133 6690943@1417 24.20 29.28

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
134 6684870@1417 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
135 6684873@1417 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
136 6684872@1417 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
137 6684871@1417 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
138 6684875@1417 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
139 6684699@1417 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
140 6684874@1417 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
141 6684700@1417 4.29 5.19

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
142 6690827@1417 11.71 14.17

Ventilatorhuis
161 6685602@1417 28.14 34.05

Volute Case (old 052-31852-80)
162 6686322@1417 36.15 43.74

Dust Cover (old 050-31850-20)
163 6686264@1417 6.28 7.59

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
164 6695255@1417 1.15 1.39

Throttle Lever (old 013-31800-20)
165 6685670@1417 1.15 1.39

Stop Switch Ass'y (old 170-31800-80)
166 6687752@1417 9.58 11.59

Muffler Protector (old 738-31800-21)
167 6692827@1417 16.34 19.77

Ring 5 (old 992-10050-062)
168 6684834@1417 2.15 2.60

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
169 6695255@1417 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x35 (oud 990-51050-353)
170 6684934@1417 2.15 2.60

Fan (old 127-31850-21/6687171)
171 6687173@1417 11.71 14.17

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
172 6684612@1417 2.15 2.60

Ring
173 6685856@1417 2.31 2.80

Straight Pipe (old 269-31851-20/6688420)
174 6688422@1417 10.40 12.58

Fan Headed Pipe (old 273-31851-20/66884326688431)
175 6688433@1417 11.23 13.58

Clamp Band Comp. (old 466-05015-80)
176 6690785@1417 3.30 3.99

Gaskabel
177 6693915@1417 3.30 3.99

Stop Button (red)
178A 6698995@1417 1.04 1.26

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
179 6684913@1417 2.15 2.60

Special Knob (old 380-31850-20)
180 6689740@1417 1.15 1.39

Grommet (old 203-06590-20)
181 6688053@1417 1.15 1.39

Cover Pin (old 053-31850-20)
182 6686332@1417 2.31 2.80

Spring (old 790-31850-20)
183 6693356@1417 2.31 2.80

WASHER 5 UNI-KURO
184 334103@1417 1.05 1.27

Tapping Screw 5x15 (old 993-11051-501)
185 6695252@1417 1.15 1.39

Combi Box Spanner 13x19 Plus (old 829-20000-80)
501 6684979@1417 4.29 5.19

Symbol Mark (old 929-31854-20) New
601 6696266@1417 2.31 2.80

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.