Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki THT-2100SB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki THT-2100SB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Insulator Tube 50l (old 250-06500-20)
1 6684597 2.15 2.60

Grommet (old 203-0604a-20)
2 6688050 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
3 6684599 2.15 2.60

Cord (old 274-51705-80)
4 6688477 2.31 2.80

Cord 200m (old 178-51705-80)
6 6687918 3.30 3.99

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
8 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
8 6684605 2.15 2.60

Crank Shaft Comp (old 046-06621-80)
9 6686208 40.24 48.69

Zuiger Pin
10A 6696944 3.33 4.02

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
11 6684586 2.15 2.60

Bougie (oud 6685086)
12A 6699319 8.91 10.78

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-06500-91)
13 6687476 4.45 5.38

Cylinder Set (old 001-0650a-90)
14 6685480 40.24 48.69

Cylinder Gasket (old 017-06500-20)
15 6685744 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
16 6686118 4.45 5.38

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
17 6684590 2.15 2.60

Piston Set (old 030-00070-90)
18 6685869 15.58 18.85

Bolt 4x12ps (old 994-25040-128)
19 6695441 1.15 1.39

Handle (old 6698748)
20A 6699079 5.25 6.35

Hex. Hole Bolt 5x40 (old 990-51050-403)
21 6695054 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
22 6684834 2.15 2.60

Ring
23 6689680 1.15 1.39

Slipkoppeling Kompleet
24 6688494 9.74 11.78

Clutch Drum Comp. (old 288-33180-80)
25 6688570 17.70 21.42

Kogellager 6002z
26 6695538 6.60 7.99

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
27 6695285 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
28 6684786 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
29 6691822 1.15 1.39

Olie Keerring
30 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
31 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06500-20)
32 6686720 1.15 1.39

Knock Pin 4x12 (old 999-05041-203)
33 6695521 1.15 1.39

Stud Bolt 6x22 (old 100-02100-20)
34 6686771 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-06500-90)
35 6686574 42.20 51.06

Starthendel
36 6693237 1.15 1.39

Rope 3x890 (old 783-0651h-20)
37 6693172 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 4x18ps (old 994-63040-184)
40 6695502 1.15 1.39

Ventilatorhuis
41 6687014 16.94 20.49

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
43 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-0651h-20)
44 6693072 5.11 6.19

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
45 6684677 8.58 10.38

Cam Plate (old 759-0651h-20)
46 6684678 6.44 7.79

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
47 6684679 2.15 2.60

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
48 6684685 4.29 5.19

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
49 6684684 4.29 5.19

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
50 6685101 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
51 6684681 13.20 15.97

Deflector (old 132-06602-20)
52 6687209 6.44 7.79

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
53 6684612 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
54 6687396

Niet meer leverbaar
55A 6698868

Earth Terminal
56 6696350 1.05 1.27

Tapschroef D3
57 696352 1.13 1.36

Schakelaar Blokkering
58 6696344 1.05 1.27

Throttle Lever Spring
59 6696345 1.05 1.27

Tab Terminal
60 6696355 1.05 1.27

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
61 6684913 2.15 2.60

Button Stop (old 258-11650-20)
62 6688366 1.15 1.39

Stop Button Mark (old 925-33160-20)
63 6694588 1.15 1.39

Spring (a)
64 6696348 1.05 1.27

Spring (b)
65 6696349 1.05 1.27

Regulateur
66 6696343 1.05 1.27

Lock Lever
67 6696346 1.05 1.27

Release Lever
68 6696347 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
69 6698827

Protection Tube 130l (old 164-07013-01)
70 6687521 1.15 1.39

Stop Switch Ass'y (a)
71 6696354 14.19 17.17

Handle (b)
72A 6698869 4.65 5.63

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
73 305812 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
74 6698870

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
91 6684636 2.15 2.60

Muffler Protector (old 738-06500-20)
92 6692795 6.93 8.38

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
93 6685114 1.15 1.39

Ring
94 6684661 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
95 6692481

Warmteschild
96 6687252 2.31 2.80

Muffler Gasket (old 737-06500-20)
97 6692744 1.15 1.39

Intake Pipe Gasket (old 403-06500-20)
98 6689891 1.15 1.39

Carb. Insulator Set,spare (old 404-06500-90)
99 6689966 6.93 8.38

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
100 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-06500-20)
101 6689839 1.15 1.39

Throttle Wire Fixing Plate (old 878-06620-20)
102 6684629 4.29 5.19

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
103 6684615 2.15 2.60

Carburateurset
104 6690487 72.30 87.48

Niet meer leverbaar
105 6684628

Niet meer leverbaar
106 6695670

Cleaner Body Comp. (old 423-06500-81/6690118) For
107 6690119 4.45 5.38

Cleaner Body Comp. (old 423-06641-80)
107 6690122 4.45 5.38

Collar 7.5 (old 470-06500-20)
108 6690804 1.15 1.39

Choke Valve (old 528-06500-20)
109 6691272 2.31 2.80

Choke Valve (old 528-0650t-20)
109 6691274 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
110 6684658

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
111 6690843 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
112 6684662 2.15 2.60

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
113 6684660 2.15 2.60

Reinigingsspons
114 6690364 1.15 1.39

Luchtfilterkap
115 6690415 5.28 6.38

Special Screw (old 380-0637c-20)
116 6689737 1.15 1.39

Swivel (oud 539-25120-20)
117 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
118 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
119 6684695 4.29 5.19

Main Jet #40 (old 599-2000w-40)
120 6691845 4.45 5.38

Main Jet #34.5 (old 599-200bw-34)
120 6691888 6.28 7.59

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
121 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25147-80/6691428)
122 6691430 36.15 43.74

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
123 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
124 6691312 1.15 1.39

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
125 6684698 4.29 5.19

Throttle Valve Comp. (old 488-25145-80)
126 6684883 18.75 22.69

Pump Gasket (old 577-25100-20)
127 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
128 6684693 8.58 10.38

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
129 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
130 6690827 11.71 14.17

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
131 6685139 5.94 7.18

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
132 6692347 1.15 1.39

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
133 6692244 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
134 6695505 1.15 1.39

Tank
135 6696360 4.05 4.90

Air Vent Ass'y (old 564-06611-90)
136 6691389 10.23 12.37

Air Vent Valve Ass'y (old 646-06612-90)
138 6692171 4.95 5.99

Niet meer leverbaar
139 6684625

Tank Cap D Ass'y, Black (old 595-06516-90 & 669171
140 6691763 7.59 9.18

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
141 6692347 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
142A 6697846 1.04 1.26

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
143 6688643 1.15 1.39

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
144 6684619 2.15 2.60

Pomp Filter
145A 6698874 12.00 14.52

Brandstofleiding
146A 6698715 9.75 11.80

Cutter Cover (old 138-33168-20)
147 6687301 8.41 10.18

Guard Plate (old 135-33191-20)
148 6687275 2.31 2.80

Flensmoer
149 6695170 1.15 1.39

Protection Plate
150A 6601209 13.86 16.77

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
152 6695175 1.15 1.39

Ring
153 6684639 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-10246-80)
154 6688008 1.15 1.39

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
155 6695475 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
156 6695495 1.15 1.39

Clip
157 6696359 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
158A 6698784

Gear Case (a)
159A 6699126 18.43 22.29

Cutter Guide 625.5l M6 (old 122-33178-20)
161 6687137 24.20 29.28

Guide Plate (old 075-33160-20)
162 6686612 1.15 1.39

Cam Rod (old 101-33190-20)
163 6686811 5.78 6.99

Bovenmes (a)
164 6687084 42.20 51.06

Gear 2
165A 6698761 18.15 21.96

Gear Case Gasket (old 303-33160-20)
166 6688909 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
167 6692100

Hex. Hole Flush Bolt 6x25 (old 990-52060-255)
168 6695075 1.15 1.39

Ring
169 6687187 1.15 1.39

Bout
170 6687158 1.15 1.39

AFDICHT RUBBER
171 6686654 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
172 6695484 1.15 1.39

Fuel Grommet
173 6698931 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
501 6684813

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
502 6685997 4.45 5.38

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.