Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki THB260PF


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki THB260PF

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Air Cleaner Body
1 6684856 14.85 17.97

Choke Valve (oud 493-06590-20)
2 6684857 10.23 12.37

Collar (old 470-0602k-20)
3 6684858 4.29 5.19

Spacer (oud 453-0602k-20)
4 6684859 2.15 2.60

Blow Over Check Board (old 476-0634c-20)
5 6684860 4.29 5.19

Reinigingsspons (oud 446-0634c-20)
6 6684861 9.40 11.37

Cleaner Cap (oud 424-06590-20)
7 6684862 4.29 5.19

Air Cleaner Ass'y (oud 410-06590-91)
8 6684863 19.96 24.15

Ring 5 (oud 992-00050-011)
9 6684864 2.15 2.60

Ring (oud 992-10050-012)
10 6684662 2.15 2.60

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
11 6684660 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
12 6684865

Partition Plate (oud 132-07550-20)
13 6684866 4.29 5.19

Insulator Set (oud 404-07550-90)
14 6684867 11.55 13.98

Hex. Hole Bolt 5x25/ws (oud 994-64050-25)
15 6684617 2.15 2.60

Carburetor Gasket (oud 402-07550-20)
16 6684868 3.90 4.72

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
19 6684871 4.29 5.19

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
20 6684872 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
22 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
24 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
26 6684695 4.29 5.19

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
28 6684692 29.19 35.32

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
29 6684691 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
31 6684689 6.44 7.79

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
32 6684688 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
33 6684693 8.58 10.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
34 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
35 6684879 62.16 75.22

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
36 6684690 18.00 21.78

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
37 6684699 2.15 2.60

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
38 6684618 4.29 5.19

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
39 6684880 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
40A 6697846 1.04 1.26

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
41 6684619 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
42A 6684620

Carburateurset
43 6684881 66.40 80.34

Carburateurset
43 6684882 70.33 85.09

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
44 6691337 1.15 1.39

Throttle Valve Comp. (old 488-25145-80)
45 6684883 18.75 22.69

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
46 6684698 4.29 5.19

Wire Set Plate (old 878-07550-20)
47 6684884 1.15 1.39

Cleaner Gasket (old 431-07550-20)
48 6684885 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
49 6684638 2.15 2.60

Ring
50 6684639 2.15 2.60

Muffler Comp. (old 706-07552-80)
51 6684887 16.94 20.49

Insulator (old 133-07550-20)
52 6684888 19.96 24.15

Screw M4x8/ws (old 994-36040-081)
53 6684651 2.15 2.60

Spark Arrester (oud 732-07550-20)
54 6684889 4.29 5.19

Muffler Special Gasket(old 751-07550-20)
55 6684890 1.95 2.36

Tail Pipe Set (old 734-07550-90)
56 6684891 8.58 10.38

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
57 6684599 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
58 6684892

Stop Cord 145l(old 178-07550-80)
59 6684893 2.15 2.60

Plug Cap Ass'y (oud 157-01680-90)
60 6684894 8.58 10.38

Bobine (oud 6684895)
61A 6697896 18.43 22.29

Ring (old 182-0186a-20)
62 6684600 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
63 6684586 2.15 2.60

Bougie Bmr7a
64A 6699316 8.91 10.78

Cylinder Gasket (oud 017-07350-20)
65 6684896 2.15 2.60

Cylinder Set(old 001-07600-90)
66 6684897 77.74 94.06

Piston Ring (oud 041-01601-20)
67 6684588 8.58 10.38

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
68 6684590 2.15 2.60

Piston Set (old 030-07500-90)
69 6684898 34.19 41.37

Piston Pin (old 037-07045-20)
70 6684591 4.29 5.19

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
71 6684899 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
72 6684900

Special Bolt (old 025-07550-21/6684901)
73 6695852 9.90 11.98

Ring M8 (old 992-01080-011)
74 6684611 2.15 2.60

Magneto Rotor
75A 6600925 12.45 15.06

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
76 6684903 2.15 2.60

Crank Case Gasket(old 090-07350-22)
77 6684904 2.15 2.60

Olie Keerring
78 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
79 6684608 3.80 4.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
80 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
80 6684605 2.15 2.60

Main Jet #37 (old 599-2000w-37)
82 6684877 3.30 3.99

Main Jet #39 (old 599-2000w-39) New
82 6684878 4.45 5.38

Cleaner Body Ass'y (old 423-06590-91) New
84 6697054 10.20 12.34

Niet meer leverbaar
88 66A0466

Niet meer leverbaar
89 66A0475

Fan Headed Pipe (old 273-31870-20)
121 6684906 18.75 22.69

Straight Pipe (old 269-31870-20)
122 6684907 15.58 18.85

Throttle Wire 245+93 (old 885-31873-80)
123 6684909 3.30 3.99

Throttle Lever (old 013-31870-20)
124 6684910 2.15 2.60

Stop Switch Comp. (old 170-31870-80)
125 6684911 11.55 13.98

Protection Sheet (old 459-31870-20)
126 6684912 2.15 2.60

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
127 6684913 2.15 2.60

Stop Button (red)
128A 6698995 1.04 1.26

Stop Switch Mark (old 925-31870-20)
129 6684915 3.90 4.72

Muffler Protector (old 738-31870-20)
130 6684916 28.44 34.41

Tapschroef D5x20 Zwart
131 302089 1.05 1.27

Machine Screw (w/washers) M5x25 (old 6695424)
132 317751 2.70 3.27

Cruise Lever (old 249-31870-20)
133 6684917 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
134 6684918 2.15 2.60

Nylon Nut M5 (old 991-78050-010)
135 305491 1.65 2.00

Kroonsteentje
136 938307 2.13 2.57

Support Handle (old 424-31870-20)
137 6684919 10.23 12.37

Tapschroef D5x20 Zwart
138 302089 1.05 1.27

Cover Setting Bolt (old 450-31870-80)
139 6684920 8.58 10.38

Guard Net (old 050-31870-20)
140 6684921 15.58 18.85

Micro Switch (old 509-31874-90)
141 6684922 13.70 16.58

Volute Case (old 052-31870-21/6684923)
142 6696390 51.84 62.72

Borgmoer M5 (oud 949566z)(10 Stuks )
143 949566 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
145 6684924

Fan
146 6684925 14.19 17.17

Ring
147 6684926 1.95 2.36

Tapschroef D5x20 Zwart
149 302089 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
150A 66A5660

Cover Spring Ass'y (oud 513-31870-80)
151 6684928 20.73 25.08

Switch Cover (old 511-31870-20)
152 6684929 2.15 2.60

Spring (old 790-31870-20)
153 6684930 2.15 2.60

Pin (old 0a53-31870-20)
154 6684931 8.58 10.38

Tapschroef D5x20 Zwart
155 302089 1.05 1.27

U-nut M8 (oud 991-74080-010)
156 6684932 2.15 2.60

Shredder (old 128-31870-20)
157 6684933 9.30 11.25

Hex.hole Bolt M5x35 (oud 990-51050-353)
158 6684934 2.15 2.60

Ring 5 (old 992-10050-062)
159 6684834 2.15 2.60

Ventilatorhuis
160 6696391 715.00 865.15

Tank Dop Compleet
161A 6698402 4.20 5.08

Tank Cap Chain
162A 6698732 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
164 6684936

Starter Pulley (oud 798-03045-20)
181 6684937 6.44 7.79

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-03045-90)
182 6684938 23.45 28.37

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
183 6684679 2.15 2.60

Pulley Stay (oud 771-03045-20)
184 6684939 2.15 2.60

Swing Arm (oud 777-03045-20)
185 6684940 2.15 2.60

Starter Rope Reel (old 774-03045-20)
186 6684941 6.44 7.79

Recoil Spring (old 779-03045-20)
187 6684942 9.40 11.37

Rope 3.0x800 (old 783-03045-20)
188 6684943 4.29 5.19

Recoil Starter Body Comp.(oud 772-03045-80)
189 6684944 17.24 20.86

Starthendel
190 6684680 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
191 6684682 2.15 2.60

Starter Pulley
193A 6696471 5.10 6.17

Recoil Starter Body Ass'y
194 6696572 10.20 12.34

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
195 6693633 1.15 1.39

Starter Rope Reel (old 774-03045-20)
196 6684941 6.44 7.79

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
197 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp.(oud 772-03045-80)
198 6684944 17.24 20.86

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
199 6693168 2.31 2.80

Starthendel
200 6693227 3.30 3.99

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
201 6684681 13.20 15.97

Recoil Starter Ass'y (old 762-0735a-90)
202A 6692993 24.20 29.28

Cam Plate
203A 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
204 6684677 8.58 10.38

Starter Rope Reel
205A 6699997 8.41 10.18

Recoil Starter Body Comp (old 772-0735a-80) New
206 6693041 8.85 10.71

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
207 6684674 4.29 5.19

Cam Plate Ass'y
209 6699691 6.10 7.38

Combi Box Spanner 13x19 Plus (old 829-20000-80)
501 6684979 4.29 5.19

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.